Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 953.622
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Cupo95 kaže...

Ljudi, evo nisam spavao dva dana pokusavam rijesiti ono ' no more space remove purchased items '..  Znate vec o cemu pricam, jer ste sto posto i vi imali problema sa tim Modovima -.- .. Kako da najlakse rijesim problem u tom modu?! Molim vas :D 

Jednostavno obriši taj mod i skini neki drugi.Vjerojatno se "kolje" sa nečim u igri i ne radi.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

two rivers mi iz nekog razloga neradi kao da u opče nije ubačen u igru nema ga nigdje?

 

a ova druga jelijepo uređena ali gotovo ravna :D

 

PS: naišao sam na još jednu brdovitu mapu gdje njive nisu ravne ali nemogu da izađem iz dvorišta ogradito je a vrata nerade :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 19:09 (drajo).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
drajo kaže...

two rivers mi iz nekog razloga neradi kao da u opče nije ubačen u igru nema ga nigdje?

 

a ova druga jelijepo uređena ali gotovo ravna :D

 

PS: naišao sam na još jednu brdovitu mapu gdje njive nisu ravne ali nemogu da izađem iz dvorišta ogradito je a vrata nerade :D

Moguce da ta mapa zahtjeva da imas u mods folderu dodatni mod za otvaranje/zatvaranje vratiju/rampi itd. Sjecam se da je tako bilo sa prvom Vojvodinom, dok Two Rivers takodjer ima 'kapije' ali je sve potrebno za njihov rad bilo vec ugradjeno u mapi.

9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ajd jeli iko vidio pitanje {#} ima li iko koristen key da bi prodao da nije skup il ako hoce pokloniti :)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 21:19 (19hunter95).
 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

BULIGO, scania radi odlicno, 15 onih najvecih balvana razrezao na tri dijela i vrh, natovario dva puta bez problema preko vrha i ni makac {#}

 

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ajmo neku preporuku 

trebam kombajn koji kosi sve a uz to mora kositi soju i suncokret

a da nema bas male male prikljucke nego one "normalne" heder 10m i adapter za kukuruz/suncokret preklopni 6-8 redova  :)

nadam se da nisam zahtjevan heheheh pomagaj narode daj link :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 23:33 (kuki123).
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Može i meni neka preporuka:treba mi prskalica dduljine oko 50 m, ili fertilizer spreader isto da može da razbacuje do 50m

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 9:55 (kuki123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel zna netko di ima za skinut pigmod, kak se to treba instalirati ( GE ili samo ovako) i kratke upute za gameplay?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...

Jel zna netko di ima za skinut pigmod, kak se to treba instalirati ( GE ili samo ovako) i kratke upute za gameplay?

Pig mod dobiješ uz vojvodina special

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...

Jel zna netko di ima za skinut pigmod, kak se to treba instalirati ( GE ili samo ovako) i kratke upute za gameplay?

Najprije je bio mod za postaviti sa editorom,kasnije se pojavio kao 'placeable'.

Izvoli placeable: https://www.bestmods.org/cattle-pig-v-3-0/

Znaci, postavis ga kao bilo koji predmet koji postavljas na mapi, tj "kupis ga' i postavis. U ovoj verziji dobijes svinjac, i stalu za telad(koristis koji zelis, jedan ili oba). Takodjer dobijes i zgradu mesnice koju postavis negdje u gradu. Tu vozis svinje i telad na prodaju. Za to ce ti trebati dodatna mod-prikolica koja vozi svinje (ili telad) jer normalne prikolice to ne mogu(npr. Joskin Betimax RDS).

Svinje hranis istim mixom koji dajes kravama+slama za na pod. Dobijes od svinja i tekuce i kruto gnojivo, svinjac ima posebne spremnike za to, odvojene od onih od krava. Dajes im i vodu s istim tankerom kao za krave. mozes davati i krumpir i repu, te psenicu i kukuruz. Ali nije potrebno ako dajes mix.To je korisno ako nemas krave pa ne radis mix. Inace nepotrebno osim malo 'realisticnosti'. Zgrade pri postavljanju rotiras sa A i D, klasika.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 15:45 (BULIGO).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
cvokjr kaže...

Jel zna netko di ima za skinut pigmod, kak se to treba instalirati ( GE ili samo ovako) i kratke upute za gameplay?

Najprije je bio mod za postaviti sa editorom,kasnije se pojavio kao 'placeable'.

Izvoli placeable: https://www.bestmods.org/cattle-pig-v-3-0/

Znaci, postavis ga kao bilo koji predmet koji postavljas na mapi, tj "kupis ga' i postavis. U ovoj verziji dobijes svinjac, i stalu za telad(koristis koji zelis, jedan ili oba). Takodjer dobijes i zgradu mesnice koju postavis negdje u gradu. Tu vozis svinje i telad na prodaju. Za to ce ti trebati dodatna mod-prikolica koja vozi svinje (ili telad) jer normalne prikolice to ne mogu(npr. Joskin Betimax RDS).

Svinje hranis istim mixom koji dajes kravama+slama za na pod. Dobijes od svinja i tekuce i kruto gnojivo, svinjac ima posebne spremnike za to, odvojene od onih od krava. Dajes im i vodu s istim tankerom kao za krave. mozes davati i krumpir i repu, te psenicu i kukuruz. Ali nije potrebno ako dajes mix.To je korisno ako nemas krave pa ne radis mix. Inace nepotrebno osim malo 'realisticnosti'. Zgrade pri postavljanju rotiras sa A i D, klasika.

Hvala ti puno {#} Sad ce two rivers dobiti i to :D btw fora traktor za slajsat drva van iz sume http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/fendt-209-forest-edition-v-1-0-mp.html

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Cvokjr, hvala za link. {#}

Ej, to su sve 'nasi' momci uredili, plus par Slovenaca {#}

Uf bas sam se nesto zazelio Two Rivers, malo mi dojadio Hagenstedt, koliko god ga preradio...

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 16:36 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Cvokjr, hvala za link. {#}

Ej, to su sve 'nasi' momci uredili, plus par Slovenaca {#}

Uf bas sam se nesto zazelio Two Rivers, malo mi dojadio Hagenstedt, koliko god ga preradio...

Np, koji to momci? 

btw dal joskin onaj koji mia za skinut moze primit telad?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
cvokjr kaže...
BULIGO kaže...

Cvokjr, hvala za link. {#}

Ej, to su sve 'nasi' momci uredili, plus par Slovenaca {#}

Uf bas sam se nesto zazelio Two Rivers, malo mi dojadio Hagenstedt, koliko god ga preradio...

Np, koji to momci? 

btw dal joskin onaj koji mia za skinut moze primit telad?

Ja nisam nikad uzgajao/prodavao telad. Probao sam ali mi bilo glupo muciti se sa 4-5 teladi a istovremeno sam drzao 6000 krava.Imao sam onu drugu stalicu za telad, gdje ih hranis mlijekom i vodom.Za tajmod ne treba prikolica jer se telad, cim odraste sama pridruzi ukupnom broju krava koje imas. Ovu prikolicu sam koristio za svinje. Mala korist od svinja, ali tek tako, da se ima nesto drugacije za raditi. Nije ni najveca ni najbolja, meni je bila dovoljno dobra.

http://gamesmods.net/farming-simulator-2013/fs13-trailers/fs13-other-trailers/32857-joskin-betimax-rds-7500-v-10-mp.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 18:02 (BULIGO).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

pretpostavljam da si lijen raditi sa malim masinama...evo ti jedna.... nije 50M nego 20m..ali odjednom kultivira, sadi i gnoji...eto...3in1... i jos k tome moze raditi na punom gasu :-)

http://www.modhoster.com/mods/bourgault-seeder

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 19:01 (Mac1981).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

postojao je neki mod neki betonski prenosivi silos (kao onaj od tvrdog gnoja) bio je za sve kulture, samo ja se nesječam kako se taj mod zvao, i nisam siguran jeli to bilo u fs2013 ili fs2011 

pa ako netko zna kako se to zove  ili ima link od tog moda bio bi mu zahvalan

(nemam silose na ovoj jednoj mapi :D )

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Dok sam jos igrao na Australia mapi, smetalo me sto je tamo kolicina koja stane u silose ogranicena na 1000T po kulturi. Bilo je pre-komplicirano preraditi silose, pa sam koristio mod. Placeable, i neogranicena kolicina,mislim. Isto izgleda ko original silos na Hagenstedtu, samo sto je odvojen od glavnih silosa. Ima trigger kad se priblizis (pjeske) kontrolnoj tabli, ispise ti se na F1 kolicina koja je u silosima. Ja sam to koristio mjesecima.

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/placeable-silos-v-1-0-mp.html

 

Imam i preradjenu verziju TConveyor_UNI gdje sam maknuo one triggere sa strane, islo mi na zivce da se pomakne ako samo malo prikolicom 'ogrebem' zid, i tip trigger je malo 'izbacen' prema van tako da se moze kipati i sa strane, ne samo u rikverc ;).

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 20:09 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Hoce meni iko da odgovori kako da pomjerim sada ovu silazu sto sam je istresao kraj silageplace? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav,zanima me kako da na nekim mapama (mods) otvorim garazna vrata.Hvala.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kape_123 kaže...

Pozdrav,zanima me kako da na nekim mapama (mods) otvorim garazna vrata.Hvala.

Treba ti map door triger

Izvoli link: http://www.gamemoding.com/farming-simulator-2013-mods/map-door-trigger-v-4-0.html

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Cupo95 kaže...

Hoce meni iko da odgovori kako da pomjerim sada ovu silazu sto sam je istresao kraj silageplace? 

To nije silaza, to je chaff.

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo jedan mod za one koji se zele ubit od posla, a da im nakon toga propadne urod :-))))....ili ti ga oni koji zele realniju obradu zemlje :-)

 

http://fs-uk.com/mods/view/34662

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel zna netko zašto se neka vozila kad se uglaviš pa ih "resetiraš", ostanu tamo di jesu al se na "reset" poziciji stvori duplo vozilo pa ih dalje  imaš 2, ili ako više puta resetiraš bude ih i više??

Možda netko negdje vidio kakvo objašnjenje pošto u log-u nema ništa, i igra radi ok samo što "udupla" vozilo

666+999=zlo i naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...

Jel zna netko zašto se neka vozila kad se uglaviš pa ih "resetiraš", ostanu tamo di jesu al se na "reset" poziciji stvori duplo vozilo pa ih dalje  imaš 2, ili ako više puta resetiraš bude ih i više??

Možda netko negdje vidio kakvo objašnjenje pošto u log-u nema ništa, i igra radi ok samo što "udupla" vozilo

Meni se to dogadja od prvog dana igre sa kombajnom Tucano 460. I to na svim mapama, pa vjerujem da je do moda. Mozda nije dobro preveden sa FS11, ne znam. Malo je bzvzz jer mozes lako nastancati gomilu para bez muke :)

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Prodah Mercedes....i sa ovim je zanimljivo. {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
balvanar kaže...

ajmo neku preporuku 

trebam kombajn koji kosi sve a uz to mora kositi soju i suncokret

a da nema bas male male prikljucke nego one "normalne" heder 10m i adapter za kukuruz/suncokret preklopni 6-8 redova  :)

nadam se da nisam zahtjevan heheheh pomagaj narode daj link :)

Imaš li neki "seeder" za suncokret

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
drajo kaže...

two rivers mi iz nekog razloga neradi kao da u opče nije ubačen u igru nema ga nigdje?

 

a ova druga jelijepo uređena ali gotovo ravna :D

 

PS: naišao sam na još jednu brdovitu mapu gdje njive nisu ravne ali nemogu da izađem iz dvorišta ogradito je a vrata nerade :D

Možda ti je mapa two rivers u pack pa treba da je raspakuješ

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice