Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.139.176
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Konacno je vani beta patch 1.32, 1.3GB.

 
5 0 hvala 4
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovo se cekalo

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

 Malo sinoćnje vožnje :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

jel moguće preko steama instalirati ovaj patch 1.32 ili na koji način doći do toga?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Steam/ desni klik na ETS 2/ properties/ Betas/ i odaberes 1.32

Život je jedan al Omega je 2.0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

.

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

hvala :)

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Steam/ desni klik na ETS 2/ properties/ Betas/ i odaberes 1.32

 da i koji kod se upise???

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
RuskeGTT kaže...
macgyver 53 kaže...

Steam/ desni klik na ETS 2/ properties/ Betas/ i odaberes 1.32

 da i koji kod se upise???

 Ne pises kod, nego biras koju verziju hoces iznad toga. SLIKA

 

Znaci stisnes to i izaberes "public_beta - 1.32 public beta", i onda ce ti poces skidat gigu i nesto.

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Samo napomena, ne zaboravite napraviti backup profila i isključit sve modove koje koristite ako se odlučite na testiranje bete. 

 

Ja sam danas skinuo i sad malo testiram. Iako nisam baš nešto previše danas igrao, nisam imao još nikakvih problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Isprobavanje novog apdejta

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

Koliko sada u pravilu treba da izađe iz BETE ?

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nitko sa sigurnošću ne zna, ali obzirom na veličinu updatea i količinu novih stvari pretpostavljam da će minimalno do početka 9. mjeseca trajati beta. Rekao bih da bi do sredine 9. mjeseca službena verzija trebala biti vani.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

mogli su i cisterne staviti 

I <3
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Cisterne i ostale prikolice ce dolazit kroz slijedece updateove, bez brige.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Još jedno pitanje:

kad se izađe iz bete u full verziju jel onda ostaje na profilu sve ovo što se u beti napravilo, tipa nove garađe, novi kamioni, prikolice i sl?

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ostaje ti sve

Život je jedan al Omega je 2.0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, igram ETS2, ali piratiziranu verziju, sad bih kupio key za steam pa me zanimaju dvije stvari, hoću li imati i ovaj najnoviji beta update i hoću li imat DLC-eve ili to zasebno kupujem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ako kupiš key za Steam imati ćeš i taj najnoviji beta update, a DLCeve ćeš morati kupovati zasebno.

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Morat ces posebno kupiti i DLC-eve. Na steamu trenutno nema nikakvih snizenja pa ti je najbolja opcija pogledati na allkeyshop. Za nekih 20ak € možeš kupiti igru i 4 DLC-a

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nešto going east(tako nekako), scandinavia, francuska i italija? Da ta 4 kupim?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da da, iako trenutno mozes i bez italije. Jer ako ces si skidati promods, za njega trenutno nije potrebna italija. 

Po meni su ta 4 must have, a ove ostale poput special transport, heavy cargo pack... mozes, a i ne moras kupiti

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Da da, iako trenutno mozes i bez italije. Jer ako ces si skidati promods, za njega trenutno nije potrebna italija. 

Po meni su ta 4 must have, a ove ostale poput special transport, heavy cargo pack... mozes, a i ne moras kupiti

 Iskreno, ja sam igrao, s obzirom da je piratizirana i da nemam baš nešto previše mogućnosti, samo vožnje i to je to, ništa više, tako da se ja ne kužim baš nešto posebno.
Sad sam malo 'guglao' za te promodove i našao da je ProMods Map 2.27 posljednji u nizu i da je kompatibilan s verzijom 1.31., a s obzirom da je 1.32. još uvijek beta i u izradi i da će uskoro ugledat svjetlo dana, onda da ipak kupim sva četiri DLC-a i da onda taj promod instaliram kad 1.32. bude full?

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pa da, mozes i tako napraviti. Mislim, i bez promodsa ima puno sadrzaja tako da imat ces sto igrati. Jedino sto mi se kod promodsa ne svida je to sto ga moras skidati iznova svaki put kad izade nova verzija igre. Tako da imam dva profila, jedan sa, a jedan bez promodsa

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Pa da, mozes i tako napraviti. Mislim, i bez promodsa ima puno sadrzaja tako da imat ces sto igrati. Jedino sto mi se kod promodsa ne svida je to sto ga moras skidati iznova svaki put kad izade nova verzija igre. Tako da imam dva profila, jedan sa, a jedan bez promodsa

 Mislim da ću ja igrat bez promodsa, samo DLC-evi i update-ovi, sad sam naručio Going East, Italiju i Francusku i pri zadnjoj narudžbi su me tražili da slikam osobnu s nazivom njihove stranice u pozadini - Instant Gaming, još Skandinaviju...

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemoj im slikati nista. Odi na onu live korisnicku podrsku ili im posalji mail i reci da nisi znao da ce traziti toliku provjeru, da ti se ne da s tim zafrkavati, da si samo htio kupiti igru igrati i ako je moguce da ti vrate novce. Isti tren ti posalju key 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Nemoj im slikati nista. Odi na onu live korisnicku podrsku ili im posalji mail i reci da nisi znao da ce traziti toliku provjeru, da ti se ne da s tim zafrkavati, da si samo htio kupiti igru igrati i ako je moguce da ti vrate novce. Isti tren ti posalju key 

 Hahahaha ma nema veze, bitno da mogu igrat kako spada, ne da mi se natezat hahaha

13 godina
online
Euro Truck Simulator 2

ekipa pošto sam kupio vlastitu prikolicu, te je smjestio u garažu i sad sam udaljen od nje 1400km, dal se nekako može napraviti da se odmah dođe do tog mjesta ili ipak trebam voziti sve te silne kilometre do prikolice....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Gale92 , ne moraš voziti svih 1400 km ako ne želiš naravno. Najjednostavniji i najbrži je da odeš u menadžer garaža, odabereš garažu i odaberepš brzo putovanje da te prebaci u tu garažu. Na isti način se može prikolica teleportirati u jednu od drugih garaža ukoliko bude potrebno. Samo se ode na menadžer prikolica, odabere prikolica i odabere garaža u koju se želi prebaciti.

 

A uvijek postoji i opcija da se preko konzole teleportiraš u grad u kojem ti je garaža. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 21:12 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel se moze stavit prikolica na druge kamione tj. Sofere ili samo ja mogu vozit ownership prikolicu? 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice