FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.923.065
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
14 godina
offline
Re: FIFA 12
David87 kaže...
Encyanix kaže...
David87 kaže...

Kako ovo volim, pogotovo dok igram H2H i vodim 3:0 {#}

Cemo jednu tekmu :?

ajmo, koji ti je nick?

Piseros

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
12 godina
offline
FIFA 12

Igram je ali mi se bas ne svidja sto nemozes igrati drzavama i lige...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Rodić kaže...

Igram je ali mi se bas ne svidja sto nemozes igrati drzavama i lige...

O čemu ti?

12 godina
offline
FIFA 12

Lige kao liga prvaka, i drzave kao Spanjolska, Hrvatska ITD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Rodić kaže...

Lige kao liga prvaka, i drzave kao Spanjolska, Hrvatska ITD.

S državama se može igrat jedino nemaš neko natjecanje baš za države ako nemaš EURO 2012 DLC. Ligu prvaka i Kup Uefa isto imaš, kao i  hrpu klasičnih liga.

12 godina
offline
FIFA 12

Daj mi malo pojasni gdje se nalazi liga prvaka i ta sranja posto sam nov u toj Fifi i jos nisam nasao drzave ni ligu prvaka :O

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Rodić kaže...

Daj mi malo pojasni gdje se nalazi liga prvaka i ta sranja posto sam nov u toj Fifi i jos nisam nasao drzave ni ligu prvaka :O

Pa kad igraš karijeru s nekim klubom imaš ove standardne kupove nakon prve sezone ako si se kvalificirao. Doduše, ne zove se natjecanje Champions league ali sustav natjecanja je identičan. Samo ime je drugo.

 

Repke su ti pod international kod odabira ekipe bilo dali igraš online seasons mod ili ideš na klasični kick off. U Fifi 13 možeš uz klub voditi i reprezentaciju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Ja imam original key origina i na njemu original key za fifu 12 a mijenjam za original key Arma II DayZ Mod

Mikolić
13 godina
offline
Re: FIFA 12

Ako neko zeli odigrat prijateljsku nek me doda na originu:PrimoPasta7

 

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Što se tiče Fife 12 imam original account na originu i mijenjam za original account Arma II DayZ Mod

Mikolić
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 12

Ova igrica mi se pocela gadit masu... nemogu vise nac protivnika a da nije barcelona.. a to je tako usrano i jadno!

Ako sam ti pomogao pretisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
imam problem kod ulaska u igru

imam problem, kada ulazim u igru upali mi zaslon prve stranice i tada se zaledi, isti problem mi je sa fifom 13.. kada sam isao na jedan turnir kompjuter mi je zablokirao(zaledio se), pa sam ga restarto i od tada mi se to desava!! POMOC!!!! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

ima kaj igrača online? :S

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
FIFA 12

Imali itko Fifa 12 online key da ga ne koristi? Ili da ga je korisitio pa mu ne treba vise?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Pozdrav.

Imam pitanje - kupio sam fifa 12 uefa dlc key za origin. Kod unosa mi kaže da moram imati FIFA 12 instaliran, a jedini problem mi predstavlja to što moja nije FIFA, nego FIFA Soccer 12. Postoji li kakva mogućnost da to aktiviram bez obzira? Ili postoji možda edition za soccer, pa da mjenjam key?

Hvala :)

 

EDIT: uspio - unio key putem opcije "Redeem key" unutar igre.. izašao van iz igre i origin je pokrenuo download.. hvala svejedno :D

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 19:03 (HBomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 12

zna li tko kako se namjesti brightnes u ovoj fifi igro ssam prije al sad mi se cini da je slika malo pretamna

 

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Pozdrav ekipa,

 

Jel ima neko FIFA 12 origin key viska koji mu netreba jer imam veliku zelju igrat fifu, a nemam ju kak kupit :\

 
0 3 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice