Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.127.593
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da, koju ti imaš i koji si lvl

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Najnoviju verziju,70 i neki.Ali ne odgovara ti to,nađi na internetu i ubaci si save.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel mi možeš dat link gdje si ti skinuo najnoviju, daj mi onda pošalji pa da oboje spojim i igram na najnovijoj sa 70lvl

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ovo radi na mojoj http://ets2.lt/en/save-game/

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jebeš Skandinaviju i sve ostalo dok Frank napravi mapu koja je free i u kojoj se može uživati kao ni u jednoj drugoj. Dugo se čekao update ali došao je taj dan :)

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Skinio sam Hungary mapu i kad hoču raspakirat traži neku lozinku, ne znam koja je?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
pise na stranici odakle si skinuo
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Skinio sam Hungary mapu i kad hoču raspakirat traži neku lozinku, ne znam koja je?

 "magyar.zip" ne treba raspakirati, samo ga stavi u mod folder i aktiviraj.
Ako ti bas smeta ".zip" promjeni u ".scs" baci u mod folder i aktiviraj.  ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Napravio sam i pojavio se magyar.zip, aktiviro sam ga u profilu i odma sve druge modove isključio jer sam mislio da zbog toga neče pokrenit al ništa, nepokreče nego izbaci (slika 2)...

 

2 2
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 16:23 (Zekat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A imaš pravi svinjac u mod mapi, užas.... Tu se ni Bog ne snađe.... Zapakirane + raspakirane modove, ovaj military cargo pack u dvije verzije a samo jedna treba koja je zadnja updateirana a i ne trebaš ovu verziju s _rus nastavkom već samo _eng što označava da će ti tereti pisati na engleskom u igri.

Da li si započeo novi profil na Mađi ili hoćeš sa starim nastaviti? U slučaju novog moraš izabrati modul igre magyar tamo kad se radi profil a ako hoćeš nastaviti sa starim a samo ti je mapa uključena onda vjerojatno si s nekim kamionom ili sl. završio kad si zadnji put igrao pa ga maknuo iz igre u međuvremenu pa ti ga više save ne prepoznaje te dolazi do rušenja. Što game.log kaže?

 

I koju verziju igre imaš? Mora biti 1.18.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 16:34 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zekat:
Madja mora na novi profil ili iskljucivo njen stari, tj. mora biti u modulu igre "magyar" (kao sto rece vrinho)

vrinho:
Ne kuzim tvoj problem, ja sam nastavio sa malo starim profilom koji sam zapoceo na v1.17 ali na Madji 0.9.22 sa fixevima i meni radi ok.
Ti vjerojatno mislis ne onaj profil od v1.15, ja sam taj zagubio. Voljan sam pogledati sta se desava ako mi das taj profil ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 18:43 (suMaper).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Treba mi neka zanimljiva mapa ,koju mogu staviti na postojeci profil i  s kojom se moze nastaviti igrati na postojeceom profilu nakon sto je izbacim .

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rucipe kaže...

Treba mi neka zanimljiva mapa ,koju mogu staviti na postojeci profil i  s kojom se moze nastaviti igrati na postojeceom profilu nakon sto je izbacim .

 TSM ili promods,ja sam samo na tim igrao.Kad ti se neda iskljucis mapu u postavkama i nastavis dalje sa osnovnom mapom.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, znaci: TSM ili ProMods ili RusMap ili TSM+RusMap (zajedno) ili ProMods+RusMap (zajedno) ...

Pa ti biraj ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Da, znaci: TSM ili ProMods ili RusMap ili TSM+RusMap (zajedno) ili ProMods+RusMap (zajedno) ...

Pa ti biraj ...

 

 Može link za tsm i promods ? hvala . 

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

TSM: http://linkcrypt.ws/dir/yhc1vhge6681i4o

Promods zahtjeva dlc-Skandi, mozda nadjes stariji koji ne trazi Skandi i moras se regati: www.promods.net

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

 

vrinho:
Ne kuzim tvoj problem, ja sam nastavio sa malo starim profilom koji sam zapoceo na v1.17 ali na Madji 0.9.22 sa fixevima i meni radi ok.
Ti vjerojatno mislis ne onaj profil od v1.15, ja sam taj zagubio. Voljan sam pogledati sta se desava ako mi das taj profil ...

 Misliš na onaj koji sam postao na SCS forumu? Iskreno nemam pojma na kojoj sam zadnjoj verziji prije 1.18 igrao ovu mapu, mislim da je 1.15. Sve sam bio posložio danas konačno, stare modove updateirao itd itd i hoću konačno početi voziti kad ono nema poslova. Rekoh, neki mod me zajebava kad ono stavim golu mapu, nekoliko dana odspavam i opet ništa. Ni običnih ni brzih, sve prazno. Čekam franka da se izjasni pa da vidim gdje je problem.

 

Edit: Probao sam na novom profilu, sve radi normalno. E sranje žešće, sad opet se mučiti ispočetka, ovom se nisam nadao...

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2015 20:49 (vrinho).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Huh, bas toga sam se i plasio toliko da sam se bojao i predloziti da probas ...

Ma koga yebe vazno da se vozi ...

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Huh, bas toga sam se i plasio toliko da sam se bojao i predloziti da probas ...

Ma koga yebe vazno da se vozi ...

 

 

 Majstore, riješio sam Sjetio sam se da se tu prije spominjalo resetiranje ekonomije u MP pa sam išao to prekopati temu ovdje i našao postupak (Hvala Igzy) kako to napraviti i napravio to u profilu od mape, i pomoglo je. Puno lakše mi je sad kad znam da se ne moram opet ispočetka zajebavati a prešao sam većinu mape s težom ekonomijom. Zašto se ovo dogodilo ne znam ali očito je profil predugo stajao i previše paučine se skupilo pa mnogo zamjenjenih modova u međuvremenu.... Drugog objašnjenja nema.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2015 1:06 (vrinho).
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala svima koji su pomogli, otvorio sam novi profil i izabro mađarsku mapu pri uređenju profila, neke modove izbriso ostale uključio i radi bez greške. Mađa je pravo osvježenje u odnosu na sve druge mape  u pogledu vremena i prostora u prvom redu...

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
 Majstore, riješio sam ... 

Ee super, braavo ...
i hebes ti tog tvog majstora koji se ne sjeti "reset economy" kod problema ekonomije (nemanje posla) ... 

 

Zekat kaže...

... Mađa je pravo osvježenje u odnosu na sve druge mape u pogledu vremena i prostora u prvom redu...

 Je, Madja je apsolutni unikat po svim pitanjima ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovo aktuelna Hung(a)ry mapa pravo, sinoć skido reko da malo MP4-ku razradim i zaglavi do 4h 

Max1985
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I napokon gotova skola madja je jos sinoc skinuta a veceras lijepo skinem mod za velike terete i polako provodim noc uz radio i provlacenje po uskim cestama Evo usput i jedna malo starija slika posto nisam nista dugo postavio.

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ubacim madju napravim profil i kad odaberem grad i kad me pita jel zelim prosetat kroz upute ja stisnem ne i crasha se igra, nemam nikakve dodatne modove ukljucene a verzija igre je 1.18.1.3

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesi promjenio modul u Hungary kod kreiranja profila? Malo je čudno ako se ruši a nijedan drugi mod nemaš uključen, probaj u drugom gradu početi.

 

Danas odvozio nekih 200-300 km što je puno za tu mapu. Čista uživancija

Uz Mađu obavezan mi je ovaj okoliš i naravno Realistic Lightning koji s ovom mapom radi jedino ako iz njega izbrišete iz def foldera file env_data i sign (folder world).

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Momci meni nesto steka ETS nezz do cega je pa pitam vas?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DJT kaže...

Momci meni nesto steka ETS nezz do cega je pa pitam vas?

 Do slabog računala možda? Daj specifikacije kompa pa da vidimo.

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa frend mi ima problem sa ETS2 MP

 

Kad ide pokrenit,crasha mu i izbaci ono "Fatal error..." a SP mu radi,u cem je problem i koje je rijesanje... ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidim da je na Steamu ETS2 na 80% saleu za 4 Eura (Vanilla verzija). Jel se isplati to kupovati pa skudati modove s dodatnim kartama ili je ovaj Hungary/Scandinavia DLC pametna opcija? Fala unaprijed na brzom odgovoru jer ponuda traje do 19h.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice