Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.140.377
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

https://www.youtube.com/results?search_query=ets2+how+to+park+truck&sm=

 

Ili jednostavno vježbom. Treba ti malo dok ne stekneš osjećaj. Kasnije ide lako.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nije mi jasna jedna stvar, nisam baš pro u ovoj igrici ali, jel moguća veča brzina kamiona od 90kmh ? Vidim da kad igram multiplayer, ja vozim 90 a ovi pokraj mene prolete 110 -.-"

 

jel to neki mod ili sta

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odi u postavke, gameplay i isključi truck speed limiter. Po meni je to glupost jer volim da je igra što realnija (teško da će kamion sa 40t tereta jurit 150 km/h po autoputu), ali tko voli nek izvoli.

 

Ne znam kakva je sad situacija jer nisam dugo igrao, ali bilo je servera za MP gdje se moglo isključiti ograničenje i servera gdje se nije moglo isključiti, kako bi svi bili u win - win poziciji.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Hvala.

 

A je da, realnije je, ali nitko se toga ne drži -..-"

Samo Rijeka.
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam odavno igrao, pa se malo zaželio. Trenutno mi se ne daju pare za volan, pa me zanima, kako je igrati sa PS3 gamepadom, ako se uopće može namjestiti? Bolje od tipkovnice? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Imam ja volan, prodajem ga haha.... i papucice, samo bez mjenjača 

Samo Rijeka.
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dv14 kaže...

Nisam odavno igrao, pa se malo zaželio. Trenutno mi se ne daju pare za volan, pa me zanima, kako je igrati sa PS3 gamepadom, ako se uopće može namjestiti? Bolje od tipkovnice? 

 ja sam prije igrao na gamepadu, ako malo gledas tut po yt, mozes ga napravit da izgleda kao da imas volan, znaci nije lose ali sa volanom je ipak puno bolje igrat :)

 

Battleog - 191silvinjo
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako instalirati na steamu 1.28 beta update?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Steam client → LIBRARY → right click on Euro Truck Simulator 2 → Properties → Betas tab → public_beta → 1.28 public beta.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Imam problem sa volanom, kao da mi kasni malo kada hocu skrenuti, volan mi se moze okrenuti do pola po 90 stepeni u svaku stranu.

Pa da nije do postavka volana? Kakve su u vas postavke?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 To je jednostavno premalo da bi bio precizan za vozit kamion. Za F1 može za kamion ne. Imao sam ja Logitech volan od 180 stupnjeva i nemoguće je bilo precizno vozit ETS a onda uzeo G27 i sad je savršeno .

10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Jasperr kaže...
Imam problem sa volanom, kao da mi kasni malo kada hocu skrenuti, volan mi se moze okrenuti do pola po 90 stepeni u svaku stranu.

Pa da nije do postavka volana? Kakve su u vas postavke?

 

 

Volan je koje marke i modela?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Biće da je do toga, ostale igre koje sam probao dobro je vozit ali ne Ets.
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 Ali je mnoogo bolje nego tipkovnica i mnoogo jeftinije od G27(29) ... 

 

U postavkama/kontrole treba staviti klizac:

 

Osjetljivost skretanja - sasvim lijevo
Nelinearnost skretanja - sasvim desno

 

-------------------- kad sam vec tu (cini se nema nikoga, ili ...)

 

https://giphy.com/gifs/l41JXMFgUNwESDJaU/html5

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 7:59 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Tabla ko u Golfa.

Šlajfam ga na tablu 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo strimam malo ETS 2 MP pa ko hoce nek gleda :D

 

Samo Rijeka.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi DLC Bella Italia bi trebao doci krajem godine!

 

http://blog.scssoft.com/2017/08/bella-italia.html?m=1

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Mobitel je ubojica u prometu 😂

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
online
Euro Truck Simulator 2

Bok momci! Treba mi mala pomoć, ako se netko već susreo s ovim problemom.
Stvar je u tome da mi iz nekog razloga volan i volan u igri nisu sinkroznizirani. Znaci volan je postavljen na 900 stupnjeva, a onaj u igri se rotira duplo manje tj. kad on dode do kraja ja jos uvijek mogu rotirati svoj volan.
Ništa u postavkama nisam dirao jedino sam radi ciscenja PCa iskopcao sve i vratio nazad. Mozda sam volan ukljucio u neki drugi USB ali ne vjerujem bas da bi to mogao biti problem. Imam Logitech DFGT

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pozz igra li iko ets 2 multiplayer pa da pricamo preko skype i igramo

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Malo online
Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

@Jole-Ri

Druže da nisi malo pretjer'o sa tih 160 km/h   .

 

 

 

Evo i od mene nekoliko sličica

 

 

Max1985
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

max1965 ma kupio nedavno kamion pa testiram haha, kad uletim u zavoj preletim cestu hahaha

 

 

Nego, imam problem. Danas mi se ažurirao ETS2 preko steama, sad ne mogu pokrenut >Multiplayer, ev sličica dole:

 

 

Kako da to riješim? pošto mi niša ne otvara kad kliknem da

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pričekaj par dana da izađe MP za tu verziju Steama.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Pričekaj par dana da izađe MP za tu verziju Steama.

 ihhh par dana

Samo Rijeka.
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

''We are aware that SCS released 1.28. We will publish an update as soon as possible. There is no ETA on when our update will be ready.

If you still want to play, we recommend downgrading to the latest supported versions by clicking on Properties -> Betas -> temporary_1_27 for ETS2 and temporary_1_6 for ATS.''

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tuning Pack za DAFa - 4€

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

kupio sam nacedeni tunningpack te sam ušao u igru, odigrao malo ali mi i dalje stoji kako dodatak nije instaliran, dal se kome slično dogodilo?

 

p.s. evo malo slika da se tema "probudi"

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Jasperr kaže...

Novi DLC Bella Italia bi trebao doci krajem godine!

 

http://blog.scssoft.com/2017/08/bella-italia.html?m=1

 

 

Bolje da su krenuli na Balkan... 

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

kupio sam nacedeni tunningpack te sam ušao u igru, odigrao malo ali mi i dalje stoji kako dodatak nije instaliran, dal se kome slično dogodilo?

 

p.s. evo malo slika da se tema "probudi"

 Izađi sa Steama, ponovno ga pokreni i ulogiraj se. Nakon toga bi ti se trebao instalirati i pojaviti u igri.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice