Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 953.463
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Dali se FS moze igrati i sa volanom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Znam to igrao sam farming prije i instaliro neki dan i sad  obicni traktror ubacio i kad kliknem na buy zastopa sve i onda mi izbaci error

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...
balvanar kaže...

nema samo 2 se vrsi nece brze :) vrijeme mi je stalno na 5% (osim preko noci hehe)

a rijesio sam problem

rijesio veeeliki heder :)

nije pre veliki mani taman :)

A zašto ne skinešOVAJ mod? zaposliš radnika i samo prazniš prikolicu dok se voziš uz njega, bez stajanja. Brže ide nego da sam vučeš prikolicu i stalno ju moraš prazniti.

 

sry na double postu.

 

kolega zato sto ja SAV posao na farmi radim sam ;) 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
balvanar kaže...
Mac1981 kaže...
balvanar kaže...

nema samo 2 se vrsi nece brze :) vrijeme mi je stalno na 5% (osim preko noci hehe)

a rijesio sam problem

rijesio veeeliki heder :)

nije pre veliki mani taman :)

Stavi mod RPM limiter pa ce ici malo brze.... 10 ili 17 mph... stavis isto na 2 ali dignes na limiteru brzinu do granice... mislim da je za kombahne 10 mph :-)

a da mi nadjes link od moda ako nije problem? :)

jer ja neznam raditi u onim programima da mjenjam postavke moda :)

Evo... sa + i - na num tipkovnici stelas brzinu...znaci dojdes kombajnom na polje krenes stisnes 2 i onda lagano podizes limit sa + tipkom na numerickoj tastaturi... kad ti iskoci poruka da si prebrz smanjis za trunkicu i to je to. to isto vredi za sve strojeve...sijanje gnojenje...baliranje...bla.bla...

http://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&mod_id=130

http://howtonetworknow.com/wp-content/uploads/2011/11/bart1.jpg
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2014 19:29 (Mac1981).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

zahvaljujem Mac na pomoci ;)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ALo farmeri!

Zao mi je, nije me bilo desetak dana, imao problema sa racunalom. Ali opet farmamo! :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2013

ušutila se ekipa...

valjalo bi s dolaskom zime nešto napravit

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozz,eo i mene nije dugo bilo,sam da pitam jel neko kupio ovaj novi fs2015?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2013

uzeo sam ja preorder ali izlazi (navodno) krajem listopada

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
bivsi branitelj kaže...

uzeo sam ja preorder ali izlazi (navodno) krajem listopada

ja budem kupio ali tek kad izadje :)

9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Da se organiziramo kod fs2015 pa svi na jednom serveru radit :)

 

 

 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

niko nista nepise niko nista izgleda neradi farme se zapustile svi cekaju fs 2015 :)

 
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Novi alat za šumu...by the way,gledao sam na youtubeu trailer za novi FS i mod za šumu je j#&#n!!! Biti će pravo zadovoljstvo šumariti.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

poz farmeri...kupio sam klincu igru neki dan, malac obozava traktore i sada bi on odma sve strojeve...posto je jos premalen da sam gradi farmu i sluzi lovu i kupuje strojeve, jel moguce ubacit kakav save file i otkljucat sve strojeve...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Mahjongg kaže...

poz farmeri...kupio sam klincu igru neki dan, malac obozava traktore i sada bi on odma sve strojeve...posto je jos premalen da sam gradi farmu i sluzi lovu i kupuje strojeve, jel moguce ubacit kakav save file i otkljucat sve strojeve...

Mozes ubacit save a mozes i dodat novce u dokumentima igre..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...
Mahjongg kaže...

poz farmeri...kupio sam klincu igru neki dan, malac obozava traktore i sada bi on odma sve strojeve...posto je jos premalen da sam gradi farmu i sluzi lovu i kupuje strojeve, jel moguce ubacit kakav save file i otkljucat sve strojeve...

Mozes ubacit save a mozes i dodat novce u dokumentima igre..

bio bih zahvalan ako netko ima save file sa puno strojeva...

 

edit

pronašao kako ubacit lovu pa krečemo u šoping...osmjeh na trogodišnjem farmeru, neprocjenjivo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 20:30 (Mahjongg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
goransmy kaže...

Novi alat za šumu...by the way,gledao sam na youtubeu trailer za novi FS i mod za šumu je j#&#n!!! Biti će pravo zadovoljstvo šumariti.

Eh...Magirus-Deutz nije mogao povući baš onako natovarenu prikolicu punu trupaca ali ovaj je... {#}

11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Poceo i ja malo igrati forest mod,e sad sta mene zanima. Kada ja mogu sjeci stabla? Dali imate neki savjet dobar kako da se upustim u to sto lakse? Dali imate nekih modova dobrih za to?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Poceo i ja malo igrati forest mod,e sad sta mene zanima. Kada ja mogu sjeci stabla? Dali imate neki savjet dobar kako da se upustim u to sto lakse? Dali imate nekih modova dobrih za to?

Kad narastu i spremna su za sječu nanjima se pojavi narančasta crta i tada uzmi motorku (kupiš onu crvenu kutiju koju si dobio sa cijelim forrest modom.u njoj je stihlerica) i dođeš do drveta,držiš desni klik na mišu da se motorka položi i lijevim klikom daš gas i sjeci!sastrane se odbrojava postotak presjeka.na isti način otpiliš grane (malo se izvježbaj) i prepiliš trupac na koju duljinu želiš,naravno,po narančastim oznakama.ako imaš dugačku prikolicu onda ih ne moraš piliti na sve komade.onda sve to natovariš i voziš u pilanu koja je placeable (nađi ravno mjesto na mapi i tamo je stavi).sa druge strane pilane izlazi piljevina i tamo postavi prikolicu za piljevinu koju možeš voziti u bio-heat plant (takođe placeable) ili u BGA da dobiješ gnojnicu.eto..hehehe..ma imaš na youtubeu dosta dobrih objašnjenja...čak bolje od ovoga.

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Početak......

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Kako si sredio da ti trava bude zelena? Ubacio mapu kao mod ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Kako si sredio da ti trava bude zelena? Ubacio mapu kao mod ili?

Je.Mapa-mod koji se zove : Green_American_map_By_VNV_GAMER
Upiši u google tako jer nemam pojma s koje stranice sam to skinuo.

11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Dali se u dokumentima igre moze nastimat da vrijeme tece jos brze kad stavim na 120x? Nasao sam na netu mod za brze vrijeme ali ne funkcionira..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Xperiax1 kaže...

Dali se u dokumentima igre moze nastimat da vrijeme tece jos brze kad stavim na 120x? Nasao sam na netu mod za brze vrijeme ali ne funkcionira..

cheat engine(speedhack) ubrzat ce ti puno,puno{#}

 

 

edit:

Koristi netko volan za fs2013?,ako da koji?,preporuke kakve?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 17:58 (krokodil).
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Imam i ja volan ali nisam probao,dali igra uopce i podrzava volan?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

{#}.

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

pozz...

imam problem.. kupio sam fs2013 odma u ljetu kad je izasao bio je na popustu na steamu i dobio sam ga za 100kn

onda sam igrao jedno 2 mjeseca i poslje toga vise ne.. a sad frend oce kupit titanium edition (a ja nit nisam znao za taj dlc) pa me zanima dali bi ja i on mogli igrati zajedno

jer meni na steamu pise da vec imam titanium edition

ovak to izgleda kad ocu kupit na steamu ovak to izgleda kad ocu kupit na steamu
 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 17:31 (hrcy28).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
hrcy28 kaže...

pozz...

imam problem.. kupio sam fs2013 odma u ljetu kad je izasao bio je na popustu na steamu i dobio sam ga za 100kn

onda sam igrao jedno 2 mjeseca i poslje toga vise ne.. a sad frend oce kupit titanium edition (a ja nit nisam znao za taj dlc) pa me zanima dali bi ja i on mogli igrati zajedno

jer meni na steamu pise da vec imam titanium edition 

da, samo moja preporuka,

sacekaj 1 tjedan i kupi si fs 2015 cijena je isto oko 25-30 eura

12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

a nebi ja nis kupoval nego on... jer ja vec imam fs2013 bez dlc-a a on je nasao fs2013 titanium edition na g2play za 12€ pa ce to kupit.. a mene sad zanima jel mozemo mi igrat skupa ako on ima dlc a ja nemam

10 godina
offline
Farming Simulator 2013

uz titanium dobiješ mapu westbridge hills (ako sam točno napiso), utovarivač lizzard, truck i još nešto strojeva..

e sad, ako bi igrali na standarnoj mapi hagenstadt (ili nekoj mod mapi) morate uskladit modove i igrate u paru

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice