Far Cry Primal

poruka: 77
|
čitano: 15.991
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal

Just Cause 3 se može nabavit ispod 10€.

15 godina
offline
Re: Far Cry Primal
buljo781 kaže...

Just Cause 3 se može nabavit ispod 10€.

 Da, ali je poenta razvaliti Denuvo.

Meda
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry Primal

To već jesu i mislim da je daleko praktičnije razvalit denuvo na novijim igrama koje se ne mogu nabavit za pišljiva boba.

15 godina
offline
Re: Far Cry Primal

To svakako....

Meda
16 godina
online
Far Cry Primal

Novost mi je javio benisonny, instalirao sam i na laptop i na PC. Na PC sve ide glatko i tamo mlađi buraz igra, evo već drugi dan se ne miče po 10h i više. Rekao mi maloprije da je već valjda na final mission. Ja ću laganini na laptopu da isprobam. Njemu se jako sviđa, a osobno baš i ne mogu nabaciti neki dojam jer nisam isprobao kako treba. Tek sam otključao svoj village i tu sam stao. Na prvu mi se sviđa, dok sam gledao kako buraz igra, da je dosta toga iz prijašnjih FC samo što je doba 10k B.C. Najviše mi se dojmilo vidjeti mamute, lov vukova/tigrova na životinje s nižeg hranidbenog lanca i craftanje. Jedino što zamjeram je penjanje po liticama s hook.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry Primal

Jel zna netko/probao/uspio uključit fps counter, da prikazuje fps u igri u realnom vremenu, gledam note pad file na C. disku, ima puno više postavki nego u samoj igri za podesit, između ostalog i prikaz fps-a, ali mi ne save-a promjene...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry Primal

Ovo traje, traje i opet traje... Imam preko 30h gameplaya a tek sam na 40% igre. WTF?!   Call Of Duty koji god, rjesis za 6-8h ali ovi su malo puno prjetjerali.

Nakon 40%  su i dalje misije vrlo slicne onima sa pocetka, medjutim sto se dalje ide na svakom zadatku bude po 15-20 ljudi za "rjesit". I samo ih jos gomilaju jer ocigledno nemaju nista pametno i novo za ponudit.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry Primal
Isto krenuo igrati, uglavnom misije jedva da i rijesavam samo lutam šumama i slikam😎 igra na 4k u nekim trenucima izgleda fotorealisticno, pogotovo s hdpack texturama!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
online
Re: Far Cry Primal
Stjepanj kaže...
lutam šumama i slikam😎 igra na 4k u nekim trenucima izgleda fotorealisticno, pogotovo s hdpack texturama!

 Objavi slike i odvrti bench 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry Primal
Skupljam 8k ss pa cu roknut sve na neki servis..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry Primal
Najbrži kaže...
Stjepanj kaže...
lutam šumama i slikam😎 igra na 4k u nekim trenucima izgleda fotorealisticno, pogotovo s hdpack texturama!

 Objavi slike i odvrti bench 

 https://flic.kr/s/aHskPNrVth

upload mi je koma, ovih par slika uploadam vec 2sata...lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Stjepanj kaže...

upload mi je koma, ovih par slika uploadam vec 2sata...lp

 hm, ja sam baš htio reć kako su teksture koma, al kad vidim ove tvoje slike, izgleda fenomenalno

Pa šta rezolucija može toliko utjecat na texture/detalje?

Ja igram na starom monitoru na 1680x1050 to mu je max rezolucija, max postavke osim fog-a, ne volim fog, zamuti mi cijelu sliku i AA je na fxaa može još na smaa, sve osim toga mi je na max...

Znam da bug-uv upload-er naruši kvalitetu slike, al mislim da se dosta vidi...

Kljove Kljove
 
Lubanja sa kljovama Lubanja sa kljovama
 
Vatra mi nije nešto, viđao sam i bolje Vatra mi nije nešto, viđao sam i bolje
 
Krzno čak dosta dobro izgleda Krzno čak dosta dobro izgleda
 
Luk i strijela su dosta dobri, ali ova tetovaža na ruki mi je skroz mutna... Luk i strijela su dosta dobri, ali ova tetovaža na ruki mi je skroz mutna...
 
cvijeće u 2d-u dosta loše izgleda cvijeće u 2d-u dosta loše izgleda
 
 
cvijeće i grane u 2d-u stvarno loše izgledaju izbliza... cvijeće i grane u 2d-u stvarno loše izgledaju izbliza...
 
iz daleka se i ne primjeti toliko iz daleka se i ne primjeti toliko
 
 
 
 

BTW:@Stjepanj jel te mogu zamolit da uslikaš kod sebe ove kljove na ulazu u špilju, na samom početku bitke?

Čini mi se da one nisu opće u hd-u...

12 godina
protjeran
offline
Far Cry Primal

imas za skinuti hd texture pack? to znas?(sad sam vidio na tvom ss da imas) inace nisu bas sve texture updejtali...ima dosta doga loseg, no opcenito cijeli taj svijet izgleda jako ljepo! a ove kljove pojma nemam gdje su, tek sam poceo i samo lutam bezveze okolo!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 0:59 (Stjepanj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Stjepanj kaže...
Isto krenuo igrati, uglavnom misije jedva da i rijesavam samo lutam šumama i slikam😎 igra na 4k u nekim trenucima izgleda fotorealisticno, pogotovo s hdpack texturama!lp

 ajde šibni mi postavke na pm za 4k.

 

igraš li baš na 4k monitoru, tvu ili se igraš s renderingom na full hd ekranu?

14 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Stjepanj kaže...

imas za skinuti hd texture pack? to znas?(sad sam vidio na tvom ss da imas) inace nisu bas sve texture updejtali...ima dosta doga loseg, no opcenito cijeli taj svijet izgleda jako ljepo! a ove kljove pojma nemam gdje su, tek sam poceo i samo lutam bezveze okolo!lp

 E to mi se baš čini, neke stvari jesu u hd-u, al neke još nisu

(kljove su ti sa lijeve strane špilje na samom početku igre, kod bolje polovice(Sayla), kad joj pružaš prvu pomoć sa zelenim lišćem)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 12:03 (1BIT).
16 godina
offline
Far Cry Primal

Cvijeće nije u 2D!! Da je 2D kada bi se vrtio oko njega ono bi zadršalo identičan oblik i samo se vrtilo bez promjene forme šta ovdje nije slučaj!

 

Uglavnom igra izgleda jako dobro...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry Primal

Znam i za to, viđao sam u world of tanks igri, lišće sa drveta se rotira kako se ti vrtiš oko drveta, dok grane stoje mirno...

Ne znam, al meni to cvjeće očajno izgleda izbliza, svejedno bilo 2d ili 3d, nije nešto, mogli su to bolje napravit...

 

Ova grančica označena izgleda kao da ju je netko nacrtao na komadu papira i izrezao škarama, a cvijeće opće nama dubinu, plosnato je...

 

Ne kažem da grafika općenito ne valja, ali ima detalja koji baš bodu u oči i istiću se...

 

EDIT:

Šteta da igra ne podržava DX12, igra je u principu rebrandirani far cry 4...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.1.2017 19:02 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Far Cry Primal

da je i dx12 nebi dobio nista jer razlike nema tj doticni ne donosi nista znacajno novo kaj se tice vizualnih efekata!

doktore sweetfx radi normalno u far cry-u?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry Primal

Neznam, SFX nisam koristio već jako jako dugo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Stjepanj kaže...

da je i dx12 nebi dobio nista jer razlike nema tj doticni ne donosi nista znacajno novo kaj se tice vizualnih efekata!

 Da znam, dx12 jedino poboljšanje u performansama donosi, al Primal je izašao nakon rise of the tomb raidera, tomb raider isto prvobitno nije imao podršku za dx12, pa su naknadno dodali, kažem šteta da Primal nema, s obzirom da su vremenski isto igre izašle...

 

BTW:

Ako mogu primjetit još par detalja koji nedostaju...

Kod se ubije neka životinja, i lik dere kožu sa nje, u prijašnjim far cry-ima je bilo prikazano kako lik zareže i komad mesa posprema u torbu, u Primalu lik zareže i ništa ne posprema, digne se i ode

 

Te također prijašnji far cry-i su imali titranje zraka iznad vatre, Primal to nema...

13 godina
offline
Far Cry Primal

Radi normalno sweetfx i igra zbilja izgleda odlično makar nisam stavio HD teksture. Sad dok sam sve pohvatao uopće mi nije dosadna i samo me tjera da idem dalje iako zna biti repetitivna. Zna biti zajebanih situacija jer nemaš ''pravo'' oružje gdje riješiš beštiju s dva-tri metka kao u prijašnjim dijelovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry Primal
vrinho kaže...

Radi normalno sweetfx i igra zbilja izgleda odlično makar nisam stavio HD teksture. Sad dok sam sve pohvatao uopće mi nije dosadna i samo me tjera da idem dalje iako zna biti repetitivna. Zna biti zajebanih situacija jer nemaš ''pravo'' oružje gdje riješiš beštiju s dva-tri metka kao u prijašnjim dijelovima.

 Pucaš iz luk i strijele ili bacaš koplje, uglavnom gađaš glavu i većina ih od jednog šuta pada.

12 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry Primal
Manje zivotinje da, vece nikako..u mamuta treba zrokat cijelo stablo😎haha
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Far Cry Primal

Kasnije već otključaš dovoljno jaka oružja (posebno koplje) s kojima se možeš suprotstaviti i najgorim životinjama. Iako najviše izbjegavam sabljozubog tigra i njegovo područje, bježim od njega ko vrag od tamjana. Strahovito je opasan, gori je od nosoroga i svih drugih. Najbolje je imati komad mesa pri ruci pa ga pripitomiti kad krene u napad. Ali je odličan kao saveznik pa kad napadam neprijateljsko selo, uvijek njega koristim kao suborca. Kad se ti šuljaš i on se šulja. On rješava većinu neprijatelja a ja lukom i strijelom rješavam preostale. Na taj način dobijem dodatne bodove kao stealth zauzimanje nekog sela bez da budeš primjećen od neprijatelja. I sovu možeš nadograditi da napadne i usmrti npr. oklopljenog neprijatelja a prije toga s njom označavaš sve neprijatelje u selu.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Far Cry Primal

Ja sam ostao iznenađen koliko mi je igra zabavna. :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Micek kaže...

Kasnije već otključaš dovoljno jaka oružja (posebno koplje) s kojima se možeš suprotstaviti i najgorim životinjama. Iako najviše izbjegavam sabljozubog tigra i njegovo područje, bježim od njega ko vrag od tamjana. Strahovito je opasan, gori je od nosoroga i svih drugih. Najbolje je imati komad mesa pri ruci pa ga pripitomiti kad krene u napad. Ali je odličan kao saveznik pa kad napadam neprijateljsko selo, uvijek njega koristim kao suborca. Kad se ti šuljaš i on se šulja. On rješava većinu neprijatelja a ja lukom i strijelom rješavam preostale. Na taj način dobijem dodatne bodove kao stealth zauzimanje nekog sela bez da budeš primjećen od neprijatelja. I sovu možeš nadograditi da napadne i usmrti npr. oklopljenog neprijatelja a prije toga s njom označavaš sve neprijatelje u selu.

 E meni je taj sabljozubi tigar vrhunski, čim ga skužim, hvatam ga ko pandur bakicu na pješačkom, priredim mu večeru i pripitomim, zajedno smo tak opaki, da kad padne noć, čopor vukova dođe do nas, malo reži i svi pobjegnu, najbolje mi je naganjat hijene, bježe ko Bolt od mene

 

BTW: meni su nosorozi i onaj elk najgori

(ove tigrove, pande pume i slične samo prvi put pogodiš zapaljenom strijelom, oni će se zapalit i krenut valjat po podu, za to vrijeme im sprašiš koliko stigneš strijela, ako prežive, zaletiš se na njih i sa batinom ih zatučeš, ništa lakše)

11 godina
odjavljen
offline
Far Cry Primal

Danas(jučer) sam probao malo igrati FC Primal. Meni se čini popriličan downgrade grafike kako su krenuli sa FC 2 i 3. Izgleda mi da im nije više u interesu napraviti nešto kvalitetno, već da što prije vidi svjetla tržišta, ljudi kupuju, sam primjer je no man sky. Štednja na sitnim detaljima, kao što je spomenuto par postova gore, cvijeće i granje. Prikupljanje itema, dobro da nisu napravili samo kada odsječeš da nestane ispred tebe. Likovi su mi isto loše odrađeni, njihovo ponašanje i izgled, znam da se radi o atmosferi 10k bce... 

Ali ajde, HD teksture da riješe, ostalo ne dirati. Baš takav izgled daje osjećaj tog vremena radnje u igri..nikakve dodatne boje itd.. I opet, malo osvježenje, odmora od puški i pistolja.

Sada igram FC 3, i pokušat ću s FC 4 pa tek onda na ovaj nastavak.

Up: Igra na ultra uz HD Tex, gutne odmah 4gb Vrama huh..ali uz malo klokanje grafe ide 60lock, super određeno!

SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 3:25 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry Primal
skorvy kaže...

Danas(jučer) sam probao malo igrati FC Primal. Meni se čini popriličan downgrade grafike kako su krenuli sa FC 2 i 3. Izgleda mi da im nije više u interesu napraviti nešto kvalitetno, već da što prije vidi svjetla tržišta, ljudi kupuju, sam primjer je no man sky. Štednja na sitnim detaljima, kao što je spomenuto par postova gore, cvijeće i granje. Prikupljanje itema, dobro da nisu napravili samo kada odsječeš da nestane ispred tebe. Likovi su mi isto loše odrađeni, njihovo ponašanje i izgled, znam da se radi o atmosferi 10k bce... 

Ali ajde, HD teksture da riješe, ostalo ne dirati. Baš takav izgled daje osjećaj tog vremena radnje u igri..nikakve dodatne boje itd.. I opet, malo osvježenje, odmora od puški i pistolja.

Sada igram FC 3, i pokušat ću s FC 4 pa tek onda na ovaj nastavak.

Up: Igra na ultra uz HD Tex, gutne odmah 4gb Vrama huh..ali uz malo klokanje grafe ide 60lock, super određeno!

 Fc3 je dan danas jedna od najboljih singleplayer fps igara, za klasu bolja od fc4 i ovog primala.

...
12 godina
offline
Far Cry Primal

Evo i ja se patim sa primalom,trenutno sam na 22%.

Igra je sasvim ok,dosta je teska.Grafika je za danasnje pojmove li-la,prica je dosta sprckana i tesko ju je pratiti,vise mi lici na "sandbox" igru.

Sve u svemu,ok je igra,dosta je zabavna,muku mucim kada treba ubiti onoga oklopnoga sto ima ikonu štita iznad glave kada se skenira sovom i za njega jos uvjek nemam adekvatnoga nacina za ubiti!

Ispatio sam se na jednim naseljem u kojemu se nalazi hrpetina naprijatelja i dva oklopna,ubili su me barem 50 puta,sve dok na kraju nisam dojahao sa mamutom i pogazio ih sve!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Far Cry Primal
Milka30 kaže...

Evo i ja se patim sa primalom,trenutno sam na 22%.

Igra je sasvim ok,dosta je teska.Grafika je za danasnje pojmove li-la,prica je dosta sprckana i tesko ju je pratiti,vise mi lici na "sandbox" igru.

Sve u svemu,ok je igra,dosta je zabavna,muku mucim kada treba ubiti onoga oklopnoga sto ima ikonu štita iznad glave kada se skenira sovom i za njega jos uvjek nemam adekvatnoga nacina za ubiti!

Ispatio sam se na jednim naseljem u kojemu se nalazi hrpetina naprijatelja i dva oklopna,ubili su me barem 50 puta,sve dok na kraju nisam dojahao sa mamutom i pogazio ih sve!

 Meni combo zapeljena strijela + koplje u glavu rješava sve probleme

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice