Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 953.815
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Franklstain kaže...

Kako ga napuniti gnojnicom ili ide neš drugo u njega?

Ahh..Lexion Saddletrac!

Taj rezervoar punis sa fertilizatorom, vrece kod plavog tanka. Za njega ti treba sijacica koja sije i gnoji, probaj Bednar Airseeder, sirina 22 metra mislim.Onda sve skupa napunis jos i sjemenom, pa  si spreman.S njim ne trebas kultivator.

http://www.modhoster.com/mods/bednar-airtec-xl-seeder-fur-xerion

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2014 14:12 (BULIGO).
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Dali je moguce prepraviti da srb prikolica moze prevoziti i manure? Znam da ima prikolica na netu ali kod mene je sve pretrpano modovima pa je pitanje dali ce i radit ako ju ubacim..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Dali je moguce prepraviti da srb prikolica moze prevoziti i manure? Znam da ima prikolica na netu ali kod mene je sve pretrpano modovima pa je pitanje dali ce i radit ako ju ubacim..

Mora li obavezno biti da se moze praviti train, ili bi ti bila dobra jedna 'obicna' srb sa 100.000 kapaciteta?

 

11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Moze i "obicna" {#} Ja imam takvu "obicnu" sa 500.000l {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo vam dropbox link sa par vise manje korisnih i/ili dobrih modova...

 

 

https://www.dropbox.com/sh/q1nnj5gnu16klhp/AAC9F0uA6rjpq6uB2wKTHk1ha?dl=0

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 13:52 (Mac1981).
 
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Farming Simulator 2013

Moze mi netko dati mod za ograde gdje bih slagao bale. Isprobao sam neki mod i nije radio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Elubrylla kaže...

Moze mi netko dati mod za ograde gdje bih slagao bale. Isprobao sam neki mod i nije radio.

Ja sam jednom bio skinuo i postavio nesto takvo, neki drveni kavez od dasaka, bio je placeable. Jedini problem je bio sto je zahtijevao bas ravnu povrsinu, ili je i sam imao malo neravnu. Kako bilo, znao mi se stog bala naginjati pa i prevrnuti pa sam napravio cisto svoj kavez, onaj koji spominjes na slici. Ne mogu trenutno naci mod ali imao je u imenu nesto kao 'Rustic' kao, starinski izgled.

 

EDIT: Evo upravo sam nasao taj mod:

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/silo-bales-rustic-placeable-v-1-1-mp.html

Imas za Editor i ovaj ovdje od Tunizanina, ali meni je to preveliko:

http://www.modhoster.com/mods/balestore

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 22:05 (BULIGO).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 11:17 (Mac1981).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Mac1981 kaže...

Hvala za link. Ali moj sistem je bolji! :)

Vise nego zadovoljan, zapisao potrebne kuteve z y z i sad lako postavim na svaku mapu. samo mora imati zeljeznicu da mogu ukrasti pragove hehe.{#}

 

Dobio achievement!{#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 11:54 (BULIGO).
15 godina
offline
Farming Simulator 2013

Poz..

Kupio sam igru preko Origina i u naslovu stoji da sa kupnjom dobijes Lindner Geotrac 94 - Black Edition tractor.

Na official str. sam sa dodatnim kodom skinuo content, tj. "lindnerGeotrac94Black.exe" i instalirao.

Kada pokrenem igru nigdje ne mogu naci taj traktor... na farmi se ne nalazi.

 

Moze pomoc, ako se netko susreo sa slicnim ili istim problemom. Novi sam u igri, pa se ne snalazim bas najbolje... {#}. Thx.


Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Rupy kaže...

Poz..

Kupio sam igru preko Origina i u naslovu stoji da sa kupnjom dobijes Lindner Geotrac 94 - Black Edition tractor.

Na official str. sam sa dodatnim kodom skinuo content, tj. "lindnerGeotrac94Black.exe" i instalirao.

Kada pokrenem igru nigdje ne mogu naci taj traktor... na farmi se ne nalazi.

 

Moze pomoc, ako se netko susreo sa slicnim ili istim problemom. Novi sam u igri, pa se ne snalazim bas najbolje... {#}. Thx.


Mozda ga trebas kupiti. Znam da se cini glupo ali ljudi zaborave i takve osnovne stvari, posebno ako se nisu nikad bavili modovima za igru..

 

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

@BULIGO, i ekipa jel imate saznanje zašto se neki strojevi "poduplaju" prilikom reseta. Nikako nemogu skontat zašto a i nisam naletio na netu šta bi bio problem.

Imam traktor sa FH i isti takav bez FH ali sa utegom naprijed, i ovaj sa FH se normalno resetira na farmu, a ovaj sa utegom se pojavi u polju i onda sljedeći klik na farmi, tak da imam 3 traktora.

Log je čist, i sve ok.

 

666+999=zlo i naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...

@BULIGO, i ekipa jel imate saznanje zašto se neki strojevi "poduplaju" prilikom reseta. Nikako nemogu skontat zašto a i nisam naletio na netu šta bi bio problem.

Imam traktor sa FH i isti takav bez FH ali sa utegom naprijed, i ovaj sa FH se normalno resetira na farmu, a ovaj sa utegom se pojavi u polju i onda sljedeći klik na farmi, tak da imam 3 traktora.

Log je čist, i sve ok.

 

Meni je tako bilo sa mojim omiljenim Claas tucano 640. Svaki reset (kad mi ga Meksikanac uvalio u jarak) eto ti dva! Jedan lik na GIANTS forumu koji 'zna sve' mi je objasnio da se to najcesce dogadja sa lose konvertiranim modovima is FS11 u FS13.Ni meni nije javljalo ikakav error u log-u.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
johi bro kaže...

@BULIGO, i ekipa jel imate saznanje zašto se neki strojevi "poduplaju" prilikom reseta. Nikako nemogu skontat zašto a i nisam naletio na netu šta bi bio problem.

Imam traktor sa FH i isti takav bez FH ali sa utegom naprijed, i ovaj sa FH se normalno resetira na farmu, a ovaj sa utegom se pojavi u polju i onda sljedeći klik na farmi, tak da imam 3 traktora.

Log je čist, i sve ok.

 

Meni je tako bilo sa mojim omiljenim Claas tucano 640. Svaki reset (kad mi ga Meksikanac uvalio u jarak) eto ti dva! Jedan lik na GIANTS forumu koji 'zna sve' mi je objasnio da se to najcesce dogadja sa lose konvertiranim modovima is FS11 u FS13.Ni meni nije javljalo ikakav error u log-u.

Meni se to nikad nije desilo,možda zato što mi je low pc :-) (možda se to dešava na odredjenim mapama,ja koristim canada map)

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

I ja imam claas tucano,ali pri skretanju se naginje za 45° skoro pa da se ne prevrne.A najbolje je što u fs je dosta loša fizika pa se strojevi skoro nikad ne prevrnu B-)

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Moze li mala pomoc {#} kako da zip mod ubacim u igricu a da radi, jer sam proba samo da ga prekopiram u fajl mods i kad udjem u igricu on je tamo ali ne mogu da ga pokrenem tj npr.ako je to traktor ne mogu da ga kupim, izbaci me iz igrice. hvala unapred {#}

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Gogili1994 kaže...

Moze li mala pomoc {#} kako da zip mod ubacim u igricu a da radi, jer sam proba samo da ga prekopiram u fajl mods i kad udjem u igricu on je tamo ali ne mogu da ga pokrenem tj npr.ako je to traktor ne mogu da ga kupim, izbaci me iz igrice. hvala unapred {#}

Nije to do igrice(dobro si uradio sa modom) nego ti je verovatno premala ram memorija ili s tim modom nešto nije u redu

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

pozz, e ovako imam pitanje jedno, znaci kada napunim svu hranu kravama, sijeno bacim unutra, igram recim oneko vrijeme napravim save, izadjem van iz igre i kada ponovno udjem, nema vise nicega na onome tabu mi je sve nula osim broj krava, pa me zanima dali to tako mora biti ili je neki bug ?

 

hvala !

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

da sve je nula do prvog "ticka" nakon toga bi ti se trebalo pokazat stvarsno stanje....najlakse da ubrzas vreme za 1 sat pa onda pogledaj dal je jos na nuli ili su se pokazale brojke koje bi trebale biti

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

nista sva hrana sve na nula i dalje !, poceo oet punit mix i ostalo ali ide od nule

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ja stvarno mislimk da je bug.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Franklstain kaže...

ja stvarno mislimk da je bug.

A ozda je opet neka GIANTS-ova fora sa 'narodnim' verzijama igre..

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

imam cerziju 2.1 ja mislim, i nistra jednostavno izadjem iz igre i udjem opet sve na nula i prdukcija isto nula, nego dal se moze kako prevoziti biogas ? nemogu niti u jednu prikolicu natovariti s bagerom, hvala !

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Z0TAC kaže...

imam cerziju 2.1 ja mislim, i nistra jednostavno izadjem iz igre i udjem opet sve na nula i prdukcija isto nula, nego dal se moze kako prevoziti biogas ? nemogu niti u jednu prikolicu natovariti s bagerom, hvala !

Da je produkcija nula kad ucitas igru, to je normalno. Produkcija je kakva treba biti samo se 'vidljivost' obnavlja 3 puta u game-satu. Ali da je stanje nula, e to nije normalno.

Inace, na pocetku svake moje karijere ja volim ovu malu prikolicu koja moze prevoziti sve i svasta, probaj:

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/krampe-hp-20-v-1-0-mp.html

Ti mislis na 'silage', onu smedju masu koja nastaje kuhanjem sjecke (chaff). BioGAS je plin (metan), taj resurs ne postoji u igri {#} Postoji BioGasAnlage (BGA) postrojenje koje sopas sa silazom i za to dobijas novce i besplatno tekuce gnojivo.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

da da ta smedja masa, nemogu niti u jednu prikolicu pretovariti, jer imam sve puno toga a nemogu prevest do farmne krava :(

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Z0TAC kaže...

da da ta smedja masa, nemogu niti u jednu prikolicu pretovariti, jer imam sve puno toga a nemogu prevest do farmne krava :(

Probaj ovaj:

https://app.box.com/s/ek59lxq2qt3gu00okmo2

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Zanima me dali ima zainteresiranih za multiplayer skupljam vecu ekipu ima nas zasad 4 koji igramo. Ako bi nas bilo vise da zeli igrati onda bih uzeo server. Ili ako neko vec ima server a da nbemoze ga pokrenit zatop sto nema originalnu veziju sa kljucem da nije sa stema mogao bi ja pokrenuti pa da igramo svi zajedno. Ko je zainteresiran neka se javi.

MZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 23:46 (Maki96).
 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Ima zainteresiranih.... 2-3 ovdje mislim...a ja imam, tj kupio sam giants dedicated server...no nemogu ga pokrenut jer mi je igra sa STEAM-a...a ko ima igru sa steama nemoze pokrenuti server...ali moze igrat...glupo ali je tak...

 

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013
666+999=zlo i naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Dali netko zna zašto nemogu kupiti objekte ni originalne ni modove???

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice