Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.233
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Upravo kupio vlastiti kamion, prvi i zadnji u novom profilu za Mađarsku mapu. Trenutno je na 310ks u planu je malo pojačat snagu čim zato bude uvjeta i još neke sitnice na exterior-u..

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 13:43 (Zekat).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MoF0 kaže...

Vidim da je na Steamu ETS2 na 80% saleu za 4 Eura (Vanilla verzija). Jel se isplati to kupovati pa skudati modove s dodatnim kartama ili je ovaj Hungary/Scandinavia DLC pametna opcija? Fala unaprijed na brzom odgovoru jer ponuda traje do 19h.

 Kupuj hitno, to ti je obavezna osnava i za MP i za sve ostalo.
Nikad vise od 80% nije bilo i nece skoro ni biti ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
MoF0 kaže...

Vidim da je na Steamu ETS2 na 80% saleu za 4 Eura (Vanilla verzija). Jel se isplati to kupovati pa skudati modove s dodatnim kartama ili je ovaj Hungary/Scandinavia DLC pametna opcija? Fala unaprijed na brzom odgovoru jer ponuda traje do 19h.

 Kupuj hitno, to ti je obavezna osnava i za MP i za sve ostalo.
Nikad vise od 80% nije bilo i nece skoro ni biti ...

 

Hvala na odgovoru, prodano! :)

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Opljackaj sebe za jos 2€ (ili vec nekog sem mene) za dlc-Going East, nije obavezan ali MP drustvo imaju to i neces moci snjima u Poljsku i Madjarsku i tada ces plakati ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima netko neki paket za zvuk koji ga pojačava u kabini, samo  mi to treba?

Gledo sam malo na raznim stranicama al ništa pametno..inače IVECO se vozia verzija je 1.18, neznam jer to samo meni pretih ili svima..

 

Ovo se odnosi na Mađarsku papu.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 14:52 (Zekat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

samo upiši ovo u konzolu

 

s_interior_volume [1.0-6.0]

 

 

ovo 1-6 je jačina

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

samo upiši ovo u konzolu

 

s_interior_volume [1.0-6.0]

 

 

ovo 1-6 je jačina

 Gdje se nalazi ta konzola?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

@Zekat

 

Iznad Tab-a ili ispod Esc-a ima tipka, kada je stisneš pojavi se konzola u koju upisuješ zadane vrijednosti

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 14:58 (Max1985).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ali da može koristit konzolu mora prvo u config file omogućit korištenje iste. Po defaultu je ugašena ako se ne varam. OVDJE je sve objašnjeno.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Uspio sam sve sjebat i sad uopče neam zvuka, šta nevalja? imam dva znaka viška bez kojih nemogu upisat s_interior_volume [6.0] vidi se na slici...pa probao ponovo al nema zvuka.

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 17:05 (Zekat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jbt sad upalim komp i steam mi kaze da ETS2 Scandinavia izbrisana sa mojeg Steam Accounta, odem ja pogledat i stvarno je nema ??? WTF

 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i kod mene kupljen kamion na Mađi, također je zasad na njemu osnovna oprema a i nema se para za bolje.

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Uspio sam sve sjebat i sad uopče neam zvuka, šta nevalja? imam dva znaka viška bez kojih nemogu upisat s_interior_volume [6.0] vidi se na slici...pa probao ponovo al nema zvuka.

 Vec rekoh da se manes konzole (mac sa dvije ostrice), lupaj ovo al' pazljivo:
s_interior_volume 1  lupi enter

s_interior_volume  lupi enter i treba da dobijes ovo dole 
"s_interior_volume" is: "1" default: "1.0" > i kad ovo dobijes onda odmah iscupaj taj taster i baci ga u tri lijepe sargarepe ...

Dobices mod za Iveca i Madju ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.6.2015 21:34 (suMaper).
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Baš sam mislio ovdje dat jedan gift za Going East DLC jer sam kupovao Going East + Scandinavia paket jer me tako ispalo jeftinije nego da sam uzeo samo Scandinaviu. 

Al kad sam aktivirao, nije mi dalo dodatni Going East gift nego je samo računalo kao da ga je aktiviralo iako sam ga imao otprije. :/

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Jbt sad upalim komp i steam mi kaze da ETS2 Scandinavia izbrisana sa mojeg Steam Accounta, odem ja pogledat i stvarno je nema ??? WTF

 

 gdje si bio kupio scandinaviu ?

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
Tomek.Klc kaže...

Jel mislite da bi Scandinavia DLC mogao doći na Flash / Daily deals ovih dana ? Ili je ovih 15€ najniže što će bit ?

 Kupio prek g2a za ~12€

...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Umjesto da kupiš na Steamu ko čovjek za 13.5€, ti riskiraš preko G2A od preprodavača da bi uštedio taj 1.5€ ? I sad si bacio novce u vjetar.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jos ne vidjene brojke, i servera i vozaca ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Jos ne vidjene brojke, i servera i vozaca ...  

 

 Užasno puno ljudi je bilo danas, u jednom trenu mi je igrica stala na 15 sekundi kad sam naletio pored Amsterdama, nije moglo učitat toliko vozača. A hvala bogu pa imam solidan kompjuter i inače igram sve na high sa 40 fpsa..

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Košice-Banska Bystrica 

btw posto sam novi ovdje, jel ima kakva akcija za kupit key ili org igru preko steama? 

i molim vas misljenje o tsm mapi 6.7 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
mazy651 kaže...

Košice-Banska Bystrica 

btw posto sam novi ovdje, jel ima kakva akcija za kupit key ili org igru preko steama? 

i molim vas misljenje o tsm mapi 6.7 ?

 Trenutno je 4€. I to traje sutra do 19:00. Najjeftinije što je dosad bilo ja mislim, i nakon ovoga više neće bit na saleu najverojatnije par mjeseci.

Na Steamu je sale.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.6.2015 1:28 (Tomek.Klc).
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidim da postoji neki mod koji daje kartu mediterana, dosta gradova u sj.Africi i Balkanu (nekoliko Hrvatskih). Radi li on na zadnjoj verziji igre? Nesto.18?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MoF0 kaže...

Vidim da postoji neki mod koji daje kartu mediterana, dosta gradova u sj.Africi i Balkanu (nekoliko Hrvatskih). Radi li on na zadnjoj verziji igre? Nesto.18?

 to ti je TSM mapa

Gaming 4ever.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
MoF0 kaže...

Vidim da postoji neki mod koji daje kartu mediterana, dosta gradova u sj.Africi i Balkanu (nekoliko Hrvatskih). Radi li on na zadnjoj verziji igre? Nesto.18?

 je, ok je mapa, kako si rekao imaš dosta gradova u Africi, ostatak Francuske, Pirinejski poluotok, ostatak Italije, Slovenija, Hrvatska (gradovi uz obalu), te od Balkana imaš čini mi se samo Tiranu u Albaniji i više gradova u Grčkoj... nadam se da nisam nešto zaboravio, uglavnom mapa je u redu, Promods je meni osobno puno boljea ali ovo je odlično za malo promjene...radi na 1.8

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima jos popusta na ets2 ? kupio bi frendu..., naravno ako bi se dalo sredit da mi Vi kupite ets2 prek steama za 4$ i onda vam dam psc..

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2015 23:22 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

@ 99Mile99, dodo323

Da, to je TSM mapa, stavljeno :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Jel ima jos popusta na ets2 ? kupio bi frendu..., naravno ako bi se dalo sredit da mi Vi kupite ets2 prek steama za 4$ i onda vam dam psc..

 Ets2 je na steamu 20 eura,neznam gdje si izvukao 4$? Kupis preko G2A sa PSC,tako sam ja kupio Skandinaviju dlc..

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Steam sale je bio, od tud je izvukao.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Prošla baba s kolačima. Da si se meni javio dok je trajao sale dao bih ti ja besplatno.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice