FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.925.433
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
14 godina
offline
Fifa 12
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/4879/40419.gif[/IMG]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Fifa 12

http://forum.ea.com/uk/posts/list/662348.page

I dalje ne gubim nadu!

Rutter je glavni producent PS3, X360 i PC verzije i kaže da će napraviti identične verzije za sve tri platforme.

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Što se coop-a tiče, na PlayStationu 3 će istovremeno utakmicu moći igrati do sedmero igrača, a na Xboxu 360 tek četiri. U online mečevima moći će sudjelovati istovremeno 22 igrača.

BRUTALA :D

mozda padne original :p

 

potpis :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
crystal6 kaže...

http://forum.ea.com/uk/posts/list/662348.page

I dalje ne gubim nadu!

Rutter je glavni producent PS3, X360 i PC verzije i kaže da će napraviti identične verzije za sve tri platforme.

  MA sve to stoji,ali ja ipak mislim da nećete dobit Impact engine.Da bar.

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
14 godina
offline
Re: Fifa 12
Tommy_123 kaže...
nontryer kaže...

Impact engine samo na konzolama?

 

Zašto sam ovo znao prije ove vijesti? Pitam se..

 

Srećom, ps3 je kupljen prije mjesec dana..

  Također,slimče od 160 gb:D

OVO će rulat na ps3-u,daj mi nick svoj:)?

Što se coop-a tiče, na PlayStationu 3 će istovremeno utakmicu moći igrati do sedmero igrača, a na Xboxu 360 tek četiri. U online mečevima moći će sudjelovati istovremeno 22 igrača.

Ja 320gb.. nemam PSN account, nisam baš legalac (imam cfw).

Online mi ne treba, nije mi gušt igrat protiv unknown ljudi kao s frendovima.. nadam se da će zadržat podršku za bar neke pc kontrolere (Logitech Rumblepad 2 radi super) da ne moram novi joy uzimat za to..

A ovo za 22 igrača je potencijalno zanimljivo u teoriji, al mogu mislit kako to izgleda u praksi.. svi trče za loptom, nitko ne igra poziciju koja mu je namjenjena.. to je dobro samo ako se skupi uigranih 11 protiv uigranih 11, a to je malo teže..

Jhva Elohim Meth.
16 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

naravno da je super...

nakon nekog vremena ce shvatit kako je bitno igrat svoju poziciju...

 

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Fifa 12
Hacker-ri kaže...

naravno da je super...

nakon nekog vremena ce shvatit kako je bitno igrat svoju poziciju...

 

Pa naravno da se može shvatit, samo je pitanje dal će bit tako.. odnosno, da neće namjerno trčat po terenu kao muhe bez glave u želji da daju gol..

Jhva Elohim Meth.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.5.2011 18:54 (nontryer).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
nontryer kaže...
Tommy_123 kaže...
nontryer kaže...

Impact engine samo na konzolama?

 

Zašto sam ovo znao prije ove vijesti? Pitam se..

 

Srećom, ps3 je kupljen prije mjesec dana..

  Također,slimče od 160 gb:D

OVO će rulat na ps3-u,daj mi nick svoj:)?

Što se coop-a tiče, na PlayStationu 3 će istovremeno utakmicu moći igrati do sedmero igrača, a na Xboxu 360 tek četiri. U online mečevima moći će sudjelovati istovremeno 22 igrača.

Ja 320gb.. nemam PSN account, nisam baš legalac (imam cfw).

Online mi ne treba, nije mi gušt igrat protiv unknown ljudi kao s frendovima.. nadam se da će zadržat podršku za bar neke pc kontrolere (Logitech Rumblepad 2 radi super) da ne moram novi joy uzimat za to..

A ovo za 22 igrača je potencijalno zanimljivo u teoriji, al mogu mislit kako to izgleda u praksi.. svi trče za loptom, nitko ne igra poziciju koja mu je namjenjena.. to je dobro samo ako se skupi uigranih 11 protiv uigranih 11, a to je malo teže..

  Šteta ja imam fifu 11 za ps3 i odlična je,a još bolja online,nije meni gušt igrat protiv komp,samo da se uigram i taktiku da isprobavam sve ostalo ej an online :D

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

A da izviriš van tu i tamo :D,smanji doživljaj.Uobičajena politika EA-a ubodu zlatnu žilu i peglaju.Malo nadogradnje na bazu,ni do koljena nekoj realnosti igrači presporo trče,udarac je slabašan,hrpa bugova i na konzolama i PC-u.O PES-u i da ne pričam,na niske je grane spao nogomet u igra-obliku

Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Ja bi bio zadovoljan da poprave barem transfere i vremenske prilike,ostale zamjerke su nevazne.Osobno necu ni igrat taj goalkeeper mod,mozda samo probat,malo bi mi bilo dosadno cjelu tekmu sam stajat i gledat-pogotovo zato sto me i u be a pro modu umjetna intaligencija izluduje svojom sporoscu u reakcijama pa vecinom igram s cjelim timom a ne samo sa pro-om,i jos da cekam sto godina da se dovuku do gola nekak-ne hvala.Ovaj sustav fizickog kontakta bi mogao bit dobar jer mi najblesavije izgleda gradenje lopte koje je pre-klizavo

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
Tommy_123 kaže...
crystal6 kaže...

http://forum.ea.com/uk/posts/list/662348.page

I dalje ne gubim nadu!

Rutter je glavni producent PS3, X360 i PC verzije i kaže da će napraviti identične verzije za sve tri platforme.

  MA sve to stoji,ali ja ipak mislim da nećete dobit Impact engine.Da bar.

Neznam zasto im to predstavlja problem,jer Pc bi to i bolje odradio od PS3 ili Boxa,osim naravno ekskluzivnost s ciljem zarade..............ipak je to Ea

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
Arnold Šrafncinger kaže...

Ja bi bio zadovoljan da poprave barem transfere i vremenske prilike,ostale zamjerke su nevazne.Osobno necu ni igrat taj goalkeeper mod,mozda samo probat,malo bi mi bilo dosadno cjelu tekmu sam stajat i gledat-pogotovo zato sto me i u be a pro modu umjetna intaligencija izluduje svojom sporoscu u reakcijama pa vecinom igram s cjelim timom a ne samo sa pro-om,i jos da cekam sto godina da se dovuku do gola nekak-ne hvala.Ovaj sustav fizickog kontakta bi mogao bit dobar jer mi najblesavije izgleda gradenje lopte koje je pre-klizavo

  Vjeruj mi bea goalkepper je barem meni sranje,to mogu samo nostalgičari koji vole golmane stajat cijelu teku na golu.Napisali su da će i ponovo nešto uvest u carrere mod i novi menu?

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
14 godina
offline
Re: Fifa 12
Tommy_123 kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Ja bi bio zadovoljan da poprave barem transfere i vremenske prilike,ostale zamjerke su nevazne.Osobno necu ni igrat taj goalkeeper mod,mozda samo probat,malo bi mi bilo dosadno cjelu tekmu sam stajat i gledat-pogotovo zato sto me i u be a pro modu umjetna intaligencija izluduje svojom sporoscu u reakcijama pa vecinom igram s cjelim timom a ne samo sa pro-om,i jos da cekam sto godina da se dovuku do gola nekak-ne hvala.Ovaj sustav fizickog kontakta bi mogao bit dobar jer mi najblesavije izgleda gradenje lopte koje je pre-klizavo

  Vjeruj mi bea goalkepper je barem meni sranje,to mogu samo nostalgičari koji vole golmane stajat cijelu teku na golu.Napisali su da će i ponovo nešto uvest u carrere mod i novi menu?

kakve veze imaju nostalgičari sa be a goalkeper?

14 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

neka slika i to

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Evo nove FOTKE. :DD

Ova mi je najbolja :D Ova mi je najbolja :D
FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2011 0:52 (Tommy_123).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

E Tommy vidim da imaš PS3 i kak se igrat na njemu???

Ja ću isto preć na Play Station:)

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Prvi gameplay FIFE 12.Uživajte,

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2012 14:01 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Ove godine se neću ni zamarat s pesom.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Fifa 12

a kaj da za pc gledam gameplaye od fife 11 na ps3 i xbox?

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
dmanz kaže...

a kaj da za pc gledam gameplaye od fife 11 na ps3 i xbox?

  Da,to je sad fifa 11 koja je na x360,ps3 samo će bit s novim transferima,dresovima i možda novim menuom ako Rutter ne promjeni smjerr i uvede impact engine   na PC.

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
14 godina
offline
Re: Fifa 12

bitno da je kompletna na ps3 ^^

13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

dobro da sam kupio xbox prije mjesec dana...fifa ce rulat

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
dmanz kaže...

a kaj da za pc gledam gameplaye od fife 11 na ps3 i xbox?

  FIFA 11 je ista na PC-u i konzolama,samo što nema Be a goalkeeper,ili griješim?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 12
Jabulani kaže...
dmanz kaže...

a kaj da za pc gledam gameplaye od fife 11 na ps3 i xbox?

  FIFA 11 je ista na PC-u i konzolama,samo što nema Be a goalkeeper,ili griješim?

  Nema ultimate team,be a goalkepper,vlastito uređivanje muzike i navijačkih pjesama,personality +,itd.

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
14 godina
offline
Fifa 12

i nema impact engine

Dirt 3 -> Dino Bzik
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Fifa 12

Primjetio sam da je utjecaj fizičke snage igrača malo smanjen u FIFA-i 11 na konzolama u odnosu na PC ili se varam??

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

Po meni svake neparne godine izlazi dobra fifa.

 

Primjer : fifa 07,fifa 09,fifa 11 odlicno

fifa 06,fifa 08,fifa 10 sr**ja da veca nisam vidio

 

PC verzija

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2011 8:14 (Intelovac123).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fifa 12

EVO GA,OFFICIAL TRAILER;

FC BARCELONA <3 MES QUE UN CLUB <3
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2012 14:01 (Tommy_123).
Moj PC  
3 0 hvala 3
16 godina
offline
Fifa 12

Evo i detaljne analize službenog trailera. Predobro!!

Come to the dark side, we have cookies.
Moj PC  
2 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice