Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.159
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zstef kaže...

Ma nemojte, zašto onda kod drugih igara tako ne funkcionira?

Zamisli nakon svakog update-a za GTA V skidat svih 60GB...

 Evo sad opet skida 1.1 GB Već 3-4 puta je ovako otkako je beta izašla a igra bez modova nema ni 3 gige ukupno. Pa sad netko veli da je to normalno

---Life is ours, we live it our way---
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mogli su ubaciti u igru da mozes staviti lampice na prednju masku,mudflaps i te sitnice.Od kad je igra izasla nisu nista takvo slicno ubacili a mislim da bi bilo fora da to ubace.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Mogli su ubaciti u igru da mozes staviti lampice na prednju masku,mudflaps i te sitnice.Od kad je igra izasla nisu nista takvo slicno ubacili a mislim da bi bilo fora da to ubace.

 Joj, samo ne to. Pogledaj samo kako su izjebali ovo sa gumama i kotačima. Preko 20 modova sam morao umiroviti zbog te njihove gluposti. Da ubace svoje lampice kakav bi tek onda kuršlus bio

---Life is ours, we live it our way---
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bitno da truba ima na bacanje,koje nikad na kamion nisam stavio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Bitno da truba ima na bacanje,koje nikad na kamion nisam stavio 

 Ja ih stavim obavezno na svaki kamion. Tamo kod naplatnih kućica kad AI vozači izljetavaju van u tvoju traku a nemaju prednost ili kad autocesta prelazi u normalnu i kad ovi AI idioti isto ne čekaju nego samo skrenu u tvoju traku a ja u zaletu moram kočiti ko budala, e onda raspalim po trubi. Znam da nema koristi ali tako bar imam malu psihološku utjehu :) Nije mi jasno da dan danas još te AI bugove nisu popravili.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 23:02 (vrinho).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

... Znam da nema koristi ... Nije mi jasno da dan danas još te AI bugove nisu popravili.

 Kak' nema koristi ? Pa to "pustanje pare" je elementarna ljudska potreba ... 
Nisu to bugovi, to je (namjerno) dodavanje adrenalina da ne bi zaspao na cesti ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav. Postoji li speed limit na EU1 serveru, i ako postoji, koliki je?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
leotom kaže...

Pozdrav. Postoji li speed limit na EU1 serveru, i ako postoji, koliki je?

Valjda 90km/h 

 

-Već 2 put mi danas skida update...i paste vi ovu oznaku 1.17.0.31s (32 bit) mislim da je pre skromna treba to malo zakomplikovat...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 8:36 (Zekat).
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Spot inspiriran Truck-om...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovaj novi Lightning sistem sad kad je malo modificiran i uz malo čarolije SweetFX-a i pojačanim osvjetljenjem u igri super ispada. Vi koji koristite betu.... Kako vam se ponaša kamion s teretima preko 20 tona? Kod mene prednji kotači proklizavaju kao da vozim 100 tona, ne skreće normalno kad dajem gas u zavoju a kad ga pustim normalno sve. Nemam nikakav mod za fiziku više uključen, sve je na defaultu.

 

Malo slika s puta na redizajniranom Promods Autobahnu. Odličan posao su napravili, čak i bolje od Reislorda mogu reći.

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 16:57 (vrinho).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prvi put vidim da vozis sa dve zadnje osovine a tada je pritisak (tezina) na prednju osovinu manji i to je moguca pojava (osecaj) pri brzoj (50+) voznji. Samo se nadam da ti nije i podignuta zadnja osovina jer tada bi ti se kamion bas "propeo" k'o ridjan na zadnje noge (kotace) ... 

Vozio sam od Rostock do Liege i je super uradjeno zaista ali (po meni) fali im jos do ReisLorda, npr. ove ceste (asfalt) ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma kakvi da je zadnja podignuta, pa nemoguće je voziti onda. Kamion se diže na prednje kotače kao Vin Dieselove beštije iz F&F serijala

Sad sam isprobao na ostalim kamionima, 4x2 osovine sve je normalno ali 6x2 i 6x4 imaju taj simptom. Recimo Iveco Hiway je nemoguće voziti. Smotam do kraja volan i pokušam krenuti on samo ravno ide toliko je sjebano.

 

Edit: Vidim na SCS forumu da nisam jedini s tim problemom tako da je do bete najvjerojatnije.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 20:45 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, upravo tako i nadam se da sad kuzis da to nije problem (razlog) 1.17 beta nego je bas karakteristika svih kamiona sa 6 (ukupno) kotaca tj. 3 osovine (a 2 zadnje). Ja sam to primjetio i prije ove bete, na ovoj to jos nisam probao. Mozda je malo pojacano ali ja ne vjerujem.
A ono x4 (ili x2) pokazuje broj pogonskih kotaca a oni nemaju veze sa podizanjem prednjice kamiona.

Ali, i sam rece, kad dodajes gas losije drzi pravac a to je opet zato sto dodavanjem gasa jos malo rasteretis prednju osovinu i prednji kotaci tada pocinju pomalo da proklizavaju tj. slabije drze pravac (ili krivinu). Znaci vozio si na samoj granici ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nešto ne štima tu, čim težu prikolicu uzmeš to je sve gora upravljivost. Probao sam sad jedan teret od 50 tona i skretati praktički ne možeš sa 6x2 i 6x4 a s 4x2 normalno skrećeš. Probao sam i defaultne prikolice tj. izbacio sve modove za prikolice kao i modove za šasiju koji bi mogli biti u konfliktu s igrom i svejedno je problem još tu.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 22:08 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma bas svako slovce ti stima, sto veci teret to veci problem i sam rece da ga zapazas na 20+ tona tereta. Sa praznim kamionom i sa 6t tereta to neces zapaziti i (kao sto vec rekoh) samo na 3 osovine (6x2, 6x4).
Teret se oslanja na kamion izmedju dvije zadnje osovine (pogledaj) i svu tezinu tereta nose samo one a prednja nic. Kod sasije sa dvije osovine (ukupno) deo tereta ipak pada na prednju osovinu.
Primjer prikolica od 21t: 14t (lupam) nose njene osovine a 7 tona nosi kamion. Ako kamion ima 2 zadnje osovine svih 7 tona nose one a prednja nic, ali ako kamion ima samo jednu zadnju osovinu onda ona nosi 5t a prednja ipak dobija 2t (vec rekoh da lupam brojke). Zbog toga (2t) kamioni sa dvije osovine (4x2) drze pravac super.

 

------------------------ edit:

Jel' to netko rece BUS ? Sta bus, koji bus (na 1.17 beta) ... ?  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 0:05 (suMaper).
Moj PC  
4 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nove postavke Sweetfx-a, dodao sam hdr, malo izmjenio bloom i lumasharpen, slike možete pogledati ovdje , to je ovih prvih 6 slika, modovi koji su korišteni da bi bilo što realističnije su za travu sa texturama od Rafaelabc i mod bez kojeg se ne može.

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 0:28 (Max1985).
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Max1985 kaže...

Nove postavke Sweetfx-a, dodao sam hdr, malo izmjenio bloom i lumasharpen, slike možete pogledati ovdje , to je ovih prvih 6 slika, modovi koji su korišteni da bi bilo što realističnije su za travu sa texturama od Rafaelabc i mod bez kojeg se ne može.

 - Kad sam pogledao prvu sliku faca mi je bila :O, tako da ovo sigurno skidam^^ :)

BF 4 + BF 3 ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znatno vise AI-a na cestama i jos malo agresivniji, pa tko voli garant nece zaspati na cesti ...
A i sjesam se nekih sto bi da "vise pate al' im ne ide" ...

http://ets2.lt/en/igrek-ai-mod-v2/

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo instaliro ProMod mapu, verzijaigre je 1.17.0.37s (32-bit), AI mod iz posta iznad, nekoliko modova za terete i sve radi bez najmanjeg problema..

I značenje (R) koji se rijetko javlja dok ne diram retarder niti kočnicu pa ako neko zna engleski to je:  Blinking light with function requested by the operator and fixed light with the function activated.

Jedan info: 1 week until the release, Scandinavia expansion will be released on May 7th, 2015 at midnight CEST (May 6th, 2015 at 10 PM UTC). 

Jel se zna dali će se i kada moći s 1.17. u MP?

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 9:11 (Zekat).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo Scandinavije napokon na Steam-u. Cijena 17.99€. Tko kupi prvi tijedan dobije Viking Legends Paintjob DLC besplatno.

Zmaj od Bosne
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Snimaju se novi nastavci "Pale sam na svijetu"...a kasnije zaluto negdje u snjegu.

Jel vam trza/lag-a ProMods mapa?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 14:46 (Zekat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Uglavnom... riješeno je.

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa,imam jedno pitanje...

 

Prije par dana sam napravio svoju firmu na myvtc.net,i preko panela stavio frenda kao zaposlenika firme,ali zanima me kako ta firma funkcionira,kako da ja vozim "preko nje",da imam onu statistiku kolko sam odvozio,kolko zaradio i slicno,jer mi je to sve trenutno na 0...

 

Pa ako mi mozete detaljno objasniti,bio bih zahvalan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Što se tiče myvtc ...

 

Sve te podatke moraju na stranici upopunjavati vozači, a ti ih na kraju potvrđivati (jer si Boss, jel ) . Znači, bit svega je da ti vozači naprave screenshot na kraju svake ture, znači kad otkopčaju prikolicu okinu onu statistiku o odrađenom poslu, a nakon toga prilikom popunjavanja joba na myvtc-u unesu sve potrebne podatke, a oni su upravo vidljivi na tom screenshotu. I naravno, kao prilog svemu tome, uploadaju i taj screenshot radi dokaza uspješno odrađenom poslu.

 

Ti opet, kao Boss, iliti Vođa :D , pregledavaš prijavljene ture i odobravaš ih ukoliko je sve u redu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad dolazi novi actros u igru ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Euro Truck Simulator 2

U v1.18 (nakon što izađe DLC Skandinavija i ETS2 v1.17):

http://blog.scssoft.com/2015/04/amost-there.html

Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali je moguče snimiti vožnju u ETS2 na hard disk ili neki drugu način?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
draž kaže...

Dali je moguče snimiti vožnju u ETS2 na hard disk ili neki drugu način?

 - Naravno da je moguce.

 - Instaliraj si program Bandicam ili Fraps.

BF 4 + BF 3 ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Instalirao sam Bendicam ali snimi mi samo sliku Windovsa sa ikonama a u pozadini ide ton iz igre.

Več se cijelo poslijepodne zezam s tim.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

- Kao prvo, imas ovakav Bandicam ?

- Vidis tamo kao neki joystick/gamepad i neki pravokutnik, pravokutnik je za snimanje desktopa, a taj joystick/gamepad je za snimanje igre/ingame.

- Stisnes ''Video'' i ''Record/Stop Hotkey'' si stavi na F12 ili na bilo sta. (recimo pritisnes F12 ingame i pocne ti snimat igru, takodjer pritisnes F12 i prestane ti snimat)

- Naravno pod ''Video'', moras si namjestiti postavke koje ti najbolje odgovaraju.

- Jos jedna stvar, stisnes ''FPS'' i oznacis si ''Show FPS Overlay'' i na malom monitoru stisnes u koji kut zelis da ti to prikazuje (svejedno ako imas Show FPS Overlay na videu ti to nece prikazivati), i kada si ingame, ako FPS bude zelen to znaci da se NE snima, a ako bude crven to znaci DA se snima.

 

Evo ja se nadam da sa ti/vam pomogao ;)

1 1
BF 4 + BF 3 ( http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/191silvinjo/stats/894230851/pc/ )
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice