Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.461
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Max1985 kaže...

Thor Tenden Transport AS  

 

 

 Moze i meni link za taj sweetfx, prekrasno izgleda ;)

Battleog - 191silvinjo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Max1985 kaže...

Thor Tenden Transport AS  

 

 

 Max, ova druga slika je prebrutalna, kao da je stvarnost - a ne igrica..

14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima neko možda ovakav ili slični wheel mod? Ne mogu nač ni jedan koji radi na 1.23?!

 

http://ets2.lt/en/scania-wheel-mod/

SVEMOGUĆI
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2016 16:08 (Nisam Ja,Nisi Ti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

U GTA V imam veći FPS nego u ovoj igri   

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

U GTA V imam veći FPS nego u ovoj igri   

 istina, istina...nisi jedini

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

To je boljka igre od početka kad se nakrca modovima a i zahtjevnim mapama, npr. Promods ili na Mađarskoj mapi kad si u Budimpešti. Pada ispod 20 fps često pa se čovjek pita kakvu to mrcinu od kompa moraš imati da bi igru tjerao da ne izgleda ponekad kao slide show. Još k tome je igra DX9

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

To je boljka igre od početka kad se nakrca modovima a i zahtjevnim mapama, npr. Promods ili na Mađarskoj mapi kad si u Budimpešti. Pada ispod 20 fps često pa se čovjek pita kakvu to mrcinu od kompa moraš imati da bi igru tjerao da ne izgleda ponekad kao slide show. Još k tome je igra DX9

 pa i bez modova ispada da je ets2 zahtjevniji od gta v, uglavnom losa optimizacija, isto kao fs15....

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Uzmite u obzir budžet za GTA V, pa onda za ETS i ostale cheap simulacije

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...

Uzmite u obzir budžet za GTA V, pa onda za ETS i ostale cheap simulacije

 

 

koliko su novca uzeli na sve DLC-e mogla je biti optimiziranija od GTA 

a i virujem da bi ljudi dali i više novca za bolju igru,ona je bolja nego u prvoj verziji,ali svejedno ima mjesta za puno napretka

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Meni je igra vrhunski radila na r7 260x sad još bolje radi na ovoj novoj, samo trebate otpustiti sve radnike i prodat kamione. :)
Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

mobitel i ti dupli postovi... ._.

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2016 19:36 (hahhaajaads).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad smo kod toga, dal se zna kada bi mogao ETS3?

2017, ILI ?

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...
Meni je igra vrhunski radila na r7 260x sad još bolje radi na ovoj novoj, samo trebate otpustiti sve radnike i prodat kamione. :)

 

ne znam kakve su tvoje postavke ali meni na R9 270X ne radi nikako,upravo sam vozače otpustio i prodao sve kamione,svejedno ništa bolje

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

R9 380X isto nije bajna situacija. Bilo SSD ili HDD FPS dosta skače, tu i tamo zatrzne. U gradovima FPS ponekad i ispod 30 padne. Očekivao sam da će se igra vrtiti bolje na ovoj konfiguraciji i da će uglađenije raditi. Nisu bitni niti modovi, niti novi čisti profil, ista stvar. Nadam se da će jednom i tu optimizaciju uspjet riješiti.

 

Gale92: ETS3 nemoj očekivati tako skoro, ako ga uopće ikad i bude. Nigdje nema niti kakvih planova za to koliko ja znam. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

R9 380X isto nije bajna situacija. Bilo SSD ili HDD FPS dosta skače, tu i tamo zatrzne. U gradovima FPS ponekad i ispod 30 padne. Očekivao sam da će se igra vrtiti bolje na ovoj konfiguraciji i da će uglađenije raditi. Nisu bitni niti modovi, niti novi čisti profil, ista stvar. Nadam se da će jednom i tu optimizaciju uspjet riješiti.

 

Gale92: ETS3 nemoj očekivati tako skoro, ako ga uopće ikad i bude. Nigdje nema niti kakvih planova za to koliko ja znam. 

 mislim da je tu optimizacija najveci problem svega toga...na r9 290x kad iskljucim v-sync s time da je sve na ultra, a skaliranje na 200% imam preko 100 fps-a van kabine, a kad stavim kameru da je u kabini padne ispod 60 fps-a, ulaskom u neki veci grad ili neku petlju u scandinaviji pada i ispod 30 fps-a

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

po vašim odgovorima onda bolje da ne kupujem novu grafičku 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

po vašim odgovorima onda bolje da ne kupujem novu grafičku 

 ma kupi samo, hahaha, kakvu gtx 980Ti ili ovu novu nvidiu 1080 

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
hahhaajaads kaže...
Meni je igra vrhunski radila na r7 260x sad još bolje radi na ovoj novoj, samo trebate otpustiti sve radnike i prodat kamione. :)

 

ne znam kakve su tvoje postavke ali meni na R9 270X ne radi nikako,upravo sam vozače otpustio i prodao sve kamione,svejedno ništa bolje

na r7 260x kad sam je imao, sve mi je bilo na max osim onog HDR-a i onog skaliranja, kad smo u mp-u znali pokupit preko 30 igraca fps mi je 25 ali opet je nekako igrivo.. sad na r9 380 dodjem u rotterdam fps ne padne ispod 40 kabini, neznam zasto ali meni ets2 radi perfektno ;)

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uporedjivati GTA V (od jucer) i ETS2 (od 09.2012) je bol ... ma moora da se salite ...

 

Ocito uopce ne kuzite da vam ni i7 i gtx 980Ti apsolutno nista ne pomaze za igru radjenu za Dual Core, gts450, dx9 itd. ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Uporedjivati GTA V (od jucer) i ETS2 (od 09.2012) je bol ... ma moora da se salite ...

 

Ocito uopce ne kuzite da vam ni i7 i gtx 980Ti apsolutno nista ne pomaze za igru radjenu za Dual Core, gts450, dx9 itd. ...

 

 oces reci da bi ets2 radio bolje na nekom dual core-u?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

Uporedjivati GTA V (od jucer) i ETS2 (od 09.2012) je bol ... ma moora da se salite ...

 

Ocito uopce ne kuzite da vam ni i7 i gtx 980Ti apsolutno nista ne pomaze za igru radjenu za Dual Core, gts450, dx9 itd. ...

 

 Pa možemo razgovarati o tome,dali je ATS iz 2012?,sad ćeš reći da je isti engine :D

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
suMaper kaže...

Uporedjivati GTA V (od jucer) i ETS2 (od 09.2012) je bol ... ma moora da se salite ...

 

Ocito uopce ne kuzite da vam ni i7 i gtx 980Ti apsolutno nista ne pomaze za igru radjenu za Dual Core, gts450, dx9 itd. ...

 

 Pa možemo razgovarati o tome,dali je ATS iz 2012?,sad ćeš reći da je isti engine :D

 ako je engine isti, ali fluidnost i veci fps  mi je bolji na ATS nego na ETS2 i da, igrao sam ets2 i na q6600+8800gt i puno bolje je na fx8350+r9290x...tak da molim sumapera da mi to objasni kak bi to bolje sljakalo na dual core-u...i dalje sam uvjeren da je optimizacija ets2 slaba tocka

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni ets ide glatko na ultra i 24" monitoru, nikad nisam imao problema s lagovima ni na jednoj mapi. Osim sto mi MP steka kad se u grad nabije 50 ljudi al to je svima tako.

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kicmabrajker kaže...
krokodil kaže...

 Pa možemo razgovarati o tome,dali je ATS iz 2012?,sad ćeš reći da je isti engine :D

 ako je engine isti, ali fluidnost i veci fps  mi je bolji na ATS nego na ETS2 i da, igrao sam ets2 i na q6600+8800gt i puno bolje je na fx8350+r9290x...tak da molim sumapera da mi to objasni kak bi to bolje sljakalo na dual core-u...i dalje sam uvjeren da je optimizacija ets2 slaba tocka

 Za ets2 je System Requirements:


 MINIMUM:
OS: Windows 7
Processor: Dual core CPU 2.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)
Hard Drive: 3 GB available space

 RECOMMENDED:
OS: Windows 7/8.1/10
Processor: Quad core CPU 3.0 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760-class (2 GB)
Hard Drive: 3 GB available space

Igra je radjena za min. confu ali ono sto se moglo je uradjeno i za prepor. confu. Normalno da na prep. confi igra radi bolje ali bi radila mnoogo bolje da je napravljena za prep. confu a ne za min.
Sve preko prep. konfe (ne bas u dlaku) ja nekorisno a upravo to je i7 i gtx 980.

Engine je jos iz 18 WoS (2006) i nije bas isti, ako pokrenes nesto iz te serije videces da radi samo jedan pross a danas ipak radi i na 4 pross. Ne znam za i7 jer je to  previsoko za mene

Vec rekoh (u ATS-u) da ATS leti u odnosu i na dlc-Skandi a kamoli u odnosu na ets2, a razlog je u itd. (pa zato sam ga i gore boldao)

 

ETS2 se NE MOZE vise optimizirati niti za dlakinu dlaku ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I jedan savjet (bar je meni pomogla koji san na nvidii te ne znam utječe li na amd) - u postavkama grafike odčekirajte MLAA ;) - kod mene se promjenilo da je sa 40-45fps otišlo na 60fps ;) .

 

I odavno je zaključeno da je engine SCS-a u klincu te bez obzira imali vi uber mrcinu ili lošiji komp, optimizacija i rad enginea je katastrofalan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2016 9:25 (GreenLife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sao Paulo > Rio de Janeiro ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Da li moze preporuka za mod za balkan (ex-yu) i rusiju, koji rade s steam verzijom.

P.s. Meni na novom laptopu (lenovo y700) isto ne radi na ultra, imam na medium postavkama
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon podužeg vremena konačno sam opet malo zaigrao. Zbog obaveza i svega nisam igrao, pa me uhvatila želja opet. Svakih par mjeseci se malo zasitim, pa neko vrijeme ne igram i onda opet sa guštom krenem. :D

A i baš me zanima ova nova mogućnost koja uskoro dolazi, a tiče se zakvačivanja prikolice (naravno i DLC Francuska se čeka :D ).

 

A usput, koga zanima može pogledati kako je jučer bilo na Kamion&Bus Roll Showu u Zaprešiću. Osobno sam uživao pošto do jučer nisam imao prilike sjediti niti izbliza promotriti šlepere. A najveći gušt je bio sjesti u Volvo 8x4 sa 750 KS, jedva sam izašao iz njega. :D :D

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2016 18:56 (Igzy20).
Moj PC  
3 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Nakon podužeg vremena konačno sam opet malo zaigrao. Zbog obaveza i svega nisam igrao, pa me uhvatila želja opet. Svakih par mjeseci se malo zasitim, pa neko vrijeme ne igram i onda opet sa guštom krenem. :D

A i baš me zanima ova nova mogućnost koja uskoro dolazi, a tiče se zakvačivanja prikolice (naravno i DLC Francuska se čeka :D ).

 

A usput, koga zanima može pogledati kako je jučer bilo na Kamion&Bus Roll Showu u Zaprešiću. Osobno sam uživao pošto do jučer nisam imao prilike sjediti niti izbliza promotriti šlepere. A najveći gušt je bio sjesti u Volvo 8x4 sa 750 KS, jedva sam izašao iz njega. :D :D

 

 

 

 

meni je Volvo mikser zakon

 

oh pa ima i Hardox-a 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2016 19:45 (krokodil).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Haloo Osijeek ... imal' kogaa ...

Promods 2.02 + Project Balkans 2.0

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
3 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice