Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.141.978
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Naravno da neće. Nisam ni mislio da hoće. Samo me zanima hoće li samo pisati da je key iskorišten ili šta.

 

I onda nakon vremena ako bacim uninstall na lapu oću normalno moći staviti na komp. Nisam retail igru aktivirao i igrao otkad postoji Steama valjda :)) I dalje se nadam da će ga izbaciti na Steamu

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

ako je original key... to nece upalit na 2 kompa :/

  Da,osim ako sada recimo instaliraš na kompu a sa install na laptop sačekaš dok ne dođu svi predviđeni update-i i onda blokiraš trajno igru na laptopu...kako je cijena igre simbolična ne znam vrijedi li se zamarati sa time.Karlo hvala za link....hard economy mod je zakon ali sam zaključao nadogradnje tj. kako leveliram tako postaju dostupne,i još dodao onaj mod što dnevno update rade cijena dizela razvrstano po zemljama     {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 0:31 (Spartakus).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
MrSkunk43 kaže...

evo nove zvijeri{#}

 

vec 19 zaposlenih imam i svi voze scanie 730 ks

 katastrofa, sta ce ti toliko svitala naprid.

Meni je igrica fenomenalna, ne skidam se s nje odkad sam je instalira, uzivancija vozeci se, svidja mi se kako je sve detaljno napravljeno, ima dosta opcija, inace vozim sekvencijalni mjenjac, skrecem s misem, imam i mod bas sam danas stavija, da nema ogranicenja brzine na 90 nasat, sad ga razvucem priko 110.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 0:35 (redikulx).
16 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Ovako to izgleda da vam je 1:1 odnos volana...inače imam g27+40" monitor i uživam u igri...

 

http://i46.tinypic.com/2r2q0w1.jpg

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 0:32 (B-Link).
 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
hrvoje_zg91 kaže...

Naravno da neće. Nisam ni mislio da hoće. Samo me zanima hoće li samo pisati da je key iskorišten ili šta.

 

I onda nakon vremena ako bacim uninstall na lapu oću normalno moći staviti na komp. Nisam retail igru aktivirao i igrao otkad postoji Steama valjda :)) I dalje se nadam da će ga izbaciti na Steamu

aha tooo.... moci ces da... sad instaliras na komp recimo i kad ga uninstall trebao bi radit na laptopu... kazem trebao bi...

14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Dobro se drže :)

 

 

Top 10 UK PC Retail Sales: GfK/Chart-Track PC Top 10 (week ending October 27th):

 

1.) MEDAL OF HONOR: WARFIGHTER (EA GAMES)
2) EURO TRUCK SIMULATOR 2 (EXCALIBUR PUBLISHING)
3) GUILD WARS 2 (NCSOFT EUROPE)
4.) DISHONORED (BETHESDA SOFTWORKS)
5.) THE SIMS 3: SUPERNATURAL (EA GAMES)
6.) WORLD OF WARCRAFT: MISTS OF PANDARIA (BLIZZARD)
7.) XCOM: ENEMY UNKNOWN (2K GAMES)
8.) THE SIMS 3 (EA GAMES)
9.) DOOM 3: BFG EDITION (BETHESDA SOFTWORKS)
10.) FIFA MANAGER 13 (EA SPORTS)

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 2:18 (thechosenfreak).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

To mi je drago vidit :D
Evo ja upravo gotov s voznjom, uff koliko je sati vec 3 ipo.pocea sam oko 10 ipo vozit {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Eurotruck Simulator 2

sve super ide sa mojom pilom scaniom r730 i laganini vracam kredit onaj vozac moj vise me kosta nego sta pomaze,i tako vozim se kroz jedan tunel u austriji i zapnem za onaj SOS znak na zidu i kamion automatski 100% ostecen,popravak samo 120 000 eura -.-'

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

 par sličica{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

"Mala" nesreća :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
crack kaže...

sve super ide sa mojom pilom scaniom r730 i laganini vracam kredit onaj vozac moj vise me kosta nego sta pomaze,i tako vozim se kroz jedan tunel u austriji i zapnem za onaj SOS znak na zidu i kamion automatski 100% ostecen,popravak samo 120 000 eura -.-'

jbt ti si umjetnik... kak si samo uspio zapet za SOS... haha

13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

aha tooo.... moci ces da... sad instaliras na komp recimo i kad ga uninstall trebao bi radit na laptopu... kazem trebao bi...

Može netko ovo potvrditi ? Vjerojatno bi tako trebalo biti ali eto nikad naodmet pitati .

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

ja ti kazem vjerojatno, jer sam ja neke druge igre prebacivao sa kompa na komp i radile su... al najbolje da neko potvrdi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Danas sam napravio update cijena dizela - ne tanka se u Italiji 1,83€/L,Englezi i Holandezi isto udaraju po ušima,economy mod je pa mora se planirati gdje krcati gorivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Spartakus kaže...

Danas sam napravio update cijena dizela - ne tanka se u Italiji 1,83€/L,Englezi i Holandezi isto udaraju po ušima,economy mod je pa mora se planirati gdje krcati gorivo.

Kako mislis napravio update?

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Spartakus kaže...

Danas sam napravio update cijena dizela - ne tanka se u Italiji 1,83€/L,Englezi i Holandezi isto udaraju po ušima,economy mod je pa mora se planirati gdje krcati gorivo.

Evo kupio igru. Čekam da mi stigne key pa bih te molio ako mi možeš linkati taj mod :) Da odma krenem hard core :)

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
hrvoje_zg91 kaže...
Spartakus kaže...

Danas sam napravio update cijena dizela - ne tanka se u Italiji 1,83€/L,Englezi i Holandezi isto udaraju po ušima,economy mod je pa mora se planirati gdje krcati gorivo.

Evo kupio igru. Čekam da mi stigne key pa bih te molio ako mi možeš linkati taj mod :) Da odma krenem hard core :)

  Evo tu ima hard economy mod ---- http://www.trucksimsforum.de/viewforum.php?f=239&sid=7232b3bb5c117b4a5601ef62057d28cd

Update cijena dizela --   http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15162&sid=c59afeea89b8571ce84b068a150e514f

 

 

Gdje ima salon Iveca,gledao sam unatrag ovdje na forumu nisam našao a siguran sam da je netko nekakvu podužu listu postao.Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 16:16 (Spartakus).
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Abecedni popis gradova i truck dealera koji se nalaze u njima.

Aberdeen -> Scania
Amsterdam -> DAF
Berlin -> MAN
Birmingham -> MAN
Bratislava -> Mercedes
Bremen -> DAF
Brüssel -> Iveco
Calais -> MAN

Cardiff -> DAF
Dortmund -> MAN
Dresden -> Scania
Düsseldorf -> Renault
Edinburgh -> MAN
Felixstowe -> Renault
Frankfurt -> Iveco
Genf -> Mercedes
Glasgow -> DAF
Grimsby -> Iveco
Hamburg -> Iveco
Hannover -> Scania
Leipzig -> DAF
Lille -> MAN
London -> Volvo
Luxemburg -> Volvo
Lyon -> Renault
Mailand -> Scania
Manchester -> Scania
München -> MAN
Newcastle -> Mercedes
Nürnberg -> Volvo
Osnabrück -> Volvo
Paris -> Renault
Plymouth -> Mercedes
Prag -> Renault
Rostock -> Renault
Rotterdam -> Mercedes
Salzburg -> DAF
Stettin -> Mercedes
Straßburg -> Scania
Stuttgart -> Mercedes
Turin -> Iveco
Verona -> Volvo
Wien -> Iveco
Wroclaw -> Volvo
Zürich -> DAF
http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
4 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Spartakus kaže...
hrvoje_zg91 kaže...
Spartakus kaže...

Danas sam napravio update cijena dizela - ne tanka se u Italiji 1,83€/L,Englezi i Holandezi isto udaraju po ušima,economy mod je pa mora se planirati gdje krcati gorivo.

Evo kupio igru. Čekam da mi stigne key pa bih te molio ako mi možeš linkati taj mod :) Da odma krenem hard core :)

  Evo tu ima hard economy mod ---- http://www.trucksimsforum.de/viewforum.php?f=239&sid=7232b3bb5c117b4a5601ef62057d28cd

Update cijena dizela --  http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15162&sid=c59afeea89b8571ce84b068a150e514f

 

 

Gdje ima salon Iveca,gledao sam unatrag ovdje na forumu nisam našao a siguran sam da je netko nekakvu podužu listu postao.Hvala

Aj mi reci sta je taj hard economy mod uopste?

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
14 godina
online
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...
crack kaže...

sve super ide sa mojom pilom scaniom r730 i laganini vracam kredit onaj vozac moj vise me kosta nego sta pomaze,i tako vozim se kroz jedan tunel u austriji i zapnem za onaj SOS znak na zidu i kamion automatski 100% ostecen,popravak samo 120 000 eura -.-'

jbt ti si umjetnik... kak si samo uspio zapet za SOS... haha

neznam ni ja vjeruj mi samo sam u tunelu pri cca 100 kmh instantno stao zbog tog znaka :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Intelovac123 kaže...
Spartakus kaže...
hrvoje_zg91 kaže...
Spartakus kaže...

Danas sam napravio update cijena dizela - ne tanka se u Italiji 1,83€/L,Englezi i Holandezi isto udaraju po ušima,economy mod je pa mora se planirati gdje krcati gorivo.

Evo kupio igru. Čekam da mi stigne key pa bih te molio ako mi možeš linkati taj mod :) Da odma krenem hard core :)

  Evo tu ima hard economy mod ---- http://www.trucksimsforum.de/viewforum.php?f=239&sid=7232b3bb5c117b4a5601ef62057d28cd

Update cijena dizela --   http://www.trucksimsforum.de/viewtopic.php?f=239&t=15162&sid=c59afeea89b8571ce84b068a150e514f

 

 

Gdje ima salon Iveca,gledao sam unatrag ovdje na forumu nisam našao a siguran sam da je netko nekakvu podužu listu postao.Hvala

Aj mi reci sta je taj hard economy mod uopste?

  Cijena prevoza je bliža realnoj 1.15€/km +/- kako leveliraš cijena po €/km raste npr. na lvl12 dosegne oko 1,72€/km +/- ovisi o teretu koji prevoziš,međutim samo za specijalne prevoze ostaje nešto viša.Sa tim modom eco driving ulazi u igru i dosta drugih opcija,kako su cijene prevoza bliže realnim paziš i gdje krcaš gorivo i više ideš na opciju "price per distance" u kombinaciji sa realnim cijenama   dizel goriva koje možeš updejtati na dnevnoj bazi daleko je izazovnije voziti pa taj management dio igre ima većeg smisla.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 16:48 (Spartakus).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
crack kaže...
neznam ni ja vjeruj mi samo sam u tunelu pri cca 100 kmh instantno stao zbog tog znaka :)

a znak je osto citav? msm da ljudi i dalje znaju di je SOS :D

13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

evo apr slika sa rute verona-negdje u njem.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...
crack kaže...
neznam ni ja vjeruj mi samo sam u tunelu pri cca 100 kmh instantno stao zbog tog znaka :)

a znak je osto citav? msm da ljudi i dalje znaju di je SOS :D

ma stoji na mjestu,samo odsad izbjegavam tunele,svaki put kad vidim tunel ispred sebe počnem plakat :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
crack kaže...
karlo666 kaže...
crack kaže...
neznam ni ja vjeruj mi samo sam u tunelu pri cca 100 kmh instantno stao zbog tog znaka :)

a znak je osto citav? msm da ljudi i dalje znaju di je SOS :D

ma stoji na mjestu,samo odsad izbjegavam tunele,svaki put kad vidim tunel ispred sebe počnem plakat :)

ma prođi okolo.... kroz drugu drzavu hehe :)

14 godina
online
Eurotruck Simulator 2

e vidis to sam mislio al nesmjem stisnut escape da vidim kuda cu ic :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
crack kaže...

e vidis to sam mislio al nesmjem stisnut escape da vidim kuda cu ic :)

stisnes M tokom voznje... to ti je karta svijeta :)

13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

ja sam tek sada kupio prvi kamion, lvl 13, Scania cca 130k eura (a imao samo oko 240k na računu). igra je odlična, lako se u nju zaljubiti {#}

pitanje... ako hoću kupiti još jedan kamion i unajmiti vozača, da li prvo moram upgrejdati garažu ili može i bez toga? tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

trebali bi napravit World truck simulator i to mozda kao MMO cak :),da imamo priliku i Kenwortha,Peterbilta i ostale amere malo vozati {#}

Xc
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

najveći izazov mi je prelazit drugi kamion di je jako usko, evo primjer s 119 nasat u krivini :D
jedva ga uspijem odrzat na cesti, ovaj renault je nestabilan dosta, zna se prevrnit lako, ili doci na dva kola ( naravno samo kad se ludo vozi)


Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice