Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.486
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013

ne isplati se balirat............

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 21:26 (luka1991).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
kovaos kaže...

Dali se isplati kupiti stroj za baliranje i prodavat bale i ako da gdje se prodaju?

Ne, ali ako planiraš raditi sa balama preporučam da uzmeš stroj za baliranje KVADRATNIH bala, i prikolicu koja sama kupi bale (sve skupa košta oko 215k) jer ako kupiš sroj za okrugle bale moraš imat viljuškar sa kojim moraš ručno svaku balu baciti na prikolicu koja se ljulja JAKO kad voziš, i često će ti sve bale poispadati, zato bolje plati više za kvadratne bale i spasi svoje živce ;) .Ali za početak se neisplate bale.

CROcodile11 kaže...

Može mi netko reći gdje mogu prodati repu i krumpir?

Stisni "i" 3 puta (mapa, vrijeme, cijene kultura...) i stisni 9 par puta, tamo možeš vidjeti sva mjesta gdje se prodaje repa i ostale kulture, i za koju cjenu.

19pero87 kaže...

zanima me kako mogu vidjeti cijene kultura ? da znam gdje cu odvesti :)

Isti odgovor kao za prehodno pitanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 17:11 (headshot).
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Modern kaže...

moze mi neko poslat svoj save game? hvalaa

ak baš očeš možeš otići u documents - my games - fs 2013 - save game 1 ako si na taj save-o - otvoris datoteku carersavegame s notepadom i pod "price" napišeš novaca kolko god očeš

15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...
luka1991 kaže...

ja sam krenuo (težina medium) tako da sam prodao samea, 3 kramera i plugove i požeo sam pšenicu i kupio prikolicu 21000l i raspršivač za gnojivo - jeftinije od šprice i mislim da je isto što se tiče povečanja prinosa. i onda pun pogodak - digo jos kredit i kupio zemlju do (mislim da je 14) oko 2 hektra koštala je oko 100 000. cijena canole 1000 - 1200, ostale kulture 400 - 600 i zaključio canola najisplativije. skoro požeo svu canolu kad tamo dolazi poruka da na željeznici nude extra cijenu za canolu sljedečih 6 sati, ja pogledam cijena 1770 {#}. imao sam oko 28 000l canole i profit nije mogao biti bolji. odma se kupuje horsch sijačica 3m za koju netreba priprema, sije se direktno, i kombajn claas dominator (skinuo mod). a što će biti dalje vidjet ćemo........

Gdje skidaš modove? I jel rade modovi od 2011?

skidam na ls modhosteru...........od 2011 ne rade modovi

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
luka1991 kaže...
headshot kaže...
luka1991 kaže...

ja sam krenuo (težina medium) tako da sam prodao samea, 3 kramera i plugove i požeo sam pšenicu i kupio prikolicu 21000l i raspršivač za gnojivo - jeftinije od šprice i mislim da je isto što se tiče povečanja prinosa. i onda pun pogodak - digo jos kredit i kupio zemlju do (mislim da je 14) oko 2 hektra koštala je oko 100 000. cijena canole 1000 - 1200, ostale kulture 400 - 600 i zaključio canola najisplativije. skoro požeo svu canolu kad tamo dolazi poruka da na željeznici nude extra cijenu za canolu sljedečih 6 sati, ja pogledam cijena 1770 {#}. imao sam oko 28 000l canole i profit nije mogao biti bolji. odma se kupuje horsch sijačica 3m za koju netreba priprema, sije se direktno, i kombajn claas dominator (skinuo mod). a što će biti dalje vidjet ćemo........

Gdje skidaš modove? I jel rade modovi od 2011?

skidam na ls modhosteru...........od 2011 ne rade modovi

Ali to su njemački modovi, hoće li to biti problem u igri? Ili će i dalje sve biti na engleskom, jer njemački neznam.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

ej ljudi :D zanima me onaj berac za krompir i repu koji se kaci za traktor može li sam brati ili ja moram :) da ga džaba ne kupujem ako nemože sam :) Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 17:43 (19pero87).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013


CROcodile11 kaže...

Može mi netko reći gdje mogu prodati repu i krumpir?

Stisni "i" 3 puta (mapa, vrijeme, cijene kultura...) i stisni 9 par puta, tamo možeš vidjeti sva mjesta gdje se prodaje repa i ostale kulture, i za koju cjenu.

Hvala evo i mape tako da se i ostali mogu snaci i znati sto se gdje nalazi.

 

 

A = Port
B = Farm shop
C = Vehicle shop
D = Village
E = Biogas plant
F = Camping site
G = Inn
H = Freight yard
I = Farm
J = Dairy
K = Garden center
L = Water tower
M = Sheep pasture
N = Grain mill
O = Spinnery
P = Cow pasture
Q = Golf course

 

Karta Karta
Noću je hladnije nego vani
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 17:54 (CROcodile11).
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...
luka1991 kaže...
headshot kaže...
luka1991 kaže...

ja sam krenuo (težina medium) tako da sam prodao samea, 3 kramera i plugove i požeo sam pšenicu i kupio prikolicu 21000l i raspršivač za gnojivo - jeftinije od šprice i mislim da je isto što se tiče povečanja prinosa. i onda pun pogodak - digo jos kredit i kupio zemlju do (mislim da je 14) oko 2 hektra koštala je oko 100 000. cijena canole 1000 - 1200, ostale kulture 400 - 600 i zaključio canola najisplativije. skoro požeo svu canolu kad tamo dolazi poruka da na željeznici nude extra cijenu za canolu sljedečih 6 sati, ja pogledam cijena 1770 {#}. imao sam oko 28 000l canole i profit nije mogao biti bolji. odma se kupuje horsch sijačica 3m za koju netreba priprema, sije se direktno, i kombajn claas dominator (skinuo mod). a što će biti dalje vidjet ćemo........

Gdje skidaš modove? I jel rade modovi od 2011?

skidam na ls modhosteru...........od 2011 ne rade modovi

Ali to su njemački modovi, hoće li to biti problem u igri? Ili će i dalje sve biti na engleskom, jer njemački neznam.

nema veze nije problem

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo malo jednostavnija mapa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
luka1991 kaže...
Modern kaže...

moze mi neko poslat svoj save game? hvalaa

ak baš očeš možeš otići u documents - my games - fs 2013 - save game 1 ako si na taj save-o - otvoris datoteku carersavegame s notepadom i pod "price" napišeš novaca kolko god očeš

ma nije meni do para..nego si neznam posložit te strojeve..meni to dosadi..treba mi ako neko ima ono da vec ima dobre strojeve i da ima sve ljepo posloženo po poljima..jer ne mogu igrat od pocetka..dosadi mi s vremenom..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

A koja ti je onda svrha tog "igranja" ako dobiješ sve strojeve i zemlju?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
headshot kaže...

A koja ti je onda svrha tog "igranja" ako dobiješ sve strojeve i zemlju?

ubijanje vremena :D 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

skinuo sam ful verziju, ali ne mogu nikako da nadjem product key pa ako imaš hvala

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

skinuo sam ful verziju ali ne mogu nigdje pronači producty key pa ako netko

ima unaprijed hvala

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
luka1991 kaže...

ne isplati se balirat............ja sam inače skinuo verziju bila je kompresirana 500mb od skidrowa

 

jaco 12 kaže...

skinuo sam ful verziju ali ne mogu nigdje pronači producty key pa ako netko

ima unaprijed hvala

Koliko se puta mora ponoviti na svim temama o igrama i općenito na forumu?

 

Razgovor o pirateriji nije dopušten!

 

Evo i izvatka iz pravila:

 

Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma.  

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

za šta služi onaj auto šta ima iza veliki mikser?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Modern kaže...

za šta služi onaj auto šta ima iza veliki mikser?

U njega stavljaš silažu i sve šta ide i hraniš krave

Neznam se potpisat..xDD
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 20:08 (IMVK).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

ej ljudi :D zanima me onaj berac za krompir i repu koji se kaci za traktor može li sam brati ili ja moram :) da ga džaba ne kupujem ako nemože sam :) Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Mirkecc kaže...

hoče mi netko poslat link da skinem igricu,....ako ima na hrv.jeziku...HVALA

Evo: http://www.farming-simulator.com/buy-now.php?lang=en

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2012 21:29 (dejo6).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

imali iko da zna može li se vaditi krompir s traktorom pomoću onoga priključka, ali da sam vadi? mislim da uprem h pa da on sam radi ?

 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Moze mI neko u PM poslat cd key od farming simulatora 2013..pls

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
19pero87 kaže...

imali iko da zna može li se vaditi krompir s traktorom pomoću onoga priključka, ali da sam vadi? mislim da uprem h pa da on sam radi ?

 

To i mene zanima, ali da sam na tvom mjestu bolje bi sadio šećernu repu, jer krompir vadiš samo jedan po jedan red, a šećernu repu vadiš puno brže.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Dobro govoris , bere se puno sporije a jesi li gledao cijene ,bolja je cijena krompira :)

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Vidim da se krecete oko krumpira i repe.. Pa jel neko posadio da barem zna rec kolko je prinos sa špricanjem po hektaru?  Ja se za sad drzim onih primarnih kultura pšenice, ječma i canole :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

ja jos sijem obicne kulture , sad mi je u planu kupit jos jedan kombajn pa cu kasnje kad pare skupim kupit sijacicu i berac krompira, pa ce mo vidjeti kako ide :)

13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

moze ko poslat cd key u pm ako nije problem {#} lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 14:09 (ToMisLaW).
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozdrav!!! Može mi netko dati link da si besplatno skinem igricu ili ju baš moram platiti???? Hvala...

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013

Gdje se nalazi save game?

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

 

 

najbolja i najpreglednija stranica za skidanje modova 

 

http://www.modhoster.de/

 

prethodno se treba ulogirat i skidate do mile volje

modovi od prethodnih nastavaka ne rade na ovom 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2012 18:44 (davorbuco).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice