Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.541
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

slažem se..

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Farming Simulator 2013

Zanima me kako da prodam krumpire i repu tj na šta i s čim da ih utrpam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Splićo kaže...

ovaj mod mi je odličan jer ti daje mogucnost ručno namjestit brzinu kako želiš a ne samo 1 , 2 i 3 brzina ;

http://www.modhoster.com/mods/eslimiter-all-vehicles

radi se o tome da dosta nastavaka ( kultivatori itd ) dozvoljavaju veću brzinu nego je traktor podešen da ide u 2 brzini .

npr; traktor je podešen da u 2 brzini ide 14 mph a kultivator dozvoljava 18 mph a taj mali mod vam dozvoljava da "ukradete" tih nekoliko milja na sat ( mozda ne zvuči puno ali na velikom polju se itekako osjeti razlika ).

Postoji i alternativniji način za ubrzat gameplej poput editiranja nastavka pa da mozete kultivirat polje u npr trećoj brzini ali to je vec pravi cheat xd....

 

Najbolji mod od svih.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Trawis kaže...

Zanima me kako da prodam krumpire i repu tj na šta i s čim da ih utrpam?

rukom natovaris pune tacke (kolica) i derii... salim se naravno :)  pa iz vadilice za krompir iskipas u prikolicu i trazis na mapi gdje otkupljuju krompir :)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kovaos kaže...
Splićo kaže...

ovaj mod mi je odličan jer ti daje mogucnost ručno namjestit brzinu kako želiš a ne samo 1 , 2 i 3 brzina ;

http://www.modhoster.com/mods/eslimiter-all-vehicles

radi se o tome da dosta nastavaka ( kultivatori itd ) dozvoljavaju veću brzinu nego je traktor podešen da ide u 2 brzini .

npr; traktor je podešen da u 2 brzini ide 14 mph a kultivator dozvoljava 18 mph a taj mali mod vam dozvoljava da "ukradete" tih nekoliko milja na sat ( mozda ne zvuči puno ali na velikom polju se itekako osjeti razlika ).

Postoji i alternativniji način za ubrzat gameplej poput editiranja nastavka pa da mozete kultivirat polje u npr trećoj brzini ali to je vec pravi cheat xd....

 

Najbolji mod od svih.

nova verzija izašla juče....nisam siguran šta popravlja....samo piše; Error was removed from v3.0! ( nepiše koji )

http://www.modhoster.com/mods/eslimiter-all-vehicles--2

14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
karlo666 kaže...
Trawis kaže...

Zanima me kako da prodam krumpire i repu tj na šta i s čim da ih utrpam?

rukom natovaris pune tacke (kolica) i derii... salim se naravno :)  pa iz vadilice za krompir iskipas u prikolicu i trazis na mapi gdje otkupljuju krompir :)

A šta ako već imam pobrane krumpire i istovareni su tamo u spremnik (mislim na onaj dio krumpira i repe što se dobije kod započinjanja igre)?

Ne mislim sadit pa brat već samo prodat ono što već imam :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

1 . nakeljiš traktor s prikolicom ispod pokretne trake : http://www.pohrani.com/f/t/ZT/oEaQQH2/1.png

2 . čekiraš na PDA gdje je najbolja cijena za prodat : http://www.pohrani.com/f/22/11O/29oRQmW4/2.png

3 . istovar/prodaja u "Inn" : http://www.pohrani.com/f/2T/j1/4eS07NTB/3.png

 

mapa za lakše snalaženje ( vec je netko posta ali crvena slova su mi jako teška za čitat )

http://www.pohrani.com/f/3e/we/3NI0LgDW/farming-sim-2013-lokacij.jpg

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Mrdam nešto oko konvertiranja modova (JD 9630), pa sam našo da FS 2013 podržava samo  dds. teksture, a png. ne.

Uglavnom učita se mod normalno i rade funkcije dupli točkovi utezi i slično, al kad startam motor kamera poleti u nebo i vrati se u središte traktora, i igra se smrzne.

Log kaže greška u path png. Ima još puno toga, al bi htio probat riješit prvo teksture i u id.3 fajlu promjenit path itd.

Pa jel netko zna neki dobar i kvalitetan  konvertor sa png -> dds? (Nisam upoznat sa konvertorima jer mi nikad nije ni trebalo)

Sve je moguće...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Imal neko da zli igrat MP ako zeli neka mi se javi u PP. 

MZ
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Znal neko razlog zasto nemogu da se prijavim na neki server.

MZ
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ja bih trebao (želio) imati Holmer beračicu za repu za 2013. Ne mogu nigdje pronaći. Našao sam nekoliko za 2011. Može link. Hvala lijepa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Spartakus kaže...

Mogu samo da potvrdim dobitak od 85kg više canole samo sa jednim špricanjem,prije sam gnojio 2x,uz potpuno identične početne uvjete.Razumijem da ne znači više gnojiva i bolji urod,radi dodatne zanimljivosti trebalo je staviti da temperatura utječe na količinu uroda.

Od kako sam kupio drugu njivu posla preko glave ali stavio sam opciju da je rast na slow čini mi se da moje često prodavanje obara cijene na duži period.

 

@headshot kako da objasnim dobitak od skoro 3,5t pšenice nakon što sam orao - ne proširivao postojeću njivu?Možda slučajnost još ću testirati.

 

Upravo provjerio sa šečernom repom, oranje + kultiviranje.. nema nikakve promjene. 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Sta mi je sve potrebno da bi pravio  strojeve i traktore?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Stifmeister kaže...

Sta mi je sve potrebno da bi pravio  strojeve i traktore?

evo sta ti treba... ne lupam gluposti, to je reko jedan iskusni modder ;) pa ti vidi jel oces pravit modove hahaha

1. dobra volja
2. slodobno vreme (5 sati)
3. znanja
4. google sketchup
5. blender
6. giants editor
7. photoshop
8. notepad++
9. winrar
10. dva druga koja znaju sve sto ti ne znas
11. skype
12. msn
13. dobar nacin za prezentaciju
14. i jako dobra prezentacija
15. (bonus) video

+ dodatak jos jednog modera

5 kutija cigara(ako ne pusi propusice),2tablete za glavu od 1000 miligrama i jedan jastuk da moze da izlije bjes na njemu

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Stifmeister kaže...

Sta mi je sve potrebno da bi pravio  strojeve i traktore?

Potrebna ti je firma sa nekoliko radnika i nekoliko inžinjera strojarstva koji će projektirati stroj/traktor, kvalitetni investitori, dobra reklama, puno iskustva, kvalitata strojeva, inovacija...

:)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...
Stifmeister kaže...

Sta mi je sve potrebno da bi pravio  strojeve i traktore?

Potrebna ti je firma sa nekoliko radnika i nekoliko inžinjera strojarstva koji će projektirati stroj/traktor, kvalitetni investitori, dobra reklama, puno iskustva, kvalitata strojeva, inovacija...

:)

a vec sam mu reko... hehe... oni valjda misle da se modovi crtaju u paintu... pa za to je potrebno vise vremena... recimo traktor zna trebat i po mjesec dana, ako hoces da lici na nesta... ak hoces da lici na kartonsku kutiju treba ti cca 20min... trebas to znat sprogramirat, skriptirat, ubacit u igru preko giants editora... ma previse za nekog ko ne zna ni odakle poceti :)

ja poceo radit sip tornado 80 za FS11... radio dobrih 15 dana i usilim se i obrisem ga... previse je to posla...

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

hahaa.. zato ja ni nekoristim traktore iz modova, imam možda 1 koji je mod. Ali nerazumijem zašto netko to želi uopće raditi? neće zaraditi, napatit će se i velike su šanse da ispadne bezveze.

 

Jel znaš ti možda kako da promjenim da prikolica kupi bale u brzini 3? uspio sam to napraviti na nekoj sijačici prije, ali ovdje nevidim način

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...

hahaa.. zato ja ni nekoristim traktore iz modova, imam možda 1 koji je mod. Ali nerazumijem zašto netko to želi uopće raditi? neće zaraditi, napatit će se i velike su šanse da ispadne bezveze.

 

Jel znaš ti možda kako da promjenim da prikolica kupi bale u brzini 3? uspio sam to napraviti na nekoj sijačici prije, ali ovdje nevidim način

pojma nemam... nisam to nikad ni pokuso... igram na volan i onda mi ne trebaju te 1,2,3 tipke :)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Kupio sam prikljucak za spricanje, ali kada zelim pospricati njivu on ne radi. Ne znam zasto? Dali mi netko moze pomoci??? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Trebas napuniti taj prikljucak u dvorištu , 

ili si mozda kupio ovo: http://www.farming-simulator.com/img/about/win/amazone-ft1001.png

 

a to ti je samo dodatni tenk za ovo http://www.farming-simulator.com/img/about/win/amazone-uf1801.png

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2012 18:50 (ToMisLaW).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

linkovi ti ne rade... moguce da sam kupio samo dodatni tank... mislim da sam platio oko 6000....znaci da moram onda uzeti onaj od 24k.... uglavnom puno hvala

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
farmer_nide kaže...

linkovi ti ne rade... moguce da sam kupio samo dodatni tank... mislim da sam platio oko 6000....znaci da moram onda uzeti onaj od 24k.... uglavnom puno hvala

da, taj od 6k ti je samo dodatni tank... sprica ti je ovo od 24k ;)

 

edit: kolki vam je do sad bio najveci great demand za bilo sta?

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2012 0:34 (karlo666).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
karlo666 kaže...
farmer_nide kaže...

 

edit: kolki vam je do sad bio najveci great demand za bilo sta?

x2.3 iako mislim da je maksimum x2.5

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ima neko da je vec koristio Courseplay mod pa da mi malo objasni njegovo funkcioniranje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

courseplay: funkcionira: komplicirano :D moras pogledat tutoriale... mada je i onda dosta tesko...

 

za great demand pitam, jer sam ja bas sinoc ima 2,5x... oko 3000sam dobio u mill-u za jecam :)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Splićo kaže...

ima neko da je vec koristio Courseplay mod pa da mi malo objasni njegovo funkcioniranje ?

Ja ga koristim. Vrlo korisna stvar. Evo vidi ovo pa isprobavaj. To je od FS2011 ali je skoro isto i u FS2013. Neznam baš sve mogućnosti, ali ako nešto nije jasno probat ću pomoći kolko mogu.

Courseplay 2.4 video tutorials (Helper mode tutorial added)

Sve je moguće...
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

tu sam naša novu verziju za fs2013 ; http://www.modhoster.com/mods/courseplay--21

 

pogleda san par tutoriala na jubitu i trenutno koristim "combi" funkciju za traktor ( prati i prazni kombajn a onda istovari u spremište )......odlična stvar dok ne kupim orig. igru ( čekam neku Steam akciju.....puno mi skoro 200kn za igru dat )

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Splićo kaže...

tu sam naša novu verziju za fs2013 ; http://www.modhoster.com/mods/courseplay--21

 

pogleda san par tutoriala na jubitu i trenutno koristim "combi" funkciju za traktor ( prati i prazni kombajn a onda istovari u spremište )......odlična stvar dok ne kupim orig. igru ( čekam neku Steam akciju.....puno mi skoro 200kn za igru dat )

 

prijatelju.... http://www.facebook.com/key4game

steam verzija 110kn :) ja kupio 3 komada i sve radi ko sat !!! :) svakako ti preporucam :)

Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot. I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Ja sam sebi isto kupio steam verziju i platio 120 kuna. To uopce nije puno a igrica je super :)

MZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice