Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
lotar1919 kaže...

Jel mogu kako prebacit da mi kamion ima 6 brzina da fino uklopim za Logitech G27, ovih 12 brzina po 2x je tako glupo da mi se neda ni igrat.

Igram s G25 i samo sam si namjestio jednu tipku s kojom prebacujem na drugih 6 brzina , vrlo jednostavno !

Music As A Weapon !!
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Napravio sam ja mod za samo 6 brzina pošto nemam mjenjača, a automatik mi je glup, ako kome treba neka se javi i neka napiše za koji kamion treba ispod je link.

EDIT: Evo ipak link >> http://www.mediafire.com/?4baydwdtaruq4s9

Mod zamjenjuje postojeće mjenjače sa 12 brzina i pretvara ih u mjenjače sa 6 brzina.

Mod je za sve kamione!

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 15:14 (Trawis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

hehe svi povecavaju na 14, 16 itd... samo vi smanjujete na 6 ccc... konacno sam napravio raspon-podjela da imam 16 brzina... jos moram na G25 uredit mjenjac, da imam tipku negdje pri ruci, ovak moram stalno trazit sta da stisnem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Znalac111 kaže...
BULIGO kaže...

Evo da se malo pohvalim, moja tura-rekorder!!{#}

 

 Di si išao ovo?

Plymouth-- Brno. Hebeni roza kazani, neko je masno platio za ih se docepati!!{#}

Poklopilo se skill 6 u Vrijedan teret+ Skill 5 u VERI hitna dostava!! {#}

Vidio sam ponudu jednom Bratislava -- Aberdeen za 109000 euro, ali mi falilo 7 minuta pa isteklo {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

hehe svi povecavaju na 14, 16 itd... samo vi smanjujete na 6 ccc... konacno sam napravio raspon-podjela da imam 16 brzina... jos moram na G25 uredit mjenjac, da imam tipku negdje pri ruci, ovak moram stalno trazit sta da stisnem...

Karlo, jel se isplati nabavljat G25? Vidio sam da je G27 MALO preskup za mene za samo 1 igru, dok se G25 prodaju za neke vise-manje prihvatljive cijene. Nedavno slucajno vidio da je lik prodavao G27 sa izgorenim force-feedbackom za nekoliko stotina kuna, i ja ne uzeo!{#}

 

Uh sto volim ovakve kombinacije! Skoro pa bas na vrijeme!

Upravo vozim iste takve lonce iz Londona u Milano, a oni u Milanu vec imaju spremne iste takve koje trebaju VRLO hitno poslat natrag za...Englesku! Ljudi nikad culi da je izumljen telefon, fax itd {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 16:35 (BULIGO).
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Malo mi je dosadno pa me zanima koji mod da napravim da igra bude zanimljivija/realnija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
karlo666 kaže...

hehe svi povecavaju na 14, 16 itd... samo vi smanjujete na 6 ccc... konacno sam napravio raspon-podjela da imam 16 brzina... jos moram na G25 uredit mjenjac, da imam tipku negdje pri ruci, ovak moram stalno trazit sta da stisnem...

Ovo s 12 brzina je sasvim solidno , pogotovo ako se mijenja sa G27 (1-3-5-7....) , jako je realno, ustvari isto je kao i u pravom kamionu, ali negdje sam skinuo mod sa ZF 16brzinskim mijenjacem , 8+8, bas takvog sam vozio na MAN-u 26.321 zapravo, nadam se da su ga dobro napravili u ETS2 pa cu ga probati da vidim jeli vrijedi ista :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Trawis kaže...

Malo mi je dosadno pa me zanima koji mod da napravim da igra bude zanimljivija/realnija?

Stavi onaj hard economy mod + mod za stvarne cijene goriva. Nece bit vise dosadno, garant. I prestani koristiti cheatove, to pomaze {#}

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

sad cu uskoro kupit key,ali gdje da ga upišem?moram cijelu igricu izbrisat ili?

pOtPiS
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Scania Fanatic kaže...

Pozz, zanima me da li neko možda zna ako se može skinut MOD T-Modela Scanie ? Gledao svugdje a ima samo 113H a zanima me dal neko zna ako ima možda 124 L ? pomozite mi očajan sam... {#}

Ajde molimte reci di si ti vidio da itko vozi Scaniu 124l i to jos T-model, pa nema toga jos za ETS2, mozda si vidio da je netko napravio za sebe, ali je taj sigurno nece podijeliti sa ostatkom "svijeta"!!

Ja samo vozim sa Scaniama, za sad nema nikakvog T-modela za skinuti, ili uopce bilo koju Scaniu (osim skinova, ali to je druga stvar), tako da ces se jos morati strpiti dok je netko ne napravi ;)

14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
BULIGO kaže...
Trawis kaže...

Malo mi je dosadno pa me zanima koji mod da napravim da igra bude zanimljivija/realnija?

Stavi onaj hard economy mod + mod za stvarne cijene goriva. Nece bit vise dosadno, garant. I prestani koristiti cheatove, to pomaze {#}

Ma nije meni igra dosadna, nego ovako mi je dosadno pa bi htio napravit neke modove koji bi služili za poboljšanje igre {#} A cheatove ne koristim {#}

11 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

evo ako ste nesto ovako trazili... nekakva scania... malo je lose sve napravljeno jos uvijek je beta... al probo sam i radi... samo sam ga ubacio pa stoje cromirani retrovizori od normalne scanie i tako to.. al bit ce popralvjeno vjerojatno... vjerujem da doro izgleda kad nema ovih dodataka... ii sori na losoj grafici slikano je s laptopa paa zato tak izgleda

 

 

 

link: http://www.mediafire.com/?f7nfcnufivlwoek

izvor: http://truckers-paradise.weebly.com/trucks.html

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Trawis kaže...

Napravio sam ja mod za samo 6 brzina pošto nemam mjenjača, a automatik mi je glup, ako kome treba neka se javi i neka napiše za koji kamion treba ispod je link.

EDIT: Evo ipak link >> http://www.mediafire.com/?4baydwdtaruq4s9

Mod zamjenjuje postojeće mjenjače sa 12 brzina i pretvara ih u mjenjače sa 6 brzina.

Mod je za sve kamione!

 

Hvala, budem probao kako radi ovo na 27-ici.

Life is Simulation
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
ma3x kaže...

evo ako ste nesto ovako trazili... nekakva scania... malo je lose sve napravljeno jos uvijek je beta... al probo sam i radi... samo sam ga ubacio pa stoje cromirani retrovizori od normalne scanie i tako to.. al bit ce popralvjeno vjerojatno... vjerujem da doro izgleda kad nema ovih dodataka... ii sori na losoj grafici slikano je s laptopa paa zato tak izgleda

 

 

 

link: http://www.mediafire.com/?f7nfcnufivlwoek

izvor: http://truckers-paradise.weebly.com/trucks.html

 Kada kažeš loša grafika ne šališ se! :)

15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
BULIGO kaže...

Evo da se malo pohvalim, moja tura-rekorder!!{#}

 

....za samo malo više... {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Znalac111 kaže...
ma3x kaže...

evo ako ste nesto ovako trazili... nekakva scania... malo je lose sve napravljeno jos uvijek je beta... al probo sam i radi... samo sam ga ubacio pa stoje cromirani retrovizori od normalne scanie i tako to.. al bit ce popralvjeno vjerojatno... vjerujem da doro izgleda kad nema ovih dodataka... ii sori na losoj grafici slikano je s laptopa paa zato tak izgleda

 

 

 

link: http://www.mediafire.com/?f7nfcnufivlwoek

izvor: http://truckers-paradise.weebly.com/trucks.html

 Kada kažeš loša grafika ne šališ se! :)

ma i nije tak lose u stvarnosti hahaha... al unutrasnjost izgleda koma.. neda mi se na komp sad to prenosit al ja sam ga i tak obriso xD

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
BULIGO kaže...
karlo666 kaže...

hehe svi povecavaju na 14, 16 itd... samo vi smanjujete na 6 ccc... konacno sam napravio raspon-podjela da imam 16 brzina... jos moram na G25 uredit mjenjac, da imam tipku negdje pri ruci, ovak moram stalno trazit sta da stisnem...

Karlo, jel se isplati nabavljat G25? Vidio sam da je G27 MALO preskup za mene za samo 1 igru, dok se G25 prodaju za neke vise-manje prihvatljive cijene. Nedavno slucajno vidio da je lik prodavao G27 sa izgorenim force-feedbackom za nekoliko stotina kuna, i ja ne uzeo!{#}

 

Uh sto volim ovakve kombinacije! Skoro pa bas na vrijeme!

Upravo vozim iste takve lonce iz Londona u Milano, a oni u Milanu vec imaju spremne iste takve koje trebaju VRLO hitno poslat natrag za...Englesku! Ljudi nikad culi da je izumljen telefon, fax itd {#}

 

kupis g27 koji nema force feedback? dobro pa ga nisi kupio, jer bi samo bez veze bacio novce... to ti je isto ko da si kupio ferrarija, al jbg, nema masine... FFB je taj koji krasi taj volan u tom cjenovnom rangu volana :)  ja razmisljam da prodam svoj G25... izvrsno stanje, bez ostecenja.... neznam jos...

13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

moja nova scania :)

 

moja nova scania :) moja nova scania :)
moj stari man kojeg sam sad dao radniku moj stari man kojeg sam sad dao radniku
Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

...brum,brum...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Koja je razlika između ove dvije mašine? dc13 10 440 euro5 i dc13 109 440 ? Druga manje troši il kaj?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 18:42 (Osa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
Osa kaže...

Koja je razlika između ove dvije mašine? dc13 10 440 euro5 i dc13 109 440 ? Druga manje troši il kaj?

 

 Razlika je uj nazivu xD

15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Jel zna netko kako uvecati ovaj sredisnji display,ne mogu vidjeti stanje goriva niti one sitnice jos,na navigaciji mi tupavo po onome gledati,neki mod/opcija da to uvecam ?
Igram na 15.3" ekranu (1366x768 ) laptop.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 21:04 (doky01akablava).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

pa vidi se sve

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
crack kaže...

pa vidi se sve

to sam skinuo sa google slika samo da pokazem,kod mene nije takvo vec sitno i nepregledno zato pitam

 

btw.jos jedno pitanje,zasto nemam pjesake,a kvacica je u postavkama da budu ? jel vi imate pjesake,u Scania Truck Driving Simulator sam imao ovdje ih nemam :S

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.11.2012 22:07 (doky01akablava).
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2
doky01akablava kaže...
crack kaže...

pa vidi se sve

to sam skinuo sa google slika samo da pokazem,kod mene nije takvo vec sitno i nepregledno zato pitam

 

btw.jos jedno pitanje,zasto nemam pjesake,a kvacica je u postavkama da budu ? jel vi imate pjesake,u Scania Truck Driving Simulator sam imao ovdje ih nemam :S

imaa ih ali su rijetki ja sam ih vidio od kad možda 5-6 ukupno 

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2

imam problem:

 

instalirao sam igru i sad kad hocu uci odma mi zzbaci error odnosno igra se srusi prije nego se pokrenula....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

Haman je neka mapa izasla , kao preuredjene postojece ceste i dodane nove , skinuo sam i pretrazio mapu i ne vidim da ima bilo kakvih promjena .. 

 

jesteli vi probali ? evo link od mape http://www.4shared.com/rar/kDVg1X2Z/Edit_europe_Daniel123.html?cau2=403tNull

15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2

Ja sam maloprije stavio na dowload,evo 280 mb skinuto,nisam nesto prosao cesta ( 4,000km ),ali staviti cu mapu i isprobati...

nadam se da ce u skorasnje vrijeme i balkan podrucje {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

Kako se otvaraju zatvorene ceste ?Primjetio sam u igrici ,da ima dosta zatvorenih cesta .To ce doci sa novim patch-evima ?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2

Konacno presao 50000 km!!

Problemi s prometom! A sto sad? Da zovem HAK?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2012 0:34 (BULIGO).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice