Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 953.765
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...
(...)

možda je mislio na to da nevalja gaziti žito prije nego se požanje, mada to u ovoj igri nema utjecaja {#}{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
denix kaže...
BULIGO kaže...
(...)

možda je mislio na to da nevalja gaziti žito prije nego se požanje, mada to u ovoj igri nema utjecaja {#}{#}

Hehe, da. Isss al bi bilo sve povaljano kad bi se racunalo gazenje usjeva..osobito s onim zvijerima od traktora koji se dobiju kasnije.

Pitanje: kako se prenose one glave za rezanje od kombajna?? ja kupim prikolicu za glavu, zakacim je za traktor i onda dodjem s kombajnom iznad prikolica i Q otkacim glavu, BAM! padne na prikolicu i to je to.. Nema neki ljepsi nacin? Da sparkiram prikolicu pored/ispred/iza/stajaznam glave pa se pojavi neko tajno slovo za je ukrcati?? {#}

 

P.S.

Upravo zpoceo novu igru, ovaj puta na originalnoj mapi. Nema money cheatova, sve sto potrosim moram i zaraditi. I nema hebozovne mehanizacije vec na startu, nego ona bijeda koju se dobije kad zapocnes. 100.000 dolara kredita i nekih 5000 dolara kesovine. Novi pokus: prodao sam onaj veliki traktor i 3 od 4 ona prdekala. Kupio sam najmanji fertilizator, crvenu prikolicu (prodao staru) digo jos 100.000 kredita i kupio viljuskar, ne onaj prvi crveni nego onaj drugi zeleni, teleskopski plus nastavak za palete.Probao raditi misije s onim najjeftinijim viljuskarom ali mi je prespor, od 5 misija ubodem mozda 2. Ako i toliko. Sa zelenim je bolje, ali ne smije mi nista past na pod. Probao i sa najskupljim (130000 $)i s njim, jasno, 100% misija obavim, ali nemam 130K jos hehe) I sad, dok rihtam i orem okolo prve farme, javljam se na ponude za prevoziti palete ljudima okolo. Tako sam zaradio za kupit onu malu farmicu odmah do prve. Zaorao sam sve okolo koliko se dalo te spojio obje farme u jednu. Jos radim misije dok Meksikanac polako sadi uljanu repicu. Zasad sve ok. {#}

Modovi: kompas i onaj mod koji u vrhu ekrana pokazuje status svih mojih vozila, koliko goriva imaju, koliko sjemena/fertilizatora/zita imaju i kojom brzinom idu (bzvz ovo sa brzinom). Nista vise. Nemam para za kupiti bilo sto bolje od ovog sto sad imam. Kupio 50 kokosi jer ih ne treba hraniti i daju poneko jaje, ali bokte...11 dolara jaje! Ma gdje je ta drzava gdje igramo??

Opet, 11$ je bijeda i ne mozes nositi kile jaja. Bah. Jedva cekam da se bacim na ovcarstvo. Za to mi prije treba oprema za radit s travom.{#}

 

Evo jos jedan odlican traktor!!

Huerlimann xl-130. Super izgleda, 190.000 cijena i HEBENO dobro upravljanje!! Ima nekakvo servo upravljanje tj. dok stoji i na niskim brzinama volan zacas okrene kotace u stranu, ali na max brzini se koraci puno polakse okrecu u stranu i daje odlican osjecaj voznje, nam s njim prevrtanja zbog naglog okretanja!! I zvuk je odlican, onako 'turbo'. Ne znam koliko KS ima, u samom modu ne vidim.Planiram si kupiti cijelu flotu ovakvih ljepotana.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2013 21:37 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ja sam si ostavio jedan zeleni traktor početni onaj najlošiji i kupio za njega kosilicu pa otiđem na golf teren  i obavljam košnju trave, odmah si isplatiš kosilice i imaš zaradu od toga. Za kamp sam kupio onu kosilicu samohodnu sjedeću, kod nje je dobro što kad prazniš spremnik dobivaš pare za tu travu. 

Ovo s paletama je loše, onaj prvi viličar, mah, preloše upravljanje, izgubim živce dok zahvatim paletu. Bolja mi je košnja trave.

I da, jedno jaje 11$ {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
GeraltTheWhite kaže...

Ja sam si ostavio jedan zeleni traktor početni onaj najlošiji i kupio za njega kosilicu pa otiđem na golf teren  i obavljam košnju trave, odmah si isplatiš kosilice i imaš zaradu od toga. Za kamp sam kupio onu kosilicu samohodnu sjedeću, kod nje je dobro što kad prazniš spremnik dobivaš pare za tu travu. 

Ovo s paletama je loše, onaj prvi viličar, mah, preloše upravljanje, izgubim živce dok zahvatim paletu. Bolja mi je košnja trave.

I da, jedno jaje 11$ {#}

Do sada sam zaradio 140.000 prijevozom paleta.Dakle isplatio onaj najveci zeleni vilicar od 130.000. Ide 35 milja na sat i uvijek stignem na vrijeme. Vec sam se izvjezbao i ubodem je otprve. Ni na dnu otvora ne na vrhu jedno 3/4 pri vrhu rupe od palete. I da, kompas pomaze. Paleta je uvijek u smjeru sjever-jug ili istok-zapad pa je lako s kompasom pogoditi pravi smjer. Jedino me smeta sto kad jurim s paletom okolo, ponekad kod loseg terena oce se skinut s onih vilica i ode misija. Naso neki super mali mod gdje mozes prikacit specijalnu vilicu za palete na bilo koji traktor (na prednju hidrauliku za utege ). Radi, ali kad spustis vilicu (tipkom V), ona se spusti skroz do zemlje. A paleta je na onom malom nadignutom betonskom postolju plus ima i donja daska od same palete, pa vilica mora bit malo odignuta od tla. Mislio dam da se moze u pocetku dosta ustediti (umjesto front-loadera od 103.000 kupis onaj crveni traktor od ..koliko? 55000? Ipak bi bila usteda 50k dolara, ali roge, nista.

Vec poznajem mapu ko svoj dzep, cak i neke precice preko brda, ponekad mi ostane i do 2 minute extra vremena, a vec sam tamo. Jedino nikako da uspijem kod prijevoza podrucje naselja- ona zelj. stanica lijevo dolje. Moram okolo-naokolo i nikad ne stignem na vrijeme. Ima li  kakva precica? Posvud sam gledao ali ima iza brda neka suha vododerina. Zaletim se i odeee u jarak . Ne umrem naravno, ali paleta ode u tri krasne i nis od misije.

 

Sutra cu kupiti onu malu kosilicu i postaviti je u igraliste za golf. Mozda jednu i ukamp, da mogu bit odmah tamo ako padne misija. Zasad s gustom derem sa traktorom preko oni zelenih livada na golf-terenu  i gazim zastavice {#}

 

Ah, divota!!!!{#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 3:53 (BULIGO).
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

gdje se može najpovoljnije kupiti igra? 

 

EDIT:

kupljeno 15$ na amazonu 

Đuro#2155,
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 15:31 (Franjo15).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ne mogu pokretnuti igru, piše mi loadlibrary i neka greška 999, jel imao netko nešto slično?

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Franjo15 kaže...

ne mogu pokretnuti igru, piše mi loadlibrary i neka greška 999, jel imao netko nešto slično?

Tako zna javljati kad ne stima nesto iz DirectX-a. Provjeri imas li directx onu verziju 9c mislim. Ipak cudno, cini mi se da se sjecam da je meni kod instalacije provjeravao koji DX imam {#}

 

@GeraltTheWhite: imao si pravo ono u vezi kosenja trave u misijama, zarada je ok i lagana. Dovoljna je ona kosilica koja kosi sa strane traktora. Ja samo krenem od vanjskog ruba kositi i pravim spiralu prema sredini, uopce ne stajem. Tako mi na kraju od 4.5 minute ostanu cijele 2 minute haha. Ona samohodna kosilica (amazone) je jeftina, zna kupit travu, ali je drek kod brzine kosenja. Moram kositi ko manijak i dogodilo mi se vec da nisam stigao na vrijeme. Hura za onaj papak-traktor + najjeftiniju kosilicu!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2013 20:22 (BULIGO).
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ma sad evo sve ok, igrao sam se malo s netframework i biti će da šljaka za sada

 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
BULIGO kaže...

@GeraltTheWhite: imao si pravo ono u vezi kosenja trave u misijama, zarada je ok i lagana. Dovoljna je ona kosilica koja kosi sa strane traktora. Ja samo krenem od vanjskog ruba kositi i pravim spiralu prema sredini, uopce ne stajem. Tako mi na kraju od 4.5 minute ostanu cijele 2 minute haha. Ona samohodna kosilica (amazone) je jeftina, zna kupit travu, ali je drek kod brzine kosenja. Moram kositi ko manijak i dogodilo mi se vec da nisam stigao na vrijeme. Hura za onaj papak-traktor + najjeftiniju kosilicu!

 

Hehe da, jesam ti rekao :) Dovoljna je ona najjeftinija, i ostane ti uvijek dovoljno vremena pa dobiješ i bonus. Ona samohodna je spora, ali stigne se.

Meni se jednom desilo sljedeće, bio sam usred žetve i trebala mi hitno prikolica velika, a bio sam s kreditom totalnu u minusu, a falilo mi nešto sitno, 2 ili 3 tisuće, i išao sam s tom samohodnom kositi travu, ne u misiji nego tako, i prodao tu pokupljenu travu i tako skupio ostatak, kupio veću prikolicu i sredio žetvu. {#}

 

Imam kupljeno ono još jedno polje kraj početnog i ono veliko kraj njih(polje 14). Nisam već dugo igrao sad, obaveze, ispiti, nadam se da ću uskoro krenuti dalje s tim {#}

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ja sam jucer zapoceo iznova, imam samo pocetno polje i ono malo do njega. Malo sam ih prosirio i spojio u jedno. Sad radim za br.14.

Ovdje ce bit strogo po pravilima, no meoney cheat. Ma, nasao sam neke predivne mape na netu, ali uvijek neki hebeni ALI. Npr, jedna stvarno dobra sa samo 19 njiva (ali su sve prosjecno vece nego one u  originalu pa je to ok), i veselim se, otrcim do moje slijedece njive br.2 onako, dosta velika.. i sto vidim? profdaje se za 4500 eura. Jedna jos veca, za 5000. Pa koji klinac nije odmah dao igracu SVE njive pa kud koji.

A ovako, moram zbilja RADITI da bih zaradio za njivu br 14. Imam i ja svoj 99-milijunti save za isprobavanje. Cim sam ga napravio, odmah sam obrisao 80% modova koji su prije izgledali 'super'.Jednostavno nisu nis valjali. Ili lose texture, ili zanista zvuk ili..

No, imam dovoljno onih 'pravih' koje cu sigurno koristiti. Evo danas nasao 2 dobra moda za prikolice, jedna 70.000 druga 80.000 litara. Zasad mi je  i ova serijska od 24.000 vise nego dovoljna. A zaletio sam se malo, dosao friski sa TwoRivers mape gdje sam imao 5 polja i 200.000 od svakog usjeva pa sa onom serijskom nisam mogao nista.. {#}

 

E da, Two Rivers je mapa predvidjena i za multiplejer. Vazna manjkavost NEMA MISIJA. Bzvzz{#}

 

P.S. Kupio polje br. 14!! {#}

 

E, smijesno mi je sto onaj najslabiji traktor niti ne moze podici najslabiju kosilicu, tako da je uopce ne moze odvuc od trgovine strojevima do kampa ili golf igralista. Pa sam morao viljuskarom to tamo odnijeti. Traktorcici su sami polako dopuzali svak na svoje mjesto, zakacili svaki po jednu kosilicu, i gle cuda, mogu kositi, ali je NE mogu podignuti ahah.Sad imam na svakom od 3 'polja' s travom po jedan traktor+kosilica tako da mogu obaviti sve misije za kosenje trave koje se pojavljuju bez prebacivanja opreme okolo. Dobijem od 5000-7000 (s bonusom) po misiji. Kasnije je to za kikiriki vjerujem, ali sad mi to puno znaci. Treba mi 200.000 za novi kombajn, ovaj osnovni je prava muka, ima kapacitet samo 1000-i-nesto litara. Jos misija, jos, molim!, radim-stedim za CATerpillar 290 kombajn!!{#}

 

Za sada, imam svih onih 6 polja oko moje farme: pocetno i dva pored njega, te ona 3 s druge strane farme. Ona druga 3 se daju odlicno spojiti u jedno i malo prosiriti (meksikanac moze ponekad zatrebati pomoc).

Od tehnike imam  samo novi kombajn (mod): New Holland Clayson M135. Napravili ga modderi iz Emgleske. Odlican skin, sve nekako malo ruzina izbija tu i tamo. Nesto je bolji od pocetnog crvenog, ali ne previse. Ima malo siru glavu za rezanje i malo veci kapacitet skladista, opet PUNO manji nego slijedeci (onaj zeleni serijski). Cijena je bed, samo 17.000 plus malo za rezac i malo za prikolicu za prevozenje rezaca. Nakon probe, mislim da vrijedi oko 50.000. Zato sam ga kupio za 17.000 a 40.000 dolara sam 'unistio' na nacin da sam kupovao pa prodavao (u pola cijene) jedan obicni plug dok mi se stanje na racunu smanjilo za oko 40.000. Sad bar nema vise osjecaja da je bilo cheatanja. Mislm da je bzvz sto je tolika razlika u cijeni izmedju pocetnog kombajna i prvog slijedeceg na spisku. Ipak bi sijanje/zetva usjeva trebala biti nasa primarna aktivnost, a s onim ruzinavim pocetnim kombajnom nikad kraja da se obavi posao.

Evo kraj bloga hehe.

P,S. Ira li ovo jos netko uopce? Forum je skoro mrtav. Ajmo, stize 1.4 patch!!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2013 20:32 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ljudi kupim prikljucak za traktor na pocetku igre stoo palete nosi i odemm tamo na parking od prodavnice i ne mogu da ga zakacim da ga nosim koju tipku stisnuti za kacenje? hvala

Trky
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
pedjat89 kaže...

Ljudi kupim prikljucak za traktor na pocetku igre stoo palete nosi i odemm tamo na parking od prodavnice i ne mogu da ga zakacim da ga nosim koju tipku stisnuti za kacenje? hvala

Znaci vilica za palete ide samo na front-loader, vilicar. Postavi se tik do vilice i pritisni Q. No, ta opcija bi ti se trebala sama pojaviti kad si u ispravnom polozaju. Ponekad nece jer kao da je komad vilice propao u beton. Tada stisni P i prodaj pa opet kupi vilicu, pokusaj opet je zakaciti.

 

KONACNO pronasao CRVENU Scaniu Topline (ravno iz Euro Truck Simulator 2) i odgovarajuci (CRVENI) kiper-trailer za nju!!! {#}

Nije neki opaki cheat, nosi 'samo' 40.000 litara. I, jasno, 300.000eura skupa igracka koja zna samo vuc semi-trailere i nista vise. Ne moze povuc ni kakvu kilavu drljacu, da ne spominem plug.

Ali neka! Kad idem u 'grad' prodati svoje proizvode, nek bude sa stilom!!!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2013 19:47 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Konacno je i stari Schlutter dobio odgovarajuce prikolice. Style 1960 FTW! {#}

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Eto, kupio oranice 20 i 21, preorao zemljani put koji ih je dijelio, i s svake strane malo prosirio zemlju, i dobio jedno veliko pravokutno polje! {#}

Sada sam vec oveci zemljoposjednik, i neko vrijeme necu kupovati novu zemlju jer sma opet u kreditu do daske, a zapostavio sam strojeve i tesko mi i dugotrajno obradjivati i ovo sto imam. Hitno mi treba jos jedan mali crveni traktor i ona sijacica crvena koja radi istovremeno kultiviranje i sijanje. trosak od oko 70.000 mi ne gine {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 0:50 (BULIGO).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

malo je glupo sto agrotehnicki zahvati ne utjecu na prinos, npr. ako samo posiješ sa onom sijacicom koja moze odmah sijati dobit ces isto prinosa kao i kada pooreš,potanjuraš itd...

 

također, i ako bacis stajsko gnojivo ili bacis stajsko gnojivo i umjestno gnojivo zajedno isti je prinos..

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 1:35 (ToMisLaW).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ajde molim te baci link za mod za ovu scaniu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Gerald, to mi je nesto najteze, ti linkovi lol. Skinuo sam oko 280 modova, koristit cu nekoliko iz mozda 50 'odabranih', tj. onih koji rade, izgedaju ok, ne ruse balans igre (ne previse) itd. Ostalo brisem. Imam 'testni' save sa 100 milijuna i nepokoseno polje zita, pa testiram. Steta sto ima cijelo more modova koje kao da je pravio Miki Maus osobno.

Teksture nikakve, nosivost kamiona milijun kila a sve vuce traktorcic od 15 konja meh.

Ko ce vise nac link za sto.

Ae, cini mi se da se sjecam s kog sajta sam to skinuo, pokusat cu nac. Ima sajtova s modovima za FS 11/12 jkoji imaju po 900 stranica lol.

 

 

Ovo ti je link za CRVENI Volvo FH 16, isto iz ETS2:

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/volvo-fh-16-red-v-1-0-mp.html#more-6277

 

Dobar MAN-TGX, isto iz ETS2 (uveden je feature da se prasi ispod kotaca na poljima i zemljanim cestama kad ga vozis). Ide uz njega i pripadajuci semi-trailer.

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/transportation-professionals-pack-v-1-0.html#more-5226

 

SCANIA Highline (crna) sa 4 osovine, 2 upravljive!

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/scania-highline.html

 

SCANIA R730 Topline bijela sa logom Scanie (orao)

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/scania-r730-topline.html

 

SCANIA agro-pack, 3 kamiona Scania sa vec ugradjenim kiperom+dodatna velika prikolica za zakaciti. Za situacije kad moras hitno prebaciti goleme kolicine proizvoda (velika potraznja). Ovdje se NE mogu prilkljucivati normalni semi-traileri (no ima skripta i za to ako bas treba). CRVENO haha.

http://www.ls2013.com/farming-simulator-2013/scania-agro-pack-red.html

 

TA-DAA: Crvena Scania R730!:

http://www.modhoster.de/mods/scania-r730-v8

 

Uzivaj!{#}

 

P.S.

Kako sam mnoge zemljane ceste preorao i pretvorio u oranice, hebeni papak iz mljekare mi dvaput dnevno svojim kamionom prasi preko kukuruzista {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 15:35 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Šta reći drugo nego hvala puno {#}

Uživaj i ti u igranju {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Nema na cemu, sretno.

 

E, sad moram hitno prebaciti sa silosa u mlin oko 240.000 sto zita, sto canole {#}

 

Buduci da jos radim one misije za kositi travu na golf terenima i u kampu, proizvodim dosta trave. Takodjer, sijem jako puno zita i jecma (barley) sto mi ostavlja gomile slame, a nemam kombajn koji sjecka slamu, trazio i nasao na netu dobar, ful mali baler. Da ne bude preopako, treba ga vuc sa traktorom onako sa strane kao onaj mali sjekac kukuruza i pravi samo male bale. Svakih 500 bala treba ga napuniti sa spagom za vezivanje bala!?!?! Ima neki pretinac sa kolutima spage koja se trosi lol.

Slama i suha trava ce mi trebati za krave jednog dana ( i za igranje sa viljuskarem haha).

 

 

P.S.

Prodajom zita i canole po povlastenim cijenama, zaradio sam oko 300.000eura. Lexion-700 kombajn je sve blize. Ali, avaj, uvijek ima nesto hitnije gdje ulupati pare.Zato sam kupio jos jedan ruzinavi kombajn i sijacicu (imam 2 od svakog). Polako razmisljam o stocarstvu :)Privlace me krave i kompliciran nacin njihovog hranjenja. Slama plus trava plus fermentirana silaza, mijesanje hrane, bacanje slame kao prostirka za manure, kravlja govna itd. a da ne spominjem BioGas pogon, e to je u slijedecoj petoljetki planirano :) I vjetroelektrana, naravno, za dan kad se vise ne budem mogao sjetiti gdje ulupati 1 extra milijun eura haha.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 17:16 (BULIGO).
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Predstavljam vam vitalan dio moje organizacije: the incredible DUO SIROTINJA! Samo naprijed, momci!! Imam povjerenje u vas!!{#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2013 19:26 (BULIGO).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Zašto kad upalim zadnja svjetla na F tipki ugase mi se prednja???

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Neki modovi imaju na tipki F tzv. 'working' light, tj. radno svjetlo pozadi koje nema veze s prednjim glavnim svjetlima. Hocu reci, kad koristis radno svjetlo ne trebaju ti prednja jer, kao, radis na mjestu, ne vozis po cesti. U nekim mod-vozilima to radno svjetlo cak i nije na samom traktoru nego na prikljucenom stroju. Tada mozes paliti glavna svjetla pritiskom na neku tipku numericke tastature, obicno num7 ili num 9.

 

p.s.

 

Skupilo se nesto novaca, pa pocinjem sa organizacijom stocarstva na mojoj farmi. Zelim uzgajati krave, ali tu ima hebeno puno posla za obaviti dok se propisno organizira. Kupiti njivu blizu kravlje farme za kukuruz/travu bi bilo korisno. Ili pak ne, vecina strojeva mi je blizu doma. Onda cu trebati jedan teleskopski viljuskar, onaj crvenksti originalni ne mogu nikako igrati, onako zglobni je i to mi radi mucninu nakon malo rada snjime. Svima prepoprucam releskopski viljuskar MANITOU (mod). Ima upravljive svih 4 kotaca, okretan je, super izgleda, lako se s njine radi i bogme moze podic onu viljusku bas visoko (jos radim sa okruglim balama pa ih onaj stacker naslaze 8 jedan na drugi. samo s teleskopskim viljuskarem se mogu uzeti gornji/gornja dva itd bez srusiti svih ostalih 250 naslaganih hehe.

Onda valja kupiti mixer za hranu, rezac bala (shredder) za posipanje prostirke (+10% ucinkovitosti krava), sijacicu za koruzu, onu kosilicu/drobilicu za koruzu za pravit silazu..a tek oko trave koliko ima posla...

 

Posla ima, radi se...

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 17:45 (BULIGO).
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ima tko ideju kako staviti da pisu km/ i da je valuta u eurima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Jel zna neku starinsku poljsku mapu???

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Majstor kvaris {#}

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Bala k\o u prici!!

Krave sretne. Njam.{#}

 

Dovraga i bestraga!

Trazio idealni baler za velike cetvrtaste bale, i nijedan ne radio kako spada. Najljepsi baler koji sam nasao ima skriptu za praviti bale drukcije, ljepse nego originalna kocka slame. Sto mu vrijedi kad nijedan stacker ne prepoznaje takve bale? Zato sam morao prepraviti .xml balera, prepraviti da ne gleda u nove skripte nego uvalio mu one od originalnog balera od Krone. Sve poslozio, zazipao nanovo i, za divno cudo - radi! Napravio one bale sa slike i bale stacker je sve uredno  'pokupio' i slozio. Masala.{#}

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo i mojih pobjednika sto se toce modova u kategorijama najbolji kombajn, najbolji baler za cetvrtaste bale (okrugle su jednostavno pre komplicirane za raditi s njima) te najbolja prateca prikolica za kombajne, 40.000 litara, nije puno. Za voziti proizvode na prodaju je ionako premala, to obavljaju Scania ili MAN agrolineri {#}

 

P.S. S tim morem modova je prava muka! Svaka susa i njegova baka prave modove, vecina je bzvz napravljena i upropasti dio igre, obicno, ili se kolje sa pedeset drugih modova.Tesko nac ono, dobar mod da je uzitak igrati s njim.

P.S.

Hebene krave, samo na infraskrukturu za drzat krave sam ulupao skoro milijun eura, i jos se ne vidi kraja.....

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

zanima me koja je minimalna konfiguracija potrebna da se igra donekle normalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Ma, mozes je igrat na maminoj staroj pegli. Moja konfig. je prastara:

 

Intel Core2 Duo 6600 na 2.4 MHz

2GB RAM (samo!!)

Nvidia Geforce GTX 275 (nekad bila zmaj lol) Igra je optimizirana za Nvidiine kartice, pa mozda mi to pomaze..

i 350GB disk i ostala salata i sve vrtim na high 1920x1200 2 antialiasing i 2 anisotropic. Meni zna stekati kod nekih ne-originalnih mapa gdje se autor izivljavao recimo na teksturama kukuruza ili kamenih ploca na podu ahah.

Neki hi-poly modovi me isto muce.. Izgledaju SUPER ali ubijaju framerate.

Uvijek postoji opcija 'normal' za prikaz ali nije puno losija od HIGH, jedino je vidljiv domet kraci i jos neke stvari, ali inace vise nego ok  za igrati solo.

a tu je i opcija za iskljuciti pojedina poboljsavanja u grafici kao i nesto niza rezolucija, 1680 recimo umjesto 1920 itd.

Imas demo na njihovoj stranici, besplatan, probaj, ja probao i tek onda kupio igru. Nema snimanja situacije u demou, ali boli te dzon jeli.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 23:22 (BULIGO).
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
nix2811 kaže...

zanima me koja je minimalna konfiguracija potrebna da se igra donekle normalno?

Evo ti http://gamesystemrequirements.com/games.php?id=1764

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice