Farming Simulator 2011 zaključana tema

poruka: 186
|
čitano: 193.278
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011

Pokupiš sa prikolicom, i odvedeš natrag na farmu, tamo imaš elevator gdje stavljaš bale sa viličarom ili sa trakorom na kojem imaš priključak za vilice, i bale odlaze gore u sjenicu odmah dobijaš za svaku balu lovu.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
kostolomac kaže...

Pokupiš sa prikolicom, i odvedeš natrag na farmu, tamo imaš elevator gdje stavljaš bale sa viličarom ili sa trakorom na kojem imaš priključak za vilice, i bale odlaze gore u sjenicu odmah dobijaš za svaku balu lovu.

Opa...nisam to znao..hvala na odg..;)))

13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
kostolomac kaže...

Pokupiš sa prikolicom, i odvedeš natrag na farmu, tamo imaš elevator gdje stavljaš bale sa viličarom ili sa trakorom na kojem imaš priključak za vilice, i bale odlaze gore u sjenicu odmah dobijaš za svaku balu lovu.

E a kak da stavim da ide gore...na onaj elevator..ja stavim al te bale neće ić gore...:/

15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011

mora ići,ali ima i drugi način, stavi direkt sa viličarem u sijenicu ;)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
kostolomac kaže...

mora ići,ali ima i drugi način, stavi direkt sa viličarem u sijenicu ;)

Ma guram al uvijek padne sa strane...

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

ljudi daj plizz recite kak iggrat muliplayer..

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
mato121 kaže...

ljudi daj plizz recite kak iggrat muliplayer..

Moraš imat orginal ključ....sumnjam da može to neki crack rješit....ispravite me vi ostali ako može....

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
blackchoco kaže...
mato121 kaže...

ljudi daj plizz recite kak iggrat muliplayer..

Moraš imat orginal ključ....sumnjam da može to neki crack rješit....ispravite me vi ostali ako može....

ja mislim da crack još niti ne postoji isto kao i nocd crack, jedino se može igrati preko serijskog broja i to je to

13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Chev Chelios kaže...
blackchoco kaže...
mato121 kaže...

ljudi daj plizz recite kak iggrat muliplayer..

Moraš imat orginal ključ....sumnjam da može to neki crack rješit....ispravite me vi ostali ako može....

ja mislim da crack još niti ne postoji isto kao i nocd crack, jedino se može igrati preko serijskog broja i to je to

Imam ja crak za obicnu igru znaci  nocd.

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011
Da ste igrali dijelove prije ovoga sve bi znali, ali vidim da dosta koji ovdje postaju nisu igrali, evo ja sam nabavio igru tj. isntalla se sada

Zanima me dali se moze vozit auto jer sam cuo da ce to biti moguce i jel se jos uvijek mogu boce skupljat :) xD
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Moze mi neko rec kako da kad poberem kuruz i prebacim ga u prikolicu gdje da ga istresem da bi dobio pare...Dosad sam istreso kod kuce odma do kuce gdje ima za istresanje al nedobijem pare?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Intelovac123 kaže...

Moze mi neko rec kako da kad poberem kuruz i prebacim ga u prikolicu gdje da ga istresem da bi dobio pare...Dosad sam istreso kod kuce odma do kuce gdje ima za istresanje al nedobijem pare?

 

 

To trebas odvest u prodajni centar i tamo istovaris za pare, tako je u FS 2010 bilo, vjerojatno je i ovdje takav system

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Boom kaže...
Da ste igrali dijelove prije ovoga sve bi znali, ali vidim da dosta koji ovdje postaju nisu igrali, evo ja sam nabavio igru tj. isntalla se sada

Zanima me dali se moze vozit auto jer sam cuo da ce to biti moguce i jel se jos uvijek mogu boce skupljat :) xD

auto se može voziti samo ako skineš s interneta mod - nema baš veliki izbor, ali šta je tu je

što se tiče boca i dalje se mogu skupljati

13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Chev Chelios kaže...
Boom kaže...
Da ste igrali dijelove prije ovoga sve bi znali, ali vidim da dosta koji ovdje postaju nisu igrali, evo ja sam nabavio igru tj. isntalla se sada

Zanima me dali se moze vozit auto jer sam cuo da ce to biti moguce i jel se jos uvijek mogu boce skupljat :) xD

auto se može voziti samo ako skineš s interneta mod - nema baš veliki izbor, ali šta je tu je

što se tiče boca i dalje se mogu skupljati

Kakve boce?..za šta?...

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Skupljas prazne boce po otoku i bacas ih u kante za reciklažu i tako dobivaš reputaciju. Znam to jos iz 2009, možda probam 2011 :)

 
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

da tako je skupljanjem boca se dobiva reputacija i ja mislim da se u FS 2009 zbog veće reputacije mogla dobiti i veća otkupna cijena proizvoda, barem sam tako nešto pročitao na i simbolu

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Jel mi netko može prodati cd-key, ali orginal.

Jel se ikako može rješiti onaj problem kad zaposliš nekoga pa da on lijepo radi točno kako ide njiva, a ne onako kako je usmjeren???

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Pozz ljudi! Vidim da ima tema za Farming simulator 2011. Ne mogu vjerovati. :) Iskreno mislio sam da ta igrica neće baš zaintegrirati toliko ljudi. U glavnom, igrao sam 2009 i prešao na 2011. Problem je sa paletama. Odnosno, kupio sam traktor i prednji nastavak za premještanje paleta, no kad dođem do bilo koje palete širina onih vilica na radnom nastavku je veća od onoga koliki je razmak utora na paletama. Ima tko kakvu ideju, ili sam ja jednostavno otišao na krivo mjesto prebacivati palete. U Farmingu 2009 imao si onu cvječarnu i od tamo si furao palete do marketa, kakva je sad ovdje shema, da li zna itko?

Hoky
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011

U trgovini imas 2 vrste prikljucaka. Jedan je za bale, a drugi za palete. mislim....

13 godina
offline
Farming Simulator 2011
Zna li netko neku dobru stranicu sa modovima?
He who dares, Wins!
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

e ljudi ko zna kak imat mljeko i kaj s kravama..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011

ee ajd mi daj serial key da mog ja igrat ili crack ako imas ili link za download

13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011

trebali bi čeakti lan patch da bismo mogli igrat multiplayer

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

e el zna to kak prevest sa njemačkog na engleski?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

jel zna neko kako da igram multyplajer? nemogu nikako da skontam?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Farming Simulator 2011

igrica je predobra, igram na medium več 55 sati (puno mehanizacije i 100 krava) , modovi predobri, puno je bolja od 2009............

evo par slikica :       P.S  Fendt & Claas rules{#}

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

trebaš originalnu igricu da možeš igrat multiplayer


a za njem na eng
skini language pack

i zaljepi ga tamo gdje je instalirano

ili nabavi eng verziju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

imam jedno pitanje a to je  kako igratu ovu igricu preko interneta tj multipayer mozeli mi iko pomoci

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011
mida kaže...

imam jedno pitanje a to je  kako igratu ovu igricu preko interneta tj multipayer mozeli mi iko pomoci

Pa pročitaj post iznad tvoga. Isto je ko i sa svim drugim igrama!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011

da al ako nema orginalne verzije i ako mi je njem. nemoze imal kakav pech ili sta vec drugo ili mozeli se skinuti ta orginalna verzija

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2010 12:49 (mida).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice