FIFA 11 vs PES 2011

poruka: 63
|
čitano: 25.739
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

čisto da ubijemo spam u fifa i pes temama..Namigiva

 
4 4 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

ja sam oduvijek ljubitelj PES serijala,ali ove godine bi FIFA mogla preći u vodstvo,pogotovo zbog NG na PC-u,ali nema veze,svejedno će se igrati i FIFA i PES...

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 vs PES 2011

Zar je opce potrebo raspravljat, igram PES cijeli svoj zivot al u ovom trenutku PES nema nista sto bi iole moglo konkurirat FIFI. RIP Konami :(

Moj PC  
14 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
eZo kaže...

Zar je opce potrebo raspravljat, igram PES cijeli svoj zivot al u ovom trenutku PES nema nista sto bi iole moglo konkurirat FIFI. RIP Konami :(

U potpunosti se slažem s tobom zadnje tri godine fifa nadmašuje PES u svim segmentima.

16 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011
Fifa me ubijala sa svojom grafikom, napokon tome dolazi kraj (govorim za pc).
BC2 ingame: Dorjan_CRO
Moj PC  
8 2 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

Fifa je trenutno za klasu bolja i kvalitetnija od pesa. Kod pesa su katastrofalni golmani i suci, komentator je dosadan AI je grozan itd.

No ni Fifa nije neko savršenstvo jer nema dobru konkurenciju. Odkako su prešli u vodstvo, fifu svake dodine samo malo nadograđuju i to je to... Da je PES kvalitetniji i mi bi igrali bolji nogomet od obje strane.

Ove godine Konami se mora dobro potruditi jer i na PC-u dobivaju konkuranciju (mada će na PC-u biti FIFA 10 a ne 11 ali i ona je x puta bolja od pesa)

 

Ali razni novinari koji su probali PES kažu da igra napreduje na bolje,

 

stvarno se nadam da su u Konamiju zasukali rukave i da će ove godine PES biti nekakva konkurencija Fifi...

 

No bilo bi zanimljivo kada bi se još netko uključio u pravljenje nogometne simulacije npr. 2k

bc2: SaPPhir3
Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
ph3nom_gamer kaže...

Fifa je trenutno za klasu bolja i kvalitetnija od pesa. Kod pesa su katastrofalni golmani i suci, komentator je dosadan AI je grozan itd.

No ni Fifa nije neko savršenstvo jer nema dobru konkurenciju. Odkako su prešli u vodstvo, fifu svake dodine samo malo nadograđuju i to je to... Da je PES kvalitetniji i mi bi igrali bolji nogomet od obje strane.

Ove godine Konami se mora dobro potruditi jer i na PC-u dobivaju konkuranciju (mada će na PC-u biti FIFA 10 a ne 11 ali i ona je x puta bolja od pesa)

 

Ali razni novinari koji su probali PES kažu da igra napreduje na bolje,

 

stvarno se nadam da su u Konamiju zasukali rukave i da će ove godine PES biti nekakva konkurencija Fifi...

 

No bilo bi zanimljivo kada bi se još netko uključio u pravljenje nogometne simulacije npr. 2k

 Neznam kak misiliš da će fifa10 biti za pc, a ne 11 i fifa nije samo za klasu bolja, bolja je ona za puno više i baš što je PES bio godinama najbolji fifa je postigla svojevrsno savršenstvo, ali ne odjednom nego postepenom nadogradnjom gameplaya i grafike.

14 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
ZDS kaže...
ph3nom_gamer kaže...

 Neznam kak misiliš da će fifa10 biti za pc, a ne 11 i fifa nije samo za klasu bolja, bolja je ona za puno više i baš što je PES bio godinama najbolji fifa je postigla svojevrsno savršenstvo, ali ne odjednom nego postepenom nadogradnjom gameplaya i grafike.

pa da, fifa 11 na pc-u će biti ustvari fifa 10 (tj. i world cup) sa konzola, navodno nisu engine iz 11 uspjeli portat na PC na vrijeme

i fifa nije nikako savršenstvo nego samo još jedna nogometna simulacija... ako je tebi sada u 2010 g. savršena, kakva će tek biti za 10-20 godina?

bc2: SaPPhir3
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 vs PES 2011

Fifa WC 2010 na konzolama je trenutačno 50 godina ispred pesa. Sumnjam da će PES to stić popraviti, mogu se samo nadat da će fifa podbacit za PC

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011

Fifa 2011 nece nista podbaciti na PCu, Fifa 2011 ce biti next game tako da mislim da se tu vise netreba nista reci :).

[center][IMG]http://i42.tinypic.com/fk1w5i.gif[/img] [IMG]http://i26.tinypic.com/fjg9sm.png[/img] [hr][/td][td][IMG]http://i48.tinypic.com/201kph.png[/img] [center][color=#2ea5dc] Heroes get remembere
16 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
dreammaker kaže...

čisto da ubijemo spam u fifa i pes temama..Namigiva

Kak moreš uspoređivati nekaj kaj još nije vani??

Mislim, nemam ništa protiv tvoje teme ali ak bude igdje spama, onda ga bude tu...

I PES i Fifa imaju svoje teme koje su itekako aktivne.

 

BTW, ova tvoja bi prije spadala u "Igre - općenito"

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
13 godina
protjeran
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
ph3nom_gamer kaže...
ZDS kaže...
ph3nom_gamer kaže...

 Neznam kak misiliš da će fifa10 biti za pc, a ne 11 i fifa nije samo za klasu bolja, bolja je ona za puno više i baš što je PES bio godinama najbolji fifa je postigla svojevrsno savršenstvo, ali ne odjednom nego postepenom nadogradnjom gameplaya i grafike.

pa da, fifa 11 na pc-u će biti ustvari fifa 10 (tj. i world cup) sa konzola, navodno nisu engine iz 11 uspjeli portat na PC na vrijeme

i fifa nije nikako savršenstvo nego samo još jedna nogometna simulacija... ako je tebi sada u 2010 g. savršena, kakva će tek biti za 10-20 godina?

Pa gle za fifu 98 su do ne baš tako davno govorili da je najbolja fifa ikad napravljena i sada to isto kažu za fifu 10 jer dugo godina je fifa morala popravit imiđž arkade.

14 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
dreammaker kaže...

čisto da ubijemo spam u fifa i pes temama..Namigiva

 Nisu još ni igre izašle. Kako ćemo znati koja je bolja ko nijednu nismo probali?

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
14 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011

pa problem je u vama. vi ste ti koji ih već sada uspoređuju. vi ste ti koji argumentiraju igre koje nisu izašle na temelju starih nastavaka. pošto čekam vijesti u vezi fife 11 u istoimenoj temi, a tamo je spama i više no previše zbog očito preljubomornih PESera, odlučio sam se za ovaj podhvat.. pa si ovdje pišite pi*darije i nadjačavajte se ne shvaćajući da sve ovisi o ukusu.

14 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

Ova tema je debilna.

Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
eZo kaže...

Zar je opce potrebo raspravljat, igram PES cijeli svoj zivot al u ovom trenutku PES nema nista sto bi iole moglo konkurirat FIFI. RIP Konami :(

 

 

Bravo majstore !  Godinama , tj. od pojeve prvog konami nogometa igram samo njihov nogomet.  Prvo isss a pojavom pesa igram samo pes. Svaki ebeni dan bar dva sata.  No zadnje dvije tri godine to je postalo neizdrživo loše.  probao sam i fifu koja nije bila bog zna što. No ove godine stvar se potpuno promjenila .  fifa10 je drugi svemir za pes a izlazak world cupa potpuno je sahranio konamia. Vidim sada konami najavljuje promjene koje su u fifi10 već bile prisutne što znači da će i ove godine pes kaskati bar jednu godinu za fifom.

Da skratim , trenutno je fifa za pes druga galaksija u svakom pogledu .... šteta

15 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
captain_soap_McTawish kaže...
dreammaker kaže...

čisto da ubijemo spam u fifa i pes temama..Namigiva

 Nisu još ni igre izašle. Kako ćemo znati koja je bolja ko nijednu nismo probali?

 

 

istina nisu , no za pes postoji na netu ingame filmić u trajanju oko 7minuta a težak je nekih 600mb pa si ga skini , vidi te sjedni i plači.

To je ista banana kao i prošle godine.  Golman je bože me sačuvaj. U punom svijetlu pravi debil.  Fifu nismo imali prilike nigdje vidjeti no ne može biti gora od WC koji je do sada najbolji nogomet a to je dovoljno !

14 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

na ovaj filmić misli

 

 

pa svi znamo da pes nemože dostići fifu na trenutnoj generaciji konzola jer fifa ima napredniji engine dok je pesov više skriptiran... zato fifa djeluje slobodnije...

 

 

 

 

bc2: SaPPhir3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
dreammaker kaže...

čisto da ubijemo spam u fifa i pes temama..Namigiva

Koja glupost.Naravno autor je htio pokrenuti jednu temu kojom će se moći pohvaliti jer će se ispisati 20-tak stranica.Ovakve teme(kao i prošlogodišnja)su čista glupost i dragi dečko s ovom temu si nabio spam još više.

Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 vs PES 2011

Nemas sta sudit prema tom filmicu. Taj filmic je rani kod PES 11, negdje iz 5, 6 mjeseca di je i Konami sam rekao da jos nisu na golmanima proradili. Jedino zbog ceg sam se zabrinuo je igra Messija koji je gori neg u PES 10, nadam se samo da ce gameplay speed nekako utjecat na to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
eZo kaže...

Nemas sta sudit prema tom filmicu. Taj filmic je rani kod PES 11, negdje iz 5, 6 mjeseca di je i Konami sam rekao da jos nisu na golmanima proradili. Jedino zbog ceg sam se zabrinuo je igra Messija koji je gori neg u PES 10, nadam se samo da ce gameplay speed nekako utjecat na to.

 

 

Kako stvari stoje , niti neće !  Pratim engleze koji se i dalje isprdavaju s golmanom a igru su igrali neki dan na nekoj novinarskoj prezentaciji u londonu !

14 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

i btw , fifa ima veliki plus zato što podržava lan :)

lijepo instaliramo tunngle i igramo tekme jedni protiv drugih

bc2: SaPPhir3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011
U vezi pesa: hoce se popravit master legue,dal ce se moci odmah slat novci??
NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 vs PES 2011

zna li iko oće li hajduk bit u novon pesu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 11 vs PES 2011

Sumnjam za Hajduk pošto ništa nisu ostvarili u Europi, čak se ni približili

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

neće biti hajduk. neka se ove godine malo potrude u europa ligi pa će biti u pesu 2012 :D

bc2: SaPPhir3
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.8.2010 15:01 (ph3nom_gamer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

Obadvije su igre jadne samo se nama čine dobre jer nemaju pravu konkurenciju. Obadvije simulacije mogu biti puno bolje i kvalitetnije. Imaju dosta bugova na nekim banalnim stvarima. Prave nekakve napredne gluposti, a ne popravljaju one banalne stvari preko kojih zadrti fanovi simulacija ne mogu tako lako prijeći. Sramotno je to da obadvije simulacije imaju loše pucanje penala i slobodnih udaraca. Potpuno loša kontrola na udarcima i pucanjima(kod fife toga ima smo u tragovima, dok kod pesa nikako). Sada promoviraju neke gluposti, a to nikad ne popravljaju. Zar nije glupo da ti kad dođeš do gola jedino možeš pritinuti tipku za pucanje prema golu plus eventualno tipku lijevo desno i to je to. Fifa je tek u devetoj verziji uvela onu novu mogućnost kretanja u svim smjerovima dok je kod pesa to uveneo još u trećoj verziji(Ovo nije nikakvo podržavanje pesa već samo isticanje bahatosti obiju firmi). Onda ima još takvih sitnica koje developeri obiju tvrtki ne popravlju. Pucanje na penale je jadno i prejadno. Nemaš ni osnone kontrole nad pucanjem, a o naprednim koje bi ove igre kao najbolje trebale imati nemamo govora još ni u tragovima. Pod onsvne kontrole na pucanjem penala smatram to da mi možemo izabrati gdje ćemo pucati a ne ovako pritiskati što god pa ako pogodi-pogodi. Onda naprednije smatram da možemo nekako izvoditi naprednije šuteve, nešto kao lopta ide pa malo skrene i takve stvari. A najnaprednije smtram to da pucanje penala ne ovisi samo o spretnosti nas već i specifikacijama igrača kojeg smo stavii da puca penal. Npr. neki igrač ima slabu preciznost pa onda kad opucamo on neće pogoditi baš gdje smo mi htjeli. Ili neki ima slabiji udarac pa onda nemože pucati jako. I još mnogo toga.

 

A tek pokušaj obrane gola je prava muka. To je poput lutrije u kojoj mi pogađamo gdje će lopta pogoditi. Nikakva mogućnost prepostavke gdje će lopta pogositi već samo sreća. Jedno što možemo pritisnuti par tipki i to je to. Pod jedan imamo slabu kontrolu nad time gdje će golmam skočiti-doći. Ovakve igre trebale bi imati mogućnost da jakim kontrolama imamo malo veću nad tome. I trebali bismo usto imati nekakvu mogućnost da vidimo gdje će opta skrenuti. Pa ovisno o golmanovim refleksima loptu ćemo vidjeti prije-poslije. I još puno toga.

 

Vrlo često u sukobu fifa vs pes ljudi koriste to što fifa ima mnoge klubove i lige. To je vrlo prljav trik EA sportsa koji pokupovao sva prava od fifekoja iz nekig razloga sada nikako ne želi prodati prava nekome drugome. To nije samo u ngogmetu već i u ostalim sportovima.

 

 

I fifa i pes su itekako jadni i bezvrijedni. Nisu ni sjena onih legnedarnih prošlih inačica. Tada su se truduli napraviti pravu igru na nivou sa tadašnjim mogućnostima. Ni jedna ni druga ne zaslužuju ovo što danas imaju. Obadvije mog biti kvalitetnije da hoće no neće.

 

Meni bi najdraže bilo da imamo nekoliko neogomtenih simulacija. Pa bi te simulacije imale različit stil igre. Npr. 2k bi mogao napraviti kvalitetnu nogometnu simulaciju sličnu onoj košarkaškoj. Njihova igra bi bila malo teža za igrati i imala bi više kontrola. To jedan stil igre, no neki drugi proizvođač bi mogao napaviti jednostavniju simulaciju. Pa bi ljudi mogli birati što im se sviđa.

 

Ni pes ni fifu nesmatram dostojnim da se nazivaju nogomtenim simulacijama. One imaju monopol i sad snama mogu raditi što god hoće. Obadvije imaju svoje zadrte fanove koji se međusobno bore.  

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
 
1 5 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 11 vs PES 2011

ovaj pes 2011 je zivo sra...e ..

katastrofa sudjenje sto se tice faulova i ofsajda

ma bruka 

Moj PC  
4 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
captain_soap_McTawish kaže...

Obadvije su igre jadne samo se nama čine dobre jer nemaju pravu konkurenciju. Obadvije simulacije mogu biti puno bolje i kvalitetnije. Imaju dosta bugova na nekim banalnim stvarima. Prave nekakve napredne gluposti, a ne popravljaju one banalne stvari preko kojih zadrti fanovi simulacija ne mogu tako lako prijeći. Sramotno je to da obadvije simulacije imaju loše pucanje penala i slobodnih udaraca. Potpuno loša kontrola na udarcima i pucanjima(kod fife toga ima smo u tragovima, dok kod pesa nikako). Sada promoviraju neke gluposti, a to nikad ne popravljaju. Zar nije glupo da ti kad dođeš do gola jedino možeš pritinuti tipku za pucanje prema golu plus eventualno tipku lijevo desno i to je to. Fifa je tek u devetoj verziji uvela onu novu mogućnost kretanja u svim smjerovima dok je kod pesa to uveneo još u trećoj verziji(Ovo nije nikakvo podržavanje pesa već samo isticanje bahatosti obiju firmi). Onda ima još takvih sitnica koje developeri obiju tvrtki ne popravlju. Pucanje na penale je jadno i prejadno. Nemaš ni osnone kontrole nad pucanjem, a o naprednim koje bi ove igre kao najbolje trebale imati nemamo govora još ni u tragovima. Pod onsvne kontrole na pucanjem penala smatram to da mi možemo izabrati gdje ćemo pucati a ne ovako pritiskati što god pa ako pogodi-pogodi. Onda naprednije smatram da možemo nekako izvoditi naprednije šuteve, nešto kao lopta ide pa malo skrene i takve stvari. A najnaprednije smtram to da pucanje penala ne ovisi samo o spretnosti nas već i specifikacijama igrača kojeg smo stavii da puca penal. Npr. neki igrač ima slabu preciznost pa onda kad opucamo on neće pogoditi baš gdje smo mi htjeli. Ili neki ima slabiji udarac pa onda nemože pucati jako. I još mnogo toga.

 

A tek pokušaj obrane gola je prava muka. To je poput lutrije u kojoj mi pogađamo gdje će lopta pogoditi. Nikakva mogućnost prepostavke gdje će lopta pogositi već samo sreća. Jedno što možemo pritisnuti par tipki i to je to. Pod jedan imamo slabu kontrolu nad time gdje će golmam skočiti-doći. Ovakve igre trebale bi imati mogućnost da jakim kontrolama imamo malo veću nad tome. I trebali bismo usto imati nekakvu mogućnost da vidimo gdje će opta skrenuti. Pa ovisno o golmanovim refleksima loptu ćemo vidjeti prije-poslije. I još puno toga.

 

Vrlo često u sukobu fifa vs pes ljudi koriste to što fifa ima mnoge klubove i lige. To je vrlo prljav trik EA sportsa koji pokupovao sva prava od fifekoja iz nekig razloga sada nikako ne želi prodati prava nekome drugome. To nije samo u ngogmetu već i u ostalim sportovima.

 

 

I fifa i pes su itekako jadni i bezvrijedni. Nisu ni sjena onih legnedarnih prošlih inačica. Tada su se truduli napraviti pravu igru na nivou sa tadašnjim mogućnostima. Ni jedna ni druga ne zaslužuju ovo što danas imaju. Obadvije mog biti kvalitetnije da hoće no neće.

 

Meni bi najdraže bilo da imamo nekoliko neogomtenih simulacija. Pa bi te simulacije imale različit stil igre. Npr. 2k bi mogao napraviti kvalitetnu nogometnu simulaciju sličnu onoj košarkaškoj. Njihova igra bi bila malo teža za igrati i imala bi više kontrola. To jedan stil igre, no neki drugi proizvođač bi mogao napaviti jednostavniju simulaciju. Pa bi ljudi mogli birati što im se sviđa.

 

Ni pes ni fifu nesmatram dostojnim da se nazivaju nogomtenim simulacijama. One imaju monopol i sad snama mogu raditi što god hoće. Obadvije imaju svoje zadrte fanove koji se međusobno bore.  

 

Kad si ti tak pametan probaj napraviti igru ti ćeš reči kaj je jadno, a ti ljudi godinama rade nogometne simulacije.

BAZINGA
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 20:04 (ZDS).
14 godina
offline
RE: FIFA 11 vs PES 2011
captain_soap_McTawish kaže...

Obadvije su igre jadne samo se nama čine dobre jer nemaju pravu konkurenciju. Obadvije simulacije mogu biti puno bolje i kvalitetnije. Imaju dosta bugova na nekim banalnim stvarima. Prave nekakve napredne gluposti, a ne popravljaju one banalne stvari preko kojih zadrti fanovi simulacija ne mogu tako lako prijeći. Sramotno je to da obadvije simulacije imaju loše pucanje penala i slobodnih udaraca. Potpuno loša kontrola na udarcima i pucanjima(kod fife toga ima smo u tragovima, dok kod pesa nikako). Sada promoviraju neke gluposti, a to nikad ne popravljaju. Zar nije glupo da ti kad dođeš do gola jedino možeš pritinuti tipku za pucanje prema golu plus eventualno tipku lijevo desno i to je to. Fifa je tek u devetoj verziji uvela onu novu mogućnost kretanja u svim smjerovima dok je kod pesa to uveneo još u trećoj verziji(Ovo nije nikakvo podržavanje pesa već samo isticanje bahatosti obiju firmi). Onda ima još takvih sitnica koje developeri obiju tvrtki ne popravlju. Pucanje na penale je jadno i prejadno. Nemaš ni osnone kontrole nad pucanjem, a o naprednim koje bi ove igre kao najbolje trebale imati nemamo govora još ni u tragovima. Pod onsvne kontrole na pucanjem penala smatram to da mi možemo izabrati gdje ćemo pucati a ne ovako pritiskati što god pa ako pogodi-pogodi. Onda naprednije smatram da možemo nekako izvoditi naprednije šuteve, nešto kao lopta ide pa malo skrene i takve stvari. A najnaprednije smtram to da pucanje penala ne ovisi samo o spretnosti nas već i specifikacijama igrača kojeg smo stavii da puca penal. Npr. neki igrač ima slabu preciznost pa onda kad opucamo on neće pogoditi baš gdje smo mi htjeli. Ili neki ima slabiji udarac pa onda nemože pucati jako. I još mnogo toga.

 

A tek pokušaj obrane gola je prava muka. To je poput lutrije u kojoj mi pogađamo gdje će lopta pogoditi. Nikakva mogućnost prepostavke gdje će lopta pogositi već samo sreća. Jedno što možemo pritisnuti par tipki i to je to. Pod jedan imamo slabu kontrolu nad time gdje će golmam skočiti-doći. Ovakve igre trebale bi imati mogućnost da jakim kontrolama imamo malo veću nad tome. I trebali bismo usto imati nekakvu mogućnost da vidimo gdje će opta skrenuti. Pa ovisno o golmanovim refleksima loptu ćemo vidjeti prije-poslije. I još puno toga.

 

Vrlo često u sukobu fifa vs pes ljudi koriste to što fifa ima mnoge klubove i lige. To je vrlo prljav trik EA sportsa koji pokupovao sva prava od fifekoja iz nekig razloga sada nikako ne želi prodati prava nekome drugome. To nije samo u ngogmetu već i u ostalim sportovima.

 

 

I fifa i pes su itekako jadni i bezvrijedni. Nisu ni sjena onih legnedarnih prošlih inačica. Tada su se truduli napraviti pravu igru na nivou sa tadašnjim mogućnostima. Ni jedna ni druga ne zaslužuju ovo što danas imaju. Obadvije mog biti kvalitetnije da hoće no neće.

 

Meni bi najdraže bilo da imamo nekoliko neogomtenih simulacija. Pa bi te simulacije imale različit stil igre. Npr. 2k bi mogao napraviti kvalitetnu nogometnu simulaciju sličnu onoj košarkaškoj. Njihova igra bi bila malo teža za igrati i imala bi više kontrola. To jedan stil igre, no neki drugi proizvođač bi mogao napaviti jednostavniju simulaciju. Pa bi ljudi mogli birati što im se sviđa.

 

Ni pes ni fifu nesmatram dostojnim da se nazivaju nogomtenim simulacijama. One imaju monopol i sad snama mogu raditi što god hoće. Obadvije imaju svoje zadrte fanove koji se međusobno bore.  

pa nismo retardi

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice