Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.221
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav,

Par pitanja

1. Većinom uzimam poslove od External Contracts i nikako me ne naplati kaznu niti za sudar sa autom, ni za pretjecanje preko pune crte niti na prekoračenju brzine. Može li se to kako naštimati da postoje kazne?

2. Da li je moguće pratiti svoje vozače na mapi, pošto u posjedu imam 17 garaža bili bi super da mogu pratiti šta ti moji šalabajzeri rade po cestama?

 

Molim detaljno objašnjenje.

Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kazne postoje. Tamo gdje su kamere ili policija, a ti ideš za više od 5 km/ iznad dopuštenog dobiješ kaznu. Vjerojatno nisi naletio na kameru ili policiju. Za pretjecanje nisam siguran, ali kad se duže vrijeme voziš u suprotnom smjeru i za to dobiješ kaznu. Naravno prolazak kroz crveno također. Što se sudara tiče, ako je slučajno nekad ne dobiješ kaznu.

 

Što se praćenja svojih vozača tiče, tog nema. Iako bi bilo fora da ih se može susresti na cesti i pratiti na mapi kao u starim 18 WOS serijalima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

na nekim glupim mjestima gdje je autocesta pa cesta pa autocest(90kmh-50kmh-90kmh) ,doslovno je 5 metara taj dio od 50 kmh i instant dobijem kaznu. 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni je najgore gore kod Roterdama na obilaznici. Ima jedno križanje gdje je upravo takva situacija i obavezno svaki put dobijem kaznu jer prekasno počnem kočiti. :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nikako je ne mogu dobiti. Nekad davno je radila al sad ne. Da li to ima veze sa povezivanjem na world of trucks? Moze mi neko poslati print screen opcije igre u postavkama da nisam tamo nesto za.ebo.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
I kod roterdama ne spustam ispod 90 i nista :(
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nema to nikakve veze sa WoT. I ja isto igram na WoT i kazne su prisutne. Daj si pogledaj samo u postavkama (Settings) -> Igra (Game) dal ti je uključen Traffic offense. možda je u tome stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni je kazaljka zapela na 120, ne mrda.

Jel moram sat mjenjat 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Trebaš se prebacit u GTA...

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
patakmeister kaže...
2. Da li je moguće pratiti svoje vozače na mapi, pošto u posjedu imam 17 garaža bili bi super da mogu pratiti šta ti moji šalabajzeri rade po cestama?

 Ne mozes ih vidjeti na mapi niti na cesti ali mozes u "Menadžer vozaca" vidjeti podosta detalja o svakom vozacu pa i premjestiti, otpustiti ili odrediti im "Politiku obuke".
Desno sasvim dole imas "Menadžer tvrtke" klik na to i onda biras "Menadzer vozaca" i udri po 'šalabajzerima' ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovo što kolega navodi, bilo bi zaista dobro da se idućim nadogradnjama napravit da se vide vozači odnosno kamioni....bilo bi jako štosno...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja bi cak volio i malo vise interakcije izmedu mene i zaposlenih vozaca. Jer ovako kako je trenutno ti ga zaposlis i on vozi, dades mu otkaz, on ode i nikom nista. Mozda da ima malo vise informacija tipa je li vozac sretan ili nesretan, zeli li promjeniti garazu ili kamion, je li zadovoljan s placom i takve stvari.

Prodajem Logitech Driving Force GT volan
 
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Ja bi cak volio i malo vise interakcije izmedu mene i zaposlenih vozaca. Jer ovako kako je trenutno ti ga zaposlis i on vozi, dades mu otkaz, on ode i nikom nista. Mozda da ima malo vise informacija tipa je li vozac sretan ili nesretan, zeli li promjeniti garazu ili kamion, je li zadovoljan s placom i takve stvari.

 To nije realno. 

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nije realno u odnosu na pravi zivot ili nije realno da ce se desiti?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Nije realno u odnosu na pravi zivot ili nije realno da ce se desiti?

 Ovo prvo. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Ja bi cak volio i malo vise interakcije izmedu mene i zaposlenih vozaca. Jer ovako kako je trenutno ti ga zaposlis i on vozi, dades mu otkaz, on ode i nikom nista. Mozda da ima malo vise informacija tipa je li vozac sretan ili nesretan, zeli li promjeniti garazu ili kamion, je li zadovoljan s placom i takve stvari.

 

Šta god da predložiš dobro naletit ćeš da hrpu TDova.

Ne kužim mozgove ljudi koji kažu da tvoja ideja nije realna, i dobra. 

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kolacic kaže...
Prte kaže...

Nije realno u odnosu na pravi zivot ili nije realno da ce se desiti?

 Ovo prvo. 

 Pa da, inace smo svi mi jako zadovoljni na svom poslu... 

Mislim, svako ima pravo na svoje misljenje pa tako ja mislim da je to realno. E sad, bi li to pridonijelo boljem gameplayu to je vec za drugu raspravu 

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Davno nisam imao vremena zaigrati ETS2 jer imam puno posla u RL, ali evo par slika MAN TGA 26.530 6x2 tag-lift 5star verzija!!

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Po prvi puta vozim rutu iz Švedske za Francusko i to za vrtoglavih 100,000 eura 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 13:46 (Gale92).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nova scania :)

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Sića
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
RJL Longline?
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
RJL Longline?

 Jep to je dok sam testiro mod :)

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Nije realno u odnosu na pravi zivot ili nije realno da ce se desiti?

 Ideja sama po sebi nije loša i ne slažem se da nije realno u stvarnom životu, međutim teško je za očekivati da će tako nešto doći u igru jer je ovo prvenstveno simulacija vožnje. Doduše, fali malo i taj aspekt menadžerstva firme.

 

Još jedna stvar koja bi bila zanimljiva da se ubace gužve na naplatnima, granici i slično. Isto tako, random zatvaranje nekih dionica cesta zbog nesreća ili prirodnih nepogoda ( tko je igrao 18 WoS serijal zna o čemu govorim).

 

 

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A nakon današnje "nesreće" koju sam imao ne bi bilo loše da, uz težinu prikolice, piše i visina prikolice. Danas sam vozio lokomotivu i zapeo u nadvožnjak na autocesti  

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Original mapa ili neka modana? Ako je original onda je u pitanju bug vjerojatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

gdjese mogu naći tako veliki tereti (a imam sve DLCove kupljene)

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kruskar kaže...
Dex.pwn kaže...
RJL Longline?

 Jep to je dok sam testiro mod :)

 

Oko kad ti 20 tona povuće iz 4. haha

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

gdjese mogu naći tako veliki tereti (a imam sve DLCove kupljene)

 Imaš kupljen Heavy Cargo pack? A uvijek postoji i Jazzycatovi modovi sa teškim teretima.

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Original mapa ili neka modana? Ako je original onda je u pitanju bug vjerojatno.

 Imam promods, ali ovo se desilo negdje u njemačkoj

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice