Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.142.417
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam ogroman fps drop, nisam dugo igro igricu. Imao sam Nvidia GT210 na kojoj je radila solidno, uz slabije postavke. Nedavno sam kupio AMD HD6570 i nisam igrao ETS. Danas skinem, snimim nema teorije da se igra. Jel neko imao nesto slicno ovome ?

 

I da , ne bitno na kojoj rezoluciji i na kojim postavkama da se igra  drop pada. Bilo to low sve il mix il medium pa cak i high.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2017 14:38 (PiDzI).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vozi se, nema stajanja. :D A stigla i nova pila u garažu, Zelenko. :D 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Sad od jučer kada sam igrao odjednom imam nekakvu buku kada pređem 80km/h i više !! To do sada nikad nisam čuo a nisam ni instalirao neki sound mode ili tako nešto. Instalirao ovaj novi Heawy Cargo DLC i igra se normalno ažurira. Jel netko još to primjetio osim mene ??

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne znam dal ima kakve veze sa tom bukom, ali unazad par updateova čini mi se kao da su promjenili zvuk kamiona. Nekako mi svi zvuče isto, generički. Također ne koristim niti jedan mod za zvuk ili nešto slično.

A par puta mi se znalo dogoditi da kad sa vanjske kamere prebacim u unutrašnjost ostane zvuk motora kao da vozim izvana (ne stiša se glasnoća kao inače kad se vozi iznutra). 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

napokon da i ja krenem s famoznim "teretom"

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Problem sa zvukom koji je mene bio nervirao se ispostavio MOD za CAT CT660 kamion pa da znate ako se nekom ponovi.

13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

poz ekipa, počeo sam ponovno igrati ets2, nisam imao prije volan pa sam odustao ali sad sam si napokon priuštio g29 + shifter i osjecaj je fenomenalan..

koje dlcove da ubacim, tj. modove..sta je najbolje? ako ima da se pojaca promet u gradu, malo graficke jace postavke, onda onaj neki fajl za realniju fiziku i ako ima mapa prosirena s hrvatskom..

bio bi vam zahvalan ako mi moze neko poslati na pp ili ovdje linkove za download da ne trazim bezveze haha

imam original verziju sa steama, kaj treba za multiplayer tj online

 

Hvala!

Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

imas ovde jako dobrih modova od ovog poznatog youtubere/stremera Squirrel a.k.a. paul, ovo su mdoovo koje on koristi sve je razvrstano po kategorijama

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZE2HpYw8IcjWXrccWs8llDzetbHxseHaPigE0psohto/edit#gid=0

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav svima, nakon skoro 2 godine ne igranja konacno sam se vratio igri, imao bih pitanje u vezi instaliranja TSM i Rus mape, kako ide load order sta treba postaviti prvo

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zasto mi na external contracts prikazuje uvijek samo 1 ili 2 posla maksimalno, neki bug ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav, skinuo sam mod dlc heavy cargo oko 20mb ima, ubacim u mod mapu, pokrenem igru, dodam u mod manager, idem na trznicu poslova i ima unutra 62 tone teret i kad kliknem postavi gps i nista se nedesava, odem do tog mjesta di je taj teret u firmi i stanem na zeleno da odaberem teret isto se događa, a teret vidim parkiran. Sto bi bio problem?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

DLC Heavy Cargo Pack nije mod, već DLC koji moraš kupiti. I ima više od 20 MB. Pretpostavljam da je problem u modu koji si skinuo. Pokušaj vidjeti da nije problem u nekom drugom modu i da zbog toga ovaj ne radi kako treba.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

upravo sam iskljucio sve modove i opet nece, a sve druge terete zeli. sad skidam neki od 220mb da vidim

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Skidaš Heavy Cargo Pack v8.1? Pazi, nemoj to mješati sa DLC-em jer su to dvije različite stvari. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 17:18 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ni to neradi, bas sam imao gust za voizit nekaj teskoga, nazaloist nikaj s toga, imas kakvu ideju? kakav link ili se bas mora kupit?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vozika se malo po Južnoj regiji. Svašta se ima za vidjeti, preporučujem

Evo pokoja slika s prečice koju sam uzeo, malo zajebano za vožnju s prikolicom tereta 25t, al je uživancija, malo osvježenje

 

 

 

 

Suicide cow :D Suicide cow :D
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Vozika se malo po Južnoj regiji. Svašta se ima za vidjeti, preporučujem

Evo pokoja slika s prečice koju sam uzeo, malo zajebano za vožnju s prikolicom tereta 25t, al je uživancija, malo osvježenje

 

 

 

 

 super... sad i to moram skidat 

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi patch na version 6.5.1 ... 

 

http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?p=754969#p754969

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Vozika se malo po Južnoj regiji. Svašta se ima za vidjeti, preporučujem

Evo pokoja slika s prečice koju sam uzeo, malo zajebano za vožnju s prikolicom tereta 25t, al je uživancija, malo osvježenje

 

 

 

 

 kakva je ovo mapa, koje oblasti? OVo nesto vezano za rus map ili?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Fele08 kaže...

 

 

 

 kakva je ovo mapa, koje oblasti? OVo nesto vezano za rus map ili?

Južna Rusija je područje. Stavio sam link, sve lijepo piše i objašnjeno je što treba i kako instalirati. 

Kod mene radi u kombinaciji s Promods, Rusmap i Projekt Balkan.

6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozdrav, moze neki photoscreen u menager modu sta sve treba imati instalirano za juznu regiju i kojim redom. hvala

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
tomek03 kaže...

pozdrav, moze neki photoscreen u menager modu sta sve treba imati instalirano za juznu regiju i kojim redom. hvala

 Imas gore u linku, samo treba gledat. Prvo moras sebi skinut 6 partova nakon toga ih ubacit u novi folder te nakon toga raspakirat sa 7ZIP part 1. Nakon toga ces dobit jos 4 fajla koja trebas spremit u documents/ets2/mods i poslije ih samo aktivirat u igri.

Battleog - 191silvinjo
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kojim redosljedom aktivirat? znaci samo treba sr_map skinut, 6 mapa po 500mb sam skinuo, dal treba jos kakva rus_map i promods ili samo sr_map raspakirat kako si opisao 7zip-om?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Vozika se malo po Južnoj regiji. Svašta se ima za vidjeti, preporučujem

Evo pokoja slika s prečice koju sam uzeo, malo zajebano za vožnju s prikolicom tereta 25t, al je uživancija, malo osvježenje

 

 

 

 

 Sve ti piše, samo treba čitat.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

uspio sam, nisam vidio readmy text, tnx ;)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Southern Region v.6.5.2 [1.27.x] [upd: 27.05.17] ... 
Patch 6.5.1 - brisati.

http://sharemods.com/1sc69ns5x30q/SRmap_patch_6.5.2.zip.html

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

ovaj project ballkan se zasebno skida?  Ne dolazi zajedno sa promods ono kad skidas njihovo standardno?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Instalirao sinoć ovaj aktualni ProMods i katastrofa je na koliko mjesta osjetno trza. Izgleda da se opet vraćam natrag na čistu igru bez mapa modova. Jel i vama tako trza ili je nešto drugo u pitanju ?

6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ovak, jucer sam stavio tu mapu i sad mi nece spremin, mislim spreni on al kad opet udjem u igru vrati me u garazu i pise da su detektirane neke promjene modova pa je teret otkazan, uzeo turu 3oookm dosao do 17oo izasao sam van iz igre i sad opet ispocetka :(. sta bi moglo biti??

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

 Instalirao sinoć ovaj aktualni ProMods i katastrofa je na koliko mjesta osjetno trza. Izgleda da se opet vraćam natrag na čistu igru bez mapa modova. Jel i vama tako trza ili je nešto drugo u pitanju ?

 Meni je zacudo super, jos koristim mod za grafiku i flarepack. 80% vremena 60FPS-a a ostalih 20% dropa kad sam u nekom malo vecem gradu (cirka 45-50fpsa). Jedino me malo zeza ovaj zagreb u pb, tamo mi padne na 30.

Battleog - 191silvinjo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice