Farming Simulator 19

poruka: 73
|
čitano: 8.057
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Re: Farming Simulator 19

Ja sam zeznuo kad sam ti dao link za mod. Nisam napisao da je u opisu dolje link na traktor na koji možeš postaviti te tankove.

10 godina
benji kaže...

Ja sam zeznuo kad sam ti dao link za mod. Nisam napisao da je u opisu dolje link na traktor na koji možeš postaviti te tankove.

Rijeseno. Samo glupo je sto moram trazit za svaki taj traktor sad verziju 2.0 a ne samo john d da vozim,al dobro 

8 godina
Farming Simulator 19

ja stavio sebi ovaj mod za navodnjavanje,al zezno me,nmze automatski da sprica moram ja posebno jbg,pa onda kad mi se da lagano 

0 0 hvala 0
5 godina
Farming Simulator 19

tribali bi napraviti jedan MP i teamspeak pa bacit igru 

I <3

1 0 hvala 0
10 godina
Farming Simulator 19

Dali je tko od vas probo napuniti te tankove na traktoru? Ja ih jednostavno nemogu napuniti. Pise mi stalno kao da ih ukljucim sa slovom B al napuniti ih nemogu nema sanse

0 0 hvala 0
8 godina

Evo naso sam ti mod koji valja.

Moras skiniti ovaj mod: https://modsbase.com/k10zrqhkebj3/magnumtanks_Unzip.rar.html

Kasnije traktor podesi ko na slici,oznacio sam ti kako.

U prvi tank ide herbicid,u ostala 2 ide pesticid ko na slici 

Ja sam probo punit i napune se tankovi 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 20:24 (DM-969).
10 godina
Farming Simulator 19

Ja ja mulac gledam nece da tanka a on tanka u te tankove pesticid i herbicid a meni uopce netreba to u tim tankovima. Ja gledo kod ovog lika na youtubu ova velika sijacica John Deere DB Planter Series

Znaci lik sipa u tankove solid fertilazer,a meni sipa u tankove pesticid i herbicid, to mi nikako nije jasno kako je on to uspio napravit???

Vidi se na videu u 3 minuti to radi, i jos sto je najjace na videu sipa iz tanka pesticidovog,a puni se tank sa solid fertilazer, wtf??? 

0 0 hvala 0
8 godina

Pa to je tekuce,nmz se solid fertilazer stavit u tank,on ide u sijacicu pa izlazi u zemlju zajedno sa sjemenom ,to ima svaka novija sijacica u igrici

10 godina

Znam ja to, al stavi ovu sijacicu iz moda u nju nemozes staviti solid fertilazer. 

8 godina
Farming Simulator 19

Fertilizer* - budite dosljedni, ako već pričate na engleskom 

A ti modovi su totalno nerealni i odstupaju od stvarnosti. Jer ja nigdje nisam vidio da išta osim tekućeg gnojiva ili pesticida ide u spremnike za tekućinu.
Zna se u što idu kruta gnojiva.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 12:03 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Farming Simulator 19

Evo jos jedan lik koji u prednje tankove sipa liquid fertilizer, i onda ide sijat sa sijacicama koji nemaju ociju za to

0 0 hvala 0
8 godina
Farming Simulator 19

evo malo sam uredjivo svoju mapu pa sam dodao mix stanicu za hranu,jako dobar mod 

0 0 hvala 0
5 godina
Farming Simulator 19

novi Update 1.4 je izišao

I <3

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice