Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 168.897
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

molio bih ako netko ima link od prikolice da mogu kacit one kontenjere na nogarima.....

ne prikolicu sa kranom za kopcanje nego ona ravna podloga i an nju nasjeda drugi sanduk za kipanje,sumski sticar il platforma sa sjemenom spricivom itd....

nemogu nigdje naci takvu prikolicu

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

ne ide prikolica nego holmer terra variant!

traktor/kamion na koji se priključuju razne stvari; auger wagon (grain/sugar beet), zunhammer TV....

https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=hr&mod_id=54681&title=fs2017

 

edit:

možda misliš na IT runner?

https://www.farming-simulator.com/mod.php?lang=en&country=hr&mod_id=49828&title=fs2017

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.4.2017 22:09 (bivsi branitelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

tipa toga holmera ali da je prikolica znam da je u proslom FS bilo samo prikolica pa reko mozda ima i ovdje

ali ako nema ok

 

a it runner imam ali nema nastavak za drva da kipa sam drva da nemoram istovarat nekak mi mrsko hehe  :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Zna li netko zašto mi helperi ovo rade,samo dođu do te točke i okrenu se i kreću sa novim redom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 21:58 (krokodil).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Farming Simulator 2017

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

da li netko igra orginal? :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

igram ja, jel igras mp?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Imam nekoliko pitanja:
1. Moji prijatelji i ja planiramo kupiti jedan fs 15 ili 17 za pc ali zanima me samo moze li se jedan CD odnosno kljuc koristiti vise puta?
2. Može li se u slucaju besplatne instalacije s interneta igrati Mp ili mora biti original?
3. Cuo sam negdje da za igranje Mp-a mora biti ta gosina koja je Fs pa ne znam je li to istina?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Paco2512 kaže...
Imam nekoliko pitanja:
1. Moji prijatelji i ja planiramo kupiti jedan fs 15 ili 17 za pc ali zanima me samo moze li se jedan CD odnosno kljuc koristiti vise puta?
2. Može li se u slucaju besplatne instalacije s interneta igrati Mp ili mora biti original?
3. Cuo sam negdje da za igranje Mp-a mora biti ta gosina koja je Fs pa ne znam je li to istina?

 Odgovor na 1.2.3. Kupite original FS17 i samo tako si siguran da će sve "šljakati".

Ps. Jedan ključ jedno računalo.

Frka85
9 godina
offline
Farming Simulator 2017

1. Ne može, svaki frend mora kupiti svoj ključ.

2. Ne može, mora biti original.

3. Da bi igrali MP svi morate imati istu verziju. Ili svi kupite FS15 ili svi kupite FS17. Onaj koji ima verziju različitu od ostalih ne može sa vama igrati MP.

 

Šteta što se sad javljaš, prije kojih tjedan dana je FS15 bio dosta na popustu. 

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

al je zamrla tema il svi rade ili su svi na GO hehe

 

nego da pitam dali je netko vidio gdje mod od novijih deutz kombajna????

 

ja jos nisam na njih naisao a fora su mi kombajni hehe

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
balvanar kaže...

al je zamrla tema il svi rade ili su svi na GO hehe

 

nego da pitam dali je netko vidio gdje mod od novijih deutz kombajna????

 

ja jos nisam na njih naisao a fora su mi kombajni hehe

 

 

 Igra se igra,ovaj Hard mod je baš HARD 

 

 

 

I ja bi Deutz kombajn 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

u opcijama  pod    fertilizer states kad stavim na 1

znaci dovoljno mi je jedno spricanje /gnojenje

oranje tanjuranje sijanje spricanje i dat ce mi opet urod 100% ??  nema veze sto polje onak posivi kad da treba spricati

tako sam ja to shvatio??

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Ima neko kakvu pomoc da lakse napravim silazu, tj. da lakse raširim po onom "spremniku"... Jer gubim živce s onom ralicom u igri...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017

Pa koristi Course play ili ako nećeš imaš silo mod skinuti....lakše ne ide :)

 

Ima li netko ovakav problem kao na slici, čak i na ravnome drifta za poludit.....kao da je od papira

Frka85
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Franklstain kaže...

Ima neko kakvu pomoc da lakse napravim silazu, tj. da lakse raširim po onom "spremniku"... Jer gubim živce s onom ralicom u igri...

 Znao sam namjestiti brzinu na 7 ili 8 km/h i tako istrpavati pa bi bilo dost dobro ali dugotrajno.Sad svježu travu izbaliram (roto-bale) i zamotam u foliju i automatski imam silažu u balama.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Franklstain kaže...

Ima neko kakvu pomoc da lakse napravim silazu, tj. da lakse raširim po onom "spremniku"... Jer gubim živce s onom ralicom u igri...

 ja imam silos mod  naravno prima 50k siliranog kukuruza koji skladisti u sebe i pretvara ti u silazu

i sa druge strane cijev di izlazi silaza u prikolicu :D

 

nezz kak se zove tocno mod niti gdje sam ga skinio ali mogu pogledat kako se zove

9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

Courseplay mi ne prepoznaje, a ako promjenim verziju na 32 onda nikak da ucita save...

 Ako moze link s kojeg preuzet courseplay?

EDIT: Kako da vratim neki izbrisani mod iz igre, jer mi ga vise nece prepoznat?

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 20:54 (Franklstain).
12 godina
offline
Farming Simulator 2017

Sijem žito raste grahorica. :D

Sijanje Sijanje
Žetva Žetva
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

zna netko gdje sw puni otrov za prskanje na Sudthuringen mapi

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Jedno pitanje ona ikona za leveling i compacting u courseplayu se naknadno pojavi ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Franklstain kaže...

Jedno pitanje ona ikona za leveling i compacting u courseplayu se naknadno pojavi ili?

 Evo skini Course Play...ima bugova ali je ok... zadnja ikonica je za leveling i compacting...ako ne znaš kako napraviti kurs imaš hrpu videa na YT-u.

Frka85
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
stručnjak kaže...
Franklstain kaže...

Jedno pitanje ona ikona za leveling i compacting u courseplayu se naknadno pojavi ili?

 Evo skini Course Play...ima bugova ali je ok... zadnja ikonica je za leveling i compacting...ako ne znaš kako napraviti kurs imaš hrpu videa na YT-u.

 Hvala budem probo s tom verzijom pa cu vidjet, jer koji god verzije 5 stavim nece mi ucitat save game...

15 godina
offline
Farming Simulator 2017

Počeo je mod contest. Treba sad instalirati hrpu modova i ocjeniti ih.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Na E3 sajmu je prikazan trailer i najavljena igra koja bi mogla bit ozbiljna konkurencija Farming Simulatoru... Ako ce igra bit takva kakva je prikazana onda je stvaro konkurencija. Presudite sami: http://www.hcl.hr/video/pure-farming-2018-trailer-107654/

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Imam jedan problem kada ubacim mapu (American outback) u modove u igri te mape uopce nema.

Nemec
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Marne kaže...

Imam jedan problem kada ubacim mapu (American outback) u modove u igri te mape uopce nema.

Provjeri verziju moda mape i nekog drugog moda koji ti radi u igri... Ako nisu isti stavi verziju mape na verziju moda... Ako znas na sta mislim, ak ne kuzis reci pa cu detaljnije objanit

 

9 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Kako da stavim gradevinu preko GE na originalnu mapu?
Probao sam par nacina i uvjek mi izbacuje gresku...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice