Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja sam uvijek za konvoj

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Danas sam bio u tzv. konvoju s javnim predznakom i ko zna kad ću opet..

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

..ups.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zahvaljujući ovim vašim slikama danas sam morao kupit ovu igru. Uzeo sam onu osnovnu verziju.


Najviše mi se sviđa vožnja po starim cestama i kada pada kiša.

Autoputi su užasno dosadni.

 

Trenutno sam level 6, uzeo sam 2 kredita, jedan od 100k i jedan od 400k. Tom lovom sam proširio garažu na 3 slota, kupio 3 kamiona, zaposlio 2 vozača.. profit koji ti vozači rade je užasno slab, mislim da nešto krivo radim

 

Može mi neko reć kak se igra multiplayer? I kaj se uopće radi u multiplayeru?

 

 

U prilogu par slika sa današnjih vožnji

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Svaka čast što si kupio igru, a nisi ovdje došao žicati piratsku verziju ili slične fore! Puno sretnih km i dobrih vožnji. :D

Ako budeš imao prilike kupi i DLC Scandinavia, ne budeš požalio. Krajolik ostavlja bez riječi.

 

Što se MP tiče, odi na www.ets2mp.com, registiraj se, prijavi, skini najnoviju verziju moda i instaliraj. To je sva mudrost. Ako negdje zapneš javi se i uvijek netko bude spreman pomoći iako mislim da problema ne bi trebalo biti.

Što se samog MP tiče, ne razlikuje se previše od SP samo što nema AI prometa, nego su drugi vozači i uglavnom su modovi zabranjeni (osim nekih koje MP podržava). Ponekad je zabavno vozit u konvoju sa frendovima, ali zbog raznih idiota brzo to izgubi čar.

 

I da, poželjno je da imaš različite profile za SP i MP.

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

sad ganjaj kinguin i g2play za akciju na Going East i Skandinaviju, ali i na steamu je nekad akcija ali da nije najavljena

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

... ali i na steamu je nekad akcija ali da nije najavljena

 One vikend nisu ali sezonske se znaju (proljece, ljeto, jesen i NG) a jesen stize (dunjo moja) za mjesec dana ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima tko kakvu ideju što bi nas moglo čekati u novom patchu? Dosad su uvijek pisali o novostima, no o ovom se šuti. Bar koliko sam ja uspio vidjeti.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovih dana se vrlo kratko pojavljuje jedan mod koji odmah i nestaje cak i prije nego sto i pomislis reci keks.
Ne nije to jedan od onih kvazi modova za MP, to je prvi pravi mod te vrste i pravi unikat po tom pitanju a radi ko singerica da je to jos cudo nevidjeno.
Ali najvaznije od svega je da je on pljunuto isti kao jedna dlc-mapa ...

 

E sad kakve ovo ima veze sa bilo cime, ja blagog pojma nemam  i cini se da sam oopet prolupao ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 ovo za gps, NAPOKON....

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napokon su popravili i DRL svijetla na Scanii :)

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Preko noći mi je nestalo više od pola stvari kaj sam jučer kupio za kamion.  Svjetla, boja, štitnik spremnika za gorivo i jos svašta.

 

Slika od jučer u prilogu, danas je kamion bijele boje,  bez ikakvih ovih dodataka...... wtf?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

23:45 u igri dan.Jel to neki bug ili?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

23:45 u igri dan.Jel to neki bug ili?

 

 

to 1.20 beta ili? ako je onda je vjerojatno neki novi bug

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na 1.20 su izmjenili fajlove za vrijeme tako da ako imate kakve super, mega, ekstra, turbo lightning modove više ne rade od ove verzije. Prije se određivalo osvjetljenje od određenog vremena do određenog, sad više nema toga nego se određuje prema položaju Sunca kojem su položaj sredili kao realnom vremenu.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Je 1.20 beta..Nemam modova za vrijeme,mislim da cak ni nemam modova..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Promods 1.97 za 1.2 je vani ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 13:44 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa, nisam puno aktivan, posto vozim svaki dan, pa nemam bas puno vremena provoditi na racunalu.

 

Ugl, procitajte dobro sto je sljedeci update na Promods mapi, Project BALKANS; uz par gradova u Sloveniji i Italiji, mozda po prvi puta dobijemo kvalitetnu Hrvatsku u ETS2, planirani gradovi: Pula, Rijeka, Zagreb, Osijek ,Zadar, Split i Dubrovnik !!

http://www.promods.net/viewtopic.php?f=37&t=6779

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 18:22 (Kiki287).
Moj PC  
5 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Na prvoj stranici (na tom linku) u crvenom polju pise: "NOTE: This is not a place to show off released mods ..."

"Project Balkans" je samo jedan od radova Promods fan-a (ne i developera) u okviru i pod okriljem vrlo popularne "ProMods Academy".
U "Board index ‹ ProMods ETS2 Pack ‹ ProMods Academy ‹ Show your work" ima gomila takvih projekata i najuspesniji stizu u Promods ekipu kao nedavno "ETS2-User"
"volan123" (autor) nije clan Promods tima (mozda bude) on trenutno planira da ta mapa bude addon a sta ce biti posle bumo vidili.
Promods sada ima Sloveniju (Maribor i Ljubljana) i nju je radio Promods dev. "RacerToft"

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Došo update od nekih 800mb, skinuo ga, instaliro, i sad više ne radi multiplayer.......

 

Unsupported game version detected! To play ETS2MP you need to have ETS211921s (Steam release)! Do you need help with downgrading?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Naravno da MP više ne radi kad je izašao 1.20 patch za ETS2, a verzija MP-a je za 1.19 verziju. Dvije su ti solucije sad:

 

- nastavit igrat SP i pričekat da izađe MP za 1.20 verziju ili 

- downgradeat ETS2 natrag na 1.19 verziju.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 15:38 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma sve mi je jasno.

 

Super je ovaj update, nema više dosadnih vožnji po autoputima

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
b00 kaže...
Super je ovaj update, nema više dosadnih vožnji po autoputima

 Da, ja im skidam kapu i priznajem da su naapokon uradili pravu stvar sa AI-em ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Šta su uradili sa AI-em i zasto autoputevi vise nisu dosadni? Provjerio bih sam al cekat cu dok ne izađe mp za novi patch.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Stalno neki problemi sa ovom igrom kod mene. Pehista sam stvarno!

 

Još kad je beta izašla skinuo sam je, pokrenuo i imao problema sa grafikom. Kad stisnem kočnice, te uključim žmigavce i rotirke imam neke crvene kvadrate (vidljivo dolje na slikama). Vratio sam se natrag na 1.19 verziju i ponovno je sve bilo normalno. Pripisao sam to bugovima u beti.

 

Međutim, skinuo sam danas update, pokrenuo igru i problem se ponovno javio. Pokrenuo sam drugi profil i tamo je sve normalno. Pokušao sam isključiti zadnjih par modova koje sam skinuo da nije možda stvar u njima, ali ni to nije pomoglo.

Ima možda netko neki savjet što dalje pokušati?

 

Jedino mi je žao što se to događa na profilu koji mi je glavni i gdje najviše igram.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A da isključiš sve modove pa eliminiraš svaku sumnju. Sad sam isprobao na clean profilu koji mi služi samo za testiranje i sve je u redu, znači nije do igre. Takvi problemi su zbog modova i po onom što vidim imaš neki flare mod uključen.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 20:24 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Stalno neki problemi sa ovom igrom kod mene. Pehista sam stvarno!

 

Još kad je beta izašla skinuo sam je, pokrenuo i imao problema sa grafikom. Kad stisnem kočnice, te uključim žmigavce i rotirke imam neke crvene kvadrate (vidljivo dolje na slikama). Vratio sam se natrag na 1.19 verziju i ponovno je sve bilo normalno. Pripisao sam to bugovima u beti.

 

Međutim, skinuo sam danas update, pokrenuo igru i problem se ponovno javio. Pokrenuo sam drugi profil i tamo je sve normalno. Pokušao sam isključiti zadnjih par modova koje sam skinuo da nije možda stvar u njima, ali ni to nije pomoglo.

Ima možda netko neki savjet što dalje pokušati?

 

Jedino mi je žao što se to događa na profilu koji mi je glavni i gdje najviše igram.

 da nemas nekakve modove za svjetla, moze bit do toga...

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2015 20:46 (hahhaajaads).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Šta su uradili sa AI-em i zasto autoputevi vise nisu dosadni? Provjerio bih sam al cekat cu dok ne izađe mp za novi patch.

 

AI je gust i naporan (nema spavanja dok vozis), za ovo je do sada trebalo ceprkati po AI a sada gotovo imamo to ...

 

 

Igzy20 kaže...
Međutim, skinuo sam danas update, pokrenuo igru i problem se ponovno javio. Pokrenuo sam drugi profil i tamo je sve normalno. Pokušao sam isključiti zadnjih par modova koje sam skinuo da nije možda stvar u njima, ali ni to nije pomoglo.

Ima možda netko neki savjet što dalje pokušati?

 A modovi nema druge, dobar profil ti govori koji modovi su ti ok a za ostale poslusaj vrinho-a ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice