Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.377
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, gdje ste kupovali DLC Skandinavija, na Steam ili reseller stranicama?

Ja si razmišljam da uzmem, ali mi je preko Steama ipak malo previše, pa gledam Kinguin ili G2A.

Jedino me muči što je netko ne tako davno napisao da mu je DLC jednostavno nestao sa Steama, a kupljen je preko nekih od tih stranica, ne sjećam se točno koja je bila u pitanju. Doduše, nisam kasnije pratio temu, pa ne znam kako je to sve završilo i dal je uopće i bio problem u tim stranicama ili nećemu drugom.

 Meni je bio izbrisan sa steama, ali na svu srecu prijavio sam to na G2A Support, vratili su mi novac i dali 0.50€ ''bonusa''.

 Kasnije sam opet kupio skandinaviju i evo sad radi sve 5 :)

 

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Fele, ajde mi objasni čemu TD za moj komentar o Instant gamingu. Da li smatraš da lažem, imaš negativna iskustva s njima ili nešto treće? Baš me zanima....

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 15:57 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

pa jel vidiš da mulac daje TDove bezveze, znaš da se uvijek nađe neki genijalac

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Inače se ne obazirem na to i ne šljivim 5 posto ali kad staviš iskustvo i onda vidiš TD bez objašnjenja, malo je reći da mi izgleda retardirano.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Fele, ajde mi objasni čemu TD za moj komentar o Instant gamingu. Da li smatraš da lažem, imaš negativna iskustva s njima ili nešto treće? Baš me zanima....

 Upravo se razmisljam da ti lupim i ja jedan TD i to zato sto si cekao tek prošli tjedan ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Haha, a slabo sam igrao u zadnje vrijeme a kad sam igrao onda je samo Mađa bila u akciji. Gledam i čitam iskustva drugih da Poljska, Rusija i Promods full kompatibilne s Skandinavijom pa rekoh da uzmem konačno i ugodno sam iznenađen viđenim gore.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Haha, a slabo sam igrao u zadnje vrijeme a kad sam igrao onda je samo Mađa bila u akciji. Gledam i čitam iskustva drugih da Poljska, Rusija i Promods full kompatibilne s Skandinavijom pa rekoh da uzmem konačno i ugodno sam iznenađen viđenim gore.

 

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel zna netko kad ce bit neki konvoj?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nema toga više, sve se svelo na zajebanciju na TSu i onda se vozaju zajedno, ili Runko organizira interno konvoj

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znam da, Tata_Mata je govorio nesto da ce bit ovaj tjedan pa pitam mozda netko zna kad tocno.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Trebalo bi nešto organizirat bar nas min. 4-tvero s foruma (da znam s kim imam posla) a opčenito imašhttp://ets2c.com/

Dvije slike u znaku nostalgije prema nekadašnjim konvojima ekipe s foruma i ex yu, na ostalima se vidi kako nema posla a kafići puni...

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 13:27 (Zekat).
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Trebalo bi nešto organizirat bar nas min. 4-tvero s foruma (da znam s kim imam posla) a opčenito imašhttp://ets2c.com/

Dvije slike u znaku nostalgije prema nekadašnjim konvojima ekipe s foruma i ex yu, na ostalima se vidi kako nema posla a kafići puni...

 

 

 

 

eh Balkan Šped 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ljudovi, igra tko od vas 1.19 beta? Imate li kakvi problema u Poljskoj?

Meni se dva puta zamrznula igra i morao sam resetirat komp jer nije htjelo više ništa raditi, ni CTRL+ALT+DEl.

Igram sa profilom bez modova, odvozio nekoliko ruta izvan Poljske bez ijednog problema i odjednom mi u Poljskoj blokira. Nakon resetiranja dalje ide normalno. Ako je netko imao sličnih problema neka se javi, pa da vidim dal je do bete ili je problem sa moje strane.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Eh, koji plac za konvojem a nitko nece ...  


Pa da vas vidim tko zeli, moze i hoce sutra u konvoj ???
Moze se glasati vise puta tako sto se predhodno ponistava, pa ako nekom odgovara i neko drugo vrijeme gde ih ima vise moze se pridruziti ...

 

Grad polaska/dolaska po dogovoru ucesnika bar 1 sat prije polaska.

 

Zekat kaže...

Trebalo bi nešto organizirat bar nas min. 4-tvero s foruma (da znam s kim imam posla) ...

A kakva ti to posla imas sa konvojasima ??? 
Ajde ti lijepo stavi post sa pitanjem za subotu u: 10 11 12 14 16 18 20 21 sati

 

1 15 sati
1 16
0 17
0 18
0 19
1 20
8 21
2 22 sati
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 7:05 (suMaper).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dali se MP moze igrati sa najnovijom verzijom ili se mora rusit na stariju verziju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dok je MP 0.1.9.2 tada samo ets2 v1.18.1.3 ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Dok je MP 0.1.9.2 tada samo ets2 v1.18.1.3 ...

 

 Nemam MP instaliran pa neznam koje verzije podrzava.Mislio sam odvozit koju sa vama ali moram rusit verziju a to mi se bas neda

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja mogu u bilo koje vrijeme vozit, btw jel ima neki novih informacija o tandem kamionima?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

već je rečeno davnih dana na MP forumu da oni neće praviti update nikad za betu, znači kad dođe pravi 1.19 onda će i onda MP

 

znači 1.18 i dalje

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 0:41 (JuXo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Superbica je u toku izrade :)

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mali off,hoće se tko mjenjat,nudim origin s humble bundle-om za ets2 key.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Oo vidim lijepu brojku 7+ (+2 mogica), pa sad na vama je da se dogovorite za ostalo i uzivate.
Za polazak vam preporucam Milano ili Berlin jer imaju dobre pozicije i svaki ima 5 firmi tj. dosta posla za izbor ...
Ja necu moci doci ali cu vam drzati fige za dobar provod i da vas ne namirisu "nezvani gosti" (Turci, Merkurac etc.). 

Ja cu staviti za izbor ta dva grada ali vi svakako birate bilo koji po zelji.

5 Milano
2 Berlin
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 13:26 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, koliko je DLC Scandinavia velik za skinut? 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nekih 130 MB

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, koliko je DLC Scandinavia velik za skinut? 

 Ukoliko imas orginal, zar nije dlc scandinavia vec skinuta, unutar igre, samo moras kupit dlc kako bi to otkljucao

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Konačno sam se odlučio na kupnju danas i kad mi se Steam updateao bilo je nekih 115 mb samo, pa mi se nekako malo činilo. Nekako sam povezivao to sa redom veličine GB, a ne MB. Zato sam htio provjeriti. 

 

Uglavnom, vrijeme je da se i sjever posjeti. :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dado16 kaže...
Igzy20 kaže...

Ekipa, koliko je DLC Scandinavia velik za skinut? 

 Ukoliko imas orginal, zar nije dlc scandinavia vec skinuta, unutar igre, samo moras kupit dlc kako bi to otkljucao

Ima pack svih DLC-ova za skinuti, netko je već davno postao ali uzalud ti je stavljati ih unutar ETS2 foldera kad ih treba aktivirati ključem.

Inače, tek kad DLC aktiviraš ključem, tek onda se skine. Tako za svaki.

---Life is ours, we live it our way---
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sa ovime sam se ja da izvinete zajebavao unazad dva, tri dana Sweetfx, HDR i Weather FIX za IWR6 slike su tu prvih 6 komada http://s1377.photobucket.com/user/mostwantedmt/library/?sort=3&page=1 ,

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2015 17:26 (Max1985).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ehhhhh evo ga konačno je gotovo grafika za IWR_r6 mod http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=169017 , slike su ovjde prvih 14 http://s1377.photobucket.com/user/mostwantedmt/library/?sort=3&page=1 , a i link je ovdje http://www.file-upload.net/download-10804948/IWR6_FIX_SweetFX.rar.html , nadam se da ne izgleda loše 

Max1985
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice