Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.863
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Može

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...

Jel se da instalirati novi patch( 2.0 nadsalje) na piratsku verziju?

Može

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jedno pitanje za sve bugovce koji igraju farming simulator 2013:

Koju mapu vi koristite?

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kuki123 kaže...

Jedno pitanje za sve bugovce koji igraju farming simulator 2013:

Koju mapu vi koristite?

Hagenstedt, kojeg sam malo 'doradio' prema mojim potrebama. Druge 2 naj-mape: TSM Australia te Two Rivers. Two Rivers mi je posebno dobra.Igram na 7 godina starom PC-Dinosauru pa si ne mogu priustiti te 200MB+ mape s gomilom novih HD tekstura itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 16:24 (BULIGO).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
kuki123 kaže...

Jedno pitanje za sve bugovce koji igraju farming simulator 2013:

Koju mapu vi koristite?

Hagenstedt, kojeg sam malo 'doradio' prema mojim potrebama. Druge 2 naj-mape: TSM Australia te Two Rivers. Two Rivers mi je posebno dobra.Igram na 7 godina starom PC-Dinosauru pa si ne mogu priustiti te 200MB+ mape s gomilom novih HD tekstura itd.

Moj komp je od 2003 a vozi farming simulator kao nov(nisam ga nikad nadogradio)

11 godina
online
Farming Simulator 2013

Eventualno na LOW detaljima ako igras na kompjuteru pod "MOJ PC".Mada sa 1gb rama neznam kako opce i moze pokrenit..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 17:30 (Xperiax1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Eventualno na LOW detaljima ako igras na kompjuteru pod "MOJ PC".Mada sa 1gb rama neznam kako opce i moze pokrenit..

Piše da je minimalan ram 1gb

11 godina
online
Farming Simulator 2013

Onda igras na low detaljima,to je star kompjuter dosta pa me cudi sto opce i moze pokrenit..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 18:17 (Xperiax1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Eventualno na LOW detaljima ako igras na kompjuteru pod "MOJ PC".Mada sa 1gb rama neznam kako opce i moze pokrenit..

Bravo svaka ti čast, to i ja znam nisam debil

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Oke , zbunjen sam. Skinem patch s Giants stranice, pokrenem ga, i otvori installer , i kad se treba krenut instalirat pise da mi igrica uopce nije instalirana, wtf'

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...

Oke , zbunjen sam. Skinem patch s Giants stranice, pokrenem ga, i otvori installer , i kad se treba krenut instalirat pise da mi igrica uopce nije instalirana, wtf'

Prvo treba da ukucaš produkt key u patch 1.0 pa ćeš onda moći da instaliraš patch 2.0

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 11:05 (kuki123).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Grehota je chaffati ovu divnu psenicu. No, upravo sam instalirao onu noviju verziju stanice za mijesanje pa sam malo 'tanak' na silazi a ne da mi se raditi sa kukuruzom, trebao bih kupiti sijacicu i kultivator, bla bla.

Svidja mi se ova prastara FortSchritt chafferica, koristim je vec dugo, jer BigX1000 nema pristup mojoj sirotinjskoj farmi. Problem je sto originalno, ne moze chaffati psenicu, samo travu i kukuruz. Nakon malo 'nagovaranja' sada moze chaffati i psenicu  i jecam. "Misli" da je psenica kukuruz!{#}

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

tek nedavno sam skinuo farming simulator 2013 i zanima me dali postoji nekoja mapa koja ima brdovite njive a ne da su njive ravne kao na gotovo svima mapama koje sam na netu uspijo pronači. a da mapa nije neka premalena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Farming Simulator 2013
drajo kaže...

tek nedavno sam skinuo farming simulator 2013 i zanima me dali postoji nekoja mapa koja ima brdovite njive a ne da su njive ravne kao na gotovo svima mapama koje sam na netu uspijo pronači. a da mapa nije neka premalena.

Probaj Two Rivers.Brdovita je i nije bas mala {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 17:17 (Xperiax1).
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ima li neko da bi prodao koristen cd key,... da sada ne kupujem novi jer brzo izlazi fs2015,... a da nije skup

{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 17:28 (19hunter95).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

dali može link od te mape jer je nemogu nigdje pronači (barem je nema tamo gdje sam ja tražio :D)

hvala na odgovoru :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...
drajo kaže...

tek nedavno sam skinuo farming simulator 2013 i zanima me dali postoji nekoja mapa koja ima brdovite njive a ne da su njive ravne kao na gotovo svima mapama koje sam na netu uspijo pronači. a da mapa nije neka premalena.

Probaj Two Rivers.Brdovita je i nije bas mala {#}

Litle Back Valley... skinuo sam ju prije tjedan dana...i odmah usla u top 3....

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
drajo kaže...

dali može link od te mape jer je nemogu nigdje pronači (barem je nema tamo gdje sam ja tražio :D)

hvala na odgovoru :D

Two rivers http://fs-uk.com/mods/view/29021

Little back valley  http://ls2013.info/little-back-valley-v-1-0-forest-edition/

11 godina
online
Re: Farming Simulator 2013
drajo kaže...

dali može link od te mape jer je nemogu nigdje pronači (barem je nema tamo gdje sam ja tražio :D)

hvala na odgovoru :D

Evo DL http://fs-uk.com/mods/view/29021

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Mislim da se problem rjesio sam od sebe o.O 
pise dole desno na main menu da je 2.0.0.9 ak je to to.  

 

BULIGO, jel ti se dogadalo da ti trupci pocnu klizati s prikolice. danas s weidmanom tovarim i stavim ih 6-7 i okrenem se po novi vidim ovi se pomicu lagano prema nazad i poispadali su svi.. nije mi jasno zasto jer sam 10 minuta prije natovario load do vrha bez problema , koristim schwarzmuller koju dobijes uz mod. Isto mi se dogodilo i s malom patrunnom. Jedan load dobro , drugi put klize. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

hvala na linkovima i hvala na prijedlozima :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...

Mislim da se problem rjesio sam od sebe o.O 
pise dole desno na main menu da je 2.0.0.9 ak je to to.  

 

BULIGO, jel ti se dogadalo da ti trupci pocnu klizati s prikolice. danas s weidmanom tovarim i stavim ih 6-7 i okrenem se po novi vidim ovi se pomicu lagano prema nazad i poispadali su svi.. nije mi jasno zasto jer sam 10 minuta prije natovario load do vrha bez problema , koristim schwarzmuller koju dobijes uz mod. Isto mi se dogodilo i s malom patrunnom. Jedan load dobro , drugi put klize. 

Cini se da je to svuda ista mana skripte za 'lijepljenje' tereta. Najbolje je ako ima posebnu tipku za ucvrscivanje tereta, a i nisu svi slucajevi isti. Cini se da trupci imaju medjusobni collision koji se vidi ako prikolica nije na potpuno vodoravnom terenu. (Ista stvar sa paletama vune).

Skripta radi automatski, i omogucava 'otkljucavanje' tereta kad mu se priblizis sa kandzom, da bi uopce mogao istovariti teret, inace bi ostao 'zavaren' za prikolicu/kamion. Tu negdje dolazi do sukoba i mic-po-mic teret se pomice. Meni je zasad najbolja Scania Log verzija 3 od Dimanixa. Ove serijske mi malo rade malo ne. Nekad bude sve Ok cijelim putem do pilane, drugi put ispadnu na prvom zavoju. Mozda ima veze ako one vrhove slazes sve na istu stranu ili ih slazes mijesano, deblji kraj malo na jednu malo na drugu stranu.

Jedan od 'featuresa' forest moda koji me mocno nervira. ha, sjecka od drva bar ne ispada putem! {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
cvokjr kaže...

Mislim da se problem rjesio sam od sebe o.O 
pise dole desno na main menu da je 2.0.0.9 ak je to to.  

 

BULIGO, jel ti se dogadalo da ti trupci pocnu klizati s prikolice. danas s weidmanom tovarim i stavim ih 6-7 i okrenem se po novi vidim ovi se pomicu lagano prema nazad i poispadali su svi.. nije mi jasno zasto jer sam 10 minuta prije natovario load do vrha bez problema , koristim schwarzmuller koju dobijes uz mod. Isto mi se dogodilo i s malom patrunnom. Jedan load dobro , drugi put klize. 

Cini se da je to svuda ista mana skripte za 'lijepljenje' tereta. Najbolje je ako ima posebnu tipku za ucvrscivanje tereta, a i nisu svi slucajevi isti. Cini se da trupci imaju medjusobni collision koji se vidi ako prikolica nije na potpuno vodoravnom terenu. (Ista stvar sa paletama vune).

Skripta radi automatski, i omogucava 'otkljucavanje' tereta kad mu se priblizis sa kandzom, da bi uopce mogao istovariti teret, inace bi ostao 'zavaren' za prikolicu/kamion. Tu negdje dolazi do sukoba i mic-po-mic teret se pomice. Meni je zasad najbolja Scania Log verzija 3 od Dimanixa. Ove serijske mi malo rade malo ne. Nekad bude sve Ok cijelim putem do pilane, drugi put ispadnu na prvom zavoju. Mozda ima veze ako one vrhove slazes sve na istu stranu ili ih slazes mijesano, deblji kraj malo na jednu malo na drugu stranu.

Jedan od 'featuresa' forest moda koji me mocno nervira. ha, sjecka od drva bar ne ispada putem! {#}

Skinuo sam scanicu pa cu probat. jel ti se s njom to dogada ili ne?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...

Skinuo sam scanicu pa cu probat. jel ti se s njom to dogada ili ne?

Sa Scaniom mi ne ispada. Ispalo je kad sam namjerno pobacao trupce dijagonalno i poprijeko, onda su se neki poceli meskoljiti. Ali ako su imalo paralelni jedni s drugima, nikad mi ne ispadne. Mislim da ce se uskoro pojaviti prave skripte za lock, koje rade i s balvanima, na tipku. Postoje odavno za bale, ima ih dobrih i za palete vune, bit ce i za trupce. Nismo valjda glupi samo mi, pa da samo nama ispadaju. Citam istu stvar na drugim forumima.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
drajo kaže...

tek nedavno sam skinuo farming simulator 2013 i zanima me dali postoji nekoja mapa koja ima brdovite njive a ne da su njive ravne kao na gotovo svima mapama koje sam na netu uspijo pronači. a da mapa nije neka premalena.

Vojvodina special,ima 64 njive i nije baš ravna. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kuki123 kaže...
drajo kaže...

tek nedavno sam skinuo farming simulator 2013 i zanima me dali postoji nekoja mapa koja ima brdovite njive a ne da su njive ravne kao na gotovo svima mapama koje sam na netu uspijo pronači. a da mapa nije neka premalena.

Vojvodina special,ima 64 njive i nije baš ravna. 

Na Vojvodina/Vojvodina Specijal mapama ima brda. Najvece brdo je bundeva {#}

P.S. Cini se da je ponovno uploadan forestMod beta, i to 21.07.14. Nigdje nisam nasao changelog, sto je izmijenjeno...{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 23:28 (BULIGO).
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ljudi, evo nisam spavao dva dana pokusavam rijesiti ono ' no more space remove purchased items '..  Znate vec o cemu pricam, jer ste sto posto i vi imali problema sa tim Modovima -.- .. Kako da najlakse rijesim problem u tom modu?! Molim vas :D 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo jos jedno pitanje haha :D 
Istresao sam silazu pokraj ovoga gdje ide silaza pa se cega neko vrijeme pa se pravi biogas, i sada sta se desava, ne mogu da pomjeram tj ne mogu da pokupim tu silazu :O 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Cupo95 kaže...

Evo jos jedno pitanje haha :D 
Istresao sam silazu pokraj ovoga gdje ide silaza pa se cega neko vrijeme pa se pravi biogas, i sada sta se desava, ne mogu da pomjeram tj ne mogu da pokupim tu silazu :O 

može link za traktor i priključak

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
kuki123 kaže...
drajo kaže...

tek nedavno sam skinuo farming simulator 2013 i zanima me dali postoji nekoja mapa koja ima brdovite njive a ne da su njive ravne kao na gotovo svima mapama koje sam na netu uspijo pronači. a da mapa nije neka premalena.

Vojvodina special,ima 64 njive i nije baš ravna. 

Na Vojvodina/Vojvodina Specijal mapama ima brda. Najvece brdo je bundeva {#}

P.S. Cini se da je ponovno uploadan forestMod beta, i to 21.07.14. Nigdje nisam nasao changelog, sto je izmijenjeno...{#}

Pa ima dosta njiva i nisu sve njive ravne

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice