Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 768.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Joj ak ce bit ovak kak se prica napokon ce PES pasti i onda niko nece moci reci da je FIFA "sranje"..

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Fifa 11
mobitel kaže...

Joj ak ce bit ovak kak se prica napokon ce PES pasti i onda niko nece moci reci da je FIFA "sranje"..

Ali ako ne naprave NG FIFU 11 za PC onda će biti sranje. Mršti se

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

NG??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Fifa 11

next gen

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
crystal6 kaže...
Ali ako ne naprave NG FIFU 11 za PC onda će biti sranje. Mršti se

kao i obično

13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

evo prvi video o pesu 2011 :

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
ogmix333 kaže...

evo prvi video o pesu 2011 :

nezanima nas PES

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
ogmix333 kaže...

evo prvi video o pesu 2011 :

pogledajte 3.napad

obrana je totalno izgubljena,kao da i ne postoji

lopta u šesnastercu a igrači stoje ko kipovi...

15 godina
offline
Fifa 11

pitanje...za kada su najavljeni pes11 i fifa 11?

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!! Prodajem JBL 2200w pojacalo za auto(za natjecanja)-PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
šiloman kaže...

pitanje...za kada su najavljeni pes11 i fifa 11?

evo za pes 2011 

EU November 2010

 

evo za fifu 11

October 2010

 

IZVOR:WIKIPEDIA

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 17:40 (patch123).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
patch123 kaže...
ogmix333 kaže...

evo prvi video o pesu 2011 :

pogledajte 3.napad

obrana je totalno izgubljena,kao da i ne postoji

lopta u šesnastercu a igrači stoje ko kipovi...

ajd nemojte bezveze pričat kad i mala djeca znaju da je svaki gameplay na najmanjoj težini igre---zašto zato da bi lakše mogli izvesti i prikazati novine koje su uveli...i svi likovi koji prave tutorijale za finte ih rade na najmanjoj razini jer tko bi inače mogao izvesti sve te finte na top player molim te...tako da ako ti misliš da je ovo pes kakav će i biti pa tko bi ga onda igrao ffs....inače mala napomena pes je već izabran za najbolju sportsku igru po izboru jednog francuskog magazina (i FIFA je bila u konkurenciji) tako da pes je uvijek bio i uvijek će biti najbolja sportska simulacija nogometa a FIFA koliko god se trudila uvijek će imati onaj svoj gameplay koji smara...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
woofer2009 kaže...
patch123 kaže...
ogmix333 kaže...

evo prvi video o pesu 2011 :

pogledajte 3.napad

obrana je totalno izgubljena,kao da i ne postoji

lopta u šesnastercu a igrači stoje ko kipovi...

ajd nemojte bezveze pričat kad i mala djeca znaju da je svaki gameplay na najmanjoj težini igre---zašto zato da bi lakše mogli izvesti i prikazati novine koje su uveli...i svi likovi koji prave tutorijale za finte ih rade na najmanjoj razini jer tko bi inače mogao izvesti sve te finte na top player molim te...tako da ako ti misliš da je ovo pes kakav će i biti pa tko bi ga onda igrao ffs....inače mala napomena pes je već izabran za najbolju sportsku igru po izboru jednog francuskog magazina (i FIFA je bila u konkurenciji) tako da pes je uvijek bio i uvijek će biti najbolja sportska simulacija nogometa a FIFA koliko god se trudila uvijek će imati onaj svoj gameplay koji smara...

 Trenutačno PES nije najbolji ja sam bio njihov fan godinama, ali oni zadnje tri godine ne nude ništa novo pomaci su im pre sitni i samo gledaju da grafika ima onu bolesnu japansku perfekciju. Inače PES ima svojih pluseva, a to su razni modovi koje rade fanovi diljem svijeta te EDIT koji omogućuje razne promjene već postoječih ocjena to još fali fifi.

BC2 ingame:Croat-hunter
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 16:29 (kejbl).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
kejbl kaže...

 Trenutačno PES nije najbolji ja sam bio njihov fan godinama, ali oni zadnje tri godine ne nude ništa novo pomaci su im pre sitni i samo gledaju da grafika ima onu bolesnu japansku perfekciju. Inače PES ima svojih pluseva, a to su razni modovi koje rade fanovi diljem svijeta te EDIT koji omogućuje razne promjene već postoječih ocjena to još fali fifi.

i ja sam sa pes-a prešo na fifu

3 puta su me nasamarili, više neće

kakva god da bude ja jesam i bit ću zadovoljan sa fifom

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 17:53 (maxsisac_cro).
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

ja igram samo na PC-u i ne pada mi na pamet sa lošeg prelaziti na još gore (s pesa na fifu)

 

uostalom,ne igram ni pes ni fifu ove godine jer su obje igrice smeće

nadam se da će to ove godine promjeniti

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
patch123 kaže...

ja igram samo na PC-u i ne pada mi na pamet sa lošeg prelaziti na još gore (s pesa na fifu)

 

uostalom,ne igram ni pes ni fifu ove godine jer su obje igrice smeće

nadam se da će to ove godine promjeniti

ako nisi probao fifu na konzolama next gen onda nemoj pričat

nitko ovdje ne kaže da je fifa na pc-u dobra al na ps3 i xbox360 priča je savim drugačija

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 12:54 (maxsisac_cro).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
maxsisac_cro kaže...
ako nisi probao fifu na konzolama next gen onda nemoj pričat

nitko ovdje ne kaže da je fifa na pc-u dobra al na ps3 i xbox360 pirča je savim drugačija

ne znam je li vidiš dobro ali ja sam istakao da igram na PC-u a ne na konzolama

 

na PC-u su obje igrice smeće,o konzolama ne pričam jer ih nemam..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.6.2010 21:45 (patch123).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

evo članak o pesu http://www.crovortex.com/novosti/clanak-4782-Pro_Evolution_Soccer_2011.html i mogući trailer za fifu 11

15 godina
offline
Fifa 11

Evo od kada sam nabavio xbox 360 nisam mogao da ne izdrzim a da ne probam fifu world cup tj fifu 2010 da vidim o cemu se to tocno razlikuje od pc-a.

 

A sta da kazem?? razlika je ogromna u korist konzole, stransno je igra dobra na konzoli.  Uzas na pc-u, zasto je to tako neznam ali eto ipak uzivam ako ne na pcu na xboxu.

 

Nadam se da ce pc gamerima ovaj puta napravit dobru fifu

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

Na pc-u je takva zbog piratstva , na jednom unterviju-u jedan od producera ea sportsa je rekao da neće raditi nextgen igre za pc zbog piratstva .

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 11:22 (ogmix333).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
kejbl kaže...
woofer2009 kaže...
patch123 kaže...
ogmix333 kaže...

evo prvi video o pesu 2011 :

pogledajte 3.napad

obrana je totalno izgubljena,kao da i ne postoji

lopta u šesnastercu a igrači stoje ko kipovi...

ajd nemojte bezveze pričat kad i mala djeca znaju da je svaki gameplay na najmanjoj težini igre---zašto zato da bi lakše mogli izvesti i prikazati novine koje su uveli...i svi likovi koji prave tutorijale za finte ih rade na najmanjoj razini jer tko bi inače mogao izvesti sve te finte na top player molim te...tako da ako ti misliš da je ovo pes kakav će i biti pa tko bi ga onda igrao ffs....inače mala napomena pes je već izabran za najbolju sportsku igru po izboru jednog francuskog magazina (i FIFA je bila u konkurenciji) tako da pes je uvijek bio i uvijek će biti najbolja sportska simulacija nogometa a FIFA koliko god se trudila uvijek će imati onaj svoj gameplay koji smara...

 Trenutačno PES nije najbolji ja sam bio njihov fan godinama, ali oni zadnje tri godine ne nude ništa novo pomaci su im pre sitni i samo gledaju da grafika ima onu bolesnu japansku perfekciju. Inače PES ima svojih pluseva, a to su razni modovi koje rade fanovi diljem svijeta te EDIT koji omogućuje razne promjene već postoječih ocjena to još fali fifi.

pa svi govorite 3 puta su me nasamarili ovo ono pa to su stari pesovi 08 09 i 10 pogledajte malo novosti za 11-ku pa onda recite koja je igra bolja i sam priznajem je u prethodnim verzijama fifa možda bila i bolja ali u 11 sam siguran da će pes biti daleko bolji...jer fifa svoj gameplay ne mjenja puno odkako je prešla na next-gen...a pes ove jeseni uvodi preko 1000 novih animacija i samo to će biti dovoljno da postane najbolja sportska igra ma koliko svi falili fifu na koznolama uostalom živi bili pa vidjeli na jesen i zapamtite šta kažem PES ove godine rastura fifu i na konzoli a na pc-u pogotovo jer je fifa na pc njesra

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 15:23 (woofer2009).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
woofer2009 kaže...
kejbl kaže...
woofer2009 kaže...
patch123 kaže...
ogmix333 kaže...

evo prvi video o pesu 2011 :

pogledajte 3.napad

obrana je totalno izgubljena,kao da i ne postoji

lopta u šesnastercu a igrači stoje ko kipovi...

ajd nemojte bezveze pričat kad i mala djeca znaju da je svaki gameplay na najmanjoj težini igre---zašto zato da bi lakše mogli izvesti i prikazati novine koje su uveli...i svi likovi koji prave tutorijale za finte ih rade na najmanjoj razini jer tko bi inače mogao izvesti sve te finte na top player molim te...tako da ako ti misliš da je ovo pes kakav će i biti pa tko bi ga onda igrao ffs....inače mala napomena pes je već izabran za najbolju sportsku igru po izboru jednog francuskog magazina (i FIFA je bila u konkurenciji) tako da pes je uvijek bio i uvijek će biti najbolja sportska simulacija nogometa a FIFA koliko god se trudila uvijek će imati onaj svoj gameplay koji smara...

 Trenutačno PES nije najbolji ja sam bio njihov fan godinama, ali oni zadnje tri godine ne nude ništa novo pomaci su im pre sitni i samo gledaju da grafika ima onu bolesnu japansku perfekciju. Inače PES ima svojih pluseva, a to su razni modovi koje rade fanovi diljem svijeta te EDIT koji omogućuje razne promjene već postoječih ocjena to još fali fifi.

pa svi govorite 3 puta su me nasamarili ovo ono pa to su stari pesovi 08 09 i 10 pogledajte malo novosti za 11-ku pa onda recite koja je igra bolja i sam priznajem je u prethodnim verzijama fifa možda bila i bolja ali u 11 sam siguran da će pes biti daleko bolji...jer fifa svoj gameplay ne mjenja puno odkako je prešla na next-gen...a pes ove jeseni uvodi preko 1000 novih animacija i samo to će biti dovoljno da postane najbolja sportska igra ma koliko svi falili fifu na koznolama uostalom živi bili pa vidjeli na jesen i zapamtite šta kažem PES ove godine rastura fifu i na konzoli a na pc-u pogotovo jer je fifa na pc njesra

servirali su oni novosti i za 08,09 i 10 pa kaj je ispalo na kraju, više im ne vjerujem i ne zaslužuju moje novce, oni idu prema ea sportsu

i fifa će ove godine uvest velike promjene u gameplay-u

ak si za pes onda si fulo temu

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2010 15:53 (maxsisac_cro).
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Meni je žao što je PES tako pao, ali oni kao da nevide što EA Sports radi kao da ne žele nabaviti jedan primjerak Fife i pogledati što to oni imaju, a da PES nema.

BC2 ingame:Croat-hunter
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

fifa ove godine uvodi samo neku osobnost igrača...i preradili su pasove....a pogledajte samo videe koji su dosad izašli za pes pa nešto recite,,,kažem i ja sam uvijek ostao razočaran koliko pes govore da će biti ekstra super ovo ono a naprave sranje ali ove godine je to to...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

ma svake godine ista prica i PES-a i FIFE biti ce takva biti ce ovakva na kraju i jedna i druga budu cisto sranje...ali ako PES bude ko u videu sloboda kretanja mozes poslat loptu gdje oces,FIFA nece biti PESU ni do koljena onda

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 2:06 (bokito200).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Fifa 11
Pošto vidim da je podforum PC igre govorimo o FIFI u PESu za PC. PES na pc-u je svjetlosnim godinama ispred FIFE. Nažalost igrao sam i jednu i drugu igru i jedino s čim se mogu složiti da je kvaliteta iz godine u godinu sve slabija (gameplay). Ove godine PES radi potpuno novi team i puno se od njega očekuje i po prikazanim videima puno toga će se i dobiti, ali opet dok ga ne budemo igrali ne ćemo znati kolko je bolji tj. lošiji. EA Sport je i sam rekao da se oni orijetiraju na konzole što se može viditi da tamo FIFA razbija PES u svakom segmentu. Ako EA Sports ove godnine porta FIFU sa konzola (xbox360, ps3) biti će to gusta borba, ali ako to ne učini FIFA će ostati još uvijek ispod prosječna simulacija.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
AlterEgo kaže...
Pošto vidim da je podforum PC igre govorimo o FIFI u PESu za PC. PES na pc-u je svjetlosnim godinama ispred FIFE. Nažalost igrao sam i jednu i drugu igru i jedino s čim se mogu složiti da je kvaliteta iz godine u godinu sve slabija (gameplay). Ove godine PES radi potpuno novi team i puno se od njega očekuje i po prikazanim videima puno toga će se i dobiti, ali opet dok ga ne budemo igrali ne ćemo znati kolko je bolji tj. lošiji. EA Sport je i sam rekao da se oni orijetiraju na konzole što se može viditi da tamo FIFA razbija PES u svakom segmentu. Ako EA Sports ove godnine porta FIFU sa konzola (xbox360, ps3) biti će to gusta borba, ali ako to ne učini FIFA će ostati još uvijek ispod prosječna simulacija.

a joj sad ti tu pričaš samo o PC-u a konzole su "mnogo svjetlosnih godina" kako si ti rekao,ispred pes-a uopće..a i po onom gameplayu pes koji je netko stavio..nije nista puno bolji nego inace osim grafike..igrači su kao kipovi stoje..

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 13:37 (mobitel).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
mobitel kaže...
AlterEgo kaže...
Pošto vidim da je podforum PC igre govorimo o FIFI u PESu za PC. PES na pc-u je svjetlosnim godinama ispred FIFE. Nažalost igrao sam i jednu i drugu igru i jedino s čim se mogu složiti da je kvaliteta iz godine u godinu sve slabija (gameplay). Ove godine PES radi potpuno novi team i puno se od njega očekuje i po prikazanim videima puno toga će se i dobiti, ali opet dok ga ne budemo igrali ne ćemo znati kolko je bolji tj. lošiji. EA Sport je i sam rekao da se oni orijetiraju na konzole što se može viditi da tamo FIFA razbija PES u svakom segmentu. Ako EA Sports ove godnine porta FIFU sa konzola (xbox360, ps3) biti će to gusta borba, ali ako to ne učini FIFA će ostati još uvijek ispod prosječna simulacija.

a joj sad ti tu pričaš samo o PC-u a konzole su "mnogo svjetlosnih godina" kako si ti rekao,ispred pes-a uopće..a i po onom gameplayu pes koji je netko stavio..nije nista puno bolji nego inace osim grafike..igrači su kao kipovi stoje..

da sam se orjentiro po video-ima pes 2010 bi bio savršen

al odigrajte ga pa recite:

- na najtežem suci za komp sude skoro svaki put kad uzmeš loptu, a komp te masakrira, 10 čistih penala mi nije sudil i to je bilo dosta da odustanem, a čito sam o ljudima kojima je u 300 tekmi u Legendu sudil 1 penal samo

ako se imalo kužite onda nećete sudit po video-ima jer ponalvljam od kud znate da će sad suci bit dobri, a oni koji kažu da su suci dobri u 2010-tki očito igraju na 2 zvjezdice i misle da su pes igračine, ponavljam stavite 5 zvjezdica pa da vidim dal je super kad ti sudac skoro svaki drugi put za uzetu loptu sa običnim presingom (x-om) sudi faul, a komp te masakrira  i ništa mu se ne sudi

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 13:55 (maxsisac_cro).
16 godina
offline
Fifa 11

Uza svu pljačku na pes10 ipak sam u Master Ligi rekordno sredio sa Barcom Real Madrid 10-0... (što mi je rekord na toj igri)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11
Korny1603987 kaže...

Uza svu pljačku na pes10 ipak sam u Master Ligi rekordno sredio sa Barcom Real Madrid 10-0... (što mi je rekord na toj igri)

Sa defult igračima, sa normal conditionom, na top player i 10 minuta?

 

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice