Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Zna netko što je na kraju u tom novom updateu? Na blogu su rekli da će do kraja mjeseca stavljat update beta verziju sa novim stvarima, ali zasad nisam skužio o čemu je riječ. Jedino sam primjetio novu prikolicu za stoku u prometu. :D :D

 Ja koliko sam skontao nema nista novo.Ta prikolica je dosla u prvom update-u,ali je nisam vidio na listi poslova.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Hebeš ovo, sve su smrdali, vraćam na 1.16. Ni u shop se ne može više normalno, kad odaberem promjenu konfiguracije baca crni ekran ili se igra smrzne. Neki modovi se neobjašnjivo crashaju...

 kako vratit 1.16 

13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Pa Igzy ti je na prošloj strani napisao. Meni upravo vraća, skida 1.1 GB

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

uspio sam vratit .. i sad sta da uradim da mogu pocet multiplayer igrat 

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
nix2811 kaže...

uspio sam vratit .. i sad sta da uradim da mogu pocet multiplayer igrat 

 Regas se ovdje: http://ets2mp.com/
tu skines mod, instaliras, sjedi pali i vozi ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koja slika i jedno pitanje: šta znači upitnik (R) na prvoj slici? Pojavio se s zadnjim update-om...

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2015 7:00 (Zekat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jel nije ono zrak u kočnicama?

 

prebacuj sa I, ima na ekranu i to da se vidi, jel napunjeno

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2015 10:54 (JuXo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I ja mislim da je to za zrak u kočnicama. Meni je to u opcijama isključeno, ali pali mi se ta sijalica kad stojim na semaforu, no mislim da sam to i prije vidio, ali nisam siguran.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na Scanii je lampica za zrak istog izgleda kao i za rucnu znaci ovako (!)

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Koja slika i jedno pitanje: šta znači upitnik (R) na prvoj slici? Pojavio se s zadnjim update-om...

 

 retarder?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima igy pravo, moguće da je retarder u pitanju jer vidim sad da je slikano u vožnji. Slično je i za zrak, pa sam pomiješao.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Koja slika i jedno pitanje: šta znači upitnik (R) na prvoj slici? Pojavio se s zadnjim update-om...

 Zuto (R) je automatski retarder
Prikazuje se samo kod paljenja motora ako nije ukljucen u opcijama, ako je onda pri svakom pritisku na kocnicu.

Crveni (!) je tlak zraka u kocnicama
Crveni (P) je parkirna kocnica

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

http://ets2map.com/
Za one koji nisu skužili, ovdje imate mapu na kojoj su svi igrači koji trenutno igraju ETS2 MP, odnosno koji su spojeni na server. Vrlo korisna stvar! :)

Moj PC  
4 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
leotom kaže...

http://ets2map.com/
Za one koji nisu skužili, ovdje imate mapu na kojoj su svi igrači koji trenutno igraju ETS2 MP, odnosno koji su spojeni na server. Vrlo korisna stvar! :)

 Za što je točno koristan ovakav radar?

 

Pa znam i bez njega da je 80% igrača u krugu Amsterdama, a sve ostalo zjapi prazno.

Da je malo pregledniji i da pišu nickovi igrača imao bi neku svrhu, zasad ne.

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad pogledas na Amsterdam sve se plavi,ostatak slabo.Ja znam da taj dio izbjegavam unatoc mapi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lemyxz kaže...
leotom kaže...

http://ets2map.com/
Za one koji nisu skužili, ovdje imate mapu na kojoj su svi igrači koji trenutno igraju ETS2 MP, odnosno koji su spojeni na server. Vrlo korisna stvar! :)

 Za što je točno koristan ovakav radar?

 

Pa znam i bez njega da je 80% igrača u krugu Amsterdama, a sve ostalo zjapi prazno.

Da je malo pregledniji i da pišu nickovi igrača imao bi neku svrhu, zasad ne.

 Dobro dođe ukoliko se uključuješ u MP a ekipa već vozi. Da ti ne objašnjevaju gdje su točno, samo pitaš da ti proslijede broj na serveru, i na mapi ih nađeš.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
GreenLife kaže...
Lemyxz kaže...
leotom kaže...

http://ets2map.com/
Za one koji nisu skužili, ovdje imate mapu na kojoj su svi igrači koji trenutno igraju ETS2 MP, odnosno koji su spojeni na server. Vrlo korisna stvar! :)

 Za što je točno koristan ovakav radar?

 

Pa znam i bez njega da je 80% igrača u krugu Amsterdama, a sve ostalo zjapi prazno.

Da je malo pregledniji i da pišu nickovi igrača imao bi neku svrhu, zasad ne.

 Dobro dođe ukoliko se uključuješ u MP a ekipa već vozi. Da ti ne objašnjevaju gdje su točno, samo pitaš da ti proslijede broj na serveru, i na mapi ih nađeš.

 Haj bar ti neces morati pitati gdje smo :) hahahha smo KLIK save i to je to hahhahah

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da je i dalje lakše da mi jednostavno kažu u kojem su gradu, nego da tražim koja plava točkica ima traženi broj

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Za svaki novi update 1.17 bete treba nanovo skidati 1.2GB. Oni nisu normalni....

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koje novosti su dosle sa novi patchem i jel to samo u MP izaslo nesto novo ili i u SP?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Za svaki novi update 1.17 bete treba nanovo skidati 1.2GB. Oni nisu normalni....

 Ili mi koji nemamo petlju (volju) reci dosta vise bete i sacekati release ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 Ili mi koji nemamo petlju (volju) reci dosta vise bete i sacekati release ...

 

 U iščekivanju da mi konačno dođe GTA 5 koristim svaku priliku da ubijem slobodno vrijeme, pa makar to bilo i zajebavanje s ovom betom što se tiče skidanja, modova i bugova :)

---Life is ours, we live it our way---
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Za svaki novi update 1.17 bete treba nanovo skidati 1.2GB. Oni nisu normalni....

 Yep, primijetih to. Prijavljeno SCS-u, vjerojatno će uskoro biti riješeno (ako je to nešto na što oni mogu utjecati).

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa,vidim da ste vi majstori oko ETS-a ! :)

 

Pa eto,igrao sam ETS dosta vremena ali piratsku verziju i sada bih preko G2A htio kupit originalni ETS 2,kljuc za steam dodje oko 5,4$ tako da nije skupo,ali me zanima da li se odmah dobije taj novi update o cemu vi pricate i igra li itko od vas multiplayer i kako vam se cini,vrijedi li kupnje ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi update je trenutno u beta fazi, početkom 5. mjeseca bude gotova verzija vani.

Ali odgovor na tvoje pitanje je da, imat ćeš novi update jer ako kupiš igru svaki novi update ti se automatski skida. I naravno besplatan je, osim u slučaju DLC-a (najnoviji koji dolazi je Skandinavija, kao što si i vidio).

MP igra dosta ekipe ovdje, a sad nekome se sviđa, nekome ne, no to ti ništa ne znači jer je MP besplatan, tako da uvijek možeš probat, pa se vratit na SP.

Što se same igre tiče, ja sam definitivno za to da je se isplati kupiti, pogotovo što se nađe za svega par eura/dolara.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zstef kaže...
vrinho kaže...

Za svaki novi update 1.17 bete treba nanovo skidati 1.2GB. Oni nisu normalni....

 Yep, primijetih to. Prijavljeno SCS-u, vjerojatno će uskoro biti riješeno (ako je to nešto na što oni mogu utjecati).

 tako stvari na steamu funkcioniraju, nema ti SCS nikakve veze s tim.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma bitno da se radi na radaru. Svaka čast dečkima

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 0:08 (GreenLife).
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Koja je minimalna brzina neta za MP?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Shifo kaže...

Koja je minimalna brzina neta za MP?

 1-2Mbps . Ali bitniji je ping, što manji to bolji. Meni se kreće 50-100ms (mobilni net)

16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma nemojte, zašto onda kod drugih igara tako ne funkcionira?

Zamisli nakon svakog update-a za GTA V skidat svih 60GB...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice