FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.926.821
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
14 godina
offline
Re: FIFA 12

ma ne razumijem se ja u te kartice :D

mislim eto kako sam rekao za dvadesetak dana mi je 18. rođendan pa bi si mogao kao otvoriti neki racun,al me eto zanimalo kako to ide i sve...

 

Sad ja odem u banku i otvorim taj ziro racun,moram staviti neke novce onda na njega jel tako i dobijem tu Visu Electron i mogu si kupiti Fifu ajmo reci,dakle stavim ajmo reci 50 eura,i platim Fifu preko paypala ili cega vec, platim sa tog racuna i ne moram nista vise o njemu ''brinuti'' ili kako to ide,mislim nisam zaposlen i to,nemam nikakve prihode,pa me zanima kako bi imao novce na njemu :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

ma ne razumijem se ja u te kartice :D

mislim eto kako sam rekao za dvadesetak dana mi je 18. rođendan pa bi si mogao kao otvoriti neki racun,al me eto zanimalo kako to ide i sve...

 

Sad ja odem u banku i otvorim taj ziro racun,moram staviti neke novce onda na njega jel tako i dobijem tu Visu Electron i mogu si kupiti Fifu ajmo reci,dakle stavim ajmo reci 50 eura,i platim Fifu preko paypala ili cega vec, platim sa tog racuna i ne moram nista vise o njemu ''brinuti'' ili kako to ide,mislim nisam zaposlen i to,nemam nikakve prihode,pa me zanima kako bi imao novce na njemu :D

Otvoris SADA PBZ ziro racun i dobit ces Visa Inspire...karticu s kojom mozes kupovat bilo di preko interneta...naravno mozes potrodit samo onoliko koliko imaš na računu, znaci nema minusa i tako tih stvari..

 

Ujedno ta kartica ti za sve sluzi, bankomate, internet kupnju, visepayway to je nesto kao preko magnetskih valova...u trgovinama..bilo di...

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

ej ljudi..imam jedan problem u vezi fife...nikad dosada mi nije stopala..ali odjednom fps nece iznad 45...stopa mi!...i fifa 11 i fifa 12 a ostale igre nisu??  jel neko imao ovakov problem?  neki savjet akko da rjesim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 12
TheDarkSide kaže...
Pezer kaže...

ma ne razumijem se ja u te kartice :D

mislim eto kako sam rekao za dvadesetak dana mi je 18. rođendan pa bi si mogao kao otvoriti neki racun,al me eto zanimalo kako to ide i sve...

 

Sad ja odem u banku i otvorim taj ziro racun,moram staviti neke novce onda na njega jel tako i dobijem tu Visu Electron i mogu si kupiti Fifu ajmo reci,dakle stavim ajmo reci 50 eura,i platim Fifu preko paypala ili cega vec, platim sa tog racuna i ne moram nista vise o njemu ''brinuti'' ili kako to ide,mislim nisam zaposlen i to,nemam nikakve prihode,pa me zanima kako bi imao novce na njemu :D

Otvoris SADA PBZ ziro racun i dobit ces Visa Inspire...karticu s kojom mozes kupovat bilo di preko interneta...naravno mozes potrodit samo onoliko koliko imaš na računu, znaci nema minusa i tako tih stvari..

 

Ujedno ta kartica ti za sve sluzi, bankomate, internet kupnju, visepayway to je nesto kao preko magnetskih valova...u trgovinama..bilo di...

Moraš li mjesečno plaćati neku naknadu?

Come to the dark side, we have cookies.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
crystal6 kaže...
TheDarkSide kaže...
Pezer kaže...

ma ne razumijem se ja u te kartice :D

mislim eto kako sam rekao za dvadesetak dana mi je 18. rođendan pa bi si mogao kao otvoriti neki racun,al me eto zanimalo kako to ide i sve...

 

Sad ja odem u banku i otvorim taj ziro racun,moram staviti neke novce onda na njega jel tako i dobijem tu Visu Electron i mogu si kupiti Fifu ajmo reci,dakle stavim ajmo reci 50 eura,i platim Fifu preko paypala ili cega vec, platim sa tog racuna i ne moram nista vise o njemu ''brinuti'' ili kako to ide,mislim nisam zaposlen i to,nemam nikakve prihode,pa me zanima kako bi imao novce na njemu :D

Otvoris SADA PBZ ziro racun i dobit ces Visa Inspire...karticu s kojom mozes kupovat bilo di preko interneta...naravno mozes potrodit samo onoliko koliko imaš na računu, znaci nema minusa i tako tih stvari..

 

Ujedno ta kartica ti za sve sluzi, bankomate, internet kupnju, visepayway to je nesto kao preko magnetskih valova...u trgovinama..bilo di...

Moraš li mjesečno plaćati neku naknadu?

Godišnja je neka naknada mala, ako imaš običan ziro račun, kao štedni, ako ti se slieva plata na njega onda ide malo drugacije ja mislim, onda i dobis drugu karticu...

 

S tom Visom se kup bezproblema bilo sta na internetu, ja sam svoju i na paypal stavio...sve radi super..

14 godina
offline
FIFA 12

al zanima me ovo sto je crystal rekao,ja sad otvaram taj racun,koliko moram staviti novca kad otvaram i koliko cesto moram to stavljati,jel samo jednom godisnje ili??

i jel idu kakve kamate ili koliko sam stavio toliko ce i biti ako nisam trosio i za godinu dana??

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

al zanima me ovo sto je crystal rekao,ja sad otvaram taj racun,koliko moram staviti novca kad otvaram i koliko cesto moram to stavljati,jel samo jednom godisnje ili??

i jel idu kakve kamate ili koliko sam stavio toliko ce i biti ako nisam trosio i za godinu dana??

Kad otvaraš ništa netrebaš stavit.. na PBZ piše ovo...vođenje tekučeg za umirovljenike 3.5 kn, ostali 7 kn mjesečno...e sad ako imaš još neke pakete to se smanjuje...uglavnom 7 kn

mjesečno...

 

Kamatna stopa na dan zaključenja ti je 0,10%, varijabilna...

 

U minus mozes jedino uc ako na racunu imaš 0 kuna, a dođe ti tih 7 kn za održavanje računa...onda češ uč u nedopušteni minus...za tih 7 kuna...tako da je dobro svaki mjsec stavit barem 10 kn na račun ako je nula na njemu :)

 

E sad ako imaš tekuči na koj ti se sliva novac, onda je to malo drugacije, onda ti oni mogu odobrit minus u odnosu na platu i tako to...to mislim da svi znaju...

 

Al ako imaš tekuči kao štedni, di si se ne slijeva ništa...onda ti je ovo gore šta sam naveo...

 

 

Malo smo otišli u off topic, al jbga...

13 godina
offline
FIFA 12

Ako ti treba samo za online kupovinu, bolje otvori žiro. Nemaš nikakve naknade i možeš imati 0 kuna na računu ak baš hoćeš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Kupi key na nekim našim stranicama ka sta su eplati ili basehost koji jos nije otvoren, ali vec duze vremena najavljuju da ce uskoro, tu mozes otic samo u banku/postu (ali bolje banku jer brze vide uplatu) predat novce na njihov racun i to je to, ne triba ti nikakva kartica.

 

 

Inace sta se tice FIFE 12 i njezinih driblinga tek sam sad skuzija da barem meni se totalno promjene kontrole desnog analoga kad napadam na lijevi ili desni gol ili radim finte u areni. Napisa sam na papir sve finte i kako se izvode, ima bas spisak svih u igri i tamo ti daju sve upute sto i kako trebas stisnit, ali to samo radi kad igras u areni.

Npr. Rainbow flick, bezveze sad govorim. U areni se treba stisnit, normalno L2 (ne znam jel i vama sad jer sam ja minja neke kontrole da bude ka na PES-u koji sam igra sve do ove FIFE,uglavnom tipka za finte), i desni analog dolje, gore i opet gore. Al onda kad igram utakmicu i opet idem izvest taj trik nece sa tim postavkama kako su napisana u tutorialu i tek sam sad skuzija da je sve obrnuto...Kad napadam npr. desni gol treba se stisnit L2 + desni analog lijevo,desno,desno, a kad napadam na lijevi gol ide L2 + desni analog desno,lijevo,lijevo. Imam PS2 joystick s onim konverterom i mora sam skidat FIFU 11 da bi samo prebacija jedan file u my documents posto mi uopce nije radija desni analog tj. je, ali kad stisnem gore da gurne loptu on bi gurnija lijevo pa sam mora to popravit. Jel i vama tako s fintama ili je u mene neki problem?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2012 14:22 (axest).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12

Na tom popisu skillova su ti komande koje koristiš kada gledaš igrača ravno s leđa. A pošto ga u utakmici ne gledaš s leđa komande se okreću, odnosno, komande na desnoj "gljivi" su drugačije orijentacije. Znači za flick više ne bi išao prema gore ili dolje, nego prema lijevo ili desno. Tako da ih, ovisno o situaciji, moraš preokrenuti u glavi. {#}

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ok, znaci to je tako,a nije problem u gamepadu, super {#}

 

Al zanimljivo, nisam uopce skuzija da se promjene ovisno gdje napadas sve zato jer kad bi isa radit neke finte stiska bi nesto bezveze pa sta ispadne :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

jel ima neko da bi mi dao key od fife 12 kad izadje 13-ka?  plss....imam 15 god i strah me je kupiti online..mogu me zeznuti...ako bi mi neko mogao dati bar na 1-2 dana...da vidim kako ide..ako bude dobro da uzmem fifu 13?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
maidkoric kaže...

jel ima neko da bi mi dao key od fife 12 kad izadje 13-ka?  plss....imam 15 god i strah me je kupiti online..mogu me zeznuti...ako bi mi neko mogao dati bar na 1-2 dana...da vidim kako ide..ako bude dobro da uzmem fifu 13?

Troll ili? Ja prodajem FIFU 12...al nesmijemo o tome ovdje...

 

SUmljam da če ti netko dati podatke od Origina na "dan dva" :)

12 godina
offline
Re: FIFA 12
maidkoric kaže...

jel ima neko da bi mi dao key od fife 12 kad izadje 13-ka?  plss....imam 15 god i strah me je kupiti online..mogu me zeznuti...ako bi mi neko mogao dati bar na 1-2 dana...da vidim kako ide..ako bude dobro da uzmem fifu 13?

Kako ćeš je uzet ako te je strah {#}

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Prijatelj mi je posudija malo pass da isprobam FIFU 12. I sad me zanima kako se nemogu s nikim spojit? Jedino me spojilo 2 puta na Head to head seasons i tu sam izgubija obe...kad idem na obicni head to head nikog mi ne pronalazi :S Zapravo čak i je jednom na Match lobby mislim, bezveze uzmem Everton i vidim nema Jelavića, jel moguce da me ne spaja jer nemam update? Kako updejtat igru?

 

EDIT: Evo sad sam skuzija valjda, pokrenija sam preko origina i sad mi pise syncing cloud data, valjda je to to.

 

EDIT 2: Ipak nije, izgleda da moram skinit igru s origina.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 23:01 (axest).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ima li koja dobra duša da joj se ne igra više FIFA12 UT (a da ima viška coinsa i da neće sve uložit u tokene) pa da udijeli nešto coinsa da si složim pristojan squad pošto sam UT malo igro :)?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
zacko kaže...

Ima li koja dobra duša da joj se ne igra više FIFA12 UT (a da ima viška coinsa i da neće sve uložit u tokene) pa da udijeli nešto coinsa da si složim pristojan squad pošto sam UT malo igro :)?

neam coinsa više, sve potrošio bzvz na packove, ali imam nešto contracta, squad fitnessa i morala i gold igrače neke za dat ako želiš, npr yaya toure, hart, terry itd itd. Kako je kraj UT-a i ja sve bzvz prodao, dao, posudio bla bla pa neam ni previše toga za dat. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

može pomoć ljudi...znam,znam svi ćete mi reći da proguglam,ali sve sam pokušao da igram s jostickom,ali ne ide pa ne ide,jebiga...

pa jel mi možete u kratko napisati šta da radim, i koje su mi tipke točno znače za igranje.

 

unaprijed,hvala na pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Mogu li sa {#} verzijom ikako updejtat squadove?

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

i ja imam problem ako igram sa jostickom

 

15 godina
offline
FIFA 12

malo je tema starija ali eto sinoc dobio fifu 12 :D pa me interesuje kad odem na h2h nema nikakvih igraca jel moguce da vise niko ne igra fifu 12 ili ja moram dodavati svoje prijatelje da bih igrao protiv njih??!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
DangerousB kaže...

malo je tema starija ali eto sinoc dobio fifu 12 :D pa me interesuje kad odem na h2h nema nikakvih igraca jel moguce da vise niko ne igra fifu 12 ili ja moram dodavati svoje prijatelje da bih igrao protiv njih??!

Moguće je da su svi otišli na FIFU 13 :D. Teško je reći. Probaj neke druge online načine igre, custom match, Ultimate team. Prijatelje moraš dodat u origin da bi igrao protiv njih.  

12 godina
offline
FIFA 12

Nabavio sam Fifu 12, vrtim ju pri velikom FPS-u.. oko 40-50 fps, ali idalje veoma zastaje, odnosno prisutan je onaj micro stuttering. Itko slican problem ima?

Aut vincere, aut mori!
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 12

SimeKZ1 na originu, pa ak netko oce, nek me doda... da odigramo :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Et_Tu_Brute? kaže...

Nabavio sam Fifu 12, vrtim ju pri velikom FPS-u.. oko 40-50 fps, ali idalje veoma zastaje, odnosno prisutan je onaj micro stuttering. Itko slican problem ima?

Ima jedan ili dva načina da se to smanji ili totalno makne. Mora se skinuti riva tuner i pratiti jedan brzi postupak. Drugi je neki patch/mod od nekog frajera koji makne jedan dio publike ili tako nešto.

 

 

Nevezano za tebe brute, svima koji su sudjelovali u akciji skidanja fife 12 s origina... ako imate key viška i netreba vam, a ne tražite novac za njega slobodno mi pošaljite account sa igrom na pp.

12 godina
offline
Re: FIFA 12
Đapa club kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Nabavio sam Fifu 12, vrtim ju pri velikom FPS-u.. oko 40-50 fps, ali idalje veoma zastaje, odnosno prisutan je onaj micro stuttering. Itko slican problem ima?

Ima jedan ili dva načina da se to smanji ili totalno makne. Mora se skinuti riva tuner i pratiti jedan brzi postupak. Drugi je neki patch/mod od nekog frajera koji makne jedan dio publike ili tako nešto.

 

 

Nevezano za tebe brute, svima koji su sudjelovali u akciji skidanja fife 12 s origina... ako imate key viška i netreba vam, a ne tražite novac za njega slobodno mi pošaljite account sa igrom na pp.

Na to sam ujutro naišao, napravio par accova i vec podijelio... btw. Hvala.

Aut vincere, aut mori!
14 godina
offline
FIFA 12

Ima li jos koga da igra fifu 12? ako zeli ko nabacit koju tekmu tu sam, Nick: Piseros

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

Kako ovo volim, pogotovo dok igram H2H i vodim 3:0 {#}

DM
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 12
David87 kaže...

Kako ovo volim, pogotovo dok igram H2H i vodim 3:0 {#}

Cemo jednu tekmu :?

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Encyanix kaže...
David87 kaže...

Kako ovo volim, pogotovo dok igram H2H i vodim 3:0 {#}

Cemo jednu tekmu :?

ajmo, koji ti je nick?

DM
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice