Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.140.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ali sve ovisi jel se ljudima sviđa sjedtit za kompom i vozit 80km/h, dok sam ja igrao non-stop hrpa frendova je kupila igru i odustali su nakon 2 sata a i ta dva sata su vozili kao manijaci jer eto jednostavno im se ne sviđa takav tip igre... Ja sam u poceo igrati od prvog dana kada je izasla a na ovaj forum sam se rego zbog ove teme da bi mogao pratit nove vijesti i silna pomjeranja datuma izlaska igre Naravno također sam igrao crack verziju i onda sam ju napokon kupio negdje 2014. I kad bi se spojili sati na crack verziji i oriđiđi ukupno je oko 1000h, ali eto prestao sam igrat prije par mjeseci, neki dan sam odvezao jednu turu u MP da mi Scania nebi zapekla na mjestu tko zna mozda se sada preko zime vidimo opet cesce na cesti Evo i par prastarih slika s ekipom :)

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ali sve ovisi jel se ljudima sviđa sjedtit za kompom i vozit 80km/h, dok sam ja igrao non-stop hrpa frendova je kupila igru i odustali su nakon 2 sata a i ta dva sata su vozili kao manijaci jer eto jednostavno im se ne sviđa takav tip igre... Ja sam u poceo igrati od prvog dana kada je izasla a na ovaj forum sam se rego zbog ove teme da bi mogao pratit nove vijesti i silna pomjeranja datuma izlaska igre Naravno također sam igrao crack verziju i onda sam ju napokon kupio negdje 2014. I kad bi se spojili sati na crack verziji i oriđiđi ukupno je oko 1000h, ali eto prestao sam igrat prije par mjeseci, neki dan sam odvezao jednu turu u MP da mi Scania nebi zapekla na mjestu tko zna mozda se sada preko zime vidimo opet cesce na cesti Evo i par prastarih slika s ekipom :)

 Jaoooo, kad se sjetim tih crvenih boja 

 

EDIT: Nesto se suska opet u snijegu u MP-u, kao bit ce bolje optimiziran, nema laga, zaglavljeni kamioni.. bit ce veselo 

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2016 14:38 (hahhaajaads).
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima kakvih naznaka za ceste do kraja bureka, ćevapa, Žuje, i ostalog?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako ce ubacit i fiziku za snijeg odmah sjedam za volan

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hvala

Cekam dijelove pa sastavljam DIY 900° (arduino)volan za ets2,jer pare nemam ak uspije kupujem igru pa deri
Potpis
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hvala

Cekam dijelove pa sastavljam DIY 900° (arduino)volan za ets2,jer pare nemam ak uspije kupujem igru pa deri
Potpis
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Hvala

Cekam dijelove pa sastavljam DIY 900° (arduino)volan za ets2,jer pare nemam ak uspije kupujem igru pa deri
Potpis
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jutros download 1.1 GB..

vjerojatno patch

 

edit: upravo nađena vijest  http://blog.scssoft.com/2016/11/ets2-update-126-is-now-live.html

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 9:02 (bivsi branitelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...

jutros download 1.1 GB..

vjerojatno patch

 Pa nakon 222 h traktorisanja i vrijeme je da sjednes u neesto kulturnije (kamion) ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

sad se samo postavlja pitanje koliko ćemo čekati 1.26 inačicu promodsa............

odnosno DLC France ne može "raditi" s inačicom igre 1.25 ili se varam? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da Viva la France ne bude radio sa 1.25 jer u ovom novom updateu je redizajnirana Francuska na osnovnoj mapi kako bi se prilagodilo DLC-u koji stiže. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 13:35 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Mislim da Viva la France ne bude radio sa 1.25 jer u ovom novom updateu je redizajnirana Francuska na osnovnoj mapi kako bi se prilagodilo DLC-u koji stiže. 

 znači onda se nit ne isplati kupovat DLC do izlaska 1.26 promodsa..........

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
Igzy20 kaže...

Mislim da Viva la France ne bude radio sa 1.25 jer u ovom novom updateu je redizajnirana Francuska na osnovnoj mapi kako bi se prilagodilo DLC-u koji stiže. 

 znači onda se nit ne isplati kupovat DLC do izlaska 1.26 promodsa..........

 Ja tak i tak budem dobio par dlcova s tim i Viva la france, ne pitaj od kog ih dobivam 

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

 Ja tak i tak budem dobio par dlcova s tim i Viva la france, ne pitaj od kog ih dobivam 

 Daj nabavi i meni jedan odmah! :D :D 

 

Šalim se! Ja si planiram na France uzeti čim bude na nekom popustu, kao što sam i ostale DLC-ove upeca. Nadam se možda da već za Božić bude nešto. Jedva čekam da je isprobam, a do tad se, kao što kolega iznad kaže, čeka nova verzija Promodsa. 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Prelazak na teske terete i 6x6 MAN TGA 33.530

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...

Prelazak na teske terete i 6x6 MAN TGA 33.530

 

Kakvi su to spremnici iza?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Kiki287 kaže...

Prelazak na teske terete i 6x6 MAN TGA 33.530

 

Kakvi su to spremnici iza?

 nitro

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pošto kamioni tegljaci za specijalni prijevoz, pogotovo oni sa prednjom vucom mogu vuci terete preko 200T teske imaju puste reduktore, hidraulično kvacilo i neke napredne retardere, onda iziskuju ventilatore koji hlade to hidraulicno ulje.
6x6 i 8x8 sasije imaju puno osovina, onda na sasiji nema mista bocno postaviti/navidati sve te puste rezervare, pa su onda postavljeni iza kabine skupa sa postrojenjem za hlađenje, ima tu i boca kisika za sistem..

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 18:10 (Kiki287).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jel to neki mod ili stvarno postoji u igri? Ja još nisam naletio na takvo nešto.

7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozz ekipa prije 3 mjeseca sam uzeo ets2 + going east i uredno su mi isli update preko steama... jedan period nisam igrao imao sam nekih bitniijh obaveza uglavnom sad kad hocu pokrenuti igru aktivira mi se se dowload al se nista ne skida, pricamo o beti ...

jednostavno ne znam koji je problem sve do jucer je islo bez ikakvih problema...

 

da li zna neku caku o cemu se radi sta bi trebao poduzeti da se rijesim belaja

unaprijed hvala

 

Neroxx
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nerox33 kaže...

pozz ekipa prije 3 mjeseca sam uzeo ets2 + going east i uredno su mi isli update preko steama... jedan period nisam igrao imao sam nekih bitniijh obaveza uglavnom sad kad hocu pokrenuti igru aktivira mi se se dowload al se nista ne skida, pricamo o beti ...

jednostavno ne znam koji je problem sve do jucer je islo bez ikakvih problema...

 

da li zna neku caku o cemu se radi sta bi trebao poduzeti da se rijesim belaja

unaprijed hvala

 

 trebaš sačekati da se pokrene odnosno da završi proces instalacije (jel to govoriš o inačici 1.26 bete)

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo, stigao i moju garažu stroj za teške i specijalne terete, pa ga malo isprobavamo. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam bio nešto aktivan na ovom forumu i ovoj temi u zadnje vrijeme,eh obaveze,problemi itd..

Što se tiće ets2 mp, neznam dali sam to već pisao ovdje jednom prilikom ali mogu reći da 2014 godine kad sam igrao sa ekipom bilo je super. Bilo mi je malo nespretno igrati sa tipkovnicom i mišom tada jer volan nisam još imao pa je bio problem zapalit cigaretu tijekom igranja,teška misija Bilo nas je cca 6 koji smo igrali online, skupili bi se u nekom gradu, uzeli terete i vozi, a bolju ekipu od njih nisam u životu mogao naći. Bio je Zekat, Gruja, Macgyver, Nero i još njih kojima sam nadimke zaboravio. A bilo je i smiješnih situacija: tada me bivša cura ostavila i kako sam bio u bedu onda sam jednom forumašu od njih svih čak i malo kukao na onom chatu u igri haha,eh, pa je bilo situacija kad ih nebi mogao naći gdje su, na kojoj benzinskoj, u kojem pravcu su otišli pa jedva čekaš da stanemo negdje par minuta da mogu otić skuhat kavu,pojest nešto i trčao sam natrag na komp.Eh to su bili dani, nije bilo bitno tko si,šta si, odakle si, koliko imaš god, bitno da se igra i vozi negdje u koloni..

Zakon ste

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo jedna slika od tih konvoja, nazalost nemam vise slika dok smo imali neku blijedu crvenu bug forum boju koja je na suncu izgledala kao roza I evo jedna od sinoc dok sam malo nove getribe testiro :)

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Evo, stigao i moju garažu stroj za teške i specijalne terete, pa ga malo isprobavamo. 

 

Jel to mod?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, mod je u pitanju. Imaš ga na Steam Workshopu. U modu su dva zasebna kamiona, Arocs SLT i Actros SLT. Taj mod sam poprilično dugo čekao i sad kad je izašao, isplatilo se. :D :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Glupo mi je što nisu nativno podržali takve kamione.
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Slažem se. Bilo bi odlično da je SCS podržao i specijalne i teške terete i kamione za takve stvari, ali dobro... Zato postoje modovi, pa se može kompenzirati sa tim. :) Zato mi se igra toliko i sviđa jer gotovo svi mogu naći nešto za sebe i prilagoditi igru svojim potrebama i željama.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ja vas više za modove tipa drugi zvuk, ENB, bolji efekti, teksture itd...
Fali još podosta stvari...
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Ja vas više za modove tipa drugi zvuk, ENB, bolji efekti, teksture itd...
Fali još podosta stvari...

 Inace, po meni najbolji ENB je ovo cudo, igra prekrasno izgleda, a pogotovo na promods mapi.

Battleog - 191silvinjo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice