Farming Simulator 2015

poruka: 1.357
|
čitano: 305.716
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Najavljen je novi Farming Simulator 2015

 

 

Farming Simulator is back with a harvest of new content! New vehicles and big brands like New Holland and Ponsse, new infrastructures, and a new Nordic environment!

And that’s not all, as Farming Simulator introduces a whole new activity: wood cutting, that this E3 Teaser shows us! Share the video with your friends, and see you in the upcoming weeks for more info!

 

A new graphics and physics engine, new visual effects, a new interface, new gameplay mechanics and, of course, a new and vast game environment; Farming Simulator 15 combines all the right ingredients to offer the richest and most detailed farming experience ever on PC in October of this year, and early 2015 on home console (cross-generation)! 

 

 

Izlazi: 30.10.2014.

Pre-order: http://www.farming-simulator.com/buy-now.php

 

 

FARMING SIMULATOR 15 - REVEAL TRAILER

 

FARMING SIMULATOR 15 - E3 TEASER

 

GAMEPLAY TRAILER

 

 

 

System Requirements Windows Version (*)


  • Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
  • 2.0 GHz Intel or equivalent AMD processor
  • Nvidia Geforce 8600 Series, ATI Radeon X2600 graphics card or better (min 512 MB VRAM)
  • 2 GB RAM
  • 3 GB free hard drive space
  • Soundcard
  • DVD-ROM Drive

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 14:54 (ToMisLaW).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Bit će zanimljivo.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2015

2013 verzija mi je dosadila nakon nekih 20 sati, ali sad kad dodaju šume bi moglo biti zanimljivije.
jedino me zanima ako ćemo moći posaditi drveće pa da opet izraste da imamo više drva budući da nema kraja kad se obrađuje zemlja. 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
zveer kaže...

2013 verzija mi je dosadila nakon nekih 20 sati, ali sad kad dodaju šume bi moglo biti zanimljivije.
jedino me zanima ako ćemo moći posaditi drveće pa da opet izraste da imamo više drva budući da nema kraja kad se obrađuje zemlja. 

Pa ima i forest mode za farming simulator 2013 pa možeš da imaš šumu u farming simulator 2013

11 godina
offline
Farming Simulator 2015

nisam znao za to, ali neka, imam sad dosta drugih igri, tako da budem pričekao 2015. verziju

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015

Neznam dali ste vidjeli ali postoje gameplay snimke sa gamescom sajma. Evo link

Pokazali su par modela traktora, ništa u samom radu, samo vožnja. Vidi se da je grafika skočila drastično u odnosu na prethodnika, također detalji poput prašine iza traktora, tragovi guma, blato i prašina na opremi, unutrašnjost vozila...

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Novi Gameplay Trailer

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
ToMisLaW kaže...

Novi Gameplay Trailer

 

 

Odlicno izgleda,ovi strojevi su jako skupi nadam se da za pocetak dobijemo neke starudije,da ima prostora za napredak {#}

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

"tipični dan na farmi" trailer

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

je li neko upoznat hoce li izlaziti na androidu 2015?

pa doktorski :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
iodfjgldfsg kaže...

je li neko upoznat hoce li izlaziti na androidu 2015?

Farming Simulator 15 will be available on PC in stores and for download on October 30. The game will also be available on PlayStation®4, PlayStation®3, Xbox One® and Xbox 360® early 2015.

 

Android je dobio FS 2014 Verziju, vjerovatno da ce doci i FS 2015 ali tamo pocetkom 2015.

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Kratak film o baliranju 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Farming Simulator 2015

Ehh, sami Nju Holandi, valjda bu kakšni Fendt, ili Joni ili Dajc. Lol

 

Baš ne volim New Hollande, ali valjda će moderi dobar posao obaviti...

 

Što se igre tiće, big TU!

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Ja bi isto volia da stave Fendt ili John deere,ali valjda nemogu dobiti lincence?,ili ce ih poslji ubacit u kakav DLC kako ti kazes...

 

Sve u svemu vidi se napredak^^ 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
krokodil kaže...

Ja bi isto volia da stave Fendt ili John deere,ali valjda nemogu dobiti lincence?,ili ce ih poslji ubacit u kakav DLC kako ti kazes...

 

Sve u svemu vidi se napredak^^ 

Lako se skine mod za Fendt i John Deere, biti ce ih mali milijun nakon par tjedana sto igra izađe ;)

 

Nego, ja sam napravio preorder i jedva cekam, jeli jos tko napravio preorder, ja cu sa par kolegi MP igrati kad igra izade, pa ako netko oce moze se pridruziti !! ;))

9 godina
offline
Re: Farming Simulator 2015
Kiki287 kaže...
krokodil kaže...

Ja bi isto volia da stave Fendt ili John deere,ali valjda nemogu dobiti lincence?,ili ce ih poslji ubacit u kakav DLC kako ti kazes...

 

Sve u svemu vidi se napredak^^ 

Lako se skine mod za Fendt i John Deere, biti ce ih mali milijun nakon par tjedana sto igra izađe ;)

 

Nego, ja sam napravio preorder i jedva cekam, jeli jos tko napravio preorder, ja cu sa par kolegi MP igrati kad igra izade, pa ako netko oce moze se pridruziti !! ;))

 

Gdje si prednarucio?
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Jel ima kakvog propadanja u zemlju ovdje? Znam da prije nije bilo, al sad u šumi, bilo bi fora..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2015

Ja mislim da tog neće bit ali zato imamo spin tires :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

I ja sam vec odavno narucio,samo cekam 30.10 :)

 

Ja sam za MP

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Dali neko zna kad ce izaci u HR

 

 

Finjo
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
Finjo kaže...

Dali neko zna kad ce izaci u HR

 

 

 

 

 

-kupi preko steam-a 30.10
-vidia sam da infomark objavia da je 31.10 igra ljudima koji su narucili stize na kucnu adresu

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

Preko Base Hosta key je 155 kn, isporuka koji dan prije izlaska..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
KiXiE kaže...

Preko Base Hosta key je 155 kn, isporuka koji dan prije izlaska..

Ja sam preko oficijalne stranice njihove narucio, vec sam dobio key, 30tog registriram na steam, skinem i igram ;)

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2015

A koliko si platio?
Ja isto 30. skinem i igram :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Farming Simulator 2015

Po meni niste trebali preordati, em će biti jefitnijih keyeva, em postoji šansa da igra neće valjati.

Tako sam se ja zaletio sa South Parkom, pa sam nakraju frendu poklonio acc sa tom igrom.

 

Iako, FS13 je (po meni) vrhunska igra, tako da FS15 može, a i nemora biti bolja.

We'll see, we'll see.

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
Deawood kaže...

Po meni niste trebali preordati, em će biti jefitnijih keyeva, em postoji šansa da igra neće valjati.

 

Pa to moze bit sa svakom igrom,nije to samo sa fs 2015  :) ...

Bit ce sigurno bolja nego fs 2013,a cekat misec,dva mi se neda za popust.

14 godina
offline
Farming Simulator 2015

Igra djeluje fenomenalno :)

 

Još da dodaju malo više customizacije farme, da je više nekretnina. Npr par vrsta farmi, skladišta, šupe i sl.

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2015

osobno sam napravio preorder poodavno i to ponajviše zbog davanja morala ekipi koja radi na razvoju..

nemam viška novaca (za bacanje) ali neće me osiromašit ~200KN

brine me jedna stvar a to je, ako ekipa ponudi puuuuuno jeftinije ključeve ko {#} iz SCS softa (ETS2) e onda ću biti ljut i postati {#}

 

 

da sam neki svetac što se tiče poštivanja vlasničkih prava baš i nisam ali ove (moderima naklonjene) zabavne stvari podržavam uvijek.. tko zna kakva će igra biti u početku? ali bit će koji update a i moderi će odradit svoj dio posla..

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015

uzet cu preko crovortexa

Finjo
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2015
Deawood kaže...

Po meni niste trebali preordati, em će biti jefitnijih keyeva, em postoji šansa da igra neće valjati.

Tako sam se ja zaletio sa South Parkom, pa sam nakraju frendu poklonio acc sa tom igrom.

 

Iako, FS13 je (po meni) vrhunska igra, tako da FS15 može, a i nemora biti bolja.

We'll see, we'll see.

Ali oni koji su igrali FS13 igrat će i FS 15 bez obzira na igrivost, moderi će popravit naravno..

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice