Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.141.854
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...
Fele08 kaže...

ne znam je li neki bug ili sta vec ali kada u Scaniu streamline stavim onaj motor V8 od 500 konjskih snaga pa i one vece uopste se skoro nista ne cuje kada vozim i prebacim kameru u kabinu, dok kad stavim na vanjsku kameru bolje se cuje ali to nije to jednostavno je pretiho. Kod motora ispod 500 KS cuje se znatno bolje ali ni to nije idealno , jesu li ga tako naprvili u igri ili... Jel ima neka opcija da se pojaca interior sound pa da se cuje bolje motor dok vozis jer ovako je zaista pretiho i nerealno

 Pa mislim da tako treba biti i u stvarnosti. Jer ti u kamionu doslovno sjedis iznad motora. Mislim da bi bez dobre zvucne izolacije u kabini bilo neizdrzivo voziti na duze relacije.

Ali koliko se sjecam kad skidas promods onda moze birati kolika ce biti jacina zvuka u kabini, van kabine itd

 da znam da se radi dobra zvucna izolacija ali kod drugih motora i kamiona se opet cuje dobro, medjutim kad stavim ove motore od 500 i vise gotovo je potpuna tisina nista se bas ne cuje. A znam da ima ta opcija kad skidas promods, ali tu je problem sto ne mozes prije toga isprobati, pa kad ti se ne bi dopala jacina morao bi onda ponovo promods skidati sto je velik isve tako dok ne nastimas.... cudo nema u cfg fajlu ili konzoli neka opciaj da pojacas interior sound

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A da, bilo bi puno lakse da se moze isprobati prije skidanja. I sam vozim scaniu v8 500 pa znam o cemu govoris i meni se takoder bilo tesko naviknuti da je sad odjednom puno tise. Ali to rjesavam tako sto dosta pojacam zvuk na zvucnicima ili vozim sa slusalicama pa onda cujem i previse :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napokon i ja doma, pa da isprobam taj novi 1.28 update 

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2017 13:41 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Napokon i ja doma, pa da isprobam taj novi 1.28 update 

 meni je super, samo ja nikako da nađem duple prikolice, ko za vraga ih baš nema......

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...
hahhaajaads kaže...

Napokon i ja doma, pa da isprobam taj novi 1.28 update 

 meni je super, samo ja nikako da nađem duple prikolice, ko za vraga ih baš nema......

 

pa uzmi external contract i vozi duple

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mislim da su samo dostupne u skandinaviji, jesam u pravu ?

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Mislim da su samo dostupne u skandinaviji, jesam u pravu ?

 

jesi

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, mali offtopic, ali možda netko može pomoći.

 

Imam G27 volan i odjednom je prestao raditi. Prvo je prestao sa kalibracijom kod paljenja računala da bi nakon toga jednostavno prestao reagirati. Sve tipke rade, mjenjač također, samo se volan ne vrti, kao da nema dovoljno struje u njemu. Također, lampica na mjenjaču slabije svijetli, par puta zablicne jače, ali to je to.

 

Dal se tko susretao sa sličnim problemom? Isplati li se to popravljat?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Mislim da su samo dostupne u skandinaviji, jesam u pravu ?

 a idem sada prema Danskoj pa cu vidit

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Ekipa, mali offtopic, ali možda netko može pomoći.

 

Imam G27 volan i odjednom je prestao raditi. Prvo je prestao sa kalibracijom kod paljenja računala da bi nakon toga jednostavno prestao reagirati. Sve tipke rade, mjenjač također, samo se volan ne vrti, kao da nema dovoljno struje u njemu. Također, lampica na mjenjaču slabije svijetli, par puta zablicne jače, ali to je to.

 

Dal se tko susretao sa sličnim problemom? Isplati li se to popravljat?

 Provjeri napon na transformatoru, od toga bi krenia,vidi koliko piše na kučištu a koliko daje ,razlika bi trebala biti minimalna 

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Promods 2.2 (jos malo) ... 

 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

 Hoće Promods ikad radit bez fps dropa ili moramo čekat slijedeći ETS s modernim game enginom ?

 

 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ponovo sam instalirao ETS2 nakon dugo vremena, koje modove preporučujete kao "must have". Znam da sam ih nekad imao cjelu listu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Osa kaže...

Ponovo sam instalirao ETS2 nakon dugo vremena, koje modove preporučujete kao "must have". Znam da sam ih nekad imao cjelu listu

 meni su sada nekako najdraži oni s steam workshopa

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

1.28 beta update

Electronic Dance Music ♥
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 21:49 (Strumf123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koristiš neki mod ili? Jer sam do sad vidio samo dupljake sa tandem prikolicom, ne i ove sa dolly.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Koristiš neki mod ili? Jer sam do sad vidio samo dupljake sa tandem prikolicom, ne i ove sa dolly.

 imaš na workshop-u

13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
Strumf123 kaže...

1.28 beta update

  Kako je vozit s duplim prikolicama ??

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

možda jesam glup  ali mene zanima u kojim državama/tvrtkama nalazite duple prikolice, jer ih ja nikako ne mogu pronaći 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

možda jesam glup  ali mene zanima u kojim državama/tvrtkama nalazite duple prikolice, jer ih ja nikako ne mogu pronaći 

 

 

Imaš ih u Norveškoj,Švedska i Danska ali jedino u slučaju da teret koji preuzimaš voziš po tim državama,jer ako npr uzmeš teret iz Švedske koji ide za Poljsku onda nemaš duple...

 

Ne mora značiti da ako u pregledniku poslova prikazana 1 prikolica da će i biti samo jedna,moguće je kad dođeš u tu firmu kad stisneš onu ikonicu za odabir "izgleda ili tipa" prikolice budu baš duple prikolice.

 

Neke od firmi su Ika, Aria, Norrsen, Konstnorr, Sag&Tree, Polaris Lines

7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Može li pomoc?

Kako da se konektam na World of Trucks i igram online...?(imam ETS2)

 

danielB
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

World of Trucks i Multiplayer nisu povezani. Ako želiš igrati online, registriraj se ovdje, skini MP, i preko toga onda igraš online. Naravno, moraš imati original igru, inače ništa od MP. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tajanstvena, ali zanimljiva najava

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 18:47 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Tajanstvena, ali zanimljiva najava

 

 

 Stiže Italija DLC ?

RIP Šaban (21.6.2016)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Izgleda da dolazi. Nekako sam imao dojam poslije Francuske da je na redu Italija, pošto je relativno ''prazna'' na mapi. Vidjet ćemo u narednom vremenu što su nam spremili, ali ako idu putem Francuske bit će to odlično.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Imas mod za skinut i onda su dostupne duple prikolice u cijeloj Europi
Electronic Dance Music ♥
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Znači ja sam sada instalirao ETS 2 preko cd-a i kako da ja registriram ets na steam?

 

+ kada pokrenem ETS piše da je ets prestao raditi kako da to rješim?

(Aplikacija koja je prouzročila pogrešku: eurotrucks2.exe, verzija: 1.23.1.1, vremenska oznaka: 0x570cced5
Modul koji je prouzročio pogrešku: eurotrucks2.exe, verzija: 1.23.1.1, vremenska oznaka: 0x570cced5
Kôd iznimke: 0xc0000005)

danielB
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 22:12 (danći123321).
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Imaš key na cd-u? Otvori Steam, gore odaberi Games, zatim odeš pod Activates a Product on Steam i to ti je to.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ok, hvala
danielB
6 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kupio ETS2. Kako najlakse naučiti parkirati kamion s prikolicom u rikverc? Jel ima neki tutorial, training... Hvala!
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice