Farming Simulator 2011 zaključana tema

poruka: 186
|
čitano: 193.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

vidim da je već bilo pitanje o mapi sa velikim parcelama, ali mene bi zanimalo dali netko zna možda koju mapu koja ima također velike parcele, ali i da su ravne - znači da izgledaju poput pravokutnika

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

Jel mi može netko dati save u kojem imaju krave i to sve da je puuuuuno toga obavljeno,save koji je jako napredan i imena modova koje koristi ili linkove da skinem? HVALA UNAPRIJED!

kalaš nosim,srbe kosim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

da li je ova igra dobra vama

razmišljam da je skinem sa neta pa me zanima vaše mišljenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011

Kad ju napuniš modovima bude jako dobra.

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011

e, ljudi ja sve znam o igri bez modova, ali skinuo sam sad par modova, neki hoce, kad udjem  u igru, a neki nece, neznam zasto? to nisam uspio da rijesim, i jos nesto, skinuo sam novu mapu, i to onu gdje se mogu drva da voze, te sam skinuo šticara(kamion za vozit drva s dizalicom)ali on mi neradi, tj nemogu ga kupit u modovima jer se nije uopce pojavio, ni na toj mapi niti na onoj orginalnoj... ako netko zna kako rijesit, nek objasni please.... moze i na e-mail anic.ante.pavic@gmail.com

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2010 20:45 (aanicc).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2011

KA KO TREBA INSTALIRATI MULTIPLAYER?????

 

SKINUO  SAM PATCH I INSTALIRAO I KADA SAM  HTEO DA UDJEM U IGRU,TRAZIO MI JE PRODUCT KEY,JA SAM GA UPISAO ,ALI NECE!!!!!!!!!!

 

TRAZIM        POMOC!!!!!

Daj coveku jednu ribu; nahranio si ga za 1 DAN. Nauci coveka da peca; nahranio si ga za CEO ZIVOT.
Moj PC  
0 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice