Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.386
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Seanai kaže...

 

Sva sreća pa nema razmaka između kamiona nego se voze ko vagoni, halo?! I da ih je 100 u koloni mozes se uključiti između dva. A o vožnji po zaustavnoj traci ne želim ali je logičnije nego se zaustavljat na desnoj traci autoputa. Previse ljudi za volanom danas nema mozga, ili ga jednostavno ne želi imati. 

 Istina, može se ubaciti, ali to je samo za poantu priče da je bolje preći još 100m na zaustavnoj traci nego se zaustaviti u traci za ubrzavanje

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hrvek1909 kaže...
Seanai kaže...

 

Sva sreća pa nema razmaka između kamiona nego se voze ko vagoni, halo?! I da ih je 100 u koloni mozes se uključiti između dva. A o vožnji po zaustavnoj traci ne želim ali je logičnije nego se zaustavljat na desnoj traci autoputa. Previse ljudi za volanom danas nema mozga, ili ga jednostavno ne želi imati. 

 Istina, može se ubaciti, ali to je samo za poantu priče da je bolje preći još 100m na zaustavnoj traci nego se zaustaviti u traci za ubrzavanje

 Zasto bi se zaustavljao? cim krenes na traku za ubrzavanje, trebas ocijenit situaciju, te procjenit dali trebas stisnit gas, te se ubacit ispred ili pustit gas, sacekat te se ubacit iza nadolazeceg vozila!  Druga stvar je ako ti pocnes ocjenjivat situaciju vec pred kraj trake za ubrzavanje.... onda pod hitno moras promjenit vozacke navike!

HAKOSUKA
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Novi "Man" u mojoj ergeli

 Samo za tebe i tvog MAN-a ...

 

http://ets2.lt/en/la-log-combo-pack/

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo moje misljenje na temu ovog ubrzavanja ili usporavanja sa autoceste na benzinsku pumpu/odmaraliste ili sto god vec:

 

Posto sam bio pola godine u spediciji, vecinom Italija, 90% autoput, ovakve su se stvari dogadale.

Hrvek je u pravu sto se pravila tice te kako je on napisao, tako bi se trebalo raditi, ALI u PRAKSI se to ne dogada!!

Ajde kad se usporava i silazi sa autoputa u traku za zaustavljanje, vecina nece usporavati na traci na autocesti nego tek kad se maknu u traku za zaustavljanje, to se jos ajde i postuje, ali ova druga situacija kad se ubrzava i ubacuje na traku na autocesti, to je sasvim druga prica, imao sam milijun dogadaja na tu temu jer se u Italiji voze ko ludaci, vecina njih ima skinutu blokadu, vozi se 100-110 km/h sa kamionom bez problema i svi lete ko muve bez glave. Idealna situacija je bila kad (i ako) uletis u kulturan promet u vozackom smislu, kada vide da se ti prikljucujes iz trake za ubrzanje na traku u autocesti, kolege ce se manje vise maknuti u lijevu traku da bi pustili tebe da se prikljucis, ali znalo je biti situacija di sam po par km vozio preko zaustavne trake da bi se konacno mogao prikljucit.... zamisli sad ono vozis po zaustavnoj 90 i nitko te ne zeli pustiti da se prikljucis u promet, to mi se dogadalo XXX puta. U HR je drugacije, manje su guzve na autocestama, trake su sire, po meni puno komodnije za voznju, nego oni autoputevi po Italiji, te one Telepass (ENC) trake su im tako uske, da svaki put kad dolices tamo moras dobrano visiti na retrovizorima da slepom ne zapnes nesto, a ekipa zna sa 60-70 km/h proletiti kroz njih ;)

Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Ljudi zaista mislim da ovo nije mjesto za ovakve rasprave, vratimo se na ETS 2 

I pooslednja opomena ...

 

 Off-topic - Trudite se da diskusija bude u vezi s temom koju pokriva naslov teme, grupa i podgrupa foruma u kojoj se nalazi. Postovi unutar diskusije koji su off-topic bit će brisani, a korisnici koji ih stavljaju kažnjeni kartonom, suspenzijom ili isključenjem. 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi "DAF" ali me se nije baš dojmio .....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Poz dali je izisla Madja za ovu zadju verziju 1.24 nisam nigdje mogao naci

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hasankooo kaže...

Poz dali je izisla Madja za ovu zadju verziju 1.24 nisam nigdje mogao naci

 Pa gdje li je tražiš?

 

SCS Software • View topic - HUNGARY_MAP v0.9.28 [1.24] (updated : 01.05.16) [ REL ]

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Novi "DAF" ali me se nije baš dojmio .....

 Ma DAF je unikat ... 


http://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/american-truck-simulator/4974712.aspx

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirko935 kaže...
hasankooo kaže...

Poz dali je izisla Madja za ovu zadju verziju 1.24 nisam nigdje mogao naci

 Pa gdje li je tražiš?

 

SCS Software • View topic - HUNGARY_MAP v0.9.28 [1.24] (updated : 01.05.16) [ REL ]

 :) hvala ti Mirko ma modove skidan sa Ets2.lt i zadnji put sam tamo je skinuo. hvala puno

14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hasankooo kaže...

 :) hvala ti Mirko ma modove skidan sa Ets2.lt i zadnji put sam tamo je skinuo. hvala puno

 Ništa. :) I ja sam prije skidao  s tih sajtova, ali najbolje ti je gledati na scssoft forumu, tamo znaju developeri modova imati svoje teme pa možeš pratiti razvoj, pitati ih direktno ako trebaš pomoć itd.

9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Trebala mi je ovakva neka igrica...

Nad me snadju hakeri i djeca na CS:GO samo upalim ETS2 i mozak na pasu haha Uzivancija! Za sad lagano skupljanje lovice, razvijamo se fino :P

Neki savjet za pocetnika?

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zagrebelo kaže...
Neki savjet za pocetnika?

 Samo vozi i uzivaj i nedaj se smetati ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ProMods 2.10 je vani http://promods.net/viewforum.php?f=2&sid=548d4daa69198a6ca883c381e40715c4 , osjećam se kao malo dijete istražujući uske, zahtjevne i veoma opasne puteve

 

 

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 12:52 (Max1985).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zagrebelo kaže...

Trebala mi je ovakva neka igrica...

Nad me snadju hakeri i djeca na CS:GO samo upalim ETS2 i mozak na pasu haha Uzivancija! Za sad lagano skupljanje lovice, razvijamo se fino :P

Neki savjet za pocetnika?

 Apsolutno, nema mi boljeg za opustiti mozak nego upaliti ETS2 ili OSMI2

 

Za početnika... Skinuti Jazzycatove modove ovdje http://jazzycat.ucoz.net/, učlaniti se na scssoft forum, također ili ProMods+Rusija i šta se još da spojiti ili Hungary map, ovisi sviđa li ti se više voziti po Autobahnu ili po običnim brzim cestama, kroz sela itd. Otkad sam prvi put instalirao Mađarsku ja nisam otvorio ništa drugo osim za testiranja razna. Možda neki mod za fiziku, wheelpack od 50k-a, Sound fixes pack, složiš si neki traffic mod da imaš više prometa prema željama i tako... Aktivirati konzolu ako ti je potrebna.

 

Kupiti volan sa 900 ili 1080 stupnjeva okreta, tri pedale i H mjenjačem

 

EDIT: E, da, ako imaš H mjenjač instalirati si ili napraviti gearbox mod da imaš pravi range/splitter mjenjač sa 16 ili koliko već brzina za kamion koji koristiš. Pogledati ovdje: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=186532

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 13:25 (Mirko935).
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Unajmio sam prije par dana dva vozača i još uvijek piše status:odmara. Može li mi netko pomoći kako da to riješim ili moram mja nešto napraviti? Hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jos kad bi se nasao neki sweetfx ili enb da radi sa ovim novim promod's mapom...

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Max1985 kaže...

ProMods 2.10 je vani http://promods.net/viewforum.php?f=2&sid=548d4daa69198a6ca883c381e40715c4 , osjećam se kao malo dijete istražujući uske, zahtjevne i veoma opasne puteve

 

 

 Prikolica je najbolja bas sam ju prekjucer vidio uzivo negdje u Slavoniji na autocesti  

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hrovje kaže...

Unajmio sam prije par dana dva vozača i još uvijek piše status:odmara. Može li mi netko pomoći kako da to riješim ili moram mja nešto napraviti? Hvala

 Si im kupio kamione ? ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
hrovje kaže...

Unajmio sam prije par dana dva vozača i još uvijek piše status:odmara. Može li mi netko pomoći kako da to riješim ili moram mja nešto napraviti? Hvala

 Si im kupio kamione ? ...

 

 

nije im ulio goriva 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Kad se instaliraju ovi službeni DLC-ovi. Jel moram startat new game da ima efekta ili nastavim postojieći i koristim dodatke DLC-a ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

Kad se instaliraju ovi službeni DLC-ovi. Jel moram startat new game da ima efekta ili nastavim postojieći i koristim dodatke DLC-a ?

 Samo nastaviš postojeći. Za modove isto, osim nekih specifičnih slučajeva poput standalone mapa.

9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ajde da vas cujem...

 

Koje modove instalirati? Kao sto rekoh, neki dan sam poceo tek, tak da pojma nemam ustvari o modovima...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
zagrebelo kaže...

Ajde da vas cujem...

 

Koje modove instalirati? Kao sto rekoh, neki dan sam poceo tek, tak da pojma nemam ustvari o modovima...

 Jesi probao ove koje sam ti gore napisao? Mislim, ja imam 20-ak modova, bilo je i više Ali po većini sam i sam ponešto mijenjao i koliko-toliko proučio strukturu svega toga. Nemoj odmah pretjerivati jer ćeš naletiti na neke nekompatibilne međusobno ili s novom verzijom, možda i loše napravljene itd., počet će ti se rušiti igra a nećeš pojma imati zašto ni kako popraviti.

 

A i zabavnije je kad si svako malo dodaš nešto novo, tako ti je uvijek zanimljivo u igri

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 20:28 (Mirko935).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirko935 kaže...

... Nemoj odmah pretjerivati jer ćeš naletiti na neke nekompatibilne međusobno ili s novom verzijom, možda i loše napravljene itd., počet će ti se rušiti igra a nećeš pojma imati zašto ni kako popraviti.

 Upravo zato sam mu rekao: Samo vozi i uzivaj i nedaj se smetati ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Mirko935 kaže...

... Nemoj odmah pretjerivati jer ćeš naletiti na neke nekompatibilne međusobno ili s novom verzijom, možda i loše napravljene itd., počet će ti se rušiti igra a nećeš pojma imati zašto ni kako popraviti.

 Upravo zato sam mu rekao: Samo vozi i uzivaj i nedaj se smetati ... 

 Pa dobro, ako sam ja nakon par dana igranja ETS-a počeo sam prepravljati modove za novu verziju kad bi zli scssoft izdao update koji je breakao compatibility, može i on instalirati par modova da si poboljša doživljaj u igri. Bar Jazzyjev promet i prikolice i malo dodati gustoće prometa. Isplati se imati i pokoji CTD svakih par updatea (za "početnike", crash to desktop) za ono što modovi dodaju. Realno, uz divotu modova ne znam zašto bi itko igrao potpuno čistu vanilla igru. Totalni waste of time.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Zna se i nakacit iza prednjeg kamiona da izbjegne plaćanje, koliko je samo starih mačaka tako sebi duple plaće zarađivalo

He who dares, Wins!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirko935 kaže...
 uz divotu modova ne znam zašto bi itko igrao potpuno čistu vanilla igru. Totalni waste of time.

 

 

Zato jer ima modova koji su loše napravljeni ili nisu kompaktibilni s drugim modovima,pa igra gubi fps,ne govorim za sve ali ima ih!...Pa dođe nova verzija igre pa nije kompaktibilna sa modovima i onda najlakše bez ikakvih modova,sve bude plug and play. govorim u svoje ime!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
Mirko935 kaže...
 uz divotu modova ne znam zašto bi itko igrao potpuno čistu vanilla igru. Totalni waste of time.

Zato jer ima modova koji su loše napravljeni ili nisu kompaktibilni s drugim modovima,pa igra gubi fps,ne govorim za sve ali ima ih!...Pa dođe nova verzija igre pa nije kompaktibilna sa modovima i onda najlakše bez ikakvih modova,sve bude plug and play. govorim u svoje ime!

 Pa zato kažem, za početak instalirati ove poznate koje sam gore napisao, koji se redovito updateaju, imaju svoje teme na scssoft forumu pa vidiš unaprijed kakvi su i šta kažu drugi ljudi. Naravno, malo i pogledaš fileove prije nego ih aktiviraš pa možeš vidjeti i tamo ako je neka bezvezarija.

 

A i kad se breaka kompatibilnost zbog nove verzije nije kraj svijeta. Uz malo poznavanja strukture modova u par minuta pročitaš changelog za modding koji je uvijek dostupan na službenim stranicama scssofta i sam ih prepraviš dok developer ne izda "službeni" update. Nikakva tragedija.

 

Ili, još jednostavnije ako ne znaš ili ti se ne da zaje* s tim, prebaciš si u steamu igru na legacy prošlu verziju i pričekaš s updateom par dana dok developeri modova koji su ti bitni ne naprave update.

 

Mislim, stvarno ga dramite bezveze oko sitnica.

 

EDIT: Ne mogu vjerovati da sam na informatičkom forumu i da ekipa umjesto da radi vlastite modove oni se boje uopće instalirati gotove tuđe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 1:00 (Mirko935).
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
hrovje kaže...

Unajmio sam prije par dana dva vozača i još uvijek piše status:odmara. Može li mi netko pomoći kako da to riješim ili moram mja nešto napraviti? Hvala

 Si im kupio kamione ? ...

 Nismo zasluzili nikakav povratni info ?!? ...  

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice