Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.141.474
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
16 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zamolio bih ak netko od vas ima volje da mi kaze najstabilniju EU mapu (moze i sire ak je stabilno) i neki patch ili dlc koji ukljucuje standardne nazive kamiona... Znam da nisu imali licencu za Mercedes i jos nesto...

Zahvaljujem ak je uopce netko ovo procitao.

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 20:55 (Batista).
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vidim da već jako dugo nisi igrao. Svi kamioni u ETS2 su sada licencirani. Problematičan je bio Mercedes, ali na kraju su dobili i  od njih licencu tako sad svi kamioni imaju standardna imena. Što se mapa tiče, dovoljno je da prolistaš zadnjih par stranica i već ćeš naći odgovor na svoje pitanje.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Cabin Accessories DLC available now!

Euro Truck Simulator 2 - Cabin Accessories

SPECIAL PROMOTION! Offer ends 7 October -10%, 3.59€ (inace je 3.99 €)

Paa, navali narode jos malo pa nestalo ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Krenio Mađu ponovo, upravo kupio novi sivi Volvo...

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad je bal, nek je bal, uzo Scandinavce i ove dodatke u kabini. i idemo lagano

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon 100 godina sam back to road sa novom Meckom :D Skandinavce sam uzeo preko G2A za 12€, te čekam da bude još para pa da se uzme i ovaj DLC sa interijerom... Modding community - meh, idem sa sigurnim i non moded verzijama :D

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sutra se u Vrbovcu odrzava Truck show, znaci bit ce izlozeni kamioni firmi iz HR ( ja se nadam da ce bit i Transporti Runko ) meeting pocinje u 14:00 kod hotela Bunčić i traje do kad traje, pa eto ako hocete dođite vi koji mozete a za vas koji ne mozete cu bar stavit slike ovdje u temu. LP!

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo slike, bilo je predobro turiro sam Scaniu Streamline R560 V8, novi FH16 i MP4 jedan od najboljih osjecaja u zivotu Dosli su i kolege :D iz firme Transporti Runko a njihova Scania R730 je bio jedan od najjacih kamiona ondje, imam i par videa gdje sam snimao zvuk ali njih cu kasnije uploadat.

 

Link za slike: http://imgur.com/a/rKOIK

 

                    http://imgur.com/a/6T1dg

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 21:29 (macgyver 53).
Moj PC  
19 0 hvala 13
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zanima me recimo ako aktiviram Mod prikolice recimo ove kada će odnosno koliko će se često ta prikolica vidjeti na cesti, odnosno koliko ću je ja moći koristiti? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

to je random ja mislim, ali ako misliš već skidati skinove za prikolice potraži sve modove od Jazzycat-a, lik ima preko 2000+ skinova za prikolice i još par modova za promet, druge kamione itd itd, uvjerljivo najbolji modovi

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

to je random ja mislim, ali ako misliš već skidati skinove za prikolice potraži sve modove od Jazzycat-a, lik ima preko 2000+ skinova za prikolice i još par modova za promet, druge kamione itd itd, uvjerljivo najbolji modovi

 to onaj nas Zemo Jazzy?

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzeo sam Cabin DLC jer nije preskup a daje na živosti malo u kabini. Bile mi bezveze one defaultne od SCS-a pa sam se malo u modificiranje bacio. Ima ko kakvu želju, prijedlog......?

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

napravi koju zastavicu na kojoj piše Runko / Transporti Runko, kako god

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bude i Runko. Budem napravio mod i posebno pack s modificiranim dds fajlovima koji će se po želji ubacivati u mod jer sam ograničen s 4 ovakve zastavice i jednom šalicom. Mogu i na onim trokutastim, njih je 7 mislim ali su mali. Pokušao sam preko def fajlova to povećati da bude više tih zastavica ali ne mogu nikako.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dal recimo kada ubacim mod mape (karte) ona bude odmah dostupna (vidljiva) u igrici ili je potreban još neki postupak za adekvatno prikazivanje iste? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ubaciš u mod folder, aktiviraš i odmah mora biti vidljiva.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mape poput TSM, Promods, Poland rebuilding samo staviš umapu sa modovima, uključiš u editoru profila i to je to.  Odmah su vidljive i igrive, te ne zahtjevaju kreiranje novog profila.

 

 

Mape kao što su Mađarska i slične, koje u potpunosti izmjenjuju originalnu mapu zahtjevaju kreiranje novog profila i potrebno je uključiti mod i neke opcije (ne znam kako se točno naziva ono kod biranja mađarskog profila). 

 

Ali gotovo kod svih mapa koje skidaš na stranicama pišu upute kako i što treba napraviti da bi mapa radila, tako da ne bi trbealo biti problema.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel zna neko mod za oversize load za ove novije verzije igre da radi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Runko gotov, 4 verzije. Malo sam se poslužio macgyverovim slikama, dobro su došle. Još budem nekih desetak zastavica napravio pa stavim mod u optjecaj. Ima još želja?

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Runko gotov, 4 verzije. Malo sam se poslužio macgyverovim slikama, dobro su došle. Još budem nekih desetak zastavica napravio pa stavim mod u optjecaj. Ima još želja?

 

 

 Jel može jedna NK Rijeka

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo moja nova scania i moj novi man i jos nesto :) :D 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 16:18 (dzonyy).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo packa zastavica i šalica, svakakve sam napravio. Samo raspakirajte i stavite mod znate već kamo ide.

Ako hoćete mijenjati zastavice po želji samo određeni dds fajl ubacite u vehicle\truck\upgrade\interior_decors\toyglass (zastavice) ali pazite si na preimenovanje fajlova, mora biti isto ime ko i oni u modu. Šalice mjenjate pod vehicle\truck\upgrade\interior_decors\toystand.

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 17:57 (vrinho).
Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

dali mogu scandinavia, going east i tsm raditi zajedno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Na oficijelnoj stranici tvrde da može http://trucksim-map.com/filebase/index.php/Entry/746-TruckSim-Map-6-1-f%C3%BCr-Patch-1-21-x/ , ja još nisam isprobao jer sam trenutno na PM Map 1.98 + PR Map 1.98 , ali budem čim uhvatim slobodnog vremena

Max1985
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Recite mi dal je moguće ubaciti  radio postaje po želji (te na koji način)?

Hvala...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

vrinho odakle si kupio dlc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Steam, jedino ga tamo i ima.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eto kupio i ja

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Steam, jedino ga tamo i ima.

Ima i na g2a, ali ista cijena kao i na steamu.

 

Rezime: bezvezan DLC, kad bude na akciji za 1€ uzmem ga čisto da imam cijeli komplet, 4€ ne vrijedi.

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo zadnja dva dana s ekipom se vozilo :)

 

 
 
 
 
 
 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2015 2:35 (GreenLife).
Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice