Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.090
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odavno nisam igrao pa sam sad odlucio baciti koju turu...Koju fiziku preporucujete?Vidim ih nekoliko na netu i svaka je "realisticna" po kreatorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I naapokon Crni Mile i crni SimuWelt ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nova iz salona, 2km na tahografu ;)

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Nova iz salona, 2km na tahografu ;)

 koji je to model ili koji mod ako možeš dati link ?

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
Kiki287 kaže...

Nova iz salona, 2km na tahografu ;)

 koji je to model ili koji mod ako možeš dati link ?

 http://ets2.lt/en/scania-4-series-addon-for-rjl-scanias-for-ets2-v1-25/

 Evo ga

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kolege, ovo je kamion mjeseca, pa morate znati da je ovo RJL 4 serija Scanije i da je zavezanih ociju pogledate :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Kolege, ovo je kamion mjeseca, pa morate znati da je ovo RJL 4 serija Scanije i da je zavezanih ociju pogledate :D

 da se odvozi aktualna ruta pa se bacam na navedenu SCANIU 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
Kiki287 kaže...

Kolege, ovo je kamion mjeseca, pa morate znati da je ovo RJL 4 serija Scanije i da je zavezanih ociju pogledate :D

 da se odvozi aktualna ruta pa se bacam na navedenu SCANIU 

 Ma ja nakon svake ture prebacim kamion, neda mi se uvik isti voziti, ali kad napravimo F2000 i F2000 Evolution od MANa onda cu samo njega voziti !!
Jos mi je prijatelj snimio zvuk od V10 603 motora, a ja od 464 kojega sam vozio tako da ce biti svega, uskoro ;)

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako mod ne bude public hoce li se bar moci kupit?

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ako mod ne bude public hoce li se bar moci kupit?

 Ne znam stvatrno nista, samo znam da cemo Kapiran Kriechbaum i ja napraviti zvuk za njega, a model mozda bude i za download, ako se gazda odluci na release.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2016 22:54 (Kiki287).
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo dve slike volvo FH Globetrotter XL :) Radim na njega da ga nabudzim kada skupim parice . :) 

 
1 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zašto Scania ima jednostavan interijer? Ovi vaši kamioni imaju interijer kao kokpit... 😒
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jel i vama tu ti tamo trza, odnosno pada FPS u PROMODS-u u nekim gradovima koji nisu original li onim nekim velikim raskršćima ? Mislim da je GTX 970 i i7 3770K samo po sebi doboljno da ne pada ispod 60 fps na max postavkama.

15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

Jel i vama tu ti tamo trza, odnosno pada FPS u PROMODS-u u nekim gradovima koji nisu original li onim nekim velikim raskršćima ? Mislim da je GTX 970 i i7 3770K samo po sebi doboljno da ne pada ispod 60 fps na max postavkama.

 Meni i na standardnoj mapi fps kad ulazim u grad pada iako imam slicnu konfu tvojoj. Jednostavno optimizacija igre je slabo odrađena.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Zašto Scania ima jednostavan interijer? Ovi vaši kamioni imaju interijer kao kokpit... 😒

 onda imaš osjećaj da ne voziš kamion nego AirBus

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Posto je izasao novi UPDATE za MP, mogli bi slozit neki konvoj ?

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

Jel i vama tu ti tamo trza, odnosno pada FPS u PROMODS-u u nekim gradovima koji nisu original li onim nekim velikim raskršćima ? Mislim da je GTX 970 i i7 3770K samo po sebi doboljno da ne pada ispod 60 fps na max postavkama.

 Meni FPS ne pada ispod 50 na ultra postavkama. U gradu jedno bude 50-55 ovisi gdje, na autocestama/sporednim bude 60-70..

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Pa ne znam onda kako meni pada kad imam jači hardware. Jel imaš isto Promods ili nešto drugo ? To mi baš kvari doživljaj i gameplay i sve se mislim ne koristit mod uopće .  Vi koji imate igru duže vremena, jel se može to riješit gašenjem nekih postavki ili tako nešto ?

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

 Pa ne znam onda kako meni pada kad imam jači hardware. Jel imaš isto Promods ili nešto drugo ? To mi baš kvari doživljaj i gameplay i sve se mislim ne koristit mod uopće .  Vi koji imate igru duže vremena, jel se može to riješit gašenjem nekih postavki ili tako nešto ?

 Imam bas promods, probaj stavit manji scaling, meni je na 200% ali mislim da nema razliek izmedju 150-200...

Battleog - 191silvinjo
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Super mi je promods ali me živcira to što ne radi glatko.

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

Super mi je promods ali me živcira to što ne radi glatko.

 meni je jedina "caka" u tome što se promods poduže učitava no "clean" igrica... ostale je sve izvrsno

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

 Pa ne znam onda kako meni pada kad imam jači hardware. Jel imaš isto Promods ili nešto drugo ? To mi baš kvari doživljaj i gameplay i sve se mislim ne koristit mod uopće .  Vi koji imate igru duže vremena, jel se može to riješit gašenjem nekih postavki ili tako nešto ?

 Ja napravia novi profil i rješia problem fps

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moozda niste znali ... 

Prilikom odabira posla tj. prikolice moguce je promjeniti skin ...

Sad znate ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2016 21:03 (suMaper).
Moj PC  
12 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...
itomic009 kaže...

 Pa ne znam onda kako meni pada kad imam jači hardware. Jel imaš isto Promods ili nešto drugo ? To mi baš kvari doživljaj i gameplay i sve se mislim ne koristit mod uopće .  Vi koji imate igru duže vremena, jel se može to riješit gašenjem nekih postavki ili tako nešto ?

 Ja napravia novi profil i rješia problem fps

 Čekaj, tebi isto tako znalo prije trzat i od kad si napravio novi profil radi bez greške ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...
krokodil kaže...
itomic009 kaže...

 Pa ne znam onda kako meni pada kad imam jači hardware. Jel imaš isto Promods ili nešto drugo ? To mi baš kvari doživljaj i gameplay i sve se mislim ne koristit mod uopće .  Vi koji imate igru duže vremena, jel se može to riješit gašenjem nekih postavki ili tako nešto ?

 Ja napravia novi profil i rješia problem fps

 Čekaj, tebi isto tako znalo prije trzat i od kad si napravio novi profil radi bez greške ?

 da

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zar se MP vise ne moze igrat s prikolicama od 100 tona itd? Jucer sam nakon dosta vremena htio napokon vozit konvoj u firmi i odem u SP uzmem prikolicu, odem u MP, dođem u meni igre i izbaci mi onu poruku "detektirane su izmjene igre bla bla bla" i kamion mi prebaci u glavnu garazu bez prikolice.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pomoć mi treba :)

Nakon dugo vremena ponovo danas počnem igrati EtS2 uzem posao preko Worldtrack mrežno i kamion mi neće preko 90 km/h, zbog toga dobijem u pretjecanju štetu od 4 % na teretu, a limitator isključen. Inače ne prelazim 90 km/h osim u pretjecanju. Sad uletio u škare i dobio po njušci.

Postoji li mogućnost da se to isključi?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
patakmeister kaže...

Pomoć mi treba :)

Nakon dugo vremena ponovo danas počnem igrati EtS2 uzem posao preko Worldtrack mrežno i kamion mi neće preko 90 km/h, zbog toga dobijem u pretjecanju štetu od 4 % na teretu, a limitator isključen. Inače ne prelazim 90 km/h osim u pretjecanju. Sad uletio u škare i dobio po njušci.

Postoji li mogućnost da se to isključi?

"From http://blog.scssoft.com/2015/12/world-of-trucks-contracts-questions.html:

Q: The game is enforcing 90km/h speed limit for all World of Trucks contracts. I want to disable it. Why can’t I?
A: As the future of World of Trucks is the same universe shared by many players, we have to make sure all players are on the same footing and have equal opportunities as well as limitations. At the moment we are looking for the right balance between strict control of certain aspects of gameplay and the ability to customize the experience according to player's preferences. In any case, at the core of the game there must be a set of "canonical" rules that everybody will have to adhere to so that there is fair comparison between players and their skills. The speed limiter currently looks like a solid candidate for such a limitation - otherwise people bending physical and legal rules would have an edge over players playing by the book."

 

tldr, ne.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Zar se MP vise ne moze igrat s prikolicama od 100 tona itd? Jucer sam nakon dosta vremena htio napokon vozit konvoj u firmi i odem u SP uzmem prikolicu, odem u MP, dođem u meni igre i izbaci mi onu poruku "detektirane su izmjene igre bla bla bla" i kamion mi prebaci u glavnu garazu bez prikolice.

 Očito nekima još prolazi dok kod nekih ne. Eto Junnky je uspio, ali meni nikako nije htjelo ući s modom. Ili je do moda ili do igre, vidjet ćemo.

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
GreenLife kaže...
macgyver 53 kaže...

Zar se MP vise ne moze igrat s prikolicama od 100 tona itd? Jucer sam nakon dosta vremena htio napokon vozit konvoj u firmi i odem u SP uzmem prikolicu, odem u MP, dođem u meni igre i izbaci mi onu poruku "detektirane su izmjene igre bla bla bla" i kamion mi prebaci u glavnu garazu bez prikolice.

 Očito nekima još prolazi dok kod nekih ne. Eto Junnky je uspio, ali meni nikako nije htjelo ući s modom. Ili je do moda ili do igre, vidjet ćemo.

 Znaci nisam jedini

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice