Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.847
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
7 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Imas jos koji ovaj je pokupljen... :(

IpL Support
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

nazalost, nemam! to sam kupio  Humble Jumbo Bundle 3 u kojem sam dobio key, a posto vec imam igru + going east, tako da sam ju tu poklonio!

HAKOSUKA
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Bacelj kaže...

nazalost, nemam! to sam kupio  Humble Jumbo Bundle 3 u kojem sam dobio key, a posto vec imam igru + going east, tako da sam ju tu poklonio!

Svaka cast! a onaj tko je uzeo mogao bi se bar zahvaliti kolegi. Jos jednom svaka cast =)

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rei Ayanami kaže...
Bacelj kaže...

nazalost, nemam! to sam kupio  Humble Jumbo Bundle 3 u kojem sam dobio key, a posto vec imam igru + going east, tako da sam ju tu poklonio!

Svaka cast! a onaj tko je uzeo mogao bi se bar zahvaliti kolegi. Jos jednom svaka cast =)

Slazem se :D sretan onaj koji je dobio a taj bi se lapan moga i javit i zahvalit -.-

IpL Support
16 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I ja sam dobio free od kolege s drugog foruma. Taman jako htio igru i evo je free :)

 

Već se vozi volvo s onog tutoriala, inače odličan tutorial i odličan početni volvo, ide ko avion :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

isprike ako negdje pise, ali unazad 10 stranica nisam nasao. 

radi se o tome da sam preko steama uzeo igricu, i sada kad hocu MP igrat, javlja mi da mogu samo na verziji 1.12.1s 

moze pomoc kako da to rijesim? 

 

hvala :) 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dejandu kaže...

isprike ako negdje pise, ali unazad 10 stranica nisam nasao. 

radi se o tome da sam preko steama uzeo igricu, i sada kad hocu MP igrat, javlja mi da mogu samo na verziji 1.12.1s 

moze pomoc kako da to rijesim? 

 

hvala :) 

Pa jedino i mozes igrati na 1.12.1 verziji jer na novijima MP ne radi zasad.

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dakle igrao sam do sada jogurt verziju, i budući da mi je igra ok, kupio sam osnovnu preko Humble bundlea, e sad me zanima, da li će mi radit saveovi "jogurt" verzije na orginalu, budući da imam već 4 garaže hrpu vozača i tako, ili moram krenuti od nule?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
EmyR kaže...

Bas sam se razocaro u ovog NOVOG daf-a... 

Koliko su ga samo najavljivali, mislio sam da ce biti iznad ovih sviju ostali kamiona, a on im nije ni blizu... Kad ga vozim, imam osjecaj da se losije ponasa na cesti nego stari daf... upravljanje je katastrofa :'( , zvuk mu isto nije nesto extra ( koliko su samo ovi iz SCS-a proveli vremena na testiranju, trebo je imat cist zvuk a ne neko drndanje da tako nazovem.. bzvz skroz )

 

jedino sto je odlicno uradjeno jest vanjski i unutrasnji dio kamiona, a svi ostali detalji su katastrofa :) ( bar meni se tako cini ! )

 

 

{#} uzmi scaniu

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Checola kaže...

Dakle igrao sam do sada jogurt verziju, i budući da mi je igra ok, kupio sam osnovnu preko Humble bundlea, e sad me zanima, da li će mi radit saveovi "jogurt" verzije na orginalu, budući da imam već 4 garaže hrpu vozača i tako, ili moram krenuti od nule?

Radit ce

sup bro?
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
dejandu kaže...

isprike ako negdje pise, ali unazad 10 stranica nisam nasao. 

radi se o tome da sam preko steama uzeo igricu, i sada kad hocu MP igrat, javlja mi da mogu samo na verziji 1.12.1s 

moze pomoc kako da to rijesim? 

 

hvala :) 

Pa jedino i mozes igrati na 1.12.1 verziji jer na novijima MP ne radi zasad.

 

Ok, ali kako da napravim "downgrade" ?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Otvori Steam, odi u Library, desni klik na Euro Truck Simulator 2 u lijevom izborniku, dolje klikni na Properties. Kad ti se otvori odaberi tab BETAS, u izborniku izaberi ''temporary 1.12.1s'', stisni ok ili što već traži za potvrdu i nakon toga probaj pokrenuti.

Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ili jednostavno pricekas da izađe MP za 1.14, koji bi trebao uskoro, a i nove mape bi se sad uskoro trebale prilagoditi novom patchu.

 

Neznam za vas, ali meni je taj MP sranje, ima previse debila koji se zabijaju i blokiraju put, jednostavno, dokle god se to ne bude moglo kontrolirati, nevirujem da cu igrati MP !!

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 17:20 (Kiki287).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel moze pomoc oko ovoga? Evo vec dva puta u 15 min mi izbaci ovo,dali se to moze nekako rijesiti?

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

prebacih saveove i radi, al ne ulazi, prokleti jogurt je imao dlc-ove {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Jel moze pomoc oko ovoga? Evo vec dva puta u 15 min mi izbaci ovo,dali se to moze nekako rijesiti?

Ma jok, i to se meni nekad desi, jedino obrisat file s grafickim postavkama igre u My Documents, mozda to pomogne?

sup bro?
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Otvori Steam, odi u Library, desni klik na Euro Truck Simulator 2 u lijevom izborniku, dolje klikni na Properties. Kad ti se otvori odaberi tab BETAS, u izborniku izaberi ''temporary 1.12.1s'', stisni ok ili što već traži za potvrdu i nakon toga probaj pokrenuti.

 

Thx..složio sam i radi.. odvezao 2 joba :)

 

pitanje, multiplayer nema prometa? mislim na aute? samo kamioni? malo mi je dosadno kad sam vozim, nema akcije, na 2 posla sreo 5 kamiona na 500km.

 

drugo pitanje. zašto kamioni prolaze kroz mene kada parkiram u hangaru prikolicu?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne, u MP su samo kamioni. Prekomplicirano bi bilo da je i promet još uz sve.

Ponekad zna biti i gužva na MP, sve ovisi kad voziš. Pretpostavljam da je sad u pitanju to što još uvijek nije izašla MP patch za 1.14 verziju i dosta ljudi ne igra MP jer im se neda downgradeat igru.

 

Što se tiče drugog pitanja, kamioni prolaze kroz tebe jer se nalaziš u collision free zoni, odnosno zoni bez sudara. Zamisli kako bi bilo da toga nema, a 10-20 kamiona istovaruju ili priključuju prikolice. Nastao bi kaos i bilo bi nemoguće išta napraviti. Iste zone se nalaze i kod servisa.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

super, vjerovatno bude prometno kad 1.14 izađe u MP :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Neznam za vas, ali meni je taj MP sranje, ima previse debila koji se zabijaju i blokiraju put, jednostavno, dokle god se to ne bude moglo kontrolirati, nevirujem da cu igrati MP !!

Trenutni MP je puno više od sranja, naravno u negativnom kontextu. Baš sam se zaželio MP i ne mogu dočekati da izbace 1.14. jel ima kakav točniji info kad bi moglo?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..ima vijesti o Pro Mods i šta čekaju...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

http://blog.scssoft.com/2014/11/dashboards-at-night.html

 

Malo novosti.Sto se tice MP ja ga ne igram,zadnji put sam zaigrao prije nego je dosao 1.14 update i kad sam vidio da mozes prolaziti kroz kamion ugasio sam odmah.Iskreno nemam ni zelju igrati multy.SP rulz {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 18:42 (Xperiax1).
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..ma lagano muzika/opuštanje/ i vozi...{#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
lion002 kaže...

..ma lagano muzika/opuštanje/ i vozi...{#}

Vidi levela {#} {#} 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne znam da li je ukraden mod ali brzo skinite da ga slučajno ne maknu. Nije samo skin kako piše, već komplet kamion.

Moj PC  
0 5 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali se mogu uklonit te zavjesice u interijeru?

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Osim ako ne prćkaš po fajlu od moda, koliko sam primjetio, ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ubacio mod i poprilicno lagga tako da sam ga izbacio.Dosta se moraju detalji smanjit a meni to ne odgovara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Slikano u Sarajevu, koji kralj :D

Moj PC  
11 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice