Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.404
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
 
2 0 hvala 4
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da nije bio đabe nebi ga nikad ni uzeo Vi koji niste pozurite i ugrabite DLC dok mozete jer ja mislim da je broj ogranicen.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Da nije bio đabe nebi ga nikad ni uzeo Vi koji niste pozurite i ugrabite DLC dok mozete jer ja mislim da je broj ogranicen.

 ja sam ga uzeo ali je koštao 3€ čini se da sam zakasnio

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako si zakasnio kad si to postao u 16h a ja ga pokupio prije pol sata na linku koji si postavio?

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Kako si zakasnio kad si to postao u 16h a ja ga pokupio prije pol sata na linku koji si postavio?

 na stranicama STEAM-a se plaća

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja ugrabio isto prije nekih pol sata, subscribao se na onaj YT kanal a i imam više od 50 h na Steamu. Sad bi bio red da malo i zaigram, nisam već skoro 3 mjeseca igrao. Sigurno kaos s modovima ću imati tako da će to još potrajati

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Eo, ja upravo sada ugrabio ovaj Trailer Pack. Cini se izvrsnim :D

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Prvih 30.000 veterana (50+ sati na Steam) ...

 

"... and give away 30 thousand activation keys for the new DLC to veteran players of Euro Truck Simulator 2."

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Baš me zainteresiralo u vezi ove satnice oko vožnje pa evo mala anketa koliko ste zagriženi šoferi. Kod mene 713 sati na Steamu ali bilo je sigurno još toliko prije nego sam igru prebacio na Steam.

Koliko ste odvozili možete vidjeti kako je označeno na slici.

 

 

 

 

8 Manje od 100 sati
4 Između 100 i 300
4 Između 300 i 600
3 Između 600 i 900
5 Između 900 i 1500
0 Između 1500 i 2000
0 Više od 2000
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

537 legalnih sati, s tim da u zadnje vrijeme ne vozim zbog raznih obaveza. Vjerujem da je i više od toga odvoženo prije nego sam kupio original. Bit će toga i još.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U zadnje vrijeme ne igram bas,nemam volje za igrom..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav ljudi :)

 

Zna li netko mozda kad nova Scania dolazi u igru ?

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Vranja kaže...

pozdrav ljudi :)

 

Zna li netko mozda kad nova Scania dolazi u igru ?

 Mislim da nece bas uskoro doc, trebat ce im mozda i vise od godinu dana. Jedino ako netko ne napravi mod.

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jedan Volvo ali malo "neobičan"...

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz ljudi imam jedno pitanje....dali znate gdje bi se najpovoljnije mogo naci Scandinavia dlc?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako da uzmem onaj kljuc za prikolice i sta treba da radim da bih imao te prikolice , jer moram da lajkujem nesto ili imam na stimu 52 hours sati igranja . pa neka mi neko pomogne jer vise sam poludeo . Cas instaliram na 1.23 pa posle prebacim na 1.25 i kako da namestim grafiku da mi ne secka jer imam nvidia geforce GT 630 . kad namestim na visoko pocinje mi da mi secka . Kako vi namestate ? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

bio je ograničen broj aktivacijskih ključeva na promociji a isti možeš kupit na steam-u za 3.99€

grafičke postavke "štelaš" prema mogućnostima hardvera i željama...

"sjeckanje" je vjerojatno posljedica želje koja je veća nego mogućnosti grafike..

preporučam programčić fraps za kontrolu fps tj. vidljivih sličica i nastoji držati barem preko 40fps za ugodan gameplay..

moj komp dozvoljava ultra ali sam napravio ~high mix za stabilnih (v sync, 1920x1080) 60fps i mislim da nisam zakinut za grafičke ljepote

 

nebi bilo loše malo pronjuškati po scs službenom forumu di možda ima složen setup za navedenu grafičku

 

sram me je ali moram napisat, na steam-u imam samo 163 sata ets2 , a tko zna koliko dok je bio standalone

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...
preporučam programčić fraps za kontrolu fps tj. vidljivih sličica i nastoji držati barem preko 40fps za ugodan gameplay..

moj komp dozvoljava ultra ali sam napravio ~high mix za stabilnih (v sync, 1920x1080) 60fps i mislim da nisam zakinut za grafičke ljepote

 Ne znam jesi li igrao štogod OMSI, ali tamo se vrlo lako navikneš na to da je 25 fps (uz dropove do 10-15 tu i tamo) sasvim solidan framerate pa imaš osjećaj da ETS leti ako je konstantno na 30

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirko935 kaže...
bivsi branitelj kaže...
preporučam programčić fraps za kontrolu fps tj. vidljivih sličica i nastoji držati barem preko 40fps za ugodan gameplay..

moj komp dozvoljava ultra ali sam napravio ~high mix za stabilnih (v sync, 1920x1080) 60fps i mislim da nisam zakinut za grafičke ljepote

 Ne znam jesi li igrao štogod OMSI, ali tamo se vrlo lako navikneš na to da je 25 fps (uz dropove do 10-15 tu i tamo) sasvim solidan framerate pa imaš osjećaj da ETS leti ako je konstantno na 30

 Posto imam 400h na OMSI2 (a tko zna koliko na OMSI1) i dosta sam tamo aktivan, administrator na nekoliko str, mogu reci da na OMSI2 sve stgo je iznad 25FPS je avion... A anjdraze mi je kad baci FPS drop na 5-10 uzas, ali to je standardno za OMSI posto je engine od FS 2004 !!

Ali bome na ETS2, ja ne mogu igrati an 40FPS, neznam kako je to vama ugodno, ali meni ako je ispod 50FPS je uzasno, bas se cila igra uspori, totalno je drugacije od OMSI di sa 15-20 FPS jos uvik mozes normalno igrati.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirko935 kaže...
bivsi branitelj kaže...
preporučam programčić fraps za kontrolu fps tj. vidljivih sličica i nastoji držati barem preko 40fps za ugodan gameplay..

moj komp dozvoljava ultra ali sam napravio ~high mix za stabilnih (v sync, 1920x1080) 60fps i mislim da nisam zakinut za grafičke ljepote

 Ne znam jesi li igrao štogod OMSI, ali tamo se vrlo lako navikneš na to da je 25 fps (uz dropove do 10-15 tu i tamo) sasvim solidan framerate pa imaš osjećaj da ETS leti ako je konstantno na 30

 Samo da se nadovezem, ne treba ti Fraps ili ti neki programi za gledanje fps-a ili snimanje, ako imate Steam ingame, tamo imate opciju da ukljucis kao FPS counter.

Battleog - 191silvinjo
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...

bio je ograničen broj aktivacijskih ključeva na promociji a isti možeš kupit na steam-u za 3.99€

grafičke postavke "štelaš" prema mogućnostima hardvera i željama...

"sjeckanje" je vjerojatno posljedica želje koja je veća nego mogućnosti grafike..

preporučam programčić fraps za kontrolu fps tj. vidljivih sličica i nastoji držati barem preko 40fps za ugodan gameplay..

moj komp dozvoljava ultra ali sam napravio ~high mix za stabilnih (v sync, 1920x1080) 60fps i mislim da nisam zakinut za grafičke ljepote

 

nebi bilo loše malo pronjuškati po scs službenom forumu di možda ima složen setup za navedenu grafičku

 

sram me je ali moram napisat, na steam-u imam samo 163 sata ets2 , a tko zna koliko dok je bio standalone

 Pa sem modela kamiona u ETS2 i nema neke pretjerano lijepe grafike...sve je na nivou 2005-te...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

 Posto imam 400h na OMSI2 (a tko zna koliko na OMSI1) i dosta sam tamo aktivan, administrator na nekoliko str, mogu reci da na OMSI2 sve stgo je iznad 25FPS je avion... A anjdraze mi je kad baci FPS drop na 5-10 uzas, ali to je standardno za OMSI posto je engine od FS 2004 !!

Ali bome na ETS2, ja ne mogu igrati an 40FPS, neznam kako je to vama ugodno, ali meni ako je ispod 50FPS je uzasno, bas se cila igra uspori, totalno je drugacije od OMSI di sa 15-20 FPS jos uvik mozes normalno igrati.

 Meni bilo otkriće kad sam shvatio da može i na 40-ak ići OMSI ako isključiš učitavanje cijele mape na početku. Ali onda trzanje svaki put kad loada novi segment mape... Užas. Ali nema veze, navikne se čovjek hahaha

 

Valjda će za LOTUS napraviti/kupiti bolji engine. Vidim da mijenjaju i scripting language, da će koristiti Pascal. Šteta, falit će mi reverse polish notation

 

hahhaajaads kaže...

 Samo da se nadovezem, ne treba ti Fraps ili ti neki programi za gledanje fps-a ili snimanje, ako imate Steam ingame, tamo imate opciju da ukljucis kao FPS counter.

 Ima i kroz konzolu u igri.

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sta je to OMSI i fraps ne razumem ovo OMSI to ide preko stima ili ovako . A kako da stavim na razmeru da mi bude na 400% jer ima ona razmera 50% 75% 100% 125% 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Sta je to OMSI i fraps ne razumem ovo OMSI to ide preko stima ili ovako . A kako da stavim na razmeru da mi bude na 400% jer ima ona razmera 50% 75% 100% 125% 

 OMSI je jedna druga igra. FRAPS je alat za mjerenje fps-a i snimanje igranja i štajaznam.

 

Šta će ti 400%?

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sve moraju prodavat, zašto nekada ne bi dali i neštp za đabe Pirates Paint Job Pack za 1,99€

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Sve moraju prodavat, zašto nekada ne bi dali i neštp za đabe Pirates Paint Job Pack za 1,99€

 Zato što im je s tim sitnicama najlakše zaraditi kakvu kintu. Tebi nije puno 15 kn, a njima se nakupi.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Mirko935 kaže...

 Zato što im je s tim sitnicama najlakše zaraditi kakvu kintu. Tebi nije puno 15 kn, a njima se nakupi.

 ja se ipak nadam pokojem da će biti i đabe

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa gledao sam na you tube kako namestaju grafiku na euro truck simulator 2 pa da namestim i ja da imam 400% razmeru ali ne moze treba valjda jaca graficka da bi mogla da podrzi tih 400% razmeru i da mi ne secka toliko . 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Pa gledao sam na you tube kako namestaju grafiku na euro truck simulator 2 pa da namestim i ja da imam 400% razmeru ali ne moze treba valjda jaca graficka da bi mogla da podrzi tih 400% razmeru i da mi ne secka toliko . 

Mislim ono, rekao si da ti igra steka, a i dalje pokusavas staviti na 400% scaling ??

Ja sa svojom konfiguracijom jedva pokrenem na 125% scaling Promods mapu, a mislim da jos uvik ima jako pristojnu konfirguraciju + SSD, dakle onda bi ti trebao gledati da postavis scaling 75 ili 100%, nista vise od toga.

 

EDIT:
Par slika Scanije ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2016 11:33 (Kiki287).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice