Fallout 4

poruka: 2.003
|
čitano: 195.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Jack Sparrow kaže...
Cansee kaže...
goust78 kaže...

Mogu li kako da " napravim" nuclear cell za pokretanje onih odjela oklopa ili se samo nalaze odnosno kupuju ?

 

 nema pravljenja, kupuješ ili pronalaziš, s tim da sam ih ja imao toliko da nisam mogao potrošiti a nisam kupovao, već samo pronalazio

 Ma ja imam oko 70 komada od čega 60 do kraja punih. Koristio sam Power Armor tek na BoS misijama, u glowing sea i neke teške gdje sam se borio protiv deathclawa.

 

I ne nisam kupovao ni jednoga od tih cellova

 Ja uvjek imam 1-2 . :)

 Uzgred ,kako se " lijeci " Power armor kad mi pocrveni ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 20:17 (goust78).
15 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...

 Ja uvjek imam 1-2 . :)

 Uzgred ,kako se " lijeci " Power armor kad mi pocrveni ?

 Popraviš ga na stanici za popravljanje Power armora. One žute kao nekakve dizalice.

 

Samo ti treba junk. Neki aluminij, steel i takve stvari da popraviš, to skupiš po nekim lokacijama onda staviš u workshop. Piše ti koji item daje kakav resurs.


Ako imaš jači power armor treba ti više tih resursa.

 

A ni ne moraš popraviti, često po mapi nalaziš djelove pa samo zamjeniš onaj strgani za noviji dio.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Jack Sparrow kaže...
goust78 kaže...

 Ja uvjek imam 1-2 . :)

 Uzgred ,kako se " lijeci " Power armor kad mi pocrveni ?

 Popraviš ga na stanici za popravljanje Power armora. One žute kao nekakve dizalice.

 

Samo ti treba junk. Neki aluminij, steel i takve stvari da popraviš, to skupiš po nekim lokacijama onda staviš u workshop. Piše ti koji item daje kakav resurs.


Ako imaš jači power armor treba ti više tih resursa.

 

A ni ne moraš popraviti, često po mapi nalaziš djelove pa samo zamjeniš onaj strgani za noviji dio.

 Sad malo igram,recimo torzo mi bio skroz crven,onda sam nesto uzima iz inventrory i onda nije vise bio crven.Sad nisam

upratio tacno sta ?! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...

A ni ne moraš popraviti, često po mapi nalaziš djelove pa samo zamjeniš onaj strgani za noviji dio.

 Sad malo igram,recimo torzo mi bio skroz crven,onda sam nesto uzima iz inventrory i onda nije vise bio crven.Sad nisam

upratio tacno sta ?! :)

 Valjda ga skroz unišili. Pa sad nemaš više armor, nego ti je otkrivena baza power armora.

 

Jer power armor ima neki bazu, nekakvu šasiju i onda na to gore stavljaš armor koji želiš. Mogu ti potpuno uništiti sav armor pa samo hodaš u tome bez ičega gore.

 

Ne popravlja ti se armor sam od sebe, tako da valjda ti skroz rasturili armor.

 

Možeš naći drugi kasnije na mapi. Ima ih po svuda, sam imam minimalno 10 komada u skladištu, neki skroz složeni, a neki samo ta šasija za armor.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 21:36 (Jack Sparrow).
8 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Poz,gdje ima neki dobar armor da se nadje?Trazio sam lika u onoj olupini aviona ali njega tu nema ?Na yt kazu da on ima dobar armor?

Mozda ga nema na tezini na kojoj ja igram ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...

Poz,gdje ima neki dobar armor da se nadje?Trazio sam lika u onoj olupini aviona ali njega tu nema ?Na yt kazu da on ima dobar armor?

Mozda ga nema na tezini na kojoj ja igram ?

 bolji armor obično nađeš što si veći level. Tako da napumpaj levele pa ćeš nalaziti sve više onih X-01. 

 

Iako govore kako noviji power armori troše manje cellova, oni su i skuplji za održavanja. Treba ti puno više resursa da ih popraviš, pogotovo nadograđeni armor. :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Jack Sparrow kaže...
goust78 kaže...

Poz,gdje ima neki dobar armor da se nadje?Trazio sam lika u onoj olupini aviona ali njega tu nema ?Na yt kazu da on ima dobar armor?

Mozda ga nema na tezini na kojoj ja igram ?

 bolji armor obično nađeš što si veći level. Tako da napumpaj levele pa ćeš nalaziti sve više onih X-01. 

 

Iako govore kako noviji power armori troše manje cellova, oni su i skuplji za održavanja. Treba ti puno više resursa da ih popraviš, pogotovo nadograđeni armor. :)

 Mislim na licni armor ? :) Ne na PA . :)

 Marine armoj re kao najbolji . Ima li neki koji se lakse nalazi dobija ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
15 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...

 Mislim na licni armor ? :) Ne na PA . :)

 Marine armoj re kao najbolji . Ima li neki koji se lakse nalazi dobija ?

 Misliš na normalni armor?

 

Najbolje ti je nositi Vault Suit, nadograđeni dodaje dosta dobre statistike, a plus je dobro što na to može nabacati onaj ostali armor koji nalaziš. A taj ostali koji nalaziš ima ko dreka svugdje, gledaš statistiku. Neki je bolji u obrani od radijacije, drugi od energetski oružja,a 3. od ovih ostalih.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Nosim vaul suit ali imam slab oklop,jbg
Sta da radim da pojacam hack? U sta da ulazem one pointe?
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout 4
goust78 kaže...
Nosim vaul suit ali imam slab oklop,jbg
Sta da radim da pojacam hack? U sta da ulazem one pointe?

 Hacker vjerovatno xD. 

 

Nadogradi si perkove za upgradeanje stvari pa ćeš si pojačati armor i vault suit.

8 godina
neaktivan
offline
Fallout 4

Kakvi su to umovi koji imaju mastu da naprave ovakve  ne igrice vec igretine ?!

Svaka ima cast ....

 

P.S. Nasao sam heavy combat armor ali nemam sljem i nemam desnu ruku ?!

Da li ima gdje da se kupi sljem i oklop za desnu ruku ?

Sad idem u Far Farbour po Super marine armor .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.2.2018 12:02 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Fallout 4
Tesko je reci ali imam dojam da puno toga fulas u igri.

Power armor mozes naci prakticki na pocetku same igre, toliko rano da ga ja prakticki nisam ni nosio, jer bude prelagano. Koristis armore sto lootas s ubijenih, skupljas resurse i polako napredujes kroz igru, armor ti puno ne znaci ako ti statsi nisu dobri.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4

pratio sam glavnu priču sa tutorialom da pokupim sve achievements za fakcije u jednom prolasku igre. armora sam sakupio tonu, imam par kutija za loot u bazi koje su pune do jaja haha. power armor setova ko pljeve, imam mod da vučem više companions sa sobom a čak i oni koje ne koristim imaju power armor. igra postane brutalno prelagana sa većim levelima, čak i na max težini

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4
Damir22 kaže...
Tesko je reci ali imam dojam da puno toga fulas u igri.

Power armor mozes naci prakticki na pocetku same igre, toliko rano da ga ja prakticki nisam ni nosio, jer bude prelagano. Koristis armore sto lootas s ubijenih, skupljas resurse i polako napredujes kroz igru, armor ti puno ne znaci ako ti statsi nisu dobri.

 Igram na preskok,ne pratim " glavnu pricu " ako je i ima ,malo radim misije ,malo lutam divljinom ! ":)

 Ne mislim na power armor vec na licni oklop !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Fallout 4

Pozdrav svima

 

Fallout 4 igram preko Steama, i imam jedan potencionalni problem za koji ne nalazim rješenje na netu: koristim modeove preko Nexusa, njih 20-tak.

Mijenjam konfu (ploču, proc, grafu...) i naravno, morat ću reinstalirati Windowse a s njima i ukloniti Steam (Fallout 4) s C:

Naravno, ne želim krenuti iz početka jer sam skupio dobre opreme, odradio hrpu questova, levelirao lik do levela 40, i isto tako mi se ne kreće ispočetka.

 

Moje pitanje - ako sam instalirao toliko modova, da li će mi svježa instalacija ''povući'' savegame koji ću spremiti i po reinstalaciji vratiti u Save game folder, a koji će raditi po pokretanju igre?

Imao sam takvu situaciju sa Skyrimom, i nije radilo.

 

hvala!

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4

kada sam mijenjao računalo i opet na novo instalirao fallout 4, save game su mi bili dostupni radi steam cloud save. ali ako nisi opet instalirao sve modove koje si koristio u tom save game sve te stvari će ti nedostajati kada kreneš igrati. ako su neki važniji modovi čak bi se moglo dogoditi da ti se igra počne crashati

6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 4
S obzirom na broj modova velika je šansa da save game neće raditi kako treba bez njih.
Probaj napraviti backup (copy/paste ili backup opcija u Steamu) na drugi disk ili popiši sve modove koje imaš instalirane pa ih naknadno skini.
16 godina
offline
Re: Fallout 4
Paolo Maldini kaže...
S obzirom na broj modova velika je šansa da save game neće raditi kako treba bez njih.
Probaj napraviti backup (copy/paste ili backup opcija u Steamu) na drugi disk ili popiši sve modove koje imaš instalirane pa ih naknadno skini.

 

Hvala na savjetu, pala mi je na pamet sljedeća ideja pa mi reci da li bi, po tebi, to upalilo:

u NMM-u DEINSTALIRAM sve modove; deinstaliram i NMM; pokrenem igru na staroj konfi i napravim par save gameova. Kopiram Save game folder na recimo D drive i formatiram C, reinstaliram Windowse, instaliram Stam i skinem igru ponovno.

Pokrenem igru, napravim 1-2 save game i onda vratim Save game folder na njegovo mjesto. Tada bi trebalo raditi, zar ne?

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 4
Iskreno - pogubio sam se. Ovako napravi:
1. Backup foldera igre
2. Backup save game foldera
3. Popisati sve modove
4.Reinstall windowsa
5. Instalacija/restore igre
6. Restore save game foldera
7. Instalacija svih modova
16 godina
offline
Re: Fallout 4

Ugrubo bi tako i napravio, ali da izbjegnem bilo kakvu mogućnost zaheba, deinstalirao bih modove prije backupa. Lako ih poslije vratim.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 4

najvjerojatnije ćeš si odmah pokvariti save game na starom računalu ako makneš modove. pitanje je hoćeš li uopće uspjeti učitati save game bez modova kad ih makneš kako bi napravio novi koji želiš bez modova. fino popiši koje modove imaš i kojim redoslijedom su ti oni glavni učitani, na novo računalo ih sve skini, instaliraj igru, modove i igraj

15 godina
offline
Fallout 4

Glavni zaheb kod modanja igre je upravo u reinstalu računala - u 99% slučajeva moraš imati iste modove ili ti ne radi savegame. Ako neki mod možeš i preskočit, obično je marginalan.

Nisam pratio što točno pokušavaš napravit, ali ako seliš na drugo računalo, preseli sve tamo, snimi modove, provjeri da ti sve tamo radi i tek onda se riješi svega na starom. Ukoliko ti to nije mogućnost... sretno, ali budi spreman ostat bez svega.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Fallout 4

Hvala svima, popisat ću modove, i nakon što reinstaliram F4 ponovno ću s NMM instalirati i modove koje imam. Dvadesetak komada, neće biti problem vratiti.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice