Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.137.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Da, sad vidim i ja. Izgleda da nisu ažurirali modove. A i svi radiji se mogu ručno ubaciti, samo treba proguglati za njihove stream linkove. 

 

Tražio sam od Antene al nisam našao.

Ili ne znam kako da kopiram od web playera stream link.

8 godina
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Gdje skinuti no speed limit i money mod?  Sve sto gledam je zarazeno.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za limit brzine ti ne treba mod. Odeš u opcije i makneš kvačicu sa limitera brzine. Ali opet kažem, po meni bi trebali kompletno maknut tu opciju jer nije to GTA. A za novce pogledaj po ets2.lt za money mod.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zašto da se pomakne? 🤔
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zašto da se pomakne? 🤔
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zašto da se pomakne? 🤔
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zašto da se pomakne? 🤔
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Zato što je to (bar bi trebala biti) simulacija vožnje kamiona. A koliko ja znam, kamioni ne voze 150, ne ulijeću u zavoj na dva kotača (tj. nagnuti na jednu stranu, kuži se što hoću reći). 

 

Najbolji su mi biseri koji se stalno žale na SCS da to nije ni blizu simulacije, da je to ovo, da je to ono, a onda plaču kao balavci jer su im na serveru za MP ukinuli limiter brzine. Za sve takve bisere postoji GTA, pa nek si tamo nađu kamione i divljaju po gradu.

Moj PC  
7 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Zato što je to (bar bi trebala biti) simulacija vožnje kamiona. A koliko ja znam, kamioni ne voze 150, ne ulijeću u zavoj na dva kotača.

 Tako je. Ja bi da i fiksiraju intenzitet kočenja i stabilnost prikolice, A brzina bi mogla biti ograničena na max 120 km/h i 90 km/h MP, zato da se ipak može brže voziti, a ne sa 150 uljetat u zavoj, i onda još neki pitaju zašto se prevrne. Ima i toga u ovoj temi.

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Teaseri, teaseri... Poprilično sam nestrpljiv za ovo... :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

To je "Special Transport" DLC za ets2 ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bit će zanimljiv ovaj dlc,još da izađe update s novom scaniom i tim điđa miđama pihh.

Vršim usluge: SMD, BGA, Rework / Reball / Reflow / IC repair: laptop MBO/PCB ; mobiteli MBO/PCB evilmage007@gmail.com 099 324 13 22
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako sve bude po planu do kraja godine nas hrpa toga očekuje (nova Scania, Italija, specijalni tereti, New Mexico za ATS i tko zna što još). Po svemu sudeći, New Mexico je prvi na redu (a tako je bilo i najavljeno), no odmah nakon njega vjerujem da slijedi update sa novom Scaniom, te Italija. Sve u svemu, suprotno onom što neki pričaju, u SCS-u stalno rade na novim sadržajima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Konačno malo novosti za novu Scaniu. Završna faza je u tijeku i, kako to već ide kod SCS-a, nema nikakvog službenog datuma izlaska, ali predviđa se u zadnjem kvartalu ove godine da bi trebala izaći kao free update, neovisno o nadolazećim DLC-ima.

 

Također, navode da krajem godine dolazi još podosta zanimljivih stvari i u ETS i u ATS, a što točno morat ćemo se strpiti i pričekati do izlaska.

 

Dal će se taj novi interjer moći koristiti u starijim Scaniama? Tipa mod RJL Longline Scania?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...
Igzy20 kaže...

Konačno malo novosti za novu Scaniu. Završna faza je u tijeku i, kako to već ide kod SCS-a, nema nikakvog službenog datuma izlaska, ali predviđa se u zadnjem kvartalu ove godine da bi trebala izaći kao free update, neovisno o nadolazećim DLC-ima.

 

Također, navode da krajem godine dolazi još podosta zanimljivih stvari i u ETS i u ATS, a što točno morat ćemo se strpiti i pričekati do izlaska.

 

Dal će se taj novi interjer moći koristiti u starijim Scaniama? Tipa mod RJL Longline Scania?

Najvjerojatnije ne, mislim to je i pomalo glupo i ne realno zar ne, staviti npr unutrasnjost od nove S serije na recimo npr. prvu R seriju iz 2003-4 godine.

 

 

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Slažem se sa kolegom. Interijer novih kamiona u stare nema apsolutno nikakvog smisla stavljat.

 

Nego... 14 novih achievementa se pojavilo na Steamu najavljujući da su nam novi DLC-i sve bliže. A ništa, vrijeme je da se počnu stavljati novci sastrane. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 23:20 (Igzy20).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma meni je više do table. Sviđa mi se kako su taj display uradili.

Djeluje baš močno.

Nadam se da će bit nešto.

Btw jel imaju modovi s drugim tablama?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Dex.pwn kaže...

Ma meni je više do table. Sviđa mi se kako su taj display uradili.

Djeluje baš močno.

Nadam se da će bit nešto.

Btw jel imaju modovi s drugim tablama?

 Pa mod Scanie RJL ima najrealnije instrument table sto se Scania tice, imaju instrument tablu za star R-ovku, za onu srednju iz 2008 i za ovu novu od 2012 oa na dalje.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kiki287 kaže...
Dex.pwn kaže...

Ma meni je više do table. Sviđa mi se kako su taj display uradili.

Djeluje baš močno.

Nadam se da će bit nešto.

Btw jel imaju modovi s drugim tablama?

 Pa mod Scanie RJL ima najrealnije instrument table sto se Scania tice, imaju instrument tablu za star R-ovku, za onu srednju iz 2008 i za ovu novu od 2012 oa na dalje.

 

Ja imam interijer kakav imaju sve Scanie.

https://imgur.com/qM4L5J2.png

12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Hmmm nemam pojma, ja ne igram bas cesto, tu i tamo bacim koji đir 15tak min pa ti ne mogu tocno reci..

 

EDIT: Sitio sam se, ima jedan mod za realni displej od Scanie, ja ga koristim dugo, "Scania RJL new and old gauges by Piva" za verziju 1.27 igre radi normalno na 1.28.XXX

Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za sve koji ne planiraju odmah kupiti DLC Italia SCS se pobrinuo da ipak i oni dođu na svoje. Dio Italije je redizajniran, a Milano je kompletno iz temelja novo napravljen. Ako se malo zagleda u slike vide se da nisu samo teksture promjenjene nego da ima i novih AI automobila, par novih prikolica i tereta, novi znakovi...

 

S obzirom na novosti u ATS, mislim da imaju oni i još asova u rukavu koje nam ne žele iznositi prije nego open beta izađe i naravno prije nego službena 1.29 verzija bude vani.

 

Definitivno mi se sviđa u kojem smjeru je to krenulo, jedino se nadam da su također i u ETS optimizirali igru kao što je slučaj sa ATS.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ma ja kupujem cim izade. Necu ni pitat za cijenu :D
Jedino sto me malo smeta sto svako malo izlazi nova verzija pa skidaj nove promodse pa cekaj da modovi budu kompatibilni pa ovo pa ono... Al tako valjda mora biti :D
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Slažem se. Italiju i specijalne transporte kupujem odmah, ne čekam nikakav popust. 

 

Što se modova tiče, ne koristim ih tako da me to ne dira. Igrao sam prije sa modovima, ali kako je došla Scandinavia, pa nakon toga Francuska, a sad i Italija čisto sam zadovoljan veličinom mape. Loša strana modova je baš to, što često nakon nove verzije postanu nekompatibilni i onda se mora čekati nova verzija, ali svi koji igraju sa njima trebaju biti spremni na tako nešto.

 

Meni je i dalje draže da često dolaze novi updateovi i da, ako i koristim koji mod, pričekam par dana da izađe nova verzija nego da SCS prestane podržavati ETS2.

 

 

----EDIT----

 

Počela je Halloween Steam rasprodaja.

 

  • ETS2 - 4.99€ (-75%)
  • Going East! - 2.49€ (-75%)
  • Scandinavia - 4.49€ (-75%)
  • Vive la France - 8.99€ (-50%)
  • Heavy Cargo - 1.01€ (-33%)
  • Wheel Tuning - 1.01€ (-66%)
  • Mighty Griffin - 1.99€ (-50%)
  • DAF Tuning - 3.19€ (-20%)
  • Halloween Paint Jobs - 1,99€ (-75%)
  • Map Expansions Bundle (All 3) - 14,37€ (-69%)

 

    Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 20:27 (Igzy20).
    Moj PC  
    1 0 hvala 0
    10 godina
    neaktivan
    offline
    Euro Truck Simulator 2

    sinoc pokrenem igru, kad vidim sve se zivo poremetilo , smanjila mi se rezolucija sa 1920x1080 na 1080 x 720, sve postavke na low, scaling na 50 % i to na cistu miru nista nisam dirao, i hajde vratim ja sve kako je bilo prije na high postavke medjutim sad mi se pravo cudne stvari u igri desavaju. Iako sam sve stavio na high pejzazi su zamućeni, one strelice na cesti mutne skroz kao neka mrlja bude i tke kad pridjes razbistri se, putokazi isto mutni ne mozes procitat sta psie tek kad pridjes, onda oko kamiona vidim kao neke boxove sjene, mislim wtf najednom poludila igra sve bilo normlano do sinoc....

    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    9 godina
    offline
    Euro Truck Simulator 2

    Službeni post o Special Transport DLC-u. Ovo je još veće i bolje nego sam mislio. Defitinitvno ono što se čekalo u igri. Treba dočekati taj Božić sad. :D

    Moj PC  
    2 0 hvala 1
    10 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Euro Truck Simulator 2
    Fele08 kaže...

    sinoc pokrenem igru, kad vidim sve se zivo poremetilo , smanjila mi se rezolucija sa 1920x1080 na 1080 x 720, sve postavke na low, scaling na 50 % i to na cistu miru nista nisam dirao, i hajde vratim ja sve kako je bilo prije na high postavke medjutim sad mi se pravo cudne stvari u igri desavaju. Iako sam sve stavio na high pejzazi su zamućeni, one strelice na cesti mutne skroz kao neka mrlja bude i tke kad pridjes razbistri se, putokazi isto mutni ne mozes procitat sta psie tek kad pridjes, onda oko kamiona vidim kao neke boxove sjene, mislim wtf najednom poludila igra sve bilo normlano do sinoc....

     

     

    Točno se to meni dogodilo jučer,danas sve normalno 

    10 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Euro Truck Simulator 2
    krokodil kaže...
    Fele08 kaže...

    sinoc pokrenem igru, kad vidim sve se zivo poremetilo , smanjila mi se rezolucija sa 1920x1080 na 1080 x 720, sve postavke na low, scaling na 50 % i to na cistu miru nista nisam dirao, i hajde vratim ja sve kako je bilo prije na high postavke medjutim sad mi se pravo cudne stvari u igri desavaju. Iako sam sve stavio na high pejzazi su zamućeni, one strelice na cesti mutne skroz kao neka mrlja bude i tke kad pridjes razbistri se, putokazi isto mutni ne mozes procitat sta psie tek kad pridjes, onda oko kamiona vidim kao neke boxove sjene, mislim wtf najednom poludila igra sve bilo normlano do sinoc....

     

     

    Točno se to meni dogodilo jučer,danas sve normalno 

     ne razumijem o cemu se radi samo odjednom poludi, da nije bio kakav update pa se nesta poremetilo, jesil ista cackao ti il ise vratilo samo u normalu opet

    10 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Euro Truck Simulator 2
    Fele08 kaže...
    krokodil kaže...
    Fele08 kaže...

    sinoc pokrenem igru, kad vidim sve se zivo poremetilo , smanjila mi se rezolucija sa 1920x1080 na 1080 x 720, sve postavke na low, scaling na 50 % i to na cistu miru nista nisam dirao, i hajde vratim ja sve kako je bilo prije na high postavke medjutim sad mi se pravo cudne stvari u igri desavaju. Iako sam sve stavio na high pejzazi su zamućeni, one strelice na cesti mutne skroz kao neka mrlja bude i tke kad pridjes razbistri se, putokazi isto mutni ne mozes procitat sta psie tek kad pridjes, onda oko kamiona vidim kao neke boxove sjene, mislim wtf najednom poludila igra sve bilo normlano do sinoc....

     

     

    Točno se to meni dogodilo jučer,danas sve normalno 

     ne razumijem o cemu se radi samo odjednom poludi, da nije bio kakav update pa se nesta poremetilo, jesil ista cackao ti il ise vratilo samo u normalu opet

     

    Nisam ništa dira,samo ušao u igru i totalni kaos,poslje namistia postavke i za sad radi normalno

    10 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Euro Truck Simulator 2
    krokodil kaže...
    Fele08 kaže...
    krokodil kaže...
    Fele08 kaže...

    sinoc pokrenem igru, kad vidim sve se zivo poremetilo , smanjila mi se rezolucija sa 1920x1080 na 1080 x 720, sve postavke na low, scaling na 50 % i to na cistu miru nista nisam dirao, i hajde vratim ja sve kako je bilo prije na high postavke medjutim sad mi se pravo cudne stvari u igri desavaju. Iako sam sve stavio na high pejzazi su zamućeni, one strelice na cesti mutne skroz kao neka mrlja bude i tke kad pridjes razbistri se, putokazi isto mutni ne mozes procitat sta psie tek kad pridjes, onda oko kamiona vidim kao neke boxove sjene, mislim wtf najednom poludila igra sve bilo normlano do sinoc....

     

     

    Točno se to meni dogodilo jučer,danas sve normalno 

     ne razumijem o cemu se radi samo odjednom poludi, da nije bio kakav update pa se nesta poremetilo, jesil ista cackao ti il ise vratilo samo u normalu opet

     

    Nisam ništa dira,samo ušao u igru i totalni kaos,poslje namistia postavke i za sad radi normalno

     meni i dalje isto, mutno sve

    9 godina
    offline
    Euro Truck Simulator 2

    Mislim da sam imao prije sličnih problema.

     

    Probajte obrisat kompletnu ETS2 mapu iz My Documents (naravno, prije toga napravite backup mod i profile mapa, po potrebi i screenshot ako imate), pokrenite igru, napravite novi profil da se stvori nova mapa i nakon toga izađite iz igre i vratite one backupirane mape natrag unutar ETS2 mape. Meni je to znalo pomoći ukoliko je bilo nekih problema sa igrom.

     

    Nego, ovako nešto definitivno SCS mora napraviti. To bi podiglo igru za nekoliko levela. Ne samo za teške i specijalne transporte, nego i za obične terete.

     

    Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 16:24 (Igzy20).
    Moj PC  
    0 0 hvala 0
    Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice