Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.137.870
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mali jubilej danas. MAN odvozio prvih 100.000 km.

Brojčanik se okrenuo na stotku na autocesti u blizini Stockholma. 320 ks i nakon toliko kilometara vuče kao i prvog dana.

Još par kamiona je na pragu stotke. To je samo dobar znak da kompanija dobro posluje i da se teret prevozi. :D

Prva stotka Prva stotka
Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pripreme za proslavu oluje su u punom jeku...

 

Ulaz u Vukowar... Ulaz u Vukowar...
Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 14:05 (Zekat).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moze mi netko uploadat na neku stranicu ili poslat na mail macgyver.53.com@gmail.com core.dll file iz foldera ETS2MP, jer mi neradi mp, reinstall ne pomaže. A kada mi je preko TeamViewera admin slagao skidao je taj file s neke stranice i kada je ubacio proradilo je.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dal ti javlja kakav error MP? Ja sam instalirao i izbacuje mi error ''Could not inject dll.....'', nešto u tom stilu.

 

EDIT: Pokrećem humanitarnu akciju. Svi zainteresirani i koji su u mogućnosti mole se da uplate koju kunu kako bi se zaštitaru kupila normalna stolica da jadan ne mora na gajbama sjedit.

Humanitarna akcija ''Kunu udjeli i stolicu ponesi'' Humanitarna akcija ''Kunu udjeli i stolicu ponesi''
Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 17:39 (Igzy20).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, izbacuje mi Could not inject dll into the game process (error code 8)

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Isto to i meni javlja. Ako uspiješ riješiti problem, javi molim te da i ja probam. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ok budem, i prije sam imao isti problem pa mi je admim prek TeamViewera to slozio. Koji win ti koristis?

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Windows 7 x64. Probao sam obrisati sve vezano za MP, skinuti ponovno i instalirati. Ali opet isto.

 

MP me muči unazad par verzija. Prije je bez problema radilo, ali nakon što je došla nova verzija (mislim da tamo negdje oko 1.15) počeli su problemi. Više mi nije htjelo pokretati MP, nego mi je pokretalo normalno kao SP. Sve sam isprobavao, kontaktirao admine na MP forumu, ali ni oni nisu uspjeli naći riješenje.

Sad sam skinuo i javlja mi se ovaj problem sa dll-om.

 

A zanimljiva stvar da na curinom laptopu radi bez problema. Isti Windowsi su gore. Skinuo, instalirao i radi od prve. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja koristim Win 8.1 64-bit, ista stvar kao kod tebe sve do prije par update-ova je sve radilo savrsneo, nikad nisam imao nijedan crash u igri. A kad mi je vec da oprostite dopizdilo skidat neke fixeve i gluposti napravio sam renistall winsa ali naravno problem je ostao.

 

EDIT: Evo link za temu koju je neki lik otovrio i ima isti problem, ja sam napisao da imam isti problem pa napisi i ti ako hoces. Mozda se napokon odluce posvetit problemu kada vide da ga vise ljudi ima. http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/19282-game-startup-problem-error-code-8-help/page-2 (Nadam se da smijem linkat drugi forum i da me moderator nece protjerat odavde )

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 21:43 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz raja, maloprije sam skinuo i instalirao ETS 2 ali imam jedan problem.. Kada pokusam pokrenuti igricu izbaci mi samo "Steam has stopped working" ili u nekim slucajevima (sve zavisno od verzije) mi izbaci "Euro truck simulator has stopped working".. Probao sam sva rjesenja koja sam nasao na netu ali nije upalilo..  

 

 http://i39.tinypic.com/nbtdhk.png  

 

Hvala unaprijed :D                

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
labe95 kaže...

Pozz raja, maloprije sam skinuo i instalirao ETS 2 ali imam jedan problem.. Kada pokusam pokrenuti igricu izbaci mi samo "Steam has stopped working" ili u nekim slucajevima (sve zavisno od verzije) mi izbaci "Euro truck simulator has stopped working".. Probao sam sva rjesenja koja sam nasao na netu ali nije upalilo..  

 

 http://i39.tinypic.com/nbtdhk.png  

 

Hvala unaprijed :D                

 si siguran da je orginal?

battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Susreo sam se sa neobičnim problemom, pa da vidim dal je tko imao sličnih poteškoća. Želim obojiti kamion, međutim kad odem na lakirnicu i odaberem ''prilagođena metalik boja'' igra mi se crasha. Odaberem li neki od drugih načina bojanja, sve je u redu.

Pokušao sam i 64 i 32 bitnu verziju, a isto tako i DirectX i OpenGL. Svugdje je isto. 

 

Probao sam i sa drugim profilom, ali kamion koji na sebi ima metalik boju crasha igru, tako da ne mogu ni pokrenuti uopće. Sa normalnom bojom igra radi bez problema.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

2+ milje aktiviranih ets2 na Steam (link) ... ...

Logitech G29 Logitech G29
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na trecoj slici se moze vidjet policijski auto, mozda ubace da te zaustave ako prekrsis neko pravilo :)

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Policijski auto? Gdje?

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Policijski auto? Gdje?

 3 slika, al vidi se tek u fullscreenu 

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

HUNGARY MAP v0.9.26 by Frank007 is RELEASED! It's compatible with the patch 1.19 ! ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako već nije bilo...

 

Karta na kojoj možete vidjeti gdje se netko nalazi.

 

http://ets2map.com/

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Bigfoot kaže...

Ako već nije bilo...

 

Karta na kojoj možete vidjeti gdje se netko nalazi.

 

http://ets2map.com/

 Nisam dugo igrao MP, mi mos reci sta su ovi zuto crveni policajci?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Radar

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rodić kaže...
Bigfoot kaže...

Ako već nije bilo...

 

Karta na kojoj možete vidjeti gdje se netko nalazi.

 

http://ets2map.com/

 Nisam dugo igrao MP, mi mos reci sta su ovi zuto crveni policajci?

 Speed camera.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dovoljan je trenutak nepažnje da se dogodi ovo. Osim štete na kamionima, ozlijeđenih nasreću nije bilo. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Dovoljan je trenutak nepažnje da se dogodi ovo. Osim štete na kamionima, ozlijeđenih nasreću nije bilo. 

 Dije to slikano?

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam točno siguran, ali mislim da je Malmo ili okolica. Išao sam po teret, previdio crvenog Volva u kružnom toku i završio na boku.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Decki, jel tko probao ets2 na windows 10? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kicmabrajker kaže...

Decki, jel tko probao ets2 na windows 10? 

 Ja ga igram na Windows 10 i nema problema.

Zmaj od Bosne | Unlock the Power Within | Intel Core i7
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Puls3 kaže...
kicmabrajker kaže...

Decki, jel tko probao ets2 na windows 10? 

 Ja ga igram na Windows 10 i nema problema.

 ja stavio ih sinoc, probao ets2 i na fx8350 i na r9290x dobio nekih 20-25 fps.a vise, predobro

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

20-25? jebate sta cekam sa tim Windows 10, trebam ga instalirati vec jednom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rodić kaže...

20-25? jebate sta cekam sa tim Windows 10, trebam ga instalirati vec jednom 

 ja sam ostao u soku, igrica leti, ali skaliranje guta fps-e do zla boga

 

EDIT: steta kaj nemam slike sa sedmice da mogu usporediti...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.8.2015 15:24 (kicmabrajker).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Razmišljam si nešto već neko vrijeme, ali nikako da malo proguglam. Postoji li možda kakav način da se sedlo na kamionima približi više kabini, kako bi razmak između prikolice i kabine kamiona bio što manji?

Na Scaniama je to relativno dobro riješeno, ali kod većine kamiona dosta je velik razmak između prikolice i kabine, pa si gledam dal se to možda može srediti nekako.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice