FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.925.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
aaaapato kaže...

 pozdrav svima. instaliro sam fifu 12, igra uredno radi, al tamo gdje se namjesta grafika fifa setup- i trebam otvorit aplikaciju fifa config da uŠtimam grafiku ali nemogu nikako, ovo mi izbaci THE APPLICATION FAILED TO INITIALIZE PRPOPERLY (0xc0000135). CLICK OK TO TERMINATE THE APPLICATIN. I STISNEM OK I NISTA PROGRAM SE SAMO UGASI.

Jel original igra?

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

kad igram head to head često mi se u desnom gornjem kutu ekrana pojavi ikona nekakvog zvučnika i nicka lika protiv kojeg igram, kako da uključim da čujem što čovjek ima reći (zanimljivo javljaju se samo kad gube više razlike, vjerojatno me žele lijepo pozdraviti)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
psyho1 kaže...

kad igram head to head često mi se u desnom gornjem kutu ekrana pojavi ikona nekakvog zvučnika i nicka lika protiv kojeg igram, kako da uključim da čujem što čovjek ima reći (zanimljivo javljaju se samo kad gube više razlike, vjerojatno me žele lijepo pozdraviti)

To se meni desilo u H2H...igrao rpotiv srbina:D gubi on 3:0 od mene u prvih 20 minuta...kad krenuo frajer rešetat ( lijepe stvari mi govorit) a meni mic ugasen, ja ga slusam i smijem se, kad je zavrsio "srat" ja upalio mic i govorim mu "dobra vecer, u cemu je problem?"   covijek izaso iz igre odma, hahaha xd

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

hahah :D
kako čuješ što govori, meni nema zvuka?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

nije, trebo mi je service pack 2 a vec sam imao instaliran service pack 3 ... ponovno sam instaliro pack 2 i sad ude u settings al opet se nemoze namjestat izbaci eror... odlucio sam cekat fifu 13. pozz

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Pokušavam pronać rješenje kako tocno pucat sa manual shootom, ali ne mogu jer je retardirano i nerealno za razliku od svega ostalog sta je na manual. Di god stisnem lijevi analog lopta ide svugdi samo ne tamo di želim...sve mi se čini da moras tocnu jacinu odredit u milimetar, analog pravilno usmjerit u milimetar i drzat tocno onliko stotinki koliko je potrebno, a to je gotovo nemoguce.  Doduše na treningu sam vježba s Flamengom radi Ronaldinha, ali ne vjerujem da bi bila neka razlika da sam probava s nekim jacim klubom. Sve je maksimalno realno od dodavanja,centarsuta,proigravanja i zaista je prava nogometna simluacija, ali brate šut je smeće i to jednostavno mora bit na semi jer je tako normalno. Ko bude igra sa mnom na FIFI 13, sve cemo na manual osim suta :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 20:45 (axest).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

da pa na manual moras tocno u milimetar usmjetit analog,sto je tu cudno...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Moras i jacinu tocno, toliko i toliko stotinki drzat u stranu analog jer ako malo vise drzis ode ti prema korner zastavici...Po meni je to nemoguce za pogodit. I kad idem jedan na jedan ne znam sta cu, da li da usmjerim analog prema gori ili desno ako napadam na gornji gol ili lijevo ako napadam na donji. Uglavnom, di god usmjerim falijem ili mi obrani :D

Sve na manual da, osim semi šuta = prava nogometna simulacija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
axest kaže...

Moras i jacinu tocno, toliko i toliko stotinki drzat u stranu analog jer ako malo vise drzis ode ti prema korner zastavici...Po meni je to nemoguce za pogodit. I kad idem jedan na jedan ne znam sta cu, da li da usmjerim analog prema gori ili desno ako napadam na gornji gol ili lijevo ako napadam na donji. Uglavnom, di god usmjerim falijem ili mi obrani :D

Sve na manual da, osim semi šuta = prava nogometna simulacija.

apsolutno sve na manual (uključujući i šuteve) = prava nogometna simulacija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

eto, da sam i to dozivio pred kraj ove fife, a uz to vrijedi 20k :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...

eto, da sam i to dozivio pred kraj ove fife, a uz to vrijedi 20k :D

EPIC!!!hahahah! u bronze packu dobit gold tranfered igraca, jednom u milion puta. super sto se tebi desilo pa si podjelio sa nama.

11 godina
protjeran
offline
FIFA 12

Jeli postoji ikoja mogucnost da se igra fifa 12 s cra**** besplatno bez ikakvoga kupovanja??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...

eto, da sam i to dozivio pred kraj ove fife, a uz to vrijedi 20k :D

Ovo vec granici sa paranormalnim {#}

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

bio sam tocno 1.5k iznad okrugle cifre, trade pile mi bio pun, consumables i reko ae tek tolko da me tih 1.5k ne zivcira, i eto, nisam mogao vjerovat. strašno {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 12

Mislim online for free??

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Znam da je {#} ali moram pitat jer mi se svidja igra :)

 

Hoce li meni moc FIFA 11 ? Nije bitno je li nesto spcijalno dobra samo da je bolja od pes 11 :D

Desmond Miles and Altair <3 Assassin's Creed <3 Real Madrid <3 Zeljeznicar <3 BiH <3
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Mislim da bi ti i 12 i 13 radile.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Probao sam 12 neki dan stekalo je ko ludo, cim sam usao u igru izgledalo je kao da mi je namjestilo na 800x600 rezu pa je stekalo kao slideshow {#}

 

Valjda ce 11 biti igrivio na pristojnim postavkama {#}

Desmond Miles and Altair <3 Assassin's Creed <3 Real Madrid <3 Zeljeznicar <3 BiH <3
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
ajdin99 kaže...

Znam da je {#} ali moram pitat jer mi se svidja igra :)

 

Hoce li meni moc FIFA 11 ? Nije bitno je li nesto spcijalno dobra samo da je bolja od pes 11 :D

Mislim da bi ti mogle i 12 i 13..samo nemoj stavljat AF na x4a sad detalje i rezoluciju variraj, pa vidi sa frapsom koliko ti se vrti FPS-a...stavi vsync i testiraj da vidis na kojim postavkama ti se vrti stabilno...mozda na maximumu sve, mozda malo manje, zavisi...isto tako, prije igranja ugasi sve programe koji bi mogli uzimat ram, proc i stalo( i iz task bara isto ) ako si na win 7 iskljucio areo i stavi na basic, pomoci ce...

13 godina
offline
FIFA 12

Ne preostaje ti drugo nego skinut demo i igrat se sa postavkama. Imaš procesor sa samo jednom fizičkom jezgrom i vjerojatno te to najviše koči.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

 

@ ajdin99

 

Neće ti raditi ni FIFA 11, ne trebaš ni pokušavati.

Za FIFA-u 11 treba ti dobar 2-jezgreni procesor i radit će ti s punim detaljima, a za FIFA-u 12 treba više od toga.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
PESfan kaže...

 

@ ajdin99

 

Neće ti raditi ni FIFA 11, ne trebaš ni pokušavati.

Za FIFA-u 11 treba ti dobar 2-jezgreni procesor i radit će ti s punim detaljima, a za FIFA-u 12 treba više od toga.

Nemora znacit...ja sam se na jednom jednojezgrenom 2.4 vrtio i fifu 12. samo sam se sa postavkama, i najviše rezolucijom morao zabavljat...

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antimadridista kaže...
axest kaže...

Moras i jacinu tocno, toliko i toliko stotinki drzat u stranu analog jer ako malo vise drzis ode ti prema korner zastavici...Po meni je to nemoguce za pogodit. I kad idem jedan na jedan ne znam sta cu, da li da usmjerim analog prema gori ili desno ako napadam na gornji gol ili lijevo ako napadam na donji. Uglavnom, di god usmjerim falijem ili mi obrani :D

Sve na manual da, osim semi šuta = prava nogometna simulacija.

apsolutno sve na manual (uključujući i šuteve) = prava nogometna simulacija.

Igranje na školskom sa frendovima prava nogometna simulacija, dečki malo ste pretjerali sa ovim manual i semi piz*darijama.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

etoga, iz drugog pokušaja sa bronze momčadi osvojio elite tourney, iz prvog zapeo u finalu :) 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 12

Ljudi,imam jedno pitanje,posto se tice toga,da cu to uraditi najvise zbog Fife,zato i pisem ovdje :D

Zanima me jel istina(tako sam cuo) da ja mogu preko banke staviti pare na paypal racun,dosad nista nisam kupovao pa nezz kako to ide,ili se moze iskljucivo kupovati preko kartice...

 

Znam da je CD-key jeftiniji od cijele igre,rađe bi kupio online,al posto nemam karticu,ovo je jedino rjesenje :D

Ako moras i biti punoljetan za to 18. mi je za 20 dana,al eto jel se moze to uraditi i koliko je to pametno :D

 

Zapravo,na kraju krajeva jel uopce moguce kupiti Fifu preko neta,bez kreditne kartice??

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.9.2012 20:58 (Pezer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 12

Znam da ima i ljepših golova, ali ja čisto zadovoljan ovime ;)

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Pezer kaže...

 

Zapravo,na kraju krajeva jel uopce moguce kupiti Fifu preko neta,bez kreditne kartice??

Ja kupujem samo s debitnom karticom. Otvorio sam u PBZ žiro račun i dobio Visa Electron karticu. Otvaranje i održavanje računa ti je besplatno. Koristim ju isključivo za online kupovanje, za steam uglavnom. Imam od Zagrebačke banke e-banking, prebacim si na Visu novce kad trebam i to je to. Visa Electron od Zagrebačke zasad ne radi za kupovinu van RH pa se moram malo više zezat, ali zasad mi sve funkcionira i nikad problema. S njom možeš otvoriti i pay pal račun pa plaćati s njega, ali ovako mi je jednostavnije.

 

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice