Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.280
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

E ljudi ovako igrao sam ets multiplayer sa prijateljembi zanima me kako da dobijemo iste poslove da vozimo u isti grad posto ja sam dobio druge gradove i on na marketu?

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nema druge nego da obojica zakvačite prikolice u singleplayeru za isti grad i onda se teleportirate u isti grad odakle želite krenuti, i onda se prebacis u mp, i vozi miško

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo par zanimljivih videa ( kad otovrite ovaj vidjet ce te i druge partove )

 

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, igra tko ETS2 na Windows 8.1? Kako vam se ponaša igra u odnosu na Win 7?

 

Morao sam reinstalirati Windowse na laptopu, pa sam za promjenu stavio 8.1 umjesto 7.

Instalirao sam Steam i pokrenuo ETS, ali muči me grafika. Na istim postavkama koje sam imao na Sedmici igra trza i kad vozim iz kabine puca grafika (ne znam kako objasniti, zacrnjuje mi se vani na sekundu nebo i drva). 

 

Imam nVidia Geforce G635M i skinuo sam najnoviji driver prilikom instaliranja Windowsa.

 

E sad, Steam folder sa igrama mi je na D disku i prilikom reinstalacije Windowsa nisam deinstalirao ETS nego sam ostavio kako je i nakon što sam reinstalirao Windowse samo sam u Steamu promjenio lokaciju foldera i automatski mi je pronašlo igru bez potrebe za ponovnom instalacijom.

 

Dal je možda to problem i treba li se u tom slučaju napraviti čista instalacija igre?

 

Stalno imam nekih problema sa igrom, al najviše me strah da ću kad kupim komp (kojem bi to bilo mačji kašalj pokrenut) također imati problema i da neće raditi glatko. :(

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Idi u Steam folder i pod steamapps/common si nekamo premjesti Euro Truck Simulator 2 folder gdje ti je igra. Sad izbriši Steam i instaliraj ga nanovo. Kad ga instaliraš stavi taj backupirani ETS 2 folder gdje je i bio inače ćeš nanovo morati igru skidati. Ako će se i dalje tako ponašati stavi neki stariji driver. Možeš i s tim prvo probati, kako hoćeš....

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Igram ja na 8.1 i u odnosu na 7 igra radi puno puno bolje kao i sve ostale igre, u ets2 sam nakon instalacije win8.1 dobio oko 15-25fps-a i mp također radi glatko na ultra sa nekih 45-60fps.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovako graficka Gigabyte geforce gt 420 2gb ddr3 128bit,procesor amd athlon II X2 250 3ghz i 4gb rama. I zašto dok ocu igrati Euro truck simulator 2 i saints row 2 malo mi steka,a zašto a prodavac mi je rekao da bi trebala pokretati bez problema i jače igrice,a Mafia 2 mi radi ko raketa bez stekanja! Pomozite molim vas!

,hodkohd
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ti moraš 10 tema otvorit i u sve moguće postojeće za grafičke isto pisat? Lijepo ti je prije odgovoreno da ti je slaba grafička i da ti zbog toga šteka.

 

A da ne idem u OFF dalje, reinstalirao sam ETS i vidjet ćemo kako bude sad.

Morat ću napravit malo reda u mod folderu jer sa novim profilom bez ijednog moda nema trzanja i kamion se normalno ponaša dok u profilu sa modovima zna trzat i kamion se ne ponaša realno (neovisno o teretu lako ubrzava, nema osjećaja težine).

 

Pošto nisam igrao zadnjih 2-3 verzije mislim da su modovi u pitanju i treba napravit malo reda među njima.

 

I još jedno pitanje. Ako isključim HDR slika mi je dosta tamna. Dal je to nešto što su mjenjali u zadnje vrijeme? Kao što rekoh, ovih zadnjih par verzija zbog nedostatka vremena nisam igrao, a ni previše pratio što je mjenjano.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pošto sam stavio na svoj kamion sirenu (onu za teret, narandžastu), zanima me s kojom tipkom je mogu aktivirati (uključiti) a s kojom deaktivirati (isključiti)?

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Narančasta sirena za teret? Nisi se ti zabunio nešto?

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Misli na beacon, po defaultu je to tipka sa slovom O pališ i gasiš, normalno možeš to promjenit kako tebi odgovara

Max1985
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel igra itko na Logitech Driving Force GT,dosta je jeftin a ljudi ga hvale pa me zanima kakav je u ETS jer bih to najvise igrao na njemu.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Jel igra itko na Logitech Driving Force GT,dosta je jeftin a ljudi ga hvale pa me zanima kakav je u ETS jer bih to najvise igrao na njemu.

 ja sam igrao kad sam ga imao i super je. neces pozaliti ak ga uzmes.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
apex13leo kaže...
macgyver 53 kaže...

Jel igra itko na Logitech Driving Force GT,dosta je jeftin a ljudi ga hvale pa me zanima kakav je u ETS jer bih to najvise igrao na njemu.

 ja sam igrao kad sam ga imao i super je. neces pozaliti ak ga uzmes.

 

ja isto igram,meni odličan

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzeo volan odlican je hvala svima na pomoci, moze mi netko uslikat postavke volana za ets posto mi ga previse vrti u igri a ja volan malo okrecem.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Uzeo volan odlican je hvala svima na pomoci, moze mi netko uslikat postavke volana za ets posto mi ga previse vrti u igri a ja volan malo okrecem.

 Stisni prvo start + select i onda X na volanu. znaci sve 3 skupa. ak ti to bude premalo probaj start+select i krug ili kocku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 20:24 (apex13leo).
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Uzeo volan odlican je hvala svima na pomoci, moze mi netko uslikat postavke volana za ets posto mi ga previse vrti u igri a ja volan malo okrecem.

 

Šta ne postoji software od Logitecha za taj volan da u njemu namještavaš koliko hoćeš stupnjeva da ti se okreće u igrama?? Znam da postoji na recimo g25,g27,g29.. Inače je 780 stupnjeva 1:1 omjer za ets2

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Postoji naravno

Meni je 900 stupnjeva,sve ispod mi nije OK,jer se volan u igri vrti brže nego moj fizički folan
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sad je volan dobar (namjestio u logitech softweru) ali mi se gas zablokiro na max. u drugim igrama radi savrseno.

 

EDIT: Uspio sam slozit tako sto sam resetiro sve kontrole.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 23:57 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
Postoji naravno

Meni je 900 stupnjeva,sve ispod mi nije OK,jer se volan u igri vrti brže nego moj fizički folan

 

Kod mene je obrnuta situacija, ako nije na 780 stupnjeva ne valja.. To valjda ovisi o volanu.. Htio sam kupit g27 i nije ga bilo više u trgovini pa sam uzeo g29 da ne naručivam i čekam. Odličan volan,  skuplji od g27 ( cca 3200kn) ali jedina boljka koju ima je ta da ne dolazi sa njim shifter iliti mjenjač. Mora se posebno kupit i košta oko 450 kn. Za ets2 zakon, ljepše je i zabavnije igrat kad imaš volan, nebitno kakav 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...
krokodil kaže...
Postoji naravno

Meni je 900 stupnjeva,sve ispod mi nije OK,jer se volan u igri vrti brže nego moj fizički folan

 

Kod mene je obrnuta situacija, ako nije na 780 stupnjeva ne valja.. To valjda ovisi o volanu.. Htio sam kupit g27 i nije ga bilo više u trgovini pa sam uzeo g29 da ne naručivam i čekam. Odličan volan,  skuplji od g27 ( cca 3200kn) ali jedina boljka koju ima je ta da ne dolazi sa njim shifter iliti mjenjač. Mora se posebno kupit i košta oko 450 kn. Za ets2 zakon, ljepše je i zabavnije igrat kad imaš volan, nebitno kakav 

 

 

G29 hah predobro!

 

jeli rade one diode?,kao koliko daš gasa

12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za diode neznam dali rade. Čitao sam po netu da to šljaka, za ets2 ima neki plugin ali nisam isprobavao..

Zabavno je uz ets2 imat i neki volan, ipak je to simulator vožnje. Jedino nisam još detaljno poštelao force feedback u igri. Stavio sam na default kako je. Kad sam ga kupio i probao igrat, parkirao sam prikolicu 10 min Treba malo prakse ulovit i to je to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tino26 kaže...
krokodil kaže...
Postoji naravno

Meni je 900 stupnjeva,sve ispod mi nije OK,jer se volan u igri vrti brže nego moj fizički folan

 

Kod mene je obrnuta situacija, ako nije na 780 stupnjeva ne valja.. To valjda ovisi o volanu.. Htio sam kupit g27 i nije ga bilo više u trgovini pa sam uzeo g29 da ne naručivam i čekam. Odličan volan,  skuplji od g27 ( cca 3200kn) ali jedina boljka koju ima je ta da ne dolazi sa njim shifter iliti mjenjač. Mora se posebno kupit i košta oko 450 kn. Za ets2 zakon, ljepše je i zabavnije igrat kad imaš volan, nebitno kakav 

 preporucam ti da si uzmes mjenjac od thrustmastera TH8A. ovaj od logitecha je smece i preskup ja za ono sto nudi. ja sam isto uzeo g29 i mjenjac od thrustmastera i prezadovoljan sam. ovaj od logitecha je za kaznit kaj su napravili od njega. nema gumbove uopce na sebi. ima samo 6 brzina + neki jadan rikverc koji ubaci iz svakog drugog pokusaja i dodje debelo previse za ono kaj nudi. thrustmaster je skup al i vrijedi svake lipe. 7 brzina + rikverc. moze se promjeniti u sekvencijalni mjenjac (sve ukljuceno u paketu, ukljucujuci alat), nema klasicne gumbove kaj se mogu potrgati vec radi na magnete ("Contactless magnetic sensor ensures consistency over time") i jos mozes staviti software da sve namjestis kak ti volja. savrsen za skoro sve igre i radi super sa ETS2 i sa bilo kojim volanom je kompatibilan.

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji je vrag s ets2.lt? Otvara neku litvansku stranicu za prodaju lakova i njegu automobila Prvo sam mislio da je nekakvi popup ali vraga.....

Ako je to neka reklama onda još takvu nisam vidio.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Upravo probao i kod mene otvara normalno. Nema nikakvih reklama ili ovoga sa slike. Siguran si da nisi pokupio neki virus na browseru pa ti zbog toga otvara ovo?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sad je dobro, netko se očito htio reklamirati preko njih i uspjelo im, makar bilo kratko.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

JELI MOZE NA OVAJ COMP EURO TRACK SIMULATOR 2

 

2x3.0 Ghz
4 GB RAMA
250 GB HD
HP 7800 SFF 2x3.0 GHz/ 4 GB RAM/ 200 GB HDD (2 hard diska)/ gigabitna mrezna kartica/ Intel HD zvucna karta/ grafika INTEL GMA 4500


jopa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
jopa30 kaže...

JELI MOZE NA OVAJ COMP EURO TRACK SIMULATOR 2

 

2x3.0 Ghz
4 GB RAMA
250 GB HD
HP 7800 SFF 2x3.0 GHz/ 4 GB RAM/ 200 GB HDD (2 hard diska)/ gigabitna mrezna kartica/ Intel HD zvucna karta/ grafika INTEL GMA 4500


 

Najbolje ti je otići na Can you run it stranicu i provjerit. Neznam dali bi igra štekala s obzirom na tu grafičku intel gma 4500.  Po iskustvu znam da te grafe se nalaze u laptopima ili kao integrirane u matičnama za stolne kompove. Možeš skinut i demo verzije s ets2 službene stranice pa probat pokrenut igru..

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zaželio se ja malo vožnje, pa opet instalirao ovo, i drago mi je. Kako se igra promijenila, ovi novi updateovi su odlični. :D

Ušao u zavoj sa 70km/h :( Ušao u zavoj sa 70km/h :(
Posle popravka, odmor. :) Posle popravka, odmor. :)
Moj PC  
1 2 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice