Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.221
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
protjeran
offline
Eurotruck Simulator 2

jer mi moze tko rec gdje mogu skinut mod za hr jezik???

stolic
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
stolic2 kaže...

jer mi moze tko rec gdje mogu skinut mod za hr jezik???

pa imas ga u igri :) ne treba ti mod ;)

12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Poz

aj ako nije problem da mi neko posta link od moda za pomaknut limitator brzine

Hvala

♣ ♥ ♦ ♠
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Najgore mi je kad na autocesti falijem skretanje pa idem ravno. Jedan put sam išao u rikverc ali kad sam vidia da sam napravia gužvu prošiša sam naprit pa negdi skrenia drugdi..

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
njuskalo1983 kaže...

Poz

aj ako nije problem da mi neko posta link od moda za pomaknut limitator brzine

Hvala

Pa je*en mu pogledajte malo temu ima hrpa linkova -.-

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
joze kaže...

Najgore mi je kad na autocesti falijem skretanje pa idem ravno. Jedan put sam išao u rikverc ali kad sam vidia da sam napravia gužvu prošiša sam naprit pa negdi skrenia drugdi..

Brzina, brzina, brzina..........Meni se još to nije dogodilo. 90 km/h je pristojno za šleper, netriba veća, ali dobro najčešće ako fališ jedan imaš drugi izlaz za isti grad nakon par km {#}

12 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
mantgxtruck kaže...
njuskalo1983 kaže...

Poz

aj ako nije problem da mi neko posta link od moda za pomaknut limitator brzine

Hvala

Pa je*en mu pogledajte malo temu ima hrpa linkova -.-

trenutno nemam vrimena za to

♣ ♥ ♦ ♠
15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
mantgxtruck kaže...
joze kaže...

Najgore mi je kad na autocesti falijem skretanje pa idem ravno. Jedan put sam išao u rikverc ali kad sam vidia da sam napravia gužvu prošiša sam naprit pa negdi skrenia drugdi..

Brzina, brzina, brzina..........Meni se još to nije dogodilo. 90 km/h je pristojno za šleper, netriba veća, ali dobro najčešće ako fališ jedan imaš drugi izlaz za isti grad nakon par km {#}

ali isto je gušt malo ožežat 120km/h :)

 

njuskalo1983 kaže...
mantgxtruck kaže...
njuskalo1983 kaže...

Poz

aj ako nije problem da mi neko posta link od moda za pomaknut limitator brzine

Hvala

Pa je*en mu pogledajte malo temu ima hrpa linkova -.-

trenutno nemam vrimena za to

a imaš vremena igrat? ne razumim. To prelistavanje ti je 5min vremena

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

@joze isto se i meni dogada, pa se okricem nasrid autoceste, onda vozim uz livi rub suprotnim smjerom trakom za zustavljanje u nuzdi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
redikulx kaže...

@joze isto se i meni dogada, pa se okricem nasrid autoceste, onda vozim uz livi rub suprotnim smjerom trakom za zustavljanje u nuzdi :D

Haha tako sam i ja jedanput. Znači ja nisam jedini genijalac koji radi gluparije po autocesti haha

12 godina
online
Eurotruck Simulator 2

Sad samo zamislite multiplayer..... {#}

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: cro.vandal | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
VandaL.pr! kaže...

Sad samo zamislite multiplayer..... {#}

Da li ima kakve šanse da u budućnosti to srede? U skoroj naravno, pošto novi nastavak će pričekati još par godina vjerovatno.

14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

ekipa bugovaca juri trakom za zaustavljanje u suprotnom smjeru na autocesti... ja predvodnik kolone, posto sam vec 4-5 puta fulo izlaz :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Eurotruck Simulator 2

Sto ja znam, koliko vidim nece biti MPa al mi je to malo glupo da radi novaca budemo uskraćeni ta takav MP. Da je neki drugi razvojni studio koji ima para dalo bi se bez pardona napraviti MP. 

Da se mene pita odma bi ubacio neki truck drivin school ko u STDS i onda tek dobijes vozacki a ako napravis prekrsaj onda dobijes negativan bod, dovoljo neg. bodova = back to school. I eto ti osnove za MP ostalo je lako {#}

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | Social Club: vandal_zd | Play withSIX/DayZ mod: cro.vandal | RaceNET: VandaLzd
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
joze kaže...
mantgxtruck kaže...
joze kaže...

Najgore mi je kad na autocesti falijem skretanje pa idem ravno. Jedan put sam išao u rikverc ali kad sam vidia da sam napravia gužvu prošiša sam naprit pa negdi skrenia drugdi..

Brzina, brzina, brzina..........Meni se još to nije dogodilo. 90 km/h je pristojno za šleper, netriba veća, ali dobro najčešće ako fališ jedan imaš drugi izlaz za isti grad nakon par km {#}

ali isto je gušt malo ožežat 120km/h :)

 

njuskalo1983 kaže...
mantgxtruck kaže...
njuskalo1983 kaže...

Poz

aj ako nije problem da mi neko posta link od moda za pomaknut limitator brzine

Hvala

Pa je*en mu pogledajte malo temu ima hrpa linkova -.-

trenutno nemam vrimena za to

a imaš vremena igrat? ne razumim. To prelistavanje ti je 5min vremena

je evo sve ja imam vrimena i živaca sidit i vozit kamion 5 uri vrimena autoputom,ovo sam pita za maloga susida on kad je u mene uvik nesto igra

♣ ♥ ♦ ♠
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
VandaL.pr! kaže...

Sto ja znam, koliko vidim nece biti MPa al mi je to malo glupo da radi novaca budemo uskraćeni ta takav MP. Da je neki drugi razvojni studio koji ima para dalo bi se bez pardona napraviti MP. 

Da se mene pita odma bi ubacio neki truck drivin school ko u STDS i onda tek dobijes vozacki a ako napravis prekrsaj onda dobijes negativan bod, dovoljo neg. bodova = back to school. I eto ti osnove za MP ostalo je lako {#}

 

e to bi bilo extra. kad bi bio MP nabavimo svi mikrofone ko za CS source i uz priču je putovanje zanimljivije, još da ima MAN TGA (sa interiorom) ne bi se skida s kompa {#}

12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Upravo se prevrnuo na krov na autocesti, a iso sam 37km/h!!!. Hebote, koja realnost.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
krayz1e kaže...

Upravo se prevrnuo na krov na autocesti, a iso sam 37km/h!!!. Hebote, koja realnost.

mozda 137km/h?

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
12 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Neznam što se dešava, ali meni nakon minute vožnje, svaki kamion ode kvragu(motor 100% štete), neznam zašto mi se to dešava.
Uzmem vožnju za neku tvrtku i opet isto, kontrole sam resetirao i opet isto. 

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

ne da nema sanse, nego nema teoretske sanse da si se prevrnuo s 37km/h

12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Kiki287 kaže...

ne da nema sanse, nego nema teoretske sanse da si se prevrnuo s 37km/h

Pa to i govorim. Nema teoretske šanse da se sa 37km/h prevrneš. Baš sam se uključio na autocestu i prilikom prestrojavanja mi se kamion počeo čudno ponašat, zanjelo me prevrnuo sam se. 

15 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

a nezzz ja sam danas igro igricu i nisam se baš prevrnuo a vozio sam ko luđak i po auto cesti i običnim cestama 

igrica je odlična šta je je 

:DDDDDDDD
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Kobe Bryant kaže...

a nezzz ja sam danas igro igricu i nisam se baš prevrnuo a vozio sam ko luđak i po auto cesti i običnim cestama 

igrica je odlična šta je je 

Ja sam danas cilu jednu rutu s tempomatom na 110km/h odvozio, a kad je bilo potrebno sam i vise potegnuo, tako da stvarno ne kuzim kako si se uspio prevrnuti s 37km/h

13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Ma bura ga je privrnila.

Pingu ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

Lopovi engleski 1,72€/L goriva - ja bum tankal na 20€ hvala.Ako imaš mod za realniju fiziku moguće je okrenuti šleper i pri 37kmh samo trebaš smotati volan do kraja.

Igrica je totalno zarazna...moja bolja polovica obukla gojze i dopi.njak i stopirala kraj kompa da ne zaboravim da je tu {#}{#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

dajte svoj screenshot menija da vidimo kako ko stoji s cime :D

http://img401.imageshack.us/img401/5867/ets200003q.png

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 22:54 (redikulx).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

redikulx ti to neki kredit vraćaš il šta, kad već 5 kamiona imaš a nivo 9?
ja sam trenutno nivo 16, sa 3 kamiona... 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
jel se ikome dogodi da igra pred sami cilj zablokira pa da mora resetirat racunalo?
Meni svaki drugi, treci put.
Reinstall ne pomaze
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
redikulx kaže...

dajte svoj screenshot menija da vidimo kako ko stoji s cime :D

http://img401.imageshack.us/img401/5867/ets200003q.png

Gle pločicu na kamionu, PARAVINJA, moram priznat da si me nasmijao iako je ovo crni humor :I

Life is Simulation
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
redikulx kaže...

dajte svoj screenshot menija da vidimo kako ko stoji s cime :D

http://img401.imageshack.us/img401/5867/ets200003q.png

Zanimljivo imaš lvl9 i ocjenu 1.7,ja sam trenutno tek dosegao lvl10 imamo slično xp i prevaljenjih km ali imam ocjenu 3.3,ne kužim od čega to zavisi.Ako koristiš economic mod sa ocjenom 1.7 nije nikakva zarada.Slike tek sutra sada sam na poslu

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice