Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 953.531
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Franklstain kaže...

Dali netko zna zašto nemogu kupiti objekte ni originalne ni modove???

Možda nemaš $$$para$$$

9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Imam nego mi se objekt prikaže kliknem da ga postavi a ono neće,

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Franklstain kaže...

Imam nego mi se objekt prikaže kliknem da ga postavi a ono neće,

Pa jesi probo po cjeloj karti? Nemoš to stavit na sve podloge, jer nora bit slobodno, na njivi recimo

666+999=zlo i naopako
13 godina
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav jedno pitanje, brat mi ima FS13 patch verzija je 1.1.0.0, hocu mu stavit zadnji patch pa neznam jel moram redom instalirat patcheve ili samo da zadnji instaliram, naravno {#} verzija je u pitanju.

EUW - pomijac ... http://www.flickr.com/photos/95668587@N06/
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Franklstain kaže...

Imam nego mi se objekt prikaže kliknem da ga postavi a ono neće,

Da li je to originalna, Hagenstedt mapa?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Da originalna mapa je. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
Franklstain kaže...

Imam nego mi se objekt prikaže kliknem da ga postavi a ono neće,

Pa jesi probo po cjeloj karti? Nemoš to stavit na sve podloge, jer nora bit slobodno, na njivi recimo

Jesam i ništa

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
darko099 kaže...

Pozdrav jedno pitanje, brat mi ima FS13 patch verzija je 1.1.0.0, hocu mu stavit zadnji patch pa neznam jel moram redom instalirat patcheve ili samo da zadnji instaliram, naravno {#} verzija je u pitanju.

Imam Steam verziju igre pa to radi automatski.

Na službenoj stranici pogledaš patch release note pa vidiš.

Inače treba staviti samo zadnji patch, al možda taj zadnji zahtjeva i neku verziju između te što imaš i zadnje, pa provjeri.

A ako staviš zadnji patch na {#}, onda moraš i {#} za taj patch.  {#}

666+999=zlo i naopako
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 17:16 (johi bro).
12 godina
odjavljen
offline
Farming Simulator 2013

Može link od stock mape, ali da je mod? Znam da je Buligo postavio prije možda čak i godinu dana, ali se više ne sjećam imena.

I neki mali silažni kombajn, koji je isto postavio Buligo prije čak i godinu dana, lol.

 

P.S vam je poznati ovaj kombajn? Nažalost nisam ga ja slikao, a i kiša je padala pa se ne vidi najbolje (kišobrani i ljudi smetaju).

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Deawood kaže...

Može link od stock mape, ali da je mod? Znam da je Buligo postavio prije možda čak i godinu dana, ali se više ne sjećam imena.

I neki mali silažni kombajn, koji je isto postavio Buligo prije čak i godinu dana, lol.

 

P.S vam je poznati ovaj kombajn? Nažalost nisam ga ja slikao, a i kiša je padala pa se ne vidi najbolje (kišobrani i ljudi smetaju).

Krone BigX-1000

originalna hagenstedt mapa u obliku moda se zove 'blueprint'. Imam je na cloudu, malo prepravljena, sa futterlagerom, Woolpallet collsctorom za 31 paletu vune, autokamp ociscen od prikolica i satora spreman za posaditi sumu, ispred ulaza u kamp su 'raslje' za postaviti Jenz sjeckalicu, itd. Ako zelis pogledati...

 

 

 

https://www.dropbox.com/s/rq48ezzi2ez8xw0/blueprint.zip

 

Najnovija verzija ima dodanu i pekaru (pokraj mlina) i market u gradu gdje se moze prodati proizvedeni kruh. Morao sam puno prepravljati pekaru jer je u  originalu imala previse nepotrebnih stvari koje su samo usporavale grafiku. Jos sam nasao na netu mod za dimnjak pa sam i njega postavio na pekaru. Dim je originalni bijeli iz igre (povecan i prepravljen). Jos malo testiram ali uglavnom OK je. Mali problem je da je zgrada jos dosta velika i nije lako pronaci savrseno ravnu plohu za postaviti pekaru, ali ono polje kod mlina je ok.

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.9.2014 1:03 (BULIGO).
10 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Maki96 kaže...

Zanima me dali ima zainteresiranih za multiplayer skupljam vecu ekipu ima nas zasad 4 koji igramo. Ako bi nas bilo vise da zeli igrati onda bih uzeo server. Ili ako neko vec ima server a da nbemoze ga pokrenit zatop sto nema originalnu veziju sa kljucem da nije sa stema mogao bi ja pokrenuti pa da igramo svi zajedno. Ko je zainteresiran neka se javi.

bio bi zainteresiran ako je ekipa ozbiljna...{#}

zbog obiteljskih obveza nemogu baš visit u igri ali ako dogovorimo termin poštovat ću..{#}

valjalo bi složit i (barem) TS (ili skype) za lakšu komunikaciju i malo zezancije{#}

 

vođa ekipe bi trebao negdi uploadati mapu i modove kojima se služimo jer svi moramo imati identične stvari da bi ispravno funkcioniralo...

za početak možemo komunicirati prek pp na forumu a poslije tko zna..{#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
darko099 kaže...

Pozdrav jedno pitanje, brat mi ima FS13 patch verzija je 1.1.0.0, hocu mu stavit zadnji patch pa neznam jel moram redom instalirat patcheve ili samo da zadnji instaliram, naravno {#} verzija je u pitanju.

Imam Steam verziju igre pa to radi automatski.

Na službenoj stranici pogledaš patch release note pa vidiš.

Inače treba staviti samo zadnji patch, al možda taj zadnji zahtjeva i neku verziju između te što imaš i zadnje, pa provjeri.

A ako staviš zadnji patch na {#}, onda moraš i {#} za taj patch.  {#}

Treba samo da odeš na official stranicu fs i u ćošku stranice nadješ "update" i udješ onda izabereš english patch i to je to.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Krone BigX-1000

originalna hagenstedt mapa u obliku moda se zove 'blueprint'. Imam je na cloudu, malo prepravljena, sa futterlagerom, Woolpallet collsctorom za 31 paletu vune, autokamp ociscen od prikolica i satora spreman za posaditi sumu, ispred ulaza u kamp su 'raslje' za postaviti Jenz sjeckalicu, itd. Ako zelis pogledati...

 

 

 

https://www.dropbox.com/s/rq48ezzi2ez8xw0/blueprint.zip

 

Najnovija verzija ima dodanu i pekaru (pokraj mlina) i market u gradu gdje se moze prodati proizvedeni kruh. Morao sam puno prepravljati pekaru jer je u  originalu imala previse nepotrebnih stvari koje su samo usporavale grafiku. Jos sam nasao na netu mod za dimnjak pa sam i njega postavio na pekaru. Dim je originalni bijeli iz igre (povecan i prepravljen). Jos malo testiram ali uglavnom OK je. Mali problem je da je zgrada jos dosta velika i nije lako pronaci savrseno ravnu plohu za postaviti pekaru, ali ono polje kod mlina je ok.

 

Znam, znam. Samo sam postavio slike da ga malo vidite i uživo (iako, to su ipak slike, ali je puno ljepši uživo nego na slikama, a zvuk je pre pre brutalan).

 

Hvala!

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
bivsi branitelj kaže...
Maki96 kaže...

Zanima me dali ima zainteresiranih za multiplayer skupljam vecu ekipu ima nas zasad 4 koji igramo. Ako bi nas bilo vise da zeli igrati onda bih uzeo server. Ili ako neko vec ima server a da nbemoze ga pokrenit zatop sto nema originalnu veziju sa kljucem da nije sa stema mogao bi ja pokrenuti pa da igramo svi zajedno. Ko je zainteresiran neka se javi.

bio bi zainteresiran ako je ekipa ozbiljna...{#}

zbog obiteljskih obveza nemogu baš visit u igri ali ako dogovorimo termin poštovat ću..{#}

valjalo bi složit i (barem) TS (ili skype) za lakšu komunikaciju i malo zezancije{#}

 

vođa ekipe bi trebao negdi uploadati mapu i modove kojima se služimo jer svi moramo imati identične stvari da bi ispravno funkcioniralo...

za početak možemo komunicirati prek pp na forumu a poslije tko zna..{#}

Dao sam ja Maki-u kod i link od dedicated servera...jos nis ne javlja...dal oce ili nece... a sto se tice mapa i modova oni se moraju uploadat na taj server i onda svi imamo te modove i mape...nema potrebe da svako za sebe skida.

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Na kojim mapama planirate igrati? Pitam onako,jer imam staro racunalo i bas mi ne 'leze' one mape od 200MB+. Tu negdje oko 150-180MB jos ide, ako nema pre-detaljnih textura terena i objekata. Isto vazi za modove. Malo sam usporio s igranjem FS13, nedostaje mi motivacije. Poceo za igrati online browser IGRICE MyLittleFarmies. Frendica je kriva, najprije sam joj cuvao account dok je bila na odmoru, pa se malo zarazio i otvorio svoj. Kekec-drekec kao Farmville samo po meni bolji. Buduci da FS13 kod mene ne radi nikada nikakve probleme kod ALT_TAB, mogu igrati obje.

Zbog moje 'prirode posla' (citaj: polu-nezaposlen) dostupan sam cijelu vecer i dio noci do oko 03,00 sati.A  jos ide zima, a uz nju extra dosada :) ne-perzistentne partije me bas ne privlace. Ali da mogu u svako doba uskociti na zajednicku mapu i odraditi par sati...bilo cega, bi bilo fino, pa makar samo kosio travu.

 

Jos igram MMO PirateStorm, ali mi dojadilo da me stalno netko potaplja. Uzasno sad1sticko-m@zohisticka 0rgija od igre..Neki frustrirani papak jaci od tebe se namjeri bas na tebe i neda ti izaci iz luke, stalno te potaplja iako nakon prvog 'killa' ne dobija bas nista niti ti gubis. meh.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 17:41 (BULIGO).
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

Na kojim mapama planirate igrati? Pitam onako,jer imam staro racunalo i bas mi ne 'leze' one mape od 200MB+. Tu negdje oko 150-180MB jos ide, ako nema pre-detaljnih textura terena i objekata. Isto vazi za modove. Malo sam usporio s igranjem FS13, nedostaje mi motivacije. Poceo za igrati online browser IGRICE MyLittleFarmies. Frendica je kriva, najprije sam joj cuvao account dok je bila na odmoru, pa se malo zarazio i otvorio svoj. Kekec-drekec kao Farmville samo po meni bolji. Buduci da FS13 kod mene ne radi nikada nikakve probleme kod ALT_TAB, mogu igrati obje.

Zbog moje 'prirode posla' (citaj: polu-nezaposlen) dostupan sam cijelu vecer i dio noci do oko 03,00 sati.A  jos ide zima, a uz nju extra dosada :) ne-perzistentne partije me bas ne privlace. Ali da mogu u svako doba uskociti na zajednicku mapu i odraditi par sati...bilo cega, bi bilo fino, pa makar samo kosio travu.

 

Jos igram MMO PirateStorm, ali mi dojadilo da me stalno netko potaplja. Uzasno sad1sticko-m@zohisticka 0rgija od igre..Neki frustrirani papak jaci od tebe se namjeri bas na tebe i neda ti izaci iz luke, stalno te potaplja iako nakon prvog 'killa' ne dobija bas nista niti ti gubis. meh.

Preporučujem ti kansas map 1.3 pošto extra radi na mojem pc a moj pc je baš baš low(pogledaj moj pc).Uz nju dobiješ multifruit:krastavac,paradajz,zeleno žito,oat,suncokret itd.I zauzima samo 140 MBi njive su ogromne,a neke gradjevine su preuzete iz hangenstadt-a naprimer hangenstadt mill.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kuki123 kaže...

Preporučujem ti kansas map 1.3 pošto extra radi na mojem pc a moj pc je baš baš low(pogledaj moj pc).Uz nju dobiješ multifruit:krastavac,paradajz,zeleno žito,oat,suncokret itd.I zauzima samo 140 MBi njive su ogromne,a neke gradjevine su preuzete iz hangenstadt-a naprimer hangenstadt mill.

Eh, ja govorim o multiplejeru, kuki. Kakva ce mapa biti ovisi o vlasniku servera/pokretacu partije :)

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ima li netko dobru mapu gdje se mogu samo baviti s kravama

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
kuki123 kaže...

Preporučujem ti kansas map 1.3 pošto extra radi na mojem pc a moj pc je baš baš low(pogledaj moj pc).Uz nju dobiješ multifruit:krastavac,paradajz,zeleno žito,oat,suncokret itd.I zauzima samo 140 MBi njive su ogromne,a neke gradjevine su preuzete iz hangenstadt-a naprimer hangenstadt mill.

Eh, ja govorim o multiplejeru, kuki. Kakva ce mapa biti ovisi o vlasniku servera/pokretacu partije :)

Znam nego samo vam preporučujem kansas map 1.3 za multiplajer

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Z0TAC kaže...

ima li netko dobru mapu gdje se mogu samo baviti s kravama

Takodje ti preporučujem kansas map 1.3 pošto je farma sa kravama odmah pored farme

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kuki123 kaže...
Z0TAC kaže...

ima li netko dobru mapu gdje se mogu samo baviti s kravama

Takodje ti preporučujem kansas map 1.3 pošto je farma sa kravama odmah pored farme

 

 

probao vec ali mi ju nezeli ocitati, tj nema je kod pokretanja

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Z0TAC kaže...
kuki123 kaže...
Z0TAC kaže...

ima li netko dobru mapu gdje se mogu samo baviti s kravama

Takodje ti preporučujem kansas map 1.3 pošto je farma sa kravama odmah pored farme

 

 

probao vec ali mi ju nezeli ocitati, tj nema je kod pokretanja

Možda treba da je unpack

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Trenutno neznam nista za MP...decko se ne javlja vec danima....mozda sam dal server kod nekom ko mi ga maznuo :-)...bat ga...

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Mac1981 kaže...

Trenutno neznam nista za MP...decko se ne javlja vec danima....mozda sam dal server kod nekom ko mi ga maznuo :-)...bat ga...

Mac, to te kostalo para ili?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kuki123 kaže...
Z0TAC kaže...
kuki123 kaže...
Z0TAC kaže...

ima li netko dobru mapu gdje se mogu samo baviti s kravama

Takodje ti preporučujem kansas map 1.3 pošto je farma sa kravama odmah pored farme

 

 

probao vec ali mi ju nezeli ocitati, tj nema je kod pokretanja

Možda treba da je unpack

 

 

rijeseno trebao sam skinuti v2 mape,

 

a zanima me dali postoji nega zgrada ili nesto gdje mogu oodlagati slamu ili ti ga straw, znaci da ne baliram nego kipam unutra

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

10€...a sta ces...

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

;)

Bilo je uredu kada su appel i blackberry jos bilo samo voce! - Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Mac1981 kaže...

10€...a sta ces...

Mozda je lik na odmoru pa se ipak javi kad se vrati.

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

jedno hitno pitanje, kako da iskljucim  hired worker consumes fuel and seeds, automatski mi se nakon skidanja instalirao i neznam kako ga maknut

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Imam problem. Skinio sam placeable heaps mod i sa ničime nisam mogao utovariti npr. slamu sa te hrpe u kamion za miksanje hrane, pa sam skinio pokretne trake ali ni to neće da utovari slamu i sad nemam pojma šta da radim. 

Htjeo bih da imam travu, sijeno i slamu na hrpama tako da ne moram svaki puta tovariti bale, i idealno bi bilo kada bi sve to mogao "usisasti" sa onim nastavkom na kamionu za miksanje hrane. Skinio sam i nekoliko objekata upravo za to ali se mora ubaciti preko editora ali iz nekog razloga nemogu otvoriti mapu u njemu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice