Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.141.922
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mac1981 kaže...

  Sve to super...samo ako tak vozis (saltas na 2100-2200 RPM) i pravi kamion gazda ti sigurno zadovoljan potrosnjom goriva...:-)

 A di si ti to vidio da ja šaltam na 2200 okretaja, sad ce jos ispasti da neznam voziti XD

TGA kontrolna u videu je krivo napravljena i postavljena, ja saltam samo u zelenom polju 1100-1900 okretaja, vise od toga nema smisla jer brze i bolje nece ici, a samo ce potrosnju napraviti.

Na videu tamo di je 2000okretaja bi trebalo biti 1700, krivo je postavljen mjerac okretaja, a ja to ispraviti neznam jer to treba raditi nove animacije i sve !!

 

 

Evo+pa+usporedi,+da+nebi+bilo+da+lazem+;) Evo+pa+usporedi,+da+nebi+bilo+da+lazem+;)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 13:11 (Kiki287).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Mac1981 kaže...

  Sve to super...samo ako tak vozis (saltas na 2100-2200 RPM) i pravi kamion gazda ti sigurno zadovoljan potrosnjom goriva...:-)

 A di si ti to vidio da ja šaltam na 2200 okretaja, sad ce jos ispasti da neznam voziti XD

TGA kontrolna u videu je krivo napravljena i postavljena, ja saltam samo u zelenom polju 1100-1900 okretaja, vise od toga nema smisla jer brze i bolje nece ici, a samo ce potrosnju napraviti.

Na videu tamo di je 2000okretaja bi trebalo biti 1700, krivo je postavljen mjerac okretaja, a ja to ispraviti neznam jer to treba raditi nove animacije i sve !!

 

 

 sad kakva je animacija neznam...niti u to ulazim.. znam sta vidim na videu (dal je krivo ili ne svejedno mi..ja sam komentirao voznju na videu kao takvom..)

dal znas vozit ili ne..niti to necu diskutirat..

Dal imam vise iskustva..definitivno imam... malo sam stariji od tebe i imam malo vise km pod guzicom.. a od kad su automatici uvedeni u kamione, ja se preporodih i nebi ga sad mjenjao za rucni mjenjac nikako.. dosta mi saltanja..od starih fapova i dajceva pa do ovih današnjih mjenjaca...ja sam za automatik..uz to, svaki automatik ima i "semi" mod, pa ak mise bas salta po mom izboru saltam. Recimo u trenutnoj ragi (18t, stralis, 310ks)  cesto koristim semi, jer onaj koji je programil taj mjenjac + odnos brzina i dif, vjerojatno je bio pijan ili drogiran.

https://www.g2a.com/r/mmarko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...


TGA kontrolna u videu je krivo napravljena i postavljena

 

 Da je krivo postavljena, kazaljka od obrtajke bi išla i preko mjernog područja..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mac1981 kaže...

 

 sad kakva je animacija neznam...niti u to ulazim.. znam sta vidim na videu (dal je krivo ili ne svejedno mi..ja sam komentirao voznju na videu kao takvom..)

dal znas vozit ili ne..niti to necu diskutirat..

Dal imam vise iskustva..definitivno imam... malo sam stariji od tebe i imam malo vise km pod guzicom.. a od kad su automatici uvedeni u kamione, ja se preporodih i nebi ga sad mjenjao za rucni mjenjac nikako.. dosta mi saltanja..od starih fapova i dajceva pa do ovih današnjih mjenjaca...ja sam za automatik..uz to, svaki automatik ima i "semi" mod, pa ak mise bas salta po mom izboru saltam. Recimo u trenutnoj ragi (18t, stralis, 310ks)  cesto koristim semi, jer onaj koji je programil taj mjenjac + odnos brzina i dif, vjerojatno je bio pijan ili drogiran.

 Cijenjeni kolega, ja za sebe ne mislim da sam ja sad neki "vrhunski" vozac, ali u ovih 4-5 godina, vozio sam sve kante, jedini novi kamion mi je bio TGX iz 2010, a svi ostali su bili 83-92 godiste, tako da o tome ne trebamo diskusirati.

 

@Hrvek

Molim te, usporedi poziciju gdje zapravo dode 2000 okretaja i du su postavljeni na modu, jako dobro znam o cemu govorim jer sam to govno od TGXa vozio zapravo, a TGA druga generacija ima istu kontrolnu i siceve od TGXa...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

 

@Hrvek

Molim te, usporedi poziciju gdje zapravo dode 2000 okretaja i du su postavljeni na modu, jako dobro znam o cemu govorim jer sam to govno od TGXa vozio zapravo, a TGA druga generacija ima istu kontrolnu i siceve od TGXa...

 Pazi, nisam vozio TGA ni TGX, ali dobro znam da je to simulacija i da ne mora sve biti 100% u pixel precizno.. Možda je tako napravito kako je i da si zapravo cijelo vrijeme šaltao na kraju zelenog područja.. (ponavljam, to je simulacija)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
Kiki287 kaže...

 

@Hrvek

Molim te, usporedi poziciju gdje zapravo dode 2000 okretaja i du su postavljeni na modu, jako dobro znam o cemu govorim jer sam to govno od TGXa vozio zapravo, a TGA druga generacija ima istu kontrolnu i siceve od TGXa...

 Pazi, nisam vozio TGA ni TGX, ali dobro znam da je to simulacija i da ne mora sve biti 100% u pixel precizno.. Možda je tako napravito kako je i da si zapravo cijelo vrijeme šaltao na kraju zelenog područja.. (ponavljam, to je simulacija)

 Prijatelju samo jedna stvar, ovo je napravljeno kao simulacija, ali ovo nije niti S od simulacije, za pravu simulaciju kupi/skini OMSI2 pa onda javi dojmove ;)

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav, 

 

novi sam ovdje i zanimaju me neke stvari... oduvijek igram ETS2 ali to je uvijek bilo skidano sa torrenta i tako nesto pa nikad nisam igrao orginal... e sad sam u prilici kupiti orginal ETS2 + going east + scandinavia... zanima me koje su sve mogucnosti kad kupis orginal, kakav je to multiplayer i ostale zajebancije... da li se mogu modovi stavljat gore za npr. firme, prikolice, kamione...

 

bio bi zahvalan kad bi neko odvojio malo vremena pa mi to objasnio, hvala unaprijed :) 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Razlika između pirata i originala ti je da ti se automatski skidaju novi updateovi kako izlaze, nova verzija ti se automatski nadogradi kad pokreneš Steam (ili ako nemaš preko Steamam ima updater koji to jednostavno radi).

 

Što se multiplayera tiče, sve je isto kao i u singleplayeru samo nema AI prometa. Doduše, dugo nisam igrao MP zbog idiota koji se namjerno zabijaju u tebe i sličnih gluposti. Ako baš želiš MP igrat, preporučljivo je imati poseban profil za MP, jer MP ne podržava modove (tj. podržava, ali ne sve. Lista modova se nalazi na njihovom forumu).

 

Modove u original naravno da možeš stavljati, isto kao i u pirata. Samo moraš pazit da je mod predviđen za verziju igre koju imaš i eventulno da modovi nisu međusobno nekompatibilni.

 

Moja preporuka je da u svakom slučaju kupiš original.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

 Prijatelju samo jedna stvar, ovo je napravljeno kao simulacija, ali ovo nije niti S od simulacije, za pravu simulaciju kupi/skini OMSI2 pa onda javi dojmove ;)

 Jel' moozem ja ? ... i mani vise omsi ovdje na 574 str. ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

 Prijatelju samo jedna stvar, ovo je napravljeno kao simulacija, ali ovo nije niti S od simulacije, za pravu simulaciju kupi/skini OMSI2 pa onda javi dojmove ;)

 Eto i sam si priznao da to nije stvarnost, i da je u igrici zapravo napravito tako kako je..

Prvo mi nije jasno zašto ne pratiš grafiku igre, onakva kakva jest

A drugo mi nije jasno, ako je svim vozačima posao olakšan sa automatskim mjenjačem, zašto ti forsiraš ručni? Misliš da samo "pravi" vozači znaju šaltat brzine?

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

koja je posljednja aktulna inačica igre? 


 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
Kiki287 kaže...

 Prijatelju samo jedna stvar, ovo je napravljeno kao simulacija, ali ovo nije niti S od simulacije, za pravu simulaciju kupi/skini OMSI2 pa onda javi dojmove ;)

 Eto i sam si priznao da to nije stvarnost, i da je u igrici zapravo napravito tako kako je..

Prvo mi nije jasno zašto ne pratiš grafiku igre, onakva kakva jest

A drugo mi nije jasno, ako je svim vozačima posao olakšan sa automatskim mjenjačem, zašto ti forsiraš ručni? Misliš da samo "pravi" vozači znaju šaltat brzine?

 

 Meni je brate iskreno glupo voziti automatik imao sam volan koji nije imao mjenjac pa sam pravio sebi, sada imam G27 kao i Kiki i bilo bi mi glupo voziti automatik kada imam mjenjac. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hasankooo kaže...

 

 Meni je brate iskreno glupo voziti automatik imao sam volan koji nije imao mjenjac pa sam pravio sebi, sada imam G27 kao i Kiki i bilo bi mi glupo voziti automatik kada imam mjenjac. 

 Ja se slazem s tobom, ali dobro, nemamo svi ista misljenja.

 

Ja nikad necu birati automatik prije manualca (govorim za zapravo), i jedini kamion koji sam vozio automatik mi je TGX i nisam dugo izdrza na njemu, bio mi je predosadan, a to za taj sekvencijalni nacin, ma to je sve goli k bez kvacila jednu po jendu brzinu minjati, nema veze s vezom...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
hasankooo kaže...

 

 Meni je brate iskreno glupo voziti automatik imao sam volan koji nije imao mjenjac pa sam pravio sebi, sada imam G27 kao i Kiki i bilo bi mi glupo voziti automatik kada imam mjenjac. 

 Ja se slazem s tobom, ali dobro, nemamo svi ista misljenja.

 

Ja nikad necu birati automatik prije manualca (govorim za zapravo), i jedini kamion koji sam vozio automatik mi je TGX i nisam dugo izdrza na njemu, bio mi je predosadan, a to za taj sekvencijalni nacin, ma to je sve goli k bez kvacila jednu po jendu brzinu minjati, nema veze s vezom...

 Majtore..mos i po dvije saltat jednim pritiskom rucice..os dole ili gore..a prema dole mos saltat i gasom (1 ili 2..ovisi o obrtajima). Al, ok...svak voli kako voli... Recimo ja sam kontra tebe..da mi neko nudi novi iz ducana manual ili izraubanu ragu sa 600000 km automatic (ispravno vozilo naravno) iste sekunde odo u automatik.

https://www.g2a.com/r/mmarko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
hasankooo kaže...

 

 Meni je brate iskreno glupo voziti automatik imao sam volan koji nije imao mjenjac pa sam pravio sebi, sada imam G27 kao i Kiki i bilo bi mi glupo voziti automatik kada imam mjenjac. 

 Ja se slazem s tobom, ali dobro, nemamo svi ista misljenja.

 

Ja nikad necu birati automatik prije manualca (govorim za zapravo), i jedini kamion koji sam vozio automatik mi je TGX i nisam dugo izdrza na njemu, bio mi je predosadan, a to za taj sekvencijalni nacin, ma to je sve goli k bez kvacila jednu po jendu brzinu minjati, nema veze s vezom...

Kiki cijelo vrijeme govori kako je otišao iz firme jer je dobio automatika, na to sam se i ja nadovezao, da bi sad ispalo da se svađamo oko igrice..

U igrici naravno da ću vozit na H mjenjaču jer mi je zabavnije, pošto nemoram vozit 12h kao u stvarnosti, a nemogu ni zamislit kako je pravim vozačima šaltat na 1500km turi..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Kiki cijelo vrijeme govori kako je otišao iz firme jer je dobio automatika, na to sam se i ja nadovezao, da bi sad ispalo da se svađamo oko igrice..

U igrici naravno da ću vozit na H mjenjaču jer mi je zabavnije, pošto nemoram vozit 12h kao u stvarnosti, a nemogu ni zamislit kako je pravim vozačima šaltat na 1500km turi..

Ostaviti cu zadnji komentar od mene sto se tice automatika!!

 

Da su kamioni manualci, kao sto su prije bili, bilo bi manje pizdarija na cestama:
U danasnje vrime svi bi bili vozaci da drkaju k uokolo, treba im automatik, tempomat, retarder, po mogucnosti da jos se i volan sam okrece bilo bi odlicno, bas radi toga se dogadaju pizdarije na cestama, vecina vozaca samo na mobitelu visi, drkaju po kabini uokolo, gledaju svugdje samo ne tamo gdje treba, pa znam i sam kad se vozi tura u Italiju na onoj dionici od Trsta pa do Venecije di je zabrana za pretjecanje sve do odjeljka kad se autocesta siri u 3 trake, smrt od ceste, toliko ti postane dosadno da se dizes po kabini i trazis ima li sto za jesti po onim gornjim policama, a kamion lipo sam ide...

Mozda sam ja zatucan, ali moje misljenje je da je automatik dobar za po gradu u autobusima, a na autoputu i di vecina kamiona voze, manualac zakon, moze se i njega pod tempomatom voziti, a da ne govorim kako ovi automatici imaju glupi sistem rada, saltaju kad netreba, guse motor, izgubis zalet ubrzo, jedini automatik koji priznam je Volvo I-Shift, a ostalo su sve falsi izvedbe da budu jednako dobre kao Volvov minjac...!!

 

Toliko od mene.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2016 17:43 (Kiki287).
16 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nema više vozača, sve samo piloti ;)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobro s tim se slažem, ali zašto kritiziraš automatik na autocesti? Valjda je tempomat kriv za dr*anje po kabini, ubaciš u brzinu i voziš..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel' ja to vidim plač za kandžijom i kajasima ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzeo sam CD Euro Truck Simulator 2 Gold i polako pocinjemo sa igrom . :) 

 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

di si ga uzeo? cijena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzeo sam ga U Games u Beogradu kod nas U Paracinu  dovezao mi City Expres brzom postom a cena je 2.082,50 dinara . :) 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

http://games.rs/ evo link od njih gde sam uzeo igricu . Ne znam da li smem da okacim ovde link ? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

http://games.rs/ evo link od njih gde sam uzeo igricu . Ne znam da li smem da okacim ovde link ? 

 dzonyy, desno imas Uredi (to je edit) tipku pa koristi nju umjestu 2-3 posta zaredom u kratkom vrijemenu ...

 

I dobro nam dosao (link je ok) ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 10:46 (suMaper).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Poz vozaci sta je problem niko nevozi nije valjda da vas snjeg ometa :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ljudi dajte mi pomognite, kupio sam na steamu na akciji ETS2, instalirao ga, usao u igru, nasao je moj stari profil level 4 (CAK !) i sve modove, isao sam igrat dalje, nije mi loadirao, mislio sam radi modova, ajde ok, isao izbacit iz foldera, prazno sve, i radi...sve ok, medutim kad odem da skinem multiplayer sa stranice truckersmp.com/ nece, kao otvorim novi account sa steamovim ID-om i pise mi: 

  • We where unable to find Euro Truck Simulator 2 or American Truck Simulator on your account, please ensure your profile is set to public and that you have played the game at least 2 hours
  • wtf? gdje stavim public, gledao na steamu i nemogu nac nigdje, a sigurno sam igrao vise od 2h igru do sad...

ili ja skidam sa krive stranice? sa koje da skinem mp? moze malo uputa, gdje kako i sta sve napravim da mogu pocet igrati MP?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pokušaj slijedeće: 

 

Prijavi se na Steam i klikni na svoj nick (u gornjem desnom uglu), odaberi View Profile, zatim odaberi Edit Profile i onda na Privacy Settings. Tu stavi sve na Public ako već nije.

 

Stranica sa koje si skinuo MP bi trebala biti dobra, tj. ''službena'' za MP. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Americki kamioni su dobri ali europski su u srcu <3

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Americki kamioni su dobri ali europski su u srcu <3

 U srcu ili u dzepu, 15 eur vs 2.5 eur (tj. 0 eur) ...  

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 15:57 (suMaper).
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Pokušaj slijedeće: 

 

Prijavi se na Steam i klikni na svoj nick (u gornjem desnom uglu), odaberi View Profile, zatim odaberi Edit Profile i onda na Privacy Settings. Tu stavi sve na Public ako već nije.

 

Stranica sa koje si skinuo MP bi trebala biti dobra, tj. ''službena'' za MP. 

 vec je, nasao sam tu opciju i bilo je vec na public :/

medutim odem u steam i pise da sam igrao 57min, to ono sta sam sinoc, pa ajde, otvorio sam igru, minimizirat cu ju sat vremena da odradi jos tih sat i 3min, pa cemo vidjeti onda

ocito se ne priznaje ono sta sam prije igrao pred par godina zadnje, jer je bilo skinuto s neta, nisam kupio prije

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 16:08 (RuskeGTT).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice