Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.249
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Super je vidjeti da je igra i nakon skoro 5 godina nakon izlaska još u lijepom razvoju. Poveselio sam se kad sam pročitao DX11 a onda dolje pročitao DX11 will not bring a huge difference to FPS. VIdjet ćemo to još, ali šteta je da tu igru na nekim dijelovima na 60 fps ne bi držala ni NASA-ina računala.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Slažem se sa tim. Mene je to najviše razočaralo nakon kupnje računala jer sam očekivao da će se igra vrtit bez problema na ultra postavkama, ali jako puno FPS dropova ima, pogotovo u gradu. Ali nekako sam se pomirio sa tim i vozim tako kako je.


Ali istina, da. Rijetko koja starija igra ima toliku podršku i razvoj nakon 5 godina. Samo neka tako i nastave. Ja ovaj DLC sa teretima definitivno kupujem jer od kad igram to želja su mi takvi tereti. Jednostavno teške i specijalne terete obožavam.

 

Nego, zaigrao sam jučer Most Wanted jer sam se nakon dugo vremena sjetio da imam i Origin i par igri gore i baš sam se pitao kako bi ETS izgleda sa tom grafikom i teksturama. :D :D

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bok kamiondžije!
Kupio sam volan i nakon nekoliko sati provedenih u "onoj" verziji igre odlucio sam je kupiti, tako da sad imam igru i vive la france dlc. Pa bih sad molio vasu pomoc u vezi modova, a pogotovo oko onog promods dijela. Jer koliko sam skuzio neki modovi nisu kompatibilni jedni s drugima, a ovaj promods jos nudi i hrpu novih gradova. Pa eto ako netko moze malo pomoci bio bih jako zahvalan. Ne treba mi hrpa toga nego eto cisto da imam neke nove prikolice i tako slicne stvari.

Hvala! :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Bok kamiondžije!
Kupio sam volan i nakon nekoliko sati provedenih u "onoj" verziji igre odlucio sam je kupiti, tako da sad imam igru i vive la france dlc. Pa bih sad molio vasu pomoc u vezi modova, a pogotovo oko onog promods dijela. Jer koliko sam skuzio neki modovi nisu kompatibilni jedni s drugima, a ovaj promods jos nudi i hrpu novih gradova. Pa eto ako netko moze malo pomoci bio bih jako zahvalan. Ne treba mi hrpa toga nego eto cisto da imam neke nove prikolice i tako slicne stvari.

Hvala! :)

 Promods je super, sad ako trebas pomoc pri skidanju i instaliranju njega, imas ovdje sve. Ja koristim Promods  + Rusmap i koristim takodjer dosta puno modova. Ovdje imas dosta dobrih modova koje koristi Squirrel (twitcher). Jedino sta mi nije kompatibilno sa promodsom je mod za grafiku. Tj, igra mi se rusi ako se hocu teleportirati ili ako hocu stisnut ESC. Prvo bih ti preporucio da si nadjes Scania RJL (ima kod Squirrela gore) te instaliras Jazzycatove prikolice. Skini si i 50k wheels pack koji je po meni super, cak je i ''Reall Traffic Density'' super. SCS je najavio da ce jos malo izac DLC za oversized prikolice i jos vise osovina na kamionu. 

Battleog - 191silvinjo
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Puno ti hvala! 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ako nekoga zanima na facebook stranici SiSL Mega Pack moddera može se pronaći link na video sa nadolazećim heavy weight prikolicama (nažalost, nije na engleskom), te neki spojleri/planovi za daljnji razvoj ETS2 i ATS.

 

Neke od informacija:

 

- Buying your own semitrailer - the studio is studying the topic. Youtuber suggested that SCS was working on it.
- New map DLC to ETS2 is under development.
- The new SCANIA as the fastest-added truck for ETS2
- DX11 soon.
- In addition, there will be 8 semi-trailers for ATS and ETS2 in the future the possibility of increasing the additional semitrailers.
- Studio in the middle of the year will change its seat to another because it is too small to make new features and new maps appear faster.
- The reconstruction of the old part of the map will be renewed in sectors. Reconstructed sectors will be released in free updates.

 

Ostatak se može pronaći na gornjem linku. Ako sve prođe po planu moglo bi biti zanimljivo. Samo se nadam da pošto sad imaju veći tim bude potrebno ipak nešto manje vremena da se neke od tih stvari i ostvare.

 

Držim fige! :D

 

 Boldano i da dolazi u DLC paketima kupio bih samo da više ne gledam horor od textura na starima dijelovima mape 

 

 

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 20:34 (Max1985).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

https://www.twitch.tv/squirrel - igra sa ovim novim dlcom koji bi trebao doci, tj heavy haul dlc. Ajme ko ce to parkirat 

 

#edit1: prikolica preko 60 tona 

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 23:26 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

bok, evo skinuo sam promods i kad hocu aktivirati modove ispod svakog mi pise "incompatible". Verzija igre je 1.27.1.7s (32 bit).
Jazzycatove prikolice mi rade normalno. Moze li biti problem sto imam samo vive la france dlc, a ne i ostale jos?

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 18:41 (Prte).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

... Moze li biti problem sto imam samo vive la france dlc, a ne i ostale jos?

 Nazalost da, trebaju ti svi (3) dlc-i ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

bok, evo skinuo sam promods i kad hocu aktivirati modove ispod svakog mi pise "incompatible". Verzija igre je 1.27.1.7s (32 bit).
Jazzycatove prikolice mi rade normalno. Moze li biti problem sto imam samo vive la france dlc, a ne i ostale jos?

 Imas na steamu scandinavia i going east za oko 9€ pa eto..

Battleog - 191silvinjo
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A nista, onda cu kupiti i to haha

Hvala na odgovorima :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Par screenshota nove Scanie. Moram priznati da mi se sviđa i da će se sigurno par komada naći i u mojoj garaži kad bude gotova.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Par screenshota nove Scanie. Moram priznati da mi se sviđa i da će se sigurno par komada naći i u mojoj garaži kad bude gotova.

 nova scania + oversize prikolice = 

Battleog - 191silvinjo
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo kupio sam i ostale dodatke ali sad imam novi problem. Vozim na ruti frankfurt-aarhaus i stalno me na istom dijelu rute izbacuje na desktop (igra se zamrzne i izbaci me). Kad pogledam u game.log ovo mi je zadnja poruka:

00:05:07.651 : <ERROR> e:\build_bot\win_slave\final_build_ets2_127_windows_bin_steam_x86\build\prism\src\p3core\collections/arrays/arrays_base_impl.h(485): ??A?$array_t@V?$array_local_t@V?$link_ptr_t@Vsun_profile_u@prism@@@prism@@$01@prism@@@prism@@QBEABV?$array_local_t@V?$link_ptr_t@Vsun_profile_u@prism@@@prism@@$01@1@I@Z: Index outside array boundaries.

Moze li to biti mozda do promodsa?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Pa jel imaš C kategoriju ??

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

E mora da je to u pitanju 
Nasao sam na netu da postoji i redosljed kojim se modovi ucitavaju ali kad pokusam tako onda me izbacuje odmah :(

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa koja koristi G27, jel normalno da se volan malo klima?

Sama glava volana na ulazu u kućište mi se malo klima kad primim volan pri vrhu i dnu, kao da ima malo lufta i da nešto nije zategnuto kako treba. Nije puno, par mm, ali smetaju mi takve stvari. Inače, sam volan radi bez problema, osjetljivost u igri je bez problema, i na male trzajeve volan se pomiče, tj. nema lufta u igri, samo taj osjećaj klimanja kad se volan drži i trza.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Nije normalno da se klima, ništa se ne klima kod mene. Olabavilo ti se nešto pa trebaš zategnuti.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moram priznat da me volan jako razočarao, tj. kvaliteta izrade. Išao sam ga rastavit i kad sam skinuo volan vidio sam da je jedan od ona 3 šarafa što drže glavu napola zategnut. Međutim, izgleda da je vlasnik od kojeg sam ga kupio nešto pokušavao i kad nije uspio do kraja zategnuti uništio je glavi šarafa i jedva sam ga uspio izvadit.

 

Kad sam išao ostala 2 izvadit, toliko je nekvalitetan šaraf da se glava nakon par zavrtaja počela glodati i sad sam zapeo tako da ih više ne mogu ni zategnuti. Ne znam dal bi se negdje mogli takvi šarafi kupiti da ih zamjenim jer mislim da od ovih ne bude ništa više.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mali offtopic: 

 

Ekipa, planira tko u petak do Westgatea na Kamion & Bus Roll Show? Ja sam tamo cijeli dan, pa ako tko ide i zainteresiran je za cugu javite se na PM da ne spamamo temu ovdje. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

.

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo malo ETS2 reality posto nemam bas puno vremena biti za racunalom:

 

MAN F90 33.422, 1991g, mjenjac je ZF 16S 160 (originalni 16S 151 koji bi trebao doci sa njim se ocito rasuo), doveli smo ga kolega i ja u drugom mjesecu, bio je tuzan/ruzan, ali smo ga sredili i sve odservisirali. Danas sam mu i stavio novi grammerov zracni sic i rucicu od mjenjaca.

 

Eto i jedan video:

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 3
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I naaapokon Doubles ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
7 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...

I naaapokon Doubles ... 

 igre vecinom iz godine u godinu idu nazad, samo ETS2 i ATS idu naprijed 

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ETS je u zadnjih par mjeseci najavio više stvari nego zadnjih godinu dana. Sviđa mi se jako kojim smjerom su krenuli, pogotovo što se radi o ''zastarijeloj'' igri. A vjerujem da sigurno imaju još aseva u rukavu, ali da namjerno ne pišu o planovima dok ne budu sigurni u to da se ne bi desilo kao i sa nekim drugim stvarima. 

 

Sa novim heavy cargo prikolicama i ovim double prikolicama će biti ponovno užitak igrati (iako, za mene ETS2 nikad nije prestao biti zanimljiv i u jednu ruku ga ne smatram igrom već jednom vrstom opuštanja)

 

Nema ništa boljeg nego zavaliti za komp, staviti slušalice na uha, pustiti omiljenu mjuzu, namjestiti volan i odraditi par tura. :D :D

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

vratilo se na "cestu" uz Scaniu

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

I ja sam nakon dugo vremena malo mp upalio, cekam placu pa cu si francusku uzet

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

vratilo se na "cestu" uz Scaniu

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

i neki naši portali prenijeli novost vezane uz ETS 2

 

EDIT: Danska je "pred" nama

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2017 22:13 (Gale92).
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

.

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice