Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.659
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Isprobao sam crvenu frezu, i dobra je! Cini se da ne zna raditi sa piljevinom iz sjeckalice (javlja neku glupu gresku u .xml-u, izmotava se nesto), ali zacudo, ZNA raditi sa piljevinom iz pilane! WTF?

Nema veze, mene je zanimalo zna li vaditi silazu iz futterlagera. Zna, bez problema. To znaci da ako imamo  futterlager i mijesalicu hrane od Marhua, be treba nam nikakav utovarivac/bager/ transportna traka. Samo traktor sa frezom naprijed i prikolicom nazad.Jedino joj je utovar/istovar spor: 220 litara/sekunda. Al to se moze lako popraviti na recimo 440 ili koliko god. Nije bitno.

P.S. Danas sam obavio jos jedno (uspjesno) vadjenje panjeva. 25 komada, sve proslo OK, igra se normalno ucitala. Napravio sam veliku cistinu, pravi proplanak nasred moje sume. Jos uvijek ima oko 150 stabala u sumi! Krcenje ide zapravo sporije nego sam mislio.

Sjeckalica ima par mana, deblji trupci se znaju zaglaviti, ili trupac ode skroz u stranu pa ga ona transportna traka slabo 'gura' unutra. Malo sam se poigrao sa triggerima i collisionima od sjeckalice i sada MNOGO bolje i pouzdanije radi!!{#}

n ace,ja sve radim svojom Dajc tele-loaderom, buduci da je ionako stalno tamo, treba mi za prenositi bale.Pa mi freza i ne treba, ali uvijek sam ZA nove ideje! :)

e ono ti super za ograđivanje bala na slici,sad cu i ja sebi tako nesto napravit {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...

e ono ti super za ograđivanje bala na slici,sad cu i ja sebi tako nesto napravit {#}

Pa da, nisam bas uvijek dovoljno precizan s radom vila za bale. Dovoljno je malo trknuti i cijeli se stog prevrne i napravi mi totalni nered. Ovako se mozes prilicno jako zabiti u stog i nis se nece dogoditi, mreza cuva bale da se ne rasprsnu. Takodjer sam ugradio mrezu kod jasla za krave jer tamo imam obicno 1 stog bala sa sijenom i 2 stoga sa slamom. Cesto su mi se prevrtale preko zida u kravlji drek :)

Drago mi je da ti se ideja svidja. A mozes i postaviti rampu ako hoces {#}

Evo, konacno se pojavio prvi Holzbock objekt za instalaciju sa Editorom. Nije nesto, ali bolje nego traziti po mapi predmete od kojih bi se moglo sloziti Holzbock.Steta da nije placeable, ali bit ce i toga jednog dana. Fantazitam o holzbocku koji bi bio placeable i da ima transportnu traku za trupce, onakvu kakvu ima pilana na primjer. Za lakse dodavanje sjeckalici.Sto ja znam, s vlastitim motorom za pogon tekuce trake ili da se mora prikljuciti traktor za rad, nesto takvo.

http://www.modhoster.de/mods/holzbock--2

EDIT:

Taj holzbock je smeche. Premalen, prenizak za JENZ sjeckalicu, tesko ga je skalirati na potrebnu velicinu, tesko na 'nagnuti' jer onda izgleda ful bezveze... cekam na novu poboljsanu verziju. Za sada, ostajem pri svom postolju za trupce napravljenom od zeljeznickih pragova{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 18:31 (BULIGO).
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Eto kako je kod mene,imam jos 6-7 polja bala sto moram pokupiti tako da bi mogao cjeli prostor popuniti balama {#}

Kad zavrsim sa svime stavim slike pa da vidite kako je kod mene na farmi..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Eto kako je kod mene,imam jos 6-7 polja bala sto moram pokupiti tako da bi mogao cjeli prostor popuniti balama {#}

Kad zavrsim sa svime stavim slike pa da vidite kako je kod mene na farmi..

 

 

Napuno ti se tank s tekucim gnojivom. Mogao bi malo spricati po  oranicama :) koliko krava imas? ja sam nakon ludosti sa 10000 krava 'spao' na svega 300. Imam previse 'posla' sa sumarenjem. Pa mi treba puno manje bala. A i bale (kao i stabla i palete) mi 'pumpaju' vehicles.xml i usporavaju igru.

Takodjer, moje bale nemaju 'originalni' kapacitet, nego je prilagodjen KUHN mijesalici od 18000L. bala slame: 4500L (ubacim dvije). bala sijena nekih 4600L (ubacim jednu), ostatak od nesto preko 6000L popunim silazom i to je to, 18000L mixa. Minimum sijena, maximum slame, ostatak silaza...sto je opet u mom slucaju trava jer mi se ne da chaffati kukuruz pa koristim travu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 18:37 (BULIGO).
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Kad bale pokupim onda cu spricati sa gnojivom.Imam skoro sva polja na mapi a na prikolicu stane malo bala pa mi jako puno vremena oduzme voznja tamo-vamo.Trenutno imam 800 krava,ali cu jos kupiti barem jos 200 pa cu malo stopirati dok novaca ne zaradim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav ljudi ,... kupio sam krave i sad me zanima kako ih vi hranite ,... ja uspem ove silaze od kukuruza tu u onu hranilicu ili trave,.... zanima me kako ide onaj mikser sta sve u njega ide i to :)

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
19hunter95 kaže...

Pozdrav ljudi ,... kupio sam krave i sad me zanima kako ih vi hranite ,... ja uspem ove silaze od kukuruza tu u onu hranilicu ili trave,.... zanima me kako ide onaj mikser sta sve u njega ide i to :)

 

Krave trebaju za 100% produktivnost samo kravlji mix i slamu za stijelju (za na pod).

Slamu donosis ili u balama ili u prikolicama koje kupe slamu kad kombajn pozanje psenicu ili jecam.

Mix dobijes kad u Kuhn mijesalicu ubacis sijeno i silazu. Moze i slama ali ne vise od 40% ukupne mase.

Silazu dobijes kad u betonski bunker kod krava (ili BGA) uspes pokosenu travu ili 'sjecku'. Sjecku dobijes kad posebnim strojem sameljes cijelu stabiljku skupa s plodom od Kukuruza, psenice ili jecma. Moze i kanole ali ona daje malo sjecke. Nekim teskim strojem dobro izgazis sadrzaj bunkera dok kompaktnost dostigne 100%.Potom sa tipkom R prekrijes sjecku/travu u bunkeru sa bijelom ceradom i cekas nekoliko game-sati da od sjecke nastane silaza.

Kuhn mijesalicu ispraznis u kravlje jasle, bale slame ubacis u crvenu sjeckalicu za slamu i ona slamu upuhuje u stalu, na pod. Od toga nastane kruto stajsko gnojivo.

Kad mozes proizvoditi mix, nema vise potrebe u jasle sipati posebno slamu niti silazu, SAMO mix.

 

trebam li mijenjati sprancu ili je jos uvijek dobra?{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.7.2014 21:17 (BULIGO).
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Gotovo skupljanje bala {#}

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jedan, dva, tri, cetiri.....

moderan nacin prebrojavanja stabala u sumi {#}

 

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

El mos prikolicu kacit za helic ?? :-))))) :-)))

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Mac1981 kaže...

El mos prikolicu kacit za helic ?? :-))))) :-)))

 

može al samo ovu http://www.modhoster.de/mods/wood-trailer-kare--3

666+999=zlo i naopako
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 10:18 (johi bro).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
Mac1981 kaže...

El mos prikolicu kacit za helic ?? :-))))) :-)))

 

može al samo ovu http://www.modhoster.de/mods/wood-trailer-kare--3

hehe..i to je nesto.... bilo bi dobro kad bi mogo kopcat neku ruku za drva izvlacit......

9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013
19hunter95 kaže...

Pozdrav ljudi ,... kupio sam krave i sad me zanima kako ih vi hranite ,... ja uspem ove silaze od kukuruza tu u onu hranilicu ili trave,.... zanima me kako ide onaj mikser sta sve u njega ide i to :)

 

Krave trebaju za 100% produktivnost samo kravlji mix i slamu za stijelju (za na pod).

Slamu donosis ili u balama ili u prikolicama koje kupe slamu kad kombajn pozanje psenicu ili jecam.

Mix dobijes kad u Kuhn mijesalicu ubacis sijeno i silazu. Moze i slama ali ne vise od 40% ukupne mase.

Silazu dobijes kad u betonski bunker kod krava (ili BGA) uspes pokosenu travu ili 'sjecku'. Sjecku dobijes kad posebnim strojem sameljes cijelu stabiljku skupa s plodom od Kukuruza, psenice ili jecma. Moze i kanole ali ona daje malo sjecke. Nekim teskim strojem dobro izgazis sadrzaj bunkera dok kompaktnost dostigne 100%.Potom sa tipkom R prekrijes sjecku/travu u bunkeru sa bijelom ceradom i cekas nekoliko game-sati da od sjecke nastane silaza.

Kuhn mijesalicu ispraznis u kravlje jasle, bale slame ubacis u crvenu sjeckalicu za slamu i ona slamu upuhuje u stalu, na pod. Od toga nastane kruto stajsko gnojivo.

Kad mozes proizvoditi mix, nema vise potrebe u jasle sipati posebno slamu niti silazu, SAMO mix.

 

 

A sto onda radim s silazom od k ukuruza :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
19hunter95 kaže...
19hunter95 kaže...

Pozdrav ljudi ,... kupio sam krave i sad me zanima kako ih vi hranite ,... ja uspem ove silaze od kukuruza tu u onu hranilicu ili trave,.... zanima me kako ide onaj mikser sta sve u njega ide i to :)

 

Krave trebaju za 100% produktivnost samo kravlji mix i slamu za stijelju (za na pod).

Slamu donosis ili u balama ili u prikolicama koje kupe slamu kad kombajn pozanje psenicu ili jecam.

Mix dobijes kad u Kuhn mijesalicu ubacis sijeno i silazu. Moze i slama ali ne vise od 40% ukupne mase.

Silazu dobijes kad u betonski bunker kod krava (ili BGA) uspes pokosenu travu ili 'sjecku'. Sjecku dobijes kad posebnim strojem sameljes cijelu stabiljku skupa s plodom od Kukuruza, psenice ili jecma. Moze i kanole ali ona daje malo sjecke. Nekim teskim strojem dobro izgazis sadrzaj bunkera dok kompaktnost dostigne 100%.Potom sa tipkom R prekrijes sjecku/travu u bunkeru sa bijelom ceradom i cekas nekoliko game-sati da od sjecke nastane silaza.

Kuhn mijesalicu ispraznis u kravlje jasle, bale slame ubacis u crvenu sjeckalicu za slamu i ona slamu upuhuje u stalu, na pod. Od toga nastane kruto stajsko gnojivo.

Kad mozes proizvoditi mix, nema vise potrebe u jasle sipati posebno slamu niti silazu, SAMO mix.

 

 

A sto onda radim s silazom od k ukuruza :D

Brkas sjecku (chaff) i silazu (silage). To su (u igri) dvije sasvim razlicite stvari. Silazu dobijes kad sjecku (ono sto si napravio od kukuruza) istovaris u betonski bunker kod krava, dobro izgazis, pokrijes ceradom i cekac sa 'prokuha'. To sto dobijes je silaza. ono prije (zeleno) nije. S tim zelenim mozes jedino pravit silazu. Chaff/sjecku krave nece jest.

9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ahaha vidim i ja da nesto nije u redu :D Hvala na odgovoru :)

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Samo jos jedno pitanje :D Kako cu znat koliko moram zgazit sjecku s traktorom nekim :)

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
19hunter95 kaže...

Samo jos jedno pitanje :D Kako cu znat koliko moram zgazit sjecku s traktorom nekim :)

 

Stisni F1 ako vec nisi i u gornjem lijevom uglu ekrana ces vidjeti stupanj 'izgazenosti' u postocima. Treba doci na 100% onda ti se nudi tipka R za pokriti sve ceradom. I ne gazis 'nekim' traktorom, vec strojem koji ima eh.. bonus na 'gazenje sjecke'. Za pocetak je vise nego dobar onaj serijski sivi utovarivac (lizzard). Kasnije mozes instalirati neki mod specijaliziran za to. postoje razni (teeski) valjci koji se kace za bilo koji traktor pa s njime izgazis sjecku. Djeluje malko realnije nego da se bezveze setkas bagerom po hrpi samljevenog kukuruza :)Mozes i obicnim traktorom ali mnogo duze traje.

Ali, ionako ce to trebati bager/utovarivac za poslije izvaditi nastalu silazu i trpati je u crvenu mijesalicu.

Evo ovdje mozes vidjeti kako to izgleda.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 23:44 (BULIGO).
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Bok, vi kojite igrate ForstMod, jel se isplati kupit schwarzmuller prikolicu za drva ili je bolje skinuti neki mod? Igram two rivers mapu i zasadio sam par suma po mapi, jednu na iza kolodvora, pilanu sam stavio iza u dvoriste pa trebam kvalitetnu prikolicu za prijevoz velikih trupaca, one male vrhove jos s mogu s patrunom. 

Btw, fora nacin za hranit krave pomocu postaje za mijesanje. Uzet frontloader traktor, ja imam ursusa, prikacit naprijed conveyor za frontloadera, i iza stavit neku prikolicu koja moze uzimat silazu, travu i sijeno, i dodes do futterlagera, spustis conveyor i cekas da napuni prikolicu, slicno je principu s kuhn mobilnim mixerom  

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...

Bok, vi kojite igrate ForstMod, jel se isplati kupit schwarzmuller prikolicu za drva ili je bolje skinuti neki mod? Igram two rivers mapu i zasadio sam par suma po mapi, jednu na iza kolodvora, pilanu sam stavio iza u dvoriste pa trebam kvalitetnu prikolicu za prijevoz velikih trupaca, one male vrhove jos s mogu s patrunom. 

Btw, fora nacin za hranit krave pomocu postaje za mijesanje. Uzet frontloader traktor, ja imam ursusa, prikacit naprijed conveyor za frontloadera, i iza stavit neku prikolicu koja moze uzimat silazu, travu i sijeno, i dodes do futterlagera, spustis conveyor i cekas da napuni prikolicu, slicno je principu s kuhn mobilnim mixerom  

Jos je veca fora postaviti postaju za mijesanje tik do kravljih jasli tako da se upravo izmijesani kravlji mix odmah istovaruje u jasle!{#}

A sto se tice prijevoza trupaca, toplo preporucam Scaniu logging sa prikolicom verzija V3 od Dimanixa! Tek mi se treba dogoditi da mi nesto ispadne iz njih! {#}

Ima Dimanix i verziju Scanije sa duzom prikolicom, dok su ljudi prevozili ne-ispiljene trupce u pilanu. Valjda zbog glitcha/buga sa neispiljenim trupcima i panjevima, sada valjda svi pile na male komade. Scania je odlicna. Popeglao je sve errore (vecina nije ionako uopce negativno utjecala na igru, ali puno ljudi su perfekcionisti pa mrze da im se u log-u pojavljuju bilo kakvi errori i upozorenja) i lock za teret radi dobro.

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/mixing-station-v-2-3-4b-placeable.html

Ja sada radim iskljucivo sa balama, pa mi mixer vise ne treba ali je zanimljivo rjesenje. Prijasnje verzije su imale prekratku onu cijev za istovar i nije se moglo postaviti toliko blizu jasli.

Ova freza redi nesto slicno tvojoj ideji. Ja osobno imam namjesteni conveyor u futterlageru. Zapravo tri: za manure jedan, za travu jedan i za gotovi mix jedan. Prikolice se krcaju s druge strane zida futterlagera, na cesti kuda prolazi mljekar :)

U pozadini se vidi conveyor za travu. To su fixni objekti namjesteni s Editorom.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 4:57 (BULIGO).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
cvokjr kaže...

Bok, vi kojite igrate ForstMod, jel se isplati kupit schwarzmuller prikolicu za drva ili je bolje skinuti neki mod? Igram two rivers mapu i zasadio sam par suma po mapi, jednu na iza kolodvora, pilanu sam stavio iza u dvoriste pa trebam kvalitetnu prikolicu za prijevoz velikih trupaca, one male vrhove jos s mogu s patrunom. 

Btw, fora nacin za hranit krave pomocu postaje za mijesanje. Uzet frontloader traktor, ja imam ursusa, prikacit naprijed conveyor za frontloadera, i iza stavit neku prikolicu koja moze uzimat silazu, travu i sijeno, i dodes do futterlagera, spustis conveyor i cekas da napuni prikolicu, slicno je principu s kuhn mobilnim mixerom  

Jos je veca fora postaviti postaju za mijesanje tik do kravljih jasli tako da se upravo izmijesani kravlji mix odmah istovaruje u jasle!{#}

A sto se tice prijevoza trupaca, toplo preporucam Scaniu logging sa prikolicom verzija V3 od Dimanixa! Tek mi se treba dogoditi da mi nesto ispadne iz njih! {#}

Ima Dimanix i verziju Scanije sa duzom prikolicom, dok su ljudi prevozili ne-ispiljene trupce u pilanu. Valjda zbog glitcha/buga sa neispiljenim trupcima i panjevima, sada valjda svi pile na male komade. Scania je odlicna. Popeglao je sve errore (vecina nije ionako uopce negativno utjecala na igru, ali puno ljudi su perfekcionisti pa mrze da im se u log-u pojavljuju bilo kakvi errori i upozorenja) i lock za teret radi dobro.

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/mixing-station-v-2-3-4b-placeable.html

Ja sada radim iskljucivo sa balama, pa mi mixer vise ne treba ali je zanimljivo rjesenje. Prijasnje verzije su imale prekratku onu cijev za istovar i nije se moglo postaviti toliko blizu jasli.

Ova freza redi nesto slicno tvojoj ideji. Ja osobno imam namjesteni conveyor u futterlageru. Zapravo tri: za manure jedan, za travu jedan i za gotovi mix jedan. Prikolice se krcaju s druge strane zida futterlagera, na cesti kuda prolazi mljekar :)

U pozadini se vidi conveyor za travu. To su fixni objekti namjesteni s Editorom.

 

Moram provjeriti verziju svoje stanice, ova bi bila super, dobra je ideja da je tako stavim. Pokusat cu svakako, samo moram prvo ispraznit ovu steta da propadne. 

Moze link scanie?  


Btw. Za multiplayer mi treba org cdkey, e sad, da li isto vrijede cd key sa steama i s njihove stranice, i posto imam piratsku igricu i ursus i marshall i titanium i classics , oce mi radit svi oni ako kupim samo zadnji dlc tj titanium? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 10:04 (cvokjr).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

 

Moram provjeriti verziju svoje stanice, ova bi bila super, dobra je ideja da je tako stavim. Pokusat cu svakako, samo moram prvo ispraznit ovu steta da propadne. 

Moze link scanie?  


Btw. Za multiplayer mi treba org cdkey, e sad, da li isto vrijede cd key sa steama i s njihove stranice, i posto imam piratsku igricu i ursus i marshall i titanium i classics , oce mi radit svi oni ako kupim samo zadnji dlc tj titanium? 

Marshal i ursus nece..oni se posebno placaju... a ako kupujes kljuc sa steama onda mislim da ti taj kljuc vredi samo na igri sa steama... nisam ziher 100% al bilo bi logicno...ako kupis igru na steamu, automatski ce ti dodat free DLC modove (clasic) i neznama dal jos koji ima free. Jos jedna stvar...ako imas igru sa steama NEMOZES pokrenuti FS DEDICATED server (poseban software)... 

 

Evo link...mislim da je na to mislio.. http://www.modhub.us/farming-simulator-2013-mods/scania-r730-log-v3-0/

Na slici je kran za drva... neces ga dobit u packu sa kamionom, nego kopcas onaj iz forest moda

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 11:56 (Mac1981).
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

vako ja tovarim drva....

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2014 19:13 (Mac1981).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Tu svako malo neko pita za MP, a od toga ni M.....svasta.....sami neki debili po ovim ostalim MP igrama... i laga kolko oces....

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Nema gladi za krave!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
19hunter95 kaže...

Pozdrav ljudi ,... kupio sam krave i sad me zanima kako ih vi hranite ,... ja uspem ove silaze od kukuruza tu u onu hranilicu ili trave,.... zanima me kako ide onaj mikser sta sve u njega ide i to :)

 

Krave trebaju za 100% produktivnost samo kravlji mix i slamu za stijelju (za na pod).

Slamu donosis ili u balama ili u prikolicama koje kupe slamu kad kombajn pozanje psenicu ili jecam.

Mix dobijes kad u Kuhn mijesalicu ubacis sijeno i silazu. Moze i slama ali ne vise od 40% ukupne mase.

Silazu dobijes kad u betonski bunker kod krava (ili BGA) uspes pokosenu travu ili 'sjecku'. Sjecku dobijes kad posebnim strojem sameljes cijelu stabiljku skupa s plodom od Kukuruza, psenice ili jecma. Moze i kanole ali ona daje malo sjecke. Nekim teskim strojem dobro izgazis sadrzaj bunkera dok kompaktnost dostigne 100%.Potom sa tipkom R prekrijes sjecku/travu u bunkeru sa bijelom ceradom i cekas nekoliko game-sati da od sjecke nastane silaza.

Kuhn mijesalicu ispraznis u kravlje jasle, bale slame ubacis u crvenu sjeckalicu za slamu i ona slamu upuhuje u stalu, na pod. Od toga nastane kruto stajsko gnojivo.

Kad mozes proizvoditi mix, nema vise potrebe u jasle sipati posebno slamu niti silazu, SAMO mix.

 

trebam li mijenjati sprancu ili je jos uvijek dobra?{#}

Ne mora da bude težak stroj,ja pregazim sa hulirman-om 2-3 puta i gotovo. 

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Našao sam jedan extra traktor 

 

Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kuki123 kaže...

Ne mora da bude težak stroj,ja pregazim sa hulirman-om 2-3 puta i gotovo. 

Ovisi o kolicini. Ubaci 600.000 litara i vidi hoce li biti gotovo samo tako.

Naravno, mozes bilo kojem vozilu namjestiti "<bunkerSiloCompacter compactingScale="500"/>" i bit ce gotovo u tren oka {#}

Hurliman u igri ima faktor kompaktiranja 2, a Lizzard sivi utovarivac ima 6.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 17:24 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kuki123 kaže...

Našao sam jedan extra traktor  

To je ovaj traktor:

Taj mod mi je nesto bljeduskast, pa nisam nikad koristio. Vise mi se svidja Fendt Trisix

ali je i  on neimpresivno napravljen (mod, traktor je OK).Preveliki radijus okretanja ima, i nikako mu nisam uspio naci odgovarajuci kultivator te sijacicu. Uvijek mi je ostavljao one 'isjecke' neobradjene na kraju oranice, pa sam odustao. Uzeo sam modificirani TTV, dodao mu malo mase/tezine i to mi je glavni 'radni konj'.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 17:15 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
kuki123 kaže...

Ne mora da bude težak stroj,ja pregazim sa hulirman-om 2-3 puta i gotovo. 

Ovisi o kolicini. Ubaci 600.000 litara i vidi hoce li biti gotovo samo tako.

Naravno, mozes bilo kojem vozilu namjestiti "<bunkerSiloCompacter compactingScale="500"/>" i bit ce gotovo u tren oka {#}

Hurliman u igri ima faktor kompaktiranja 2, a Lizzard sivi utovarivac ima 6.

Baš htjedoh spomenuti BunkerSiloCompacter...tu se da fino podesiti da nije extremno brzo gotovo ali i da ne traje 100 gladnih godina..

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel se da instalirati novi patch( 2.0 nadsalje) na piratsku verziju?

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice