Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.700
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zato ja i ne igram MP zbog svakakvih bolida na cesti, nemam živaca za NFS idiote 

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2015 14:41 (Max1985).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ne vidi se uopce semafor, jesi imao zeleno ili crveno? jer po ovome svi voze, nitko ne jebe 5% semafore

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

ne vidi se uopce semafor, jesi imao zeleno ili crveno? jer po ovome svi voze, nitko ne jebe 5% semafore

 Nema semafora, a sto je najbolje svi voze kak hoce, a fps kakav god imao dobar komp se osjeti da je pao i nije lako kocit... Sam sam izletio najbrze sto sam mogao da odem iz roterdama. Neznam zast sam se odlucio uopce da idem tam, al primamljivo mi bila lova i jbg... Sad sam banan , al malo odmora dobro dode

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

... ...

 

Uvjeravanje da sam ja onaj pravi :-) Uvjeravanje da sam ja onaj pravi :-)
... pa doobro, ajd' kad si navalio :-) ... pa doobro, ajd' kad si navalio :-)
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako netko prodaje DLC Skandi nek se javi...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 17:17 (Zekat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
kenomax kaže...

Oprosti Mogu li dobiti link od TSM Mape za verziju v1.18.1s ?

Please!!!

TSM za v1.18.1(s): http://linkcrypt.ws/dir/yhc1vhge6681i4o

 

 Ako instaliram ovaj mod dali ce mi ostati skandinavija?

KenanCool
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

SCS dlc hoce ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Osim ako ne instaliraš Mađarsku ili neku drugu standalone mapu ostaje ti original mapa i njeni dodaci (Going East i Scandinavia kad staviš TSM ili Promods mapu).

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Hvala puno ljudi uspjesno instalirano :)

KenanCool
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jos samo nesto.Mogu li dobiti link od ETS2 modova za verziju v1.18.1s

Ja sam trazio po google ali nisam nasao nista

KenanCool
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja gotovo sve modove skidam sa www.ets2.lt  Pogledaj mod koji te zanima i tamo ti piše za koju verziju je namjenjen. Ako ti se svidi koji mod skini i isprobaj jer se zna dogoditi da radi bez obzira koja je verzija igre u pitanju. Ali naravno, to se ne odnosi na sve modove.

 

P.S prije nego te admini opomenu jedan savjet. Nemoj postat dva puta za redom, koristi edit. :)

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

.... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Poz..imam steam verziju igre...di ja vidim koja je verzija u upotrebi? Uglavnom MP ne radi...

https://www.g2a.com/r/mmarko
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Cim pokrenes ets2, prvi prozor lijevo gore ...
Za MP ti treba Steam i legit i najnovija verzija, ocito nisi bas u ljubavi sa njom ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

tek sam počeo igricu, stoga još radim kao radnik i skupljam novce za svoj prvi kamiončić...
no zanima me dal se može kupiti "radar" za lociranje nadzornih kamera za brzinu....

odnosno dal isti mogu koristiti i sada dok sam radnik ili tek kad kupim svoj?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

tek sam počeo igricu, stoga još radim kao radnik i skupljam novce za svoj prvi kamiončić...
no zanima me dal se može kupiti "radar" za lociranje nadzornih kamera za brzinu....

odnosno dal isti mogu koristiti i sada dok sam radnik ili tek kad kupim svoj?

 kolko znam nema nigdje nikakvih rada za lociranje

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Cim pokrenes ets2, prvi prozor lijevo gore ...
Za MP ti treba Steam i legit i najnovija verzija, ocito nisi bas u ljubavi sa njom ... 

 

 Ocito jesam... a verzija je 1.19.2.1s ...a s njom ocito MP ne radi... Postoji mogucnost downgradea igre na steamu?... 

https://www.g2a.com/r/mmarko
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

tek sam počeo igricu, stoga još radim kao radnik i skupljam novce za svoj prvi kamiončić...
no zanima me dal se može kupiti "radar" za lociranje nadzornih kamera za brzinu....

odnosno dal isti mogu koristiti i sada dok sam radnik ili tek kad kupim svoj?

 koliko znam kod svake kamere imas prije toga znak pored ceste da je blizu kamera za brzinu, pa imas dosta vremena da usporis ,a i dosta kamera se moze i unaprijed primjetiti ako se i znakovi ignoriraju 

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 20:02 (TheVeky).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mac1981 kaže...
 Ocito jesam... a verzija je 1.19.2.1s ...a s njom ocito MP ne radi... Postoji mogucnost downgradea igre na steamu?... 

 Postoji mogucnost DL-a mod-a za MP : http://ets2mp.com/index.php

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 20:35 (suMaper).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Mac1981 kaže...
 Ocito jesam... a verzija je 1.19.2.1s ...a s njom ocito MP ne radi... Postoji mogucnost downgradea igre na steamu?... 

 Postoji mogucnost DL-a mod-a za MP : http://ets2mp.com/index.php

 

 Majstore... malo si mi pametan?...

 

Mod je skinut, instaliran, igra je legit i na steamu, verzija je 1.19.2.1s.

Kod pokretanja MP-a baca me u SP ili mi kaze da nemoze procitat verziju igre.

 

BTW..posto si tak pametan......sa stranice koju si linkao...base version 1.19 which is currently unsupported by Multiplayer...

 

Hvala na pomoci..

 

Evo za one koji nemogu igrat MP i imaju 1.19.xx verziju..

 

Downgrading your Version

 

This process is for people who want to downgrade their version to play the Multiplayer mod after Steam has updated their Euro Truck Simulator 2 version to the recent base game update.

 

"Example: Version 1.19 (ETS2 Base) > Version 1.18 (Multiplayer Support Base)"

*Before starting any of the below make sure your Euro Truck Simulator 2 is fully closed down, the process below won't work if it's open*

 

 

1: Load up your Steam Client and hover over "Library" and click "Games" at the top of your screen.

 

2: Right click on "Euro Truck Simulator 2" and click "Properties"

 

3: Click on the "Betas" tab at the top.

 

4: If steam has updated your current version making you unable to play the Multiplayer the top down box should say "NONE - Opt out of all beta programs"

 

5: Click on the drop down box, you'll be presented by a whole load of numbers and versions but the one you're wanting to select is "temporary_1_18_01_03 - 1.1.8.1.3"

 

*Note as mentioned above this will be updated as each version releases*

 

6: Close the properties window and then allow the game to update/downgrade. Providing you're on the correct Multiplayer version the Multiplayer mod will now launch.

https://www.g2a.com/r/mmarko
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Majstore... malo si mi pametan?...

 

Mod je skinut, instaliran, igra je legit i na steamu, verzija je 1.19.2.1s.

Kod pokretanja MP-a baca me u SP ili mi kaze da nemoze procitat verziju igre.

 

BTW..posto si tak pametan......sa stranice koju si linkao...base version 1.19 which is currently unsupported by Multiplayer...

 

.

Ajde da te citiram pa ovaj dio sa tko je pametan, a tko nije primjeni i na sebi.

Lijepo ti na stranici www.ets2mp.com koju ti je kolega suMaper linkao kad se registriraš i prijaviš piše: current release 0.2.0.1, required game version: 1.19.2.1s.

 

Očito je problem u neodgovarajućoj verziji moda ili u (ne)sreći poput mene da jednostavno iz zasad nepoznatih razloga ne možeš igrati MP.

 

U svakom slučaju, manje bahatosti prema kolegama forumašima koji se trude na svaki problem odgovoriti i pomoći kako bi i drugi mogli uživati u igri.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

 Majstore... malo si mi pametan?...

 

Mod je skinut, instaliran, igra je legit i na steamu, verzija je 1.19.2.1s.

Kod pokretanja MP-a baca me u SP ili mi kaze da nemoze procitat verziju igre.

 

BTW..posto si tak pametan......sa stranice koju si linkao...base version 1.19 which is currently unsupported by Multiplayer...

 

.

Ajde da te citiram pa ovaj dio sa tko je pametan, a tko nije primjeni i na sebi.

Lijepo ti na stranici www.ets2mp.com koju ti je kolega suMaper linkao kad se registriraš i prijaviš piše: current release 0.2.0.1, required game version: 1.19.2.1s.

 

Očito je problem u neodgovarajućoj verziji moda ili u (ne)sreći poput mene da jednostavno iz zasad nepoznatih razloga ne možeš igrati MP.

 

U svakom slučaju, manje bahatosti prema kolegama forumašima koji se trude na svaki problem odgovoriti i pomoći kako bi i drugi mogli uživati u igri.

pokrivam se usima i primjenjujem..................... ali ovo od njega i nije neka pomoc....pa ipak oni koji zele igrat MP ili su igrali nekad pa bi sad opet(ko ja) znamo sta treba skinut, instalirat....a ovo za verziju igre na DL stranici moda sam previdio... moje isprike uvrijeđenima...

https://www.g2a.com/r/mmarko
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 21:33 (Mac1981).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mac1981 kaže...

 Majstore... malo si mi pametan?...

...

 BTW..posto si tak pametan......

 Thankssss ...

 

Mac1981 kaže...

 Mod je skinut, instaliran, igra je legit i na steamu, verzija je 1.19.2.1s.

Kod pokretanja MP-a baca me u SP ili mi kaze da nemoze procitat verziju igre.

A jbg, da si ovo rekao u prvom postu ja nebi morao tebi (ostali to vec znaju) pametovati gdje se to vidi verzija ets2 ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Rjeseno.... Downgrade igre kao sto je opisano u onom mom "pametnom"postu i nazad update na trenutnu verziju ispravilo gresku sa MP-om...Proradilo

 

Pa eto Igzy20 ako imas vremena probaj...

 

Downgrade + update kod mene trajao cca 15 min 1.5MB/s

 

https://www.g2a.com/r/mmarko
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2015 21:44 (Mac1981).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

tek sam počeo igricu, stoga još radim kao radnik i skupljam novce za svoj prvi kamiončić...
no zanima me dal se može kupiti "radar" za lociranje nadzornih kamera za brzinu....

odnosno dal isti mogu koristiti i sada dok sam radnik ili tek kad kupim svoj?

 Brzo češ imati tolko novaca da ti pravila, znakovi i zakoni neče imati nikakvu ulogu ni utjecaja.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jedna s voznje sa Zekatom

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo malo i mojih slika :)

 

s kolegama prije kretanja dalje

kolege kolege
 

 

prije kretanja na dalek put

 
 

 

i malo odmora tokom vožnje

 
 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zanima me kako se mogu uraditi screenshotevi u igri, odnosno gdje se zaatim pripadajuće fotografije spremaju u računalu? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Zanima me kako se mogu uraditi screenshotevi u igri, odnosno gdje se zaatim pripadajuće fotografije spremaju u računalu? 

 Vidi u "postavke > tipkovnica" sasvim dole, mislim da je F10

a slike su ovdje: "...\Documents\Euro Truck Simulator 2\screenshot\"

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

El bi mi mogli neki konvojcic od 5-10-15 igraca napravit ? Recite ak ste za ;)

 

 [TS3]: balkan.ts3pro.com

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 14:00 (hahhaajaads).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice