Farming Simulator 2011 zaključana tema

poruka: 186
|
čitano: 193.363
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Farming Simulator 2011

Jel se može kako zakačit dvije prikolice? Vidim na slikama da ima traktora s dvije ali meni to ne uspjeva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

Jel se mogu kupiti crnci u igri?

Pošto bi zasadio polje pamuka?

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011
doxy kaže...

Jel se mogu kupiti crnci u igri?

Pošto bi zasadio polje pamuka?

  Mogli bi neki mod napravit :D

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
dejo6 kaže...

Jel se može kako zakačit dvije prikolice? Vidim na slikama da ima traktora s dvije ali meni to ne uspjeva.

Mogu se zakačiti dvije prikolice samo moraš biti dovoljno vješt

 

ako imaš jednoosovinke onda ide bez problema

dvoosovinke je malo teže, ja to radim uz pomoć još jednog traktora i to tak da prikolicu naguram točno iza druge i onda ih zakačim

 

u FS2009 sa road train modom sam zakačio 6 prikolica

 

šteta je što se nakon ponovnog učitavanja igre sve ponovno otkači

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

kako mogu da dajem silazu kravama????

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Evo ja imam problem igram kampanju normalno ali kad idem uc u bilo koju misiju pise Loading... i nece dalje... u kampanju mi udje brzo.
15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011

1. način kao na slikama da deneš radnika da silira a ti se voziš kraj njega s prikolicom, dok je prikolica puna skipaš u silos

2. način da za kombajn zakapčiš prikolicu i sam siliraš 

15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011

1. način kao na slikama da deneš radnika da silira a ti se voziš kraj njega s prikolicom, dok je prikolica puna skipaš u silos

2. način da za kombajn zakapčiš prikolicu i sam siliraš 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.11.2010 23:39 (luka1991).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
N3N0 kaže...
Evo ja imam problem igram kampanju normalno ali kad idem uc u bilo koju misiju pise Loading... i nece dalje... u kampanju mi udje brzo.

Pretpostavljam da imaš njemačku verziju sa Eng fixom

Taj problem koji si opisao je bio i kod mene

Prvo rješenje je da ne koristiš Eng fix

Drugo rješenje je da

 1. skineš patch1.4 ENG - znači za englesku verziju iako ti imaš njemačku

 2. ponovno instaliraš igru, ali ovaj put bez Eng fix

 3. otvoriš regedit i potražiš "FarmingSimulator2011DE_is1", tu moraš preimenovati mapu u "FarmingSimulator2011EN_is1", znači mjenjaš "DE" u "EN"

 4. pokreneš igru i ukucaš kod koji si kupio i radi ti sve po engleski i rade sve misije, barem je to kod mene slučaj

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2010 7:48 (Chev Chelios).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011

Ok probat cu. Da imam eng fix.

Edit: Mozes mi dat link za taj patch 1.4 jer ga nemogu naci... sve nekako sumnjive stranice za download :S

Opet edit :) : nasao sam patch. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.11.2010 12:03 (N3N0).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
N3N0 kaže...

Ok probat cu. Da imam eng fix.

Edit: Mozes mi dat link za taj patch 1.4 jer ga nemogu naci... sve nekako sumnjive stranice za download :S

Opet edit :) : nasao sam patch. Hvala.

oprosti malo sam se zeznul

poslije koraka 3 instaliraš patch i onda kreneš na korak 4 - to sam zaboravil napisati

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

Ma radi i ovako :).

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011

e kak nac u regeditu ono za farming. gdje???

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
bobo12 kaže...

e kak nac u regeditu ono za farming. gdje???

U RegEdit najlakše ti je da ideš na Edit - Find i napišeš točno ovak: FarmingSimulator2011DE_is1

i onda samo u imenu tog foldera promjeniš DE u EN da bi zavaral sustav i mogao instalirati engleski patch

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

kako se prave modovi sa farmu???

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

skinuo sam igricu sa neta kada pokrenem igricu trazi mi da ubacim odgovarajuci cd sta da radim jel treba crack ja ga nisam dobio molim za pomoc

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
harbass kaže...

skinuo sam igricu sa neta kada pokrenem igricu trazi mi da ubacim odgovarajuci cd sta da radim jel treba crack ja ga nisam dobio molim za pomoc

 

ne treba crack. samo trebaš montirati tu datoteku koju si skunul s deamom tools-om.

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011
ej mogu jedno pitanje mozeli mi iko dati link od kakvi sjemena naprimjer kompira repe i ostali sjemena pliz i masine za to da mogu obradjivat ako mi iko moze pomoci neka mi pomogne
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
mida kaže...
ej mogu jedno pitanje mozeli mi iko dati link od kakvi sjemena naprimjer kompira repe i ostali sjemena pliz i masine za to da mogu obradjivat ako mi iko moze pomoci neka mi pomogne

evo ovdje piše kako to napraviti. na njemačkom je. ako neznaš njemački reci mi i ja ti objasnim.

evo LINK.

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
nerazumijem mozes mi objasniti nosam bas najbolje skuzio preveo sam na google translete al nisam uspio shvatit
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
nisam skontao preveo sam al nesam bas dobro skontao haha mozes mi pojasniti
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011
nisam nista skuzio prevodio sam al nisam skuzio ako mi mozes objasniti da mi objasnis hahaah
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Farming Simulator 2011

kao i prethodna dva posta smo vidili da nisi nista skonto i da ti nije jasno, nemoras spammat! Ocito ljudi koji to znaju nisu online ili im se neda objasnjavat tako da napiso ti to jednom ili 3 puta nece imat nikakvog efekta, ja bi ti objasnio da znam!

He who dares, Wins!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Seanai kaže...

kao i prethodna dva posta smo vidili da nisi nista skonto i da ti nije jasno, nemoras spammat! Ocito ljudi koji to znaju nisu online ili im se neda objasnjavat tako da napiso ti to jednom ili 3 puta nece imat nikakvog efekta, ja bi ti objasnio da znam!

objasnit ću mu sad. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

1. korak evo prvo skini ovo. nema engleske verzije tog programa. ima samo češku.

2. korak pod rednim brojem 5 (slika dolje) ti je što želiš stavit u igru. po češkim je pa ču ti napisati prijevod sadnice. probaj sa prevoditeljem prevesti ime sadnice.

3.korak odaberi sadnicu i pritisni "offnen".

4. pod rednim brojem 4 (slika dolje) odaberi kamo si instaleral farming simulator.

5. korak Stavi kvačicu na ono pod broje 3 (slika dolje)

6. korak Kada dođeš do slike gdje su brojevi 10 i 11. tamo trebaš u svaku kućicu stavit kvačicu i stisnut "potvrdit".

7. korak I na kraju stisni "dokončit"

8. korak I to je to!!!

 

ako ti je pojavi error kao na trećoj sliki stisni cancel.

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

kakooo da napraviimmm prijevod sa njemackog na engleskii.,.,sta trebamm uradiitii.,molim vas akoo neko zna neka pomogne.,.hitno mi je.,hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011
mandzo kaže...

kakooo da napraviimmm prijevod sa njemackog na engleskii.,.,sta trebamm uradiitii.,molim vas akoo neko zna neka pomogne.,.hitno mi je.,hvala

Imaš na ovoj stranici objašnjeno. Nađi FarmingSimulator2011DE_is1 u registru i promjeni DE u EN i instaliraj patch za englesku verziju.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011

¸nece kad krenem da unidem u igricu kaze mi nesto reinstali i pise da i ne moram ici na da da bi unisao nema tog simena nigdje a ono je za 2009 prebacim ono za 2011 al nece kad ulazim trazi da reinstaliram igricu

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 22:59 (mida).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
mida kaže...

¸nece kad krenem da unidem u igricu kaze mi nesto reinstali i pise da i ne moram ici na da da bi unisao nema tog simena nigdje a ono je za 2009 prebacim ono za 2011 al nece kad ulazim trazi da reinstaliram igricu

nisam baš razumio što si napisao. {#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2011
Jel ova normalna mapa dobra ili ima neka puno puno bolja za skinit s neta?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice